Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Karma


Karma
félisten

Ez a telefon egy rossz vicc a HTC-től :(
Főleg ennyiért. Ebbe a méretbe már ők maguk is tudtak jobb vasat csomagolni.

szentkuti11: Jogos. De szerintem a Smartban az a legkeményebb, hogy okostelefonnak próbálják eladni - a BREW MP elvileg olyasmi, de pl. az alkalmazástelepítésről erősen kussolnak. Amennyit össze tudtam kapirgálni, a BREW-n csak a szolgáltatón keresztül tudsz telepítgetni, vagy Jávázhatsz...

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#2) szentkuti11 válasza Karma (#1) üzenetére


szentkuti11
addikt

Szerintem inkább a Smart volt az.

(#3) Atombalu


Atombalu
senior tag

Hol az iPhone 4 teszt ?

iPhone 5

(#4) fateless


fateless
veterán

Vajon miért nem szuszakoltak bele egy 320x480-as kijelzőt?
Akkor már teljesen jó készülék lehetne...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#5) rankesz válasza Atombalu (#3) üzenetére


rankesz
veterán

Én is nagyon iPhone 4 tesztre számítottam, kicsit csalódott is vagyok, annak ellenére hogy nem fogok olyat venni

Na megyek olvasni...

(#6) Mappa


Mappa
addikt

szvsz roppant csúnyácska az a optikai navigáló gombocska ott egymagába :F ...2gb kártya vicc kategória ...+drága

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#7) kaller1 válasza Atombalu (#3) üzenetére


kaller1
veterán

Majd lesz az is. Egyébként nem mindenki az i4 tesztet várja, sokan pl. erre a készülékre vártak. ;)

.::> <::.

(#8) AS


AS
félisten

Uramisten ez mi... :U

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#9) szente válasza fateless (#4) üzenetére


szente
addikt

ha bele tettek volna a nagyobb felbontasu kijelzot,aklor meg lasabb lenne,na meg az uzem ido sem lenne ilyen jo,szoval azzal nem biztos,hogy nagyon elorebb lennenk...

(#10) turorudi94


turorudi94
tag

Miről beszélltek?milyen 90ezer forint?
Nálunk a kezdőára 236euro adóval eggyütt,sőt előfizetésre is 1euro az Orangeban.Szlovákiából irok.
tessék: http://www.mp3.sk/htc-wildfire-pam%C3%A4%C5%A5ov%C3%A1-karta-2gb-%C4%8Cierny-p-106539.html

Mert megérdemled.

(#11) Saccco


Saccco
nagyúr

ZipZaréknál 74 eFt

Kár azért a kijelzőért, kapacitív, van benne multitácccs, erre eltolják a felbontást...
Ha processzor maradt a Hero után, nem igaz, hogy pár darab kijelző ne maradt volna. :U

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#12) b4ndee


b4ndee
csendes tag

ez a készülék teljesen indokolatlan.
alig picivel többért ott a Legend.
nem értem. :(
nem én.

pedig amikor először olvasta róla, hogy vártam.

(#13) HardSanyeee válasza turorudi94 (#10) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Ha nem tűnt volna fel ez itt még mindig Magyarország, nem pedig Szlovákia...

A telefon meg bukta... Kijelzővel és procival nagyon mellényúltak, de azért egy VGA videó felvételt is belepréselhettek volna.

(#14) er2es válasza kaller1 (#7) üzenetére


er2es
tag

én is ezt a tesztet vártam :) kicsit csalódtam a készülékbe....az ára meg szerintem 69e be lenne reális, akkor talán fogyna is....

(#15) plus44


plus44
veterán

Uhh..na ez egy elég szar. 90k ezért pedig tényleg rablás, annyiért több más, jóval fejlettebb készülék található meg a piacon.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#16) amanoba


amanoba
őstag

nekem bejön! még a lassúsággal is együtt lehetne élni, jó szolgáltatói árak mellett! ;]

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#17) bolondember válasza fateless (#4) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

mert nem akartak szvsz a Legendnek házon belüli vetélytársat.. :U

bevallom, többet vártam ettől a telefontól... :( Azért még a Sense továbbra is oda..ver.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#18) fateless válasza szente (#9) üzenetére


fateless
veterán

Hero ablaka 3,2-es 320x480-as felbontással ugyanezen procival kevesebb RAM-mal, de nincs probléma a sebességgel. Nem hinném, hogy itt lett volna...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#19) Karma válasza bolondember (#17) üzenetére


Karma
félisten

Szerintem ez esetben egyszerűbb lett volna kihagyni a Wildfire-t...

