Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-04-28 22:41:20

LOGOUT.hu

A telefonnak a teszt megjelenése előtt volt egy másik topikja, ha valamit keresel, érdemes ott is utána nézni. HTC U11+ a szükséges plusz

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) Kobun1980 válasza Ano (#150) üzenetére


Kobun1980
aktív tag

Ezt mind tudjuk, de az érthetetlen, hogy az, hogy "valakinek tökéletesen elég, az elvakult" már nem fer bele.

(#152) -Philip- válasza Kobun1980 (#147) üzenetére


-Philip-
tag

Sok mindennel meg lehet vádolni engem, de márka iránti elfogultsággal nemigen ;)

Telefon vásárláskor mindig az igényeimnek aktuálisan leginkább megfelelő készüléket választottam az emblémájától függetlenül, volt Samsung, Apple, LG, Huawei, Sony, Nokia, BlackBerry, Motorola.

Mindegyikkel elégedett voltam de mindig elismertem a hibáikat, hiányosságaikat.

- Rallymania -

(#153) doooo válasza Ano (#150) üzenetére


doooo
veterán

"Ez egy kompromisszum, amit az ember eldönthet, hogy hajlandó-e meghozni ennél a tipusnál vagy sem ..."

Na.. ez így már racionális. De az, hogy "nekem jó, így nincs vele baj", nem az. Egyébként meg az egészben az a szokatlan, hogy eleve arról volt híresebb az LCD, hogy nagy fényerőre képes (aztán persze az OLED mint minden másban, ebben is minimum beérte, de inkább lehagyta, bár ez most lényegtelen), aztán most még nem is egy Nokia 1-ről van szó, hanem egy csúcskategóriás készülékről, ahol ez főleg elvárás lenne 2018-ban, nem is elvárás... olyan evidens, hogy ki kellett most hangsúlyozni, mert jó pár éve nem volt csúcskészülék ilyen fényerejű kijelzővel. Ha ezen jogos és érthető krtitikát elfogadják végre a tulajok (akik nyilván nem akarnak magukban csalódást kelteni azzal, hogy belátják választott mobiljuk bizonyos hibáit -tisztelet a kivételnek) akkor végre lezárhatjuk a témát, amit egyesek napok óta nem tudnak elengedni.
Persze ha mégsem engedik el... mi, "laikusok", még nyugodtan fogunk aludni.

(#154) Kobun1980 válasza doooo (#153) üzenetére


Kobun1980
aktív tag

Neked is szinte ugyanazt tudom válaszolni, hogy tény, hogy lehetne erosebb, DE elégséges napfényben is.
Én személy szerint ruhellem, ha annyira fel van húzva egy fényero, hogy az ember arcarol olyan erovel süt, hogy az mar zavaró erősségu.

Azonban a teszt alapján nem ez jött le, és a külsős "laikusok" sem ezt írták sőt nem fogadják el.

Őszinten remélem, hogy Philip eljut odáig, hogy vegyen egyet, mert talán az ő véleményét el lehet fogadni fuggetlenkent, mert már ismeri a problémát, de meg nem fanatikus tulaj.

[ Szerkesztve ]

(#155) -Philip- válasza doooo (#153) üzenetére


-Philip-
tag

Nyilván nem hiteles amit írok hiszen nincs ilyen készülékem.

Engem az zavar a hozzászólásokban, hogy mindenki csúcskészülék tulajdonságait várja el tőle, holott szerintem semmilyen szempontból nem tartozik abba a kategóriába.

A csúcskészülékek jellemzője, hogy egy-egy gyártó belepakol mindent ami elérhető a piacon és az összes tulajdonságában a legjobb akar lenni. Ennél a készüléknél nyilván nem így van, hiszen jelen pillanatban közvetlenül a gyártótól meg lehet vásárolni 200k alatt. Számos tulajdonságában erősebb mint a többi gyártó "csúcstelefonja", mégis legalább 25%-al olcsóbb.

