Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) B.Ricsike


B.Ricsike
őstag

És ha új ROM-ot akarok rátenni, azt hogy csináljam??

Illetve mit érdemes?

(#1502) dro-idd


dro-idd
csendes tag

sziasztok,

az 1464 hsz alapjan telepitettem a rempuzzle-t (mindegyik updattel es a simaval is probaltam) de utana csak a feher htc kepernyot latom es nem bootol a telo. vartam vele fel oranal tobbet is de semmi, van esetleg valami otletetek???

koszi & udv

(#1503) Karlitosz válasza dro-idd (#1502) üzenetére


Karlitosz
tag

Úgy kapcsold be a telód, hogy nyomod a hangerő le gombot és akkor menüvel bootol, itt válasz a recovery menüt és tedd fel újra a rom-ot. Első indításra mindegyik kurv@ sokat tököl de azért fél órát nem nekem volt már 15-20 perc is némelyik rom...
Nem érdemes közben nyomogatni semmit, hadd csinálja a dolgát...

(#1504) S.Patrik


S.Patrik
csendes tag

sziasztok
Van már ICS rom wildfire?
Lehetőleg olyan ami rendessen működik! :D

(#1505) dro-idd válasza S.Patrik (#1504) üzenetére


dro-idd
csendes tag

.

[ Szerkesztve ]

(#1506) dro-idd válasza Karlitosz (#1503) üzenetére


dro-idd
csendes tag

Sajnos igy sem megy.... Esetleg lenne mas otletetek, vagy felejtsem el ezt a ROMot a telomra???? Koszi elore is.

(#1507) martin555 válasza Toxic (#1401) üzenetére


martin555
aktív tag

sziasztok mesterek.

HTC wildfire-m van, (BUZZ, nem az "S"!)

elegem lett, hogy system full, megroot-oltam, sikeres, egy ideje igy megy, de sztem annyit installáltam-uninstalláltam, hogy google maps néha ujra indítja a rendszert..

plusz, észrevettem, hogy HIÁBA move to SD (app2sd-vel) , akkor is csökken a fő meghajtó mérete telepítgetésekkor.

na, ugy érzem készen állok ROM-ot cserélni rajta.

1.: MELYIKET javasoljátok? CYANOGEN? melyik a legujabb verzió? honnan szedhető? hogy jó felrakni?

2.régen olvastam hogy cyanogenban a fotó (vagy videózás?) nem megy olyan szépen mint az eredeti HTC romban. egyéb hátulütőt tudtok?

itt érdemes végigolvasni?

[link]

megköszönnék minden választ.

-ti mielyik ROMot ajánljátok
-hogyan kell felraktni
-mire kell vigyázni pld lehet-e valamit menet közben törölni, cache, ilyesmi?

elvagyok a telóval, nekem elég, de bosszant már a fagyogatás.

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#1508) Toxic válasza martin555 (#1507) üzenetére


Toxic
tag

üdv... a linked alapján egyik romot sem... feljebb találsz linket a rempuzzle rom-hoz... kiprobáltam szinte az össtes létezö fözött romot,ez magasan a legjobb... cyanogen-nal az a gond,hogy nincs sense felület.. és akadozik.. ehez is csinálj ext2 particiót a memkarira...

[ Szerkesztve ]

temet nosce

(#1509) martin555 válasza Toxic (#1508) üzenetére


martin555
aktív tag

Toxic, köszönöm szépen a hozzászólásodat.

kérdéseim:

-tudnál adni egy linket ahol a SD kari EXT particionálását elolvashatom?

-telóm már root-olt, emlékeim szerint S -offos is.. küzdöttem valami ilyennel asszem.

akkor mi kell még? rom-ot rárakni SD karira, EXT kreálása és telót ujrainditani a turkálós üzemmódban?

-el tudom -e menteni a jelenlegi ROM-ot, VAGY inkább tudok-e találni szűz HTC WILDFIRE originál romot? ha vissza akarok térni ahhoz? originál rom visszatöltésekor megint root-olatlan lesz a telóm? jelenlegi rom-om annyira széjjel van már, ha lehetséges, inkább majd original HTC-t töltenék vissza rá

vagy annyira meg fog tetszeni a REMPUZZLE hogy vissza se akarok térni? úgy gondolom ha sense van rajta nagy gond nem lehet biztos jó lesz

utsó kérdés

valami olyat olvastam hogy konkrétan a HTC wildfirénél a kamera fotózás minősége csak eredeti FW-vel jó.. ez már idejétmúlt dolog?

köszönném ha válaszolnál.

