Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-04-28 22:41:20

LOGOUT.hu

A telefonnak a teszt megjelenése előtt volt egy másik topikja, ha valamit keresel, érdemes ott is utána nézni. HTC U11+ a szükséges plusz

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) Yeffy válasza kano (#300) üzenetére


Yeffy
veterán

:N

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#302) f3rdzs0 válasza kano (#298) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

nem sok mindent művel updatekkel :D

igazából reálisan nézve, ha most kiadnak egy security updatet (nem a u12+ra koncentrálnak) és ha a P időben elérhető lesz a telefonon, akkor nem igazán lesz különbség a HTC és bármi más nagy cég közt

szerk: abban reménykedem hogy az u12+ szoftvere 99%ban ugyanaz mint az u11+, és lesz a cégnél aki atrakja erre a telefonra gyorsan

[ Szerkesztve ]

f3rdzs0

(#303) Kobun1980


Kobun1980
aktív tag

Kicsit OFF-olok, es ezert valamint a kommentem tartalma miatt elore elnezest, de a Oneplus 6 teszt kapcsan nem tudtam elmenni a tesztelok, illetve a tesztek maradjunk abban, hogy "milyensege" mellett.
Elolvastam a ket telefon osszefoglalojaban irtakat, es rohadtul szembeotlott, hogy most mar ugylatom elfogadott ha a legolcsobb EU-s beszerzesi forrasokat tekintik alapnak az aral tekinteteben, mig anno sok honap utan is a HTC eseteben a magyar forgalmazok voltak a mertekadok.
A masik, hogy ott par apro hianyossag miatt le lett huzva a U11 plus, itt ezek lathatoan belefernek, az erdemekbol nem vonnak le semmit.
A harmadik, hogy erdemes a kamerakat osszehasonlitani...
Sorry meg egyszer, de fellobbant a regi lang bennem ujra, es tovabbra is meltatlan helyen kezeltnek erzem a HTC-t altalanossagban is, de itt is..

(#304) kekkola válasza Kobun1980 (#303) üzenetére


kekkola
senior tag

Nincs benne semmi meglepetés :) Bone nem HTC párti. Sőt inkább ellenpárti :) Ez minden cikken és teszten érződik, amit Ő jegyez. A HTC-vel amúgy mindenki szigorúbb.

[ Szerkesztve ]

O+8T

(#305) kano válasza Kobun1980 (#303) üzenetére


kano
nagyúr

De igazából pont az OP6 tesztben jegyzik meg, hogy nem olyan jó a fényképezője, mint az U11-nek.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#306) pg1966


pg1966
aktív tag

Sziasztok!
Van két új, átlátszó szilikon tokom elfekvőben, ingyen, Bp-en, ha valakit érdekel, írjon privit.

(#307) Kobun1980


Kobun1980
aktív tag

Sziasztok!

Nekem az elmult idoszakban azt kezdte el csinalni a keszulek, hogy random idoszakonkent a hangszoro kiesik.
Ez a gyakorlatban annyi, hogy egyszer csak rezeg a keszulek, es nem hallod a hivot, mig a mikrofon tokeletesen mukodik.
Ujrainditas segit, csak furcsa. Nyilvan szoftveres, csak kivancsi vagyok, hogy masnak van-e ilyen.

A masik ami most tunt fel, hogy van a kepernyo kozepen a felso harmadban, van egy tuhegyni pont, ahol vilagosabb.
Kivancsi vagyok, hogy hogyan alakul a kozeljovoben..

(#308) kano válasza Kobun1980 (#307) üzenetére


kano
nagyúr

Factory reset.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#309) Kobun1980 válasza kano (#308) üzenetére


Kobun1980
aktív tag

Na megvolt. Meglassuk mi lesz...
Egy felmerült kerdes: navigációs sávban hol lehet beállítani, hogy rejtve él? Nem találom...

(#310) Kobun1980 válasza Kobun1980 (#309) üzenetére


Kobun1980
aktív tag

Idokozben meg lett, de az a furcsa, hogy egy állítás után inaktív lett a gomb..

