Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-04-28 22:41:20

LOGOUT.hu

A telefonnak a teszt megjelenése előtt volt egy másik topikja, ha valamit keresel, érdemes ott is utána nézni. HTC U11+ a szükséges plusz

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) GAPZC96


GAPZC96
csendes tag

Nem tudom van e meg itt valaki,aki talán tudna segíteni.Nehany napja vettem egy ilyen készüléket és sajnos már a belakast követoen észre vettem hogy valami nem stimmel.A menü felugrasa kb 5 másodperc,borzasztoan laggol a telefon minden érintése,ablakok közti váltás több mint 3masodperc,lapozas a face szinte lehetetlen.Gyari vissza állítás után kb fel óráig tökéletesen működik aztán megint kezdi.Tegnap a képernyő felebredese kb 8masodperc volt onnantol kezdve hogy a gombot be nyomtam.Hard reset is meg volt bekapcs és hangero gombokkal.Fel óra után szintén ugyanaz a hiba.Most a hsz.-t írva is én már két szóval előbb vagyok mint ahogyan a billentyűzet reagálna.
Valakinek estelgeg valami ötlet hol keressen a hibát.Szinte csak a gyári alkalmazások vannak rajta már mindent letoroltem.Ki-be kapcsolás után a telefon szintén tökéletesen működő képes.(kb fel óráig)
Előre is köszönöm

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.