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#1510) Toxic válasza martin555 (#1509) üzenetére


Toxic
tag

ext2 itt leirtak alapján... romot rárakod sd-re,majd recoverybe inditod újra és mehet a móka.. gyári romot bárhol találsz,nem kell menteni.. ezek mind exe file,pofon egyszerü a visszarakása.. fényképezöhöz nem tudok szólni,nem használtam ilyenre a telót.. ha elakadsz,irj... leirok mindent

temet nosce

(#1511) NyuszyCaster


NyuszyCaster
senior tag

Sziasztok!
Nemrég vettem egy wildfire-t. Rootolt a teló rom 2.3.3.7-es verzió.
A problémám az lenne hogy nem tudom mit állíthattam el de a galériában nem tudok ujjal lapozni a képek között. Esetleg tudna valaki segíteni?

HTC desire 500

(#1512) begrimisu


begrimisu
aktív tag

sziasztok! kéne egy kis segítség htc wirldfire nincs magyar nyelv honnan tudok magyar romot leszedni hozzá és hol találok telepítési útmutatót? köszi

begrimisu felhasználónak 50 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#1513) begrimisu


begrimisu
aktív tag

sehol egy lélek? :))

begrimisu felhasználónak 50 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#1514) Karlitosz válasza begrimisu (#1513) üzenetére


Karlitosz
tag

Nekem a CyanogenMod az magyar minden állítás nélkül
http://download.cyanogenmod.com/?type=stable&device=buzz

(#1515) begrimisu


begrimisu
aktív tag

nem jó a link !

begrimisu felhasználónak 50 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#1516) begrimisu


begrimisu
aktív tag

na igen jó itt van 7db melyik a jó?

begrimisu felhasználónak 50 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#1517) Karlitosz válasza begrimisu (#1516) üzenetére


Karlitosz
tag

Én a legújabbat használom mindig.
Rootolt a teló?
Tudod hogy kell rom-ot cserélni?

(#1518) begrimisu


begrimisu
aktív tag

És még egy fontos kérdés hogyan tudom felrakni odin nal vagy hogy mert még arról se láttam sehol magyar leírást?

begrimisu felhasználónak 50 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#1519) Karlitosz válasza begrimisu (#1518) üzenetére


Karlitosz
tag

Én ez alapján csináltam a rootolást meg a romcserét is, magyart még én sem találtam de nem is volt lényeg ennyit éppen tudok angulol ami a leírásban volt...

(#1520) begrimisu


begrimisu
aktív tag

szerintem rotolt mert az se gyári rom ami rajta van vagy mégis? 2.2.1 kerner 2.6.32.21

begrimisu felhasználónak 50 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#1521) Karlitosz válasza begrimisu (#1520) üzenetére


Karlitosz
tag

Éppen lehet gyári is csak frissített...
Onnan is megutdhatod pl., hogy kikapcsolod aztán úgy kapcsolod be hogy a hangerő le gombot is nyomod ilyenkor egy boot menü vagy mi jelenik meg ha valahol látsz olyan hogy hboot S-OFF akkor az rootolt ha olyan látsz hogy S-ON akkor még nincs rootolva.

(#1522) begrimisu


begrimisu
aktív tag

olyan van hogy . buzz pvt ship S.OFF
HBOOT-1.01.0001

begrimisu felhasználónak 50 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#1523) Karlitosz válasza begrimisu (#1522) üzenetére


Karlitosz
tag

Akkor az rootolt!
Innen nagyon egyszerű a dolog!
1. Marketről lehúzod a RomManagert.
2. SD kártyára feltolod a kívánt romot (érdemes gyökérbe rakni)
3. Rom mangagerben kiválasztod :"Install ROM from SD"
kiválasztod a felmásolt romot aztán bepipálod a két Wipe kezdetűt.
Vigyázz ez mindent töröl a telódról!!! (SDről nem)
4. Aztán rebootol magától a kütyü és vársz a telepítés 5-10 perc első indulás 10-20 perc is lehet. Fő a türelem ne nyomkodj semmit dolgozik az esetleg ha már 20 percnél tovább is ugyanazt a képernyőt látod akkor már gond lehet...