(#311) f3rdzs0 válasza Kobun1980 (#310) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

ha arra gondolsz hogy a navbar elrejtő gomb inaktív az azért van mert nem minden appban lehet elrejteni és ott kötelezően fenn van (akkor inaktív is lesz)

f3rdzs0

(#312) Kobun1980 válasza f3rdzs0 (#311) üzenetére


Kobun1980
aktív tag

Szia.
Köszi a választ, de mar sikerült. Amugy nem pont arra gondoptam, azzal tisztaban voltam, az vopt a fura, hogy FR utan azoknal az appoknal, vagy ablakoknal is aktiv volt a Navbar, ahol amugy el lehetett volna rejteni, es a Navbar masodik oladalan megtalalhato elrejto ikon volt inaktiv magan a Navbaron. Ezt nem értettem..

(#313) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Sziasztok,

A "pocket" mode-t hol lehet bekapcsolni? Hogy ha kiveszem a zsebemből, akkor bekapcsoljon a kijelző?Közelségérzékelős dolog... Kerestem, de nem találtam.
köszönöm.

(#314) fadd


fadd
csendes tag

Sziasztok szépen kihalt a forum, 2 hete vettem a telót imádom, 2 napot vigan bir az akksi, éjjeli merülés max 2%, a kijelző is rendben van hiába fujjognak egyesek persze tűzőnapon nem a legjobb de biztos van olyan őrült aki 35 fokba a tűző napon neki áll képet szerkeszteni, a többi telóm is ennyit tudott napfény alatt igaz mind lcd-és volt.

(#315) f3rdzs0 válasza fadd (#314) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

szerinte mindenki kiélte magát a telefonnal, és nincs sok új vásárló már

a nap fénnyel nekem se volt semmi gondom eddig. amit kellett el tudtam olvasni a nyár legnaposabb idejében is. videót meg társait nem tudtam nézni nagy napfény mellett, de szerintem azt semmi telefon nem tudja

f3rdzs0

(#316) Yeffy válasza f3rdzs0 (#315) üzenetére


Yeffy
veterán

detto.

plusz mukodik a telefon frankon, hiba nelkul, legtobb ember olyankor nem ir :)

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#317) Kobun1980 válasza Yeffy (#316) üzenetére


Kobun1980
aktív tag

:C Csak olvas, es var ;)

(#318) Yeffy válasza Kobun1980 (#317) üzenetére


Yeffy
veterán

:K :C

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#319) Kobun1980


Kobun1980
aktív tag

Sracok, es holgyek.

Nincs valakinek valami infoja, hogy mi a helyzet a Plusra a frissitessel?
A sima 11-re mar kijott egy kis frissites jo par napja...
Vagy akar a Pie? :D

(#320) Yeffy válasza Kobun1980 (#319) üzenetére


Yeffy
veterán

igen?

na, ez jo kerdes, nem is tudtam rola. johetne valami... :K

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#321) Ano válasza Kobun1980 (#319) üzenetére


Ano
őstag

Hát én komolyan csalódott vagyok ebből a szempontból ... 2017 december 1 az utolsó frissítés erre a telóra, ami ráadásul egy eléggé drága telefon ...

Csajomnak vettünk nemrég P Smart-ot és bekapcsolás után 4 !!! azaz négy frissítés jött le rá, holott az a teló valamikor februárban jelent meg ... az utolsó biztonsági szint meg július1-i ... ja és ugyanúgy 8.0-as droid van rajta ... az U11+ árából 4 !!! azaz 4 P Smartot vehettem volna ... felháborító ...

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#322) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Az én véleményem szerint a telefon megfelelően működik. Evégett nem is hiányolom a frissítéseket. Őszintén a biztonsági frissítéseket kicsit parasztvakításnak tartom (igaz, nem értek hozzá, hogy mit tartalmaznak).A Pie meg majd jön rá nem mintha a keksz-vel valami baj lenne. Valószínűleg én is hangot adnék az elégedetlenségemnek, ha magával a szoftverrel baj lenne, de nincsen! Ez az első ilyen telefonom és hálás is vagyok érte. :-)

(#323) Ano válasza Jumbozorz (#322) üzenetére


Ano
őstag

Az hogy a szoftverrel nincs baj, ez így szerintem kissé elhamarkodott kijelentés!