“All nothings are not equal.”

(#20) kaller1 válasza bolondember (#17) üzenetére


kaller1
veterán

Ez nem kicsit lett mellényúlás, az árazásával egyetemben. Ennyiért durván 2 db GT540, vagy 3 db voda 845 vehető. :U

.::> <::.

(#21) Inarus


Inarus
addikt

A Legend mellé minek egy ilyen "Desire akarok lenni, de csak ennyire futotta a lendületből" ? Mert ez ilyen áron ilyen belsővel nem túl nyerő ajánlat. (Pl GT540 jobb hardverrel olcsóbb - igaz ott meg rez kijelző van.)

Olyan érzést kelt, mint egy kínai iphone-klón. Valamire hasonlít, hellyel-közzel használható de mégsem ugyanaz, de azért pofára olyan ezé' vagány!

[ Szerkesztve ]

(#22) Jadro


Jadro
veterán

Röviden: Elkésett és elszabott.

+kiegészítés: Ennyiért inkább Legend ha már nagyon hasonlót akarunk illetve Wave.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#23) EczkE


EczkE
addikt

A külseje jobban bejön Mint a Desier-nek. :) A belső meg olyan amilyen. :U Már írták elöttem.

Asszem mindenféleképpen!

(#24) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Jó lenne ez a telefon, egy normális felbontású kijelzővel. Így sajna felejtős, pedig a kinézete nekem tetszik. Mind1, ősszel akarok új telefont venni Androiddal, addig csak kijön valami, ami minden igényemnek megfelel.

Laci

(#25) rudymester


rudymester
senior tag

Ez a felbontás erre a méretre nagyon kevés. Valahol találhattak még raktáron pár ezret és köré dobták a többi maradék alkatrészt. Túl tökéletes lenne a HTC, ha minden telója kiváló lenne. Ez most nem jött át... :)

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#26) RepeatSector


RepeatSector
senior tag

Ez sem olyan veszes ha ugy nezzuk 40-50k-ert ugranak egy ilyenert az tuti
ugyis most keszulok vmi telot venni csak elotte meg elkell adnom az LG renoir-omat :DDD

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#27) hemaka


hemaka
nagyúr

Elég drága... :(((

(#28) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Nem az igazi. :(

(#29) sagesz93


sagesz93
addikt

Jó lenne ez
50k alatt.

(#30) D@niel


D@niel
addikt

Remélem nem baj ha zavar engem, hogy júli 12.-e óta lehet kapni wildfire-t, de csak ma érkezett teszt...

Az ára szerintem nem meglepő. Viszonyításképp (Speedshop):

Smart: 49.990
Desire: 149.900
HD Mini: 109.890

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#31) plus44 válasza D@niel (#30) üzenetére


plus44
veterán

Nem baj, van ezernyi más készülékük is. Ma 19.-e van, nem értem a problémádat... (am. meg ha jól tudom, nem érkezett tesztkészülék, nem az ő hibájuk..)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#32) littlelion21


littlelion21
addikt

Pedig esküszöm még tetszett is....de amikor az utolsó oldalra - és az árra - tévedtem... :U

(#33) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Most lehet lesz egy nagyon buta kérdésem:
A kijelző felbontásának hardveres vagy szoftveres korlátja lenne?
Mert a felbontást leszámítva nagyon korrekt kis telefon mert azért mégis csak HTC

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#34) korpicschess


korpicschess
veterán

Hát.. ez sem lesz néptelefon, főleg az ára miatt.

FRENK1988:
Szerintem nem tud nagyobb felbontást, nem hinném, hogy Asus P750-en kívül még lőnének olyan bakot, hogy lekorlátozzák a felbontást. Ha nagyobb lenne a kijelzőfelbontás, akkor viszont a proci még kevesebb lenne :O

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#35) opr


opr
veterán

pöppet jobban megéri 70-80ért az x10 mini szvsz :B

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#36) kaller1 válasza D@niel (#30) üzenetére


kaller1
veterán

Remélem nem baj ha zavar engem.... :Y

.::> <::.

(#37) D@niel válasza plus44 (#31) üzenetére


D@niel
addikt

19.-e van, 12.-étől már kapható a wildfire. Nem hibáztatok én senkit, de feltűnik az ilyesmi egyből, és persze nem akarok (akarunk) hozzászokni, mert ugye pont az a lényeg, hogy mire itthon is kapható egy-egy modell, az érdeklődő már mindent megtudjon róla, teszt, és egyéb információk végett.

kaller1: ?