Ez mind csak saját felelőségedre !!!

(#1524) begrimisu


begrimisu
aktív tag

biztonsági mentést nem kell csinálni az előző rom rol ha valami gebasz van legyen miröl botolnia?

begrimisu felhasználónak 50 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#1525) Karlitosz válasza begrimisu (#1524) üzenetére


Karlitosz
tag

Arról nem fog bootolni azt ugyanúgy vissza tudod rakni rom managerrel de ha gebasz lesz akkor rom manager se lesz

(#1526) begrimisu


begrimisu
aktív tag

köszi a segítséget de inkább rábízom egy hozzáértő szakembere itt a fórumon! :)

begrimisu felhasználónak 50 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#1527) Lasy válasza Karlitosz (#1523) üzenetére


Lasy
veterán

Nem tudom honnan vetted, de ez a készülék nem rootolt. csak S-off-os

+36702778032

(#1528) NyuszyCaster


NyuszyCaster
senior tag

Sziasztok!
Nemrég vettem egy wildfire-t. Rootolt a teló rom 2.3.3.7-es verzió.
A problémám az lenne hogy nem tudom mit állíthattam el de a galériában nem tudok ujjal lapozni a képek között. Esetleg tudna valaki segíteni?

HTC desire 500

(#1529) yodee_


yodee_
őstag

Üdv mindenki!

Van egy Wildfire A3333 készülékem, és szeretnék rá egy új és magyar nyelvű romot tenni.jelenleg gyári 2.2.1 van rajta ami angol nyelvű.

Légyszi segítsetek.

Köszönöm

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#1530) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ma került hozzám egy ilyen teló, tudnátok segíteni a rom beazonosítással? Valahogy a google nem igazán találta meg.

Ennyit tudok róla: 2.3.7-es, CyanogenMOD-os, The dark rom v6 névre hallgat és kerian kernelt használja.
Ezekkel az infókkal a google-ben nem sikerült megtalálnom.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1531) CPT.Pirk válasza CPT.Pirk (#1530) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Már nem érdekes, cseréltem.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1532) Karlitosz


Karlitosz
tag

Két éves használat után elbúcsúztam a kedves kis első droidomtól, a HTC Wildfiretől.
Új jószág: Hauwei Ascend G300

Ez úton kívánok minden kedves Wildfire-ös fórumozónak boldog pillanatokat még a szeretett kis droidjával! Köszönöm Mindenkinek a segítséget és örülök, hogy sok mindenkinek segíthettem. A telefon eladóvá is vált érd. privátban. Azért ne szomorkodjatok nem is olyan rossz telefon ez amilyenek lehordják. Az új telóm hiába szintén 5Mpixeles nem készít olyan szép képet (Camera360 mindkettőn). A hálózati és wifi térerő egyaránt eggyel kisebb értékeket mutat mint a HTC. 2év aktív zsebhasználat + olajos gépekkel dolgozok + 5X biztos leesett szerencsétlen úgy hogy majd megszakadt a szívem és még minden tökéletesen működött rajta, olyan helyen wifiztem, ahol más telók még az adott wifi hálózatot sem látták és még mai napig sincs egy karc sem a kijelzőn. Tehát valljuk be a HTC az csak egy minőségi márka eltekintve attól, hogy ebbe a telóba már akkor idejétmúlt vasat raktak.
Áttérek a Hauwei Ascend G300 fórumra!
Minden Jót!

(#1533) Sir John


Sir John
tag

Sziasztok!

Keresek megbízható hozzáértő emberkét, aki garanciával elvállalná egy wildfire a3333 2.2.1 upgrade -elését.
A teló elvileg rootolt. KP.ban fizetek :)
Ajánlatokat PRIVIben várok!

Köszi!
SIR

De jegyezd meg jól, míg a Föld kerek, mindig lesznek jumperek ...