Sajnos tapasztaltam 1-2 baromságot ami bosszantó, de szerencsére viszonlag könnyű workaround-ot találni rá, de attól a bug még létezik és ki kéne javítani!

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#324) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Sziasztok.

Ki lehet kapcsolni a záróképernyőn az időt és az időjárás információkat?

Köszönöm,

(#325) f3rdzs0 válasza Jumbozorz (#324) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

az időt nem tudom, de az időjárást asszem a weather app rakja ki. ha azt kikapcsolod elméletileg nem lesz ott

[ Szerkesztve ]

f3rdzs0

(#326) kekkola


kekkola
senior tag

Htc club: 499€

O+8T

(#327) f3rdzs0


f3rdzs0
senior tag

nálatok mikor volt a legutóbbi frissítés?

félek attól hogy mivel turkáltam adbvel a telefonban, ezeket nem kapom meg

f3rdzs0

(#328) -juc- válasza f3rdzs0 (#327) üzenetére


-juc-
aktív tag

Nálam decemberi a biztonsági szint. Tavaly decemberi... ;] Szerintem nem maradsz le semmiről. (Május óta, amióta nálam van a telefon, egyszer sem találkoztam frissítéssel; már egy ideje nem is bökök a keresésre...)

(#329) Yeffy válasza -juc- (#328) üzenetére


Yeffy
veterán

detto, a tavalyi ota nem jott semmi.
neha csekkolom, szinten semmi.

de annyira nem izgat, nagyon stabil a telefon szoftveresen, meg vagyok vele elegedve :C

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#330) -juc- válasza Yeffy (#329) üzenetére


-juc-
aktív tag

Májusban azért vettem meg ezt a telefont, mert ez tűnt a legkevésbé kompromisszumosnak az elképzeléseimhez képest. Én voltam a legjobban meglepve, hogy mennyire tetszik (Nexus 6 után [is]). Előtte 7 évig ROM-oltam, mostanra már csak használni szeretném a telefonom.

Egy bajom van: ha egyszerre van bekapcsolva a wifi és a mobil adat, akkor valamelyik véletlenszerűen letiltódik egy idő után. Úgy értem, hogy otthon wifin lóg, aztán elmegyek valahova, és úgy látszik, hogy aktív az adatkapcsolat, de nem tud forgalmazni. (Azaz akkor esik be az összes levél egy szuszra, miután hazaérek). Ilyenkor csak az újraindítás segít (wifi kikapcs már nem elég). Vagy a fordítottja, hogy a wifi tiltódik le ugyanígy, csak az hamarabb feltűnik.
De már megszoktam a kapcsolgatást. Azért ha valaki véletlenül tud megoldást, ne tartsa magában! :) :R

(#331) kano válasza Yeffy (#329) üzenetére


kano
nagyúr

Akkuidő hogy alakul mostanában nálad? (1 vagy 2 sim)

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#332) Yeffy válasza -juc- (#330) üzenetére


Yeffy
veterán

Orom latni, hogy mas is meg van vele elegedve. :)
Mondjuk ez a hiba eleg erdekes nalad, nalam nem jelentkezik ilyesmk, rendben megy a valtas mobilnet/wifi kozott... 🤔

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#333) Yeffy válasza kano (#331) üzenetére


Yeffy
veterán

Ugyanugy ket SIM-mel hasznalom azota is, ha kell, aktiv potyogessel mobilneten le lehet szivni hamar, de moderalt hasznalattal, wifi/4G+ vegyesben, auto fenyeron azert tud jo statokat is produkalni meg mindig.
Szoval amit az elod topicban linkeltem, es asszem ide is feltoltottem, az meg mindig valid.
Es pont most egy eves a telo, tavaly karira vettem.

Te voltal az, aki vacilalt rajta, vagy talan volt is neked, csak elpasszoltad, nem?