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#38) ATM_automata


ATM_automata
őstag

Hát megnéztem a tesztet, kb erre számítottam. a HTC-nél legközelebb szólhatnának a Pénzügynek meg a Marketingnek, hogy "néptelefonnak készült" és az árazást is úgy csinálják...ne pedig így. Szerintem pont 2x annyiba kerül, mint amilyen kategóriát képvisel...a HTC név meg nem ért meg + 40-50K-t....szerintem

What else?

(#39) D@niel


D@niel
addikt

Nem a wildfire-nél van az, hogy az 1. darabot elárverezik jótékonysági célra? Ha igen, érthető az árcédula.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#40) g4mer válasza Saccco (#11) üzenetére


g4mer
senior tag

Én is láttam már 70k környékén, még el is gondolkoztam rajta, hogy végre tudok venni egy normális telót 100 alatt, erre nézem, hogy 240X320 :W

Sic Parvis Magna

(#41) Jadro válasza D@niel (#37) üzenetére


Jadro
veterán

Szerinted a srácoknak ott kellett volna dekkolni nyitáskor a bolt előtt és beszerezni egyet hogy tesztelhessék azonnal?

Nem minden telefon esetében sikerül a megjelenés előtti beszerzés. Viszont ha van ötleted hogy hogy lehetne ezt a hatalmas problémát megoldani, szerintem szívesen fogadják. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#42) bok92


bok92
addikt

Hát nem lett valami jó ez a készülék.Aki ebben az árkategóriában akar venni készüléket, az inkább a Wave-t válassza.Sokkal jobb az szerintem.
Mellesleg én is ma Iphone 4 tesztet vártam,de majd csak eljön az is. :)

[ Szerkesztve ]

(#43) JanFe


JanFe
aktív tag

Hat .. eleg vegyesre sikerult ez a kutyu. Majdnem jo kategoria :)

"There is nothing permanent except change"

(#44) D@niel válasza Jadro (#41) üzenetére


D@niel
addikt

Én kérek mély elnézést...

Bocha az ilyesmit motivációnak fogja fel, nem nehéz megérteni, hogy igen is vannak emberek akiknek fontos az ilyesmi (nem hiszem, hogy harmad fokú egyenlet ezt megérteni), kvázi a te véleményed elsiklott mellettem.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#45) Inarus válasza D@niel (#37) üzenetére


Inarus
addikt

Ha ez feltűnik, gondolom az is feltűnt, hogy egy ideje már szándékosan nem sietik el a teszteket. Nem szereznek be előbb olyan készülékeket, melyek gyakran még béta állapotban vannak. (Valahol ezt Bog vagy Bocha írta le a Murtazin-ügy kapcsán azt hiszem, de most nem találom a hszt.)

(#39) D@niel: Már megtörtént és lezajlott. :)

(#46) D@niel válasza Inarus (#45) üzenetére


D@niel
addikt

Wildfire nem beta version, ez már a végleges. 1 hete..... :U

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#47) dedike válasza Atombalu (#3) üzenetére


dedike
addikt

iPhone4 teszt akkor lesz, amikor minden HÁZIGAZDA és MODERÁTOR rá fog érni legalább két napig, ha máshogy nem, felváltva... ;]

Nem fogott meg valahogy ez a telefon, de semmi baj jelenleg is van ennél jobb ajánlata a HTC-nek, meg valószínűleg lesz a későbbiekben is...

Jó szerencsét!

(#48) joey04 válasza kaller1 (#7) üzenetére


joey04
titán

Azért az i4re sokkal-sokkal többen várnak, ha másért nem, hát azért, hogy fikázhassák (alamuszi, Dotcom stb). :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#49) Inarus válasza D@niel (#46) üzenetére


Inarus
addikt

Akkor most 2-3 napon vitatkozunk? :DDD
Mióta készülhet a teszt? kb 4 napja? :U

#48) joey20: Igaz. Szerintem páran már bekészítették előre a kis mondataikat, páran meg a válaszokat. :DDD
Hopsz, ez nem is rossz ötlet... ;]

[ Szerkesztve ]

(#50) D@niel válasza Inarus (#49) üzenetére


D@niel
addikt

1 héten vitatkozunk. Teszt lehet 1 hónap, de ha úgy van legyen 2 nap is engem nem zavar, csak legyen "érkezésre".

Jut eszembe múltkor pont a HD mininél van hasonló szituáció, speedshop-nál igazgató váltás volt?

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.