(#1534) Lasy válasza Sir John (#1533) üzenetére


Lasy
veterán

ehhez ember??
miért nem állsz neki és csinálod meg?
nem nagy ördöngőség. :D

Most látom, hogy egyre kevesebb felhasználója van a wildfire készüléknek?

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#1535) Lasy


Lasy
veterán

Végre megérkezett a kicsike hozzám, most nekiállhatok mindennek simán...
Kíváncsian várom mi lesz a vége...

+36702778032

(#1536) Lasy


Lasy
veterán

Reményeim szerint ezek után nem privátban teszitek fel az ilyen kérdéseket. :D
[link]

Használja mindenki, hisz ingyen van..

+36702778032

(#1537) Paul14


Paul14
tag

Sziasztok!

Szolgáltatócsere előtt állok és a Wildfire-öm Vodafone függő. Kérdésem hogy Turbosimmel működne?

Köszi!

(#1538) Lasy válasza Paul14 (#1537) üzenetére


Lasy
veterán

Sajna nem.
Pontosabban ideig óráig. :(

Csak 2G hálozaton mehetsz, tehát 3g kilőve. illetve sokszor előfordul, hogy ha elmegy a térerő, csak úgy tudod visszahozni, hogy egy másik készülékbe bele kell tenni, és egy hívást kezdeményezni róla. :W

+36702778032

(#1539) Paul14 válasza Lasy (#1538) üzenetére


Paul14
tag

Akkor függetleníteni kell?

(#1540) Lasy válasza Paul14 (#1539) üzenetére


Lasy
veterán

sajna a legtöbb helyen a magyar szolgáltatósakat nem tudják megoldani. :W :W
De a függetlenítés tilos az oldalon. :(

+36702778032

(#1541) Paul14


Paul14
tag

De ha a szolgáltatónál függetleníttetem akkor működnie kell mindennek normálisan nem?

(#1542) Lasy válasza Paul14 (#1541) üzenetére


Lasy
veterán

szolgáltató nem tudom, hogy függetlenít.
De ha ő csinálja akkor menie kell.
viszont ahhoz kell, hogy lejárt legyen a hűséged, és olyan 10000.- forint. :(
Biztos megér ennyit neked?

+36702778032

(#1543) Soma33


Soma33
csendes tag

Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék,hogy esetleg létezik-e a telefonra magyar rot?
Amitől az egész teló magyar lesz!?
Köszi a segítséget!

(#1544) kisbago


kisbago
aktív tag

valaki tud nekem valami jó stabil romot a htc wirdfirem-re?? előre is köszönöm!! :R Írjon privátot!! :R

[ Szerkesztve ]

(#1545) #34784256


#34784256
törölt tag

Segítség kellene :)
Van egy HTC wildfire S-em ami beázott és meghalt, ezért vettem egy ugyanilyen tipust használtan, amin Cyanogenmod 7 ROM van. Kiderült, hogy a régi telómnak csak egy új aksi kellett, és mivel ez a moddolt ROM nem jön be nekem szeretném, ha az új telón is ugyanaz a stock ROM lenne ami a régimen is van.
Ha ez megoldható, akkor lécci valaki irja le nekem lépésről lépésre mit csináljak, de úgy mintha egy hülyének magyarázná, mert teljesen homály vagyok a témához. Előre is köszi!

(#1546) csubbaka


csubbaka
tag

sziasztok!

ha még van erre valaki hozzáértő fel világosíthatna, hogy kijelzőt szeretnék cserélni a telóban de már a harmadikat próbálom és egyik sem akar életre kelni, mi lehet a gond nem értem :F

csubbaka felhasználónak 43 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#1547) martin555 válasza csubbaka (#1546) üzenetére


martin555
aktív tag

hello Urak.

fiókban figyel már egy ideje a régi HTC wildfire-m (nem S hanem buzz) sajna annó a frissitést feltettem rá, később lett csak rootolva.

kérdésem, hogy melyik romot ajánljátok, LASY leírását olvastam ugy érzem az alapján meg tudnám csinálni bár emlékszem annó root-olásnál is 1 hétvégét zsibbadtam mire HBOOT meg s on s off ilyesmik azér még feljönnek rémálmaimban.

feleségem használná a telót, hát nem tudom, erőltetni kellene-e az OVERclockolást, ugy olvastam akkor megy a viber? ezt lehet kihagyom sztem nemsokára új vodás csomagba megyünk ahol majd egymást ingyen hivjuk.