Nyilván +70eFt-ért lehetett volna benne OLED kijelző de én például örülök neki, hogy ennyivel olcsóbb mert nekem a fotó képességek sokkal fontosabbak mint a kijelző.

- Rallymania -

(#156) Kobun1980 válasza Kobun1980 (#154) üzenetére


Kobun1980
aktív tag

Kicsit olvastam vissza és legalább 5-6 ember a kijelzo fenyereje miatt írta,hogy nem kellene. Szóval ezért ez a vesszoparipam.

joey04 is azt írta,hogy hogy kár a kijelzoert, és ennyiért drága. Ha próbáljuk megcafolni, akkor fanatikusok vagyunk...

(#157) icp1970


icp1970
senior tag

A kijelző ért kár.Amúgy tetszene. :K

(#158) Kobun1980 válasza Kobun1980 (#156) üzenetére


Kobun1980
aktív tag

7 :DDD

(#159) doooo válasza Kobun1980 (#156) üzenetére


doooo
veterán

"Ha próbáljuk megcafolni, akkor fanatikusok vagyunk..."

Épp ez az... itt nincs mit megcáfolni. Így van és kész. Attól, hogy azt mondod olvasható, fizikailag még nem fognak feljebb kúszni a nitek. Felfogom, hogy szerinted olvasható, de te is fogd fel, hogy most nem erről van szó. A jogos kritika véleményem-szerinti miértjét leírtam fentebb, nincs szükség rá többször.

Philip: "Engem az zavar a hozzászólásokban, hogy mindenki csúcskészülék tulajdonságait várja el tőle, holott szerintem semmilyen szempontból nem tartozik abba a kategóriába."

Már ne is haragudj, de egy 2017-ben megjelent, akkori csúcs SoC-vel szerelt, 200k-n jóval feljebb árazott készülék semmi más nem lehet, csak csúcskészülék. Ez volt a HTC tavalyi zászlóshajója. Ez megint olyan, mint a fényerő... Nincs olyan, hogy "szerintem", meg "valójában azt gondolom, hogy talán nem". Ez csúcskészülék. Pont. Vagy különben szólnod kell mindenkinek a világon, a HTC-től kezdve, hogy mégsem kellene úgy tekinteniük rá...

"A csúcskészülékek jellemzője, hogy egy-egy gyártó belepakol mindent ami elérhető a piacon és az összes tulajdonságában a legjobb akar lenni. Ennél a készüléknél nyilván nem így van, hiszen jelen pillanatban közvetlenül a gyártótól meg lehet vásárolni 200k alatt. Számos tulajdonságában erősebb mint a többi gyártó "csúcstelefonja", mégis legalább 25%-al olcsóbb."

Először is, valóban nincs benne épp minden, amit egy mobilba bele lehet rakni jelenleg, ezt tekinthed egy indoknak, hogy miért dönt a legtöbb ember a jobban felszerelt mobilok mellett. Másodszor, az ár annyira konkrétan nem határozza meg a kategóriát. Van egy séma, de vannak kilengések. Így lehet egy HTC A9 (és itt még szerepelhetne egy rakás HTC neve) vagy egy Asus Zenfone Zoom egy kategóriával lejjebb ahhoz képest, ahova az ár pozicionálta volna őket. Vagy ugyanilyen kilengés az iPhone X ára. De attól még mindig a 200k és 300k közötti rész a csúcsmobilok mozgástere. Másrészről pedig itt van még egy dolog, amit a kevés hűségesnek nehéz felfogni: Jelenleg nem teheti meg a HTC, hogy csillagászati áron, vagy legalábbis olyan áron kínálja mobiljait, amin épp kedve támad. A piac diktál. Ha esik a kereslet (márpedig ennél nem eshet lejjebb) akkor csökkenteni kell az árat. A HTC-nél ezt próbálták elkerülni az utóbbi 2-3 évben, de most már nyilván rájöttek, hogy irreális és lehetetlen (meg ha jól emlékszem takarítottak is a vezetőségben; a két dolog nyilván összefügg). Ugyanakkor azt se feledd, hogy elég sok hónap eltelt a megjelenés óta, volt ideje esni a kezdeti árnak, főleg az említett kereslethiánynak hála.

