Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-04-28 22:41:20

LOGOUT.hu

A telefonnak a teszt megjelenése előtt volt egy másik topikja, ha valamit keresel, érdemes ott is utána nézni. HTC U11+ a szükséges plusz

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) Yeffy válasza f3rdzs0 (#400) üzenetére


Yeffy
veterán

Ertem. Ezt nem tudtam.

Jo otlet, en is azt fogom tenni. :K

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#402) Carline


Carline
őstag

Most hogy áll a VoLTE hívással a duálos U11 plusz? Azt olvastam hogy a leírásban benne van (technikailag) de a konfigurációs fájl már tartalmazza a Telenor / Telekom beállításait?
Kipróbálnám vagy ezt vagy a kistesóját, de nem igazán van infó róla.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#403) Yeffy


Yeffy
veterán

Nem tudom, ez volt-e mar. :B

Johetne mar... :K

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#404) Integrale válasza Yeffy (#403) üzenetére


Integrale
veterán

En megvarom amig te felrakod, es ha jo, akkor en is.
Most stabilan 6-7 ora kepernyoidoket tud, nem orulnek, ha ez romlana.

"Bad reklám is reklám too"

(#405) Jumbozorz válasza Integrale (#404) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Én is felrakom, amint elérhető. Majd megírom a tapasztalatokat.

(#406) Yeffy válasza Integrale (#404) üzenetére


Yeffy
veterán

Detto, nalam is hasonlo uzemidoket produkal, megvarom majd a tapasztalatokat.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#407) f3rdzs0


f3rdzs0
senior tag

szerintem nekünk nem nagyon kell majd várni mert más régiók gondolom megkapjak előbb (taiwani verziók), úgyhogy lesz valamennyi feedback.

én gondolkodom hogy kell e neki factory reset. már rég csináltam, lehet segítene. mondjuk így is kényelmesen bírja a 4-5 óra sotot.

nagyon elgondolkodtam hogy váltok OP7prora, hogy most már van rajta dc dimming, de nincs kb semmi baja ennek a telefonnak, úgyhogy nem tudom megindokolni magamnak a váltást :D

f3rdzs0

(#408) Yeffy válasza f3rdzs0 (#407) üzenetére


Yeffy
veterán

nemsokara kiderul.

wow, jo kis cucc, nem is hallottam meg errol, kar, h gondolom meg kb egy telo sem tamogatja.
igazan terjedhetne.
annak meg kifejezetten orulok, h azt a kreten notch-ot eltuntettek. kerdes, a mozgo alkatresz hogy fogja birni.
ha lenne olyan kaliberu kameraja, mint ennek, vagy S10/Pixel, akkor sztem valtanek. igy csak nezelodok.

nekem, ha valtas lesz - bar remekul el vagyok vele, sajnalni fogom, ha eltunnek, de meg ez evi flagship sehol, kovi evi sem, semmi :( - , es nem lesz mittudomen 13+, akkor eselyes egy Pixel.
Esetleg S10e/sima, de mar szeretnek egy rendszert, ahol naprakesz a telefon szoftvere, bar errol is hianyozna egy-ket dolog. audio pl, vagy a 3D mikrofon rendszer nagyon tuti.
meglatjuk.

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#409) Yeffy válasza f3rdzs0 (#407) üzenetére


Yeffy
veterán

mondjuk jobban ranezve a telora az oldalukon, nem tunik rossznak. :)
normalis akksi, az a dash, vagy milyen charge allitolag nagyon jo, kameraban van optikai zoom - kerdes, milyen az overall kepminoseg - audio reszbol legalabb van sztereo hangszorok - jo lenne tudni milyen DAC-kal van szerelve -, impressziv. :K
utanaolvasok a kicsikenek.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#410) f3rdzs0 válasza Yeffy (#408) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

nekem főleg a szoritosdi hianyozna :)

a dash charge nagyon jó. OP5om volt ezelőtt (ugye ott derült ki a bajom dc dimming hiányával), és már az is baromi gyorsan töltött. nem mintha az u11+nak baja lenne, tulelem a két órát míg tölt, de kevésbé látványos.

a kamera viszont ott mindig bajos volt a szoftver nem volt a toppon.

jelenleg attól félek amúgy, hogy az usb c portom meghal a telefonon. sokszor vannak már gondjaim, úgyhogy örülök hogy van backup telefon végre a piacon

f3rdzs0

(#411) Yeffy válasza f3rdzs0 (#410) üzenetére


Yeffy
veterán

Elvagyok a szoritosdival, de szerintem nem dolnek kardomba, ha nem lenne. Foleg, h kb csak a zseblampa elohivasara hasznalom, ha lezarva akarom a kamerat elohivni, mint ami be van allitva ra, kb az alkalmak 30