úgy értel milyen előnyök lehetnek ezen kivül.

amit értékelni tusnék az a több APP felrakási lehetőség, persze fényképezni is szeretne tehát foto menjen mondjuk megvettem marketről camera FX-et azt én bejelentkezésemmel rá tudnám tenni ha mással nem megy.

cyanogent ajánljátok?

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#1548) Lasy válasza martin555 (#1547) üzenetére


Lasy
veterán

én ajánlani szoktam a magyar nyelv végett. :D

csubbaka
pontosan mit csinálsz?
bizti jó a kijelző?

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#1549) vilag válasza Karlitosz (#1523) üzenetére


vilag
tag

Hali!

Van egy Wildfire telefonom.
Rootolt.

Bootmenü-vel indítva a következő felirat van:

BUZZ PVT SHIP S-OFF
HBOOT-1.01.0001

A leírásnak megfelelően jártam el, de ha elindítom a ROM cserét akkor egy telefon ikon jelenik meg egy piros háromszöggel benne egy piros felkiáltójellel és nem történik semmi.

Van valakinek ötlete, hogy miért nem megy a dolog?

(#1550) Lasy válasza vilag (#1549) üzenetére


Lasy
veterán

nincsen recoveryd.
tedd fel fastbootal.
utána menni fog.

+36702778032

(#1551) vilag


vilag
tag

Na, sikerült a telefonra feltenni az Android 2.3.7-et.

A kérdésem az lenne, hogy tud e esetleg valaki adni egy eredeti Andoir 2.1 vagy 2.2.1 ROM-ot?

Nekem sajnos nem sikerült a biztonsági mentést elkészíteni, így most nincs meg az eredeti ROM :(

Előre is köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#1552) Lasy válasza vilag (#1551) üzenetére


Lasy
veterán

az egy ruu fájl.
logout blogomba eléred.

+36702778032

(#1553) vilag válasza Lasy (#1552) üzenetére


vilag
tag

RUU_Buzz_HTC_WWE_1.14.405.2_R_Radio_13.45.55.24_3.35.15.31_release_130814_signed.exe

Ez lenne az?

Ha igen, akkor ez végül is már megvolt, mert a leírásod alapján feltettem az új ROM-ot és akkor letöltöttem.

Egyébként nekem nem működött megfelelően a ROM, sajnos.
Telepítés után nemsokkal eltűntek a tálcán (ahol a tárcsázó meg a menü ikon is van) lévő ikonok, és még újraindítás után sem kerültek elő. A szép az volt az egészben, hogy mikor rányomtam a tárcsázó gomb helyére, akkor bejött a tárcsázó.

Többször is újratelepítettem, de mindig ez volt az eredmény.

Végül találtam egy (eddig) megfelelően működő Android 4.0.4-es ROM-ot. Most az fut rajta :)

/Ha valakit érdekel, hogyan kell azt kivitelezni, akkor szóljon!/

Üdv, vilag

(#1554) quemby


quemby
csendes tag

üdv mindenkinek. nagy segítségre volna szükségem, és nem tudom helyre lehet e hozni a hibámat. volt egy wildfire s telefonom, kaptam egy samsung galaxy s advance készüléket. gondoltam átpakolom, a simet, meg az sd kártyát. gondolván majd a htc-t megkapja valamelyik családtagom. szóval gondoltam a névjegyzékre, és megkérdezte importálom-e sd kártyára őket na mondom ez szuper. meg is tettem, következő lépés fogtam a telórol töröltem az összes tel. szémot, a simen nem is volt semmi. cuccok a samsungban, és egy db arab tel számot nem tudott exportálni sd kártyárol magának. sőt a vcf fájlt amit ezért készített a htc, 0 kb méretűnek látja. ehhez kérnék segítséget, iszonyú fontos volna. köszönöm.