Mindezek fényében ugyanott tartunk ahol eddig. A képernyő olyan amilyen, az ár olyan amilyen, és mindez még mindig egy csúcskészülékhez tartozik.

(#160) Kobun1980 válasza doooo (#159) üzenetére


Kobun1980
aktív tag

"Ha próbáljuk megcafolni, akkor fanatikusok vagyunk..."
Ezt kizárólag joey04 hozzászólására írtam, pl. arra, hogy drága, illetve az ezt követő reakcioira. Te objektíven fogalmaztal.

A nitek meg nem érdekelnek , és egy felhasználó számára az a szempont, hogy megfelelő-e, vagy sem. Egy leendő vásárló szempontjából lehet érdekes, és fontos, itt csupán emiatt kardoskodunk páran a számok ellen...

(#161) lolal


lolal
senior tag

Úgy látom már megint megy az értelmetlen marakodás a semmin :U

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#162) IkszIpszilon


IkszIpszilon
aktív tag

Az a helyzet, hogy a Super LCD6 megjelenítő még az automata módban biztosított extrával együtt sem elég világos napfény alatt, hogy bármit látni lehessen a tartalmakból, árnyékban is épp csak valamit lehet kivenni. b
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
és innentől felesleges is tovább olvasni;használhatatalan lett a cucc.

X.Y.

(#163) CptAdamica válasza IkszIpszilon (#162) üzenetére


CptAdamica
veterán

Mikor már azt hinné az ember, hogy túl vagyunk a hülyeségen, akkor jön valaki és új reményt ad a fika tábornak. :D

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#164) f3rdzs0


f3rdzs0
senior tag

én nagyon szeretem a telefont, viszont ajánlani nem feltétlen ajánlanám, mert árban kicsit sok. nekem azért kellett ez, mert AMOLED-re érzékeny a szemem, és amikor rendeltem a Huawei V10 még messze volt a megjelenéstől, más meg nem nagyon volt ilyen specifikációval (bár az sokat dobott rajta, hogy ez lett volna a Pixel 2 XL)
az egyetlen baja a navbar szerintem. anno egy patchben túl magas lett, és azóta nem javították ezt (a frissítések hiánya is gond I guess, de az nem mindennapi probléma).

a fényerőhöz viszont én hozzá tenném, hogy egyáltalán nem gond. én a nap nagyrészében 75%-on használom és az automatika tökéletesre állítja minden fényviszonyban. nincs gondom akár erős napfényben is látszik ezen a %-on. persze nem ér fel egy AMOLED-hez, de látni bőven lehet, és nincs vele gond szerintem.
az olyan erős napfény amiben meg már ez sem látszódik semennyire az meg valószínűleg valahol nyár közepén lesz max, akkor meg a telefon is meg fog olvadni az ember kezében, szóval jobb elő se venni.

f3rdzs0

(#165) janeszgol válasza f3rdzs0 (#164) üzenetére


janeszgol
félisten

10 és 15 óra között tilos napozni és U11 Plust használni. :)

(#166) lolal válasza f3rdzs0 (#164) üzenetére


lolal
senior tag

Nyilván, de azért ennyi pénzért többet várna az ember.

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#167) Yeffy válasza lolal (#161) üzenetére


Yeffy
veterán

csak a szokasos... ;)

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#168) Kobun1980 válasza janeszgol (#165) üzenetére


Kobun1980
aktív tag

Akkor csak az Amoled mellett lehet barnulni :) Optikusok ajanlasaval

[ Szerkesztve ]

(#169) lolal válasza Yeffy (#167) üzenetére


lolal
senior tag

A HTC-t sem értem. Időnként össze tud rakni egy korrekt készüléket korrekt árazással utána pár évig megint elszáll velük a ló. Így is penge élen táncolnak de nem folytatnának más üzletpolitikát.