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#334) Yeffy


Yeffy
veterán

Tegnap kaptam emailt a HTC-tol, hatha valakinek jol jon... 😊


[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#335) kano válasza Yeffy (#333) üzenetére


kano
nagyúr

Köszi! Nekem van U11-em és megfordult a fejemben, hogy U11+-t kellene beszerezni, ha már 140k környékén kapható.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#336) Yeffy válasza kano (#335) üzenetére


Yeffy
veterán

Ja igen, a kistesod van meg!
Mondtam en, h emlekszem rad. 😊
En meg mindig javaslom, az elso droidos telom 12 ota, amivel a leginkabb meg vagyok elegedve.
Egy ket aprosag, ami talan lehetne jobb, vagy mas, de engem nem zavar.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#337) Yeffy válasza Yeffy (#336) üzenetére


Yeffy
veterán

Szerk.: a kisteso van meg.
Kicsit felreertheto az eredeti mondat, mea culpa. 😊😄

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#338) Integrale


Integrale
veterán

Sziasztok!

Jelenleg, hogy áll a készülék üzemideje? Javult a megjelenés óta?

Köszönöm előre is!

"Bad reklám is reklám too"

(#339) Ano válasza Integrale (#338) üzenetére


Ano
őstag

Lassan 1 éve van meg és kb ugyan az mint volt ... nálam kibír átlag 2 napot 80-20% között használva ...

Igaz én nem nyomogatom annyit, mivel egész nap gép előtt ülök ...

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#340) Integrale válasza Ano (#339) üzenetére


Integrale
veterán

Nagyrészt én is gép előtt vagyok, de nem mindig, olyankor autóban vagy helyszínen. Szóval bírjon ki pár óra navigálást, zenehallgatással, fotózással. Aztán este mehet töltőre felőlem.
Ez a felhasználás kb 6 óra képernyőidő is szokott lenni/nap.

"Bad reklám is reklám too"

(#341) Ano válasza Integrale (#340) üzenetére


Ano
őstag

tudomásom szerint 6 óránál nem jön ki több képernyőidő ... szóval azt te nagyon kimaxoltad ...

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#342) Yeffy válasza Integrale (#338) üzenetére


Yeffy
veterán

Hello,

Nalam is hasonloan megy, mint miota megvan, nem vettem eszre uzemido csokkenest.
4G-n jobban csipeget, mint wifin.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#343) Integrale


Integrale
veterán

No végül megvettem. Eddig szuper, viszont kellene hozzá nekem még egy gyári töltő. Tudtok biztos forrást, ahonnan beszerezhető a gyári tartozékként is adott QC töltő?

Köszönöm előre is!

"Bad reklám is reklám too"

(#344) kekkola válasza Integrale (#343) üzenetére


kekkola
senior tag

https://www.htc.com/hu/accessories/#!pid=htc-u11-plus

O+8T

(#345) Yeffy válasza Integrale (#343) üzenetére


Yeffy
veterán

Zsir, remeljuk, jol fog szolgalni! :)
Kollega megelozott a linkkel, az az offisol tartozekbolt. ;)

Egybk, ha mar tolto: nem tudom, EU-szerte ez hogy van, de ezt, amikor megkaptam (UK), volt benne egy angol, es egy EU-s gyari tolto is! :Y
Nem tudom, ez most hiba-e, vagy itt igy kuldik ki mindenkinek.
Le a kalappal elottuk, legalabb otthon is tudtam hagyni gyari toltot, nem kellett venni egyet, vagy atalakitot vinni. :R

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#346) Yeffy


Yeffy
veterán

Ohh, jott ertesites, van egy 800 megas update, le is huzom gyorsan.
Bar csak fixekrol ir benne, nem hinnem, hogy ujabb sutemeny erkezik. :)

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#347) Integrale válasza Yeffy (#346) üzenetére


Integrale
veterán

Novemberi SP. Kovetkezo mar valoszinuleg a Pie lesz.

"Bad reklám is reklám too"

(#348) Yeffy válasza Integrale (#347) üzenetére


Yeffy
veterán

Es valoban, az frissult.
Mar ideje volt, mondjuk engem kulonosebben nem zavart.
Az jo lenne, ha jonne a pite minel hamarabb. :K

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#349) Integrale válasza Yeffy (#348) üzenetére


Integrale
veterán

Kivancsi leszek az uzemidore a 9-cel. De az ikonok abban meg ocsmanyabbak. :D

"Bad reklám is reklám too"

(#350) amanoba válasza Integrale (#349) üzenetére


amanoba
őstag

használtan vagy újonnan szerezted be? egy ideje szemezek vele én is, jobban tetszik mint 12+

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.