(#1555) kiraly1985


kiraly1985
csendes tag

sziasztok,

sajnos belefutottam egy ilyenbe:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1011748

vagyis rootolás közben egy restart után nem megy a touch screen. Fent említett file-t meg sehol nem találom. Valakinek nincs meg esetleg? Nagyon nagy segítség lenne:

WildFire_TouchScreen_Failed_Fix_by_Grooby_ROM.zip

thx
K

(#1556) kiraly1985 válasza vilag (#1553) üzenetére


kiraly1985
csendes tag

Hali,

engem érdekelne a ROM. küldj linket lc.:)

thx

(#1557) skayline


skayline
tag

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni. Van egy sima Wildfire-telom próbálom megcsinálni a golCardal a leírtak alapján. Sikerel is véghez viszi a müveletet mert az irja Success majd jönne a második lépés ahol is nyomok egy enter szempillantás alatt lefut valami és ezzel el is tünik a cmd és nem hozza a kívánt hatást.

(#1558) tarcsay


tarcsay
csendes tag

Hello!
Nekem igazából segítségre lenne szükségem a cyanogenmod 9. telepítésével kapcsolatban! Letudná vki írni h mi a telepítés menete a cwm-ben? Már főzőtt rom van rajta 2.3.7.
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1967851
(am egy sima HTC Wildfire)
Köszi előre is! ;)

[ Szerkesztve ]

(#1559) tarcsay válasza kisbago (#1544) üzenetére


tarcsay
csendes tag

helo
én ezt akarom telepiteni, ez stabil
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1967851
;)

(#1560) vilag válasza kiraly1985 (#1556) üzenetére


vilag
tag

Szia!

A gyári ROM itt érhető el (ha esetleg mégsem tetszene az új):
[link]

Az említett ROM linkje:

[link]

Innen talán kicsit gyorsabb:
[link]

Az utóbbi ROM-hoz ajánlott feltenni a gapps nevű kis programcsomagot is (ez tartalmazza pl. a google play alkalmazást), azonban ennek most nem találom a linkjét.

(#1561) badmad


badmad
senior tag

Sziasztok!
wildfire s-emen nincs recovery menű,fastboottal hogyan kell felrakni légyszíves segítsen egy kicsit valaki!
Próbáltam inditottam a fastbootot de csak bevillant és bele sem tudtam menni ....az az igazság az sem tudom hogyan kell a parancsot kiadni és hova kell bemásolni a recovery image fájt szóval ezen a téren abszolúlt amatőr vagyok. :B

[ Szerkesztve ]

(#1562) Atigepesz


Atigepesz
csendes tag

Üdv!
Esetleg valaki tudna segíteni van egy htc wildfire s készülékem és a héten próbáltam kábellel internetre kötni(pc-n keresztül) de nem sikerült.Azóta pedig a kamera ill a videó lejátszója fehér kijelzőt mutat(működik csak nem ad képet). Fénykép készítésénél meg csinálja a képet és vissza is nézhető tökéletesen csak a kép készítésénél van fehér kép.Mi lehet a gond?

(#1563) kyle_


kyle_
tag

Sziasztok!

Létezik erre a telóra olyan Rom ami teljes mértékben magyar?
köszi
sziasztok

Ha már írok neked, ne legyél már bunkó és tisztelj meg egy válasszal hogy te paraszt, már nem aktuális!!!

(#1564) szata.68


szata.68
senior tag

Helló

Rootoltam barátnőm telefonját,és fel szeretem volna tenni neki valami olyan custom romot,ami sense-es.
Le is töltöttem párat,de a telepítésnél azt írta ki,hogy aborted,mert valami script formátum nem tetszik neki.
Lehet,hogy egy recovery csere megoldaná a gondom,és felmenne végre rendesen?

Előre is köszi aki válaszol.

Tomi

(#1565) chris94


chris94
tag

Sziasztok!

Egyik ismerősöm egy ilyen készülékkel rendelkezik és panaszkodott hogy mostanában elég lassú.

Egy Custom ROM megoldaná ugye a problémát, tehát valami olyami-t keresnék ami sokak által használt, teljesen működőképes és lehetőleg Sense felhasználói felülettel rendelkezik.

A készülék ugye az A3333-as tipus, 2.2.1-es androiddal (tudtommal ez a legfrissebb).