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#170) joey04 válasza Kobun1980 (#141) üzenetére


joey04
titán

Akkor te a nevet fizeted meg.

itt objektív megítélésről volt szó. ennyiért egy átlag ember inkább más márkát vesz, tetszik nem tetszik ez van.

Mire végül az U11+ piacra került, már az iPhone X-ről és a Mate 10 Próról beszéltek, illetve a Galaxy S9-ről és a notchos mobilokról pletykáltak.

Ezekről beszéltek, ezek voltak már benne a köztudatban. ártól FÜGGETLENÜL, hiszen a Mate 10 pro és az iPhone X sincs egy árszinten. értelmezve olvass.

Az árban pedig a HTC Club-ot hoztuk fel a 629€-oval.

ez itthon ismeretlen, a hivatalos hazai bolti árakat szokták megadni a tesztekben és azokat hasonlítják össze, amennyiben lehetséges minden esetben.

akkuról amit írsz lényegtelen, ott is az akkumulátor méretéhez képest csalódás az üzemidő. egy mate 10 pro hasonló méretű teleppel szarrá veri. az egy másik dolog, hogy felhasználási mód függvénye kinek mi elég, de ez nem lehet objektív megítélés alapja.

szóval akkor utoljára, mert tényleg értetlen vagy: biztos van sok ember akinek ez a készülék jó választás, a hibái nem zavarják, az erényei mindennél fontosabbak, de ettől még most, jelen pillanatban, jelen hazai árazást figyelembe véve teljesen korrekt az értékelése a telefonnak objektív szempontból. Nem azért vagy elvakult, mert neked ez a készülék megfelel, hanem mert hőbörögsz a korrekt, objektív kritikán.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#171) Kobun1980 válasza joey04 (#170) üzenetére


Kobun1980
aktív tag

Erre már tényleg csak annyit reagálok, hogy ezzel az objektív kritikával csupán a valós felhasználók nem értenek egyet... A többi már csak a troll etetése lenne.

(#172) CptAdamica válasza Kobun1980 (#171) üzenetére


CptAdamica
veterán

Igazából felesleg győzködni egymást, az a lényeg, hogy itt a fórumon van 4-5 ember, aki mindig rendszeres vendége a HTC-s híreknek, mindig muszáj valamibe belekötni. Eddig a káva volt, most a képernyő, ami nem rossz, csak kicsit gyengébb, mint a többi, de a felhasználóknak megfelelő. Másik tény, hogy a HTC telefonokon kívül az összes többi telefon kompromisszum mentes. Bone cikkeit pedig sosem tartottam objektívnek és ezt nem támadásként mondom, csak személyes véleményként.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#173) joey04 válasza Kobun1980 (#171) üzenetére


joey04
titán

az elvakult felhasználók nem értenek egyet. azok, akiknek ez a legjobb készülék az egyéni preferenciáik alapján ám objektíven IS meg tudják ítélni a készüléket, nem fognak háborogni.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#174) Kobun1980 válasza joey04 (#173) üzenetére


Kobun1980
aktív tag

Tényleg olvass vissza. Összesen 17x hozzászólás.
Te is azzal kezdted, hogy kár a kijelzoert és az árért. Az árra írtunk alternatívát, a kijelzot meg páran megcafoltak.

Engem nyugodtan tarthatsz elvakultnak, valószínűleg azért mert reagálok a hozzaszolasokra, de találsz lejjebb teljesen objektív embereket is, és nekik is megfelelő az a nit amit tud...