Ki milyen ROM-ot ajánl, ami OverClock-olható, lehetőleg minél frissebb és főként bugmentes - az se probléma ha nem angol, ha nem mondjuk magyar, akár csak részben is :))
Tehát ha van egy 2.3-as ami hibátlan, nincsenek rá panaszok és több ideig bírja az akksi mint a gyári stb, akkor az is jöhet

Nothing Phone (1) #spacewar #Android 14 | TicWatch Pro 3 GPS | Android: 2010 - ...... | #customrom #customrecovery #androidmodding | Magyar nyelvű lokalizációért felelős fordító #novalauncher #vanced #revanced #evo-x #xiaomi.eu stb.

(#1566) pucz


pucz
senior tag

Sziasztok. Egy ismerősöm vett egy ilyen telót. Angol rendszer van rajta, és lassú is. ROM cserét szeretnék. De találtam egy leírást, csak megakadok a goldcard résznél. Ezt kilehetne valahogy küszöbölni? Nem megy a link, amire klikkelek...

(#1567) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!

Ismim szeretné rootolni tudnátok egy linket adni ahol magyarul le van írva jól?
Valamint melyik romot ajánlanátok rá?
Köszi.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#1568) martin555 válasza Orlin (#1567) üzenetére


martin555
aktív tag

sziasztok!

root-olt de gyári rom van a wildfire-men, feleségemnek adtam (tehát mindkettőnk gmail jelszava benne van, az enyém a fizetett app-jaim miatt) és a google TALK push notifications-t szeretném letiltani hogy ami nekem jön a régi talóra ne menjen. sajnos egyszer régebben még nem titanium backup-pal hanem root app delete-vel a talk.APK fájlt leszedtem róla. visszatenni nem tudom, xda-ról is próbáltam. tehát nincs is fenn rajta a talk.apk, de az értesítési részben fenn beugranak 1 sorosra az én üzi-im. mit kellene még titaniummal leszedni hogy ne jöjjön?

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#1569) DrGreen


DrGreen
csendes tag

Sziasztok!
A gyerkőc leejtette a HTC Wildfire telefonját és az érintőpanelje pókhálósra tört, bár maga az érintésérzékenység működik.
Tudna valaki segíteni abban, hogy ekkor a cserénél elég egy chip nélküli érintőpanel, vagy ekkor is chip-el együtt kell megvenni.
(Nem mindegy, mert kb. 5000 Ft a különbség.)

Légy szíves segítsetek, mert nagyon nem értek hozzá!
Előre is köszönöm!

(#1570) szabika83 válasza DrGreen (#1569) üzenetére


szabika83
csendes tag

Sziasztok!
Nem volt nagyon még okostelóm, kérlek segítsetek... Magyar nyelvet akarok a wildfire-re, android frissítést, és még egy kis segítséget! A középső gombot ha nyomom, akkor nem kell a kijelzőnek világítania? Csak a felső be/kikapcsoló gombbal. A nagy szívfájdalmam, hogy nem találom a menüben sehol, hol lehet elérni a memóriakártyát... Telepítenék progikat, másolnék zenéket, filmeket, de felteszem és nem tudom megnézni hol a tartalma... :( A progikat (,apk) meg abszolút nem :S Köszönöm a segítségeteket!

(#1571) martin555 válasza NyuszyCaster (#1511) üzenetére


martin555
aktív tag

sziasztok.

ROOT-olt wildfire-m van (nem az S hanem a régebbi)

amivel hivatalosan kijött, 2,1? azt annó a hivatalossal frissítettem (nem is emlékszem, 2,2? vagy valami ilyesmi)

szoval, gonsoltam helyre pofozom a telót, mit javasoltok rá.

pontos tippek kellenének hogy szerintetek mi a legjobb.

olvastam valahol hogy a nem-HTC romok alatt néha nem jó vagy nem megy a fényképező? vagy csak angolul olvastam és CAMERA.-. ha videó nem menne nem zavar.

over clokkolni se nagyon muszáj, mennyivel lesz ugy fürgébb?

nem tom pontosan a HBOOT számokat és az S on-off állásokat, majd megnézem.

valami olyat tudok hogy le butitani kell elöször a gyárira vissza? az official frissités miatt?

üdv

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#1572) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

helló gyári magyar romot hol tudok rá letölteni?

Szépnapot!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.