(#175) joey04 válasza Kobun1980 (#174) üzenetére


joey04
titán

bizony kár a kijelzőért és az árért. mert a kijelző ezen az áron és kategóriában gyenge, hiába elégséges pár tulajnak. a htc clubos ár meg itthon nem mérvadó átlag embernek, plusz minden esetben a hivatalos hazai árak alapján születik meg az ítélet, ha van ilyen.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#176) Kobun1980 válasza joey04 (#175) üzenetére


Kobun1980
aktív tag

Eddig az összes tulajnak elégséges...
Az árnál meg ha nem tudod figyelembe venni a gyártótól való közvetlen rendelést, akkor tényleg kőagyu vagy.

(#177) Yeffy válasza lolal (#169) üzenetére


Yeffy
veterán

ezt en sem ertem.
jo lenne, ha ez a lendulet, amit most elkezdtek, folytatodna, sot, bovulne.
no nem azert, mert fan lennek, vagy mert reszvenyes, pusztan egy ujabb szereplo a piacon, akitol lehetne ismet vasarolni.

egy-ket ev mulva, ha cseres lesz, meglatjuk, milyen motyojuk van, altalaban eloszor hazon belul nezek szet, de ha nincs szamomra megfelelo ajanlat, szo nelkul valtok mas markara. ahogy ezt tettem anno a nehai Siemens-szel, a nagy kedvenc (na, akkor tenyleg megrogzott fan voltam sokaig) es szinten nehai SE-al,a Nokiaval, a Samsung-gal, vagy akar a Motorolaval is legutobb. :B

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#178) joey04 válasza Kobun1980 (#176) üzenetére


joey04
titán

személyeskedést otthon szülőknek, vagy gyerekednek.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#179) Kobun1980 válasza joey04 (#178) üzenetére


Kobun1980
aktív tag

Az első dolog amiben egyetértünk:
"szóval akkor utoljára, mert tényleg értetlen vagy"
...es tényleg befejeztem..

[ Szerkesztve ]

(#180) joey04 válasza Kobun1980 (#179) üzenetére


joey04
titán

:R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#181) Kobun1980 válasza joey04 (#180) üzenetére


Kobun1980
aktív tag

:R

(#182) karldergroße


karldergroße
senior tag

Nekem az utolsó 3 telefonom Htc volt, 8,9 és 10. Az M8 kifogástalan készülék volt, de utána a többi minősége egyre rosszabb volt, az üzemideje a 10-nek gyakorlatilag egy katasztrófa. Nekem 3 dolog fontos egy telefonban: Szép kijelző, jó zenei teljesítmény és JACK, valamint az üzemidő. Ez a telefon mindhárom tekintetben elmarad a várakozásomtól, a Jack kihagyása számomra halálos bűn. A következőm tehát nem htc lesz, ennyit tudok.

(#183) Yeffy válasza karldergroße (#182) üzenetére


Yeffy
veterán

nalam egy hajszal hijan gyozott ez a telo az LG V30-al szemben, fo problemam nekem ids a zenei oldal, foleg a jack csati, illetve annak hianya, ami meg mindig bosszanto tud lenni, de meg kell, hogy mondjam, meglepoen pozitivan csalodtam a gyari atalakitoban. a benne levo DAC, habar nem QuadDAC meg egyeb hasonlo nyalanksagoknak felel meg, nagyon tisztessegesen szol PowerAMP-al. jol hangosit, jok a hangsavok, ahhoz kepest, azt kell mondjam, kellemesen csalodtam. :C pedig, ha valaki, en extra szkeptikusan alltam hozza. :K

valahol olvastam, hogy talan ennek meg a Pixeleknek a gyari atalakitojaban van egyedul ilyen ertelmesebb minosegu DAC, a tobbi, nem jack-es droidos telo atalakitojaban levok allitolag vackok.

amit mellekelnek melle USonic Type-C-s fulest, na az viszont csalodas volt szamomra. eleg kulan szol, szerintem. dobozhangu, nagy hangeron recseg, nem gyere be. ment is vissza a dobozba.

van meg egy JBL, amit ajanl hozza a HTC oldala, de ismeretlenul nekem nem er meg kb. £100-ot. :U
majd szetnezek, mik kaphatoak a piacon, nem surgos.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#184) f3rdzs0 válasza Yeffy (#183) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

Razer Phone átalakítója még nagyon durván jó :) az nagyon gyönyörűen szól. néha bánom hogy nem volt jó az a telfeon és erre kellett váltanom :D

a headsetet bekalibráltad és fut az enhancment? nekem anélkül borzasztóan szól, de ha bekapcsolom akkor jó

f3rdzs0

(#185) Yeffy válasza f3rdzs0 (#184) üzenetére


Yeffy
veterán

na latod, azt nem ismerem. nekem mar kisse too much volt az a telefon, bar erdekessegkeppen kiprobalnam! : :K

persze, de nekem igy sem jott be. kicsit javitott rajta, de ennyi.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#186) joco1977


joco1977
tag

Írta valaki, hogy korábban voltak tippek az árra. 230-250 ezer forintot sokallok ezért a telefonért. 200 alatt nem lehet megvenni újonnan a telefont itthon?

(#187) spawn21 válasza joco1977 (#186) üzenetére


spawn21
veterán

Normális garancia nélkül nem.

iPhone 13p

(#188) joco1977 válasza spawn21 (#187) üzenetére


joco1977
tag

:( :( :(

(#189) spawn21 válasza joco1977 (#188) üzenetére


spawn21
veterán

Nézz szét az aprón ;)

iPhone 13p

(#190) Kobun1980 válasza spawn21 (#189) üzenetére


Kobun1980
aktív tag

Szintén zenész. Szerintem egy 2 hónapos gyári három teljesen jó vétel.
Ill etve a HTC Club-on 630€, ami kb. szintén 200.. ;)

(#191) ShadowLac


ShadowLac
addikt

Üdv u11 és u11plus tulajok.s9 em van.kamera teszt miatt Debreceni v szegedi v k k félegyházi v k k halas v orosházi v békéscsaba környéki valaki akinek lenne kedve s9 el összenézni a két telo kamera képességét. Feltenném a fotok videok mobollal fórumba. Írj privátot ha érdekel és van kedved hozzá

[ Szerkesztve ]

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#192) doooo válasza spawn21 (#187) üzenetére


doooo
veterán

Mármint normális garanciával nem.

(#193) spawn21 válasza doooo (#192) üzenetére


spawn21
veterán

Így van :DDD

iPhone 13p

(#195) Kobun1980 válasza doooo (#192) üzenetére


Kobun1980
aktív tag

HTC Club-on keresztül.

(#196) Yeffy válasza spawn21 (#193) üzenetére


Yeffy
veterán

freudi elszolas!!444neeegy ;] :DD

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#197) kano


kano
nagyúr

Egy visszataláló hsz.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#198) dodicsaba


dodicsaba
aktív tag

Sziasztok. Ha jön esetleg frissítés a HTC u11 + ra és megjavul az aksi merülési probléma úgy irjátok már meg itt , vennék ismét egyet de csak ha már javaitok. Én nem kapcsolgatok ki be semmit gyári beállításokon használom a telefont de az utolsó az éjszaka képes volt merülni alvó állapotban 25%.40 % ott is.És nem csak az enyémmel volt gond... Előre is köszi

BlackBerry Passport

(#199) Ano válasza dodicsaba (#198) üzenetére


Ano
őstag

Én éppen most csodálkoztam azon, hogy megszűnt (kb 2 hete) az éjszakai merülés problémám, miután rengeteg alkalmazást frissítettem a play-ben ... jelenleg olyan 5% a konstans fogyasztása a telefonnak 1 éjszakára ha 1 helyben hagyom ...

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#200) spawn21 válasza dodicsaba (#198) üzenetére


spawn21
veterán

Nem érint mindenkit. Nekem nem volt merülés.

iPhone 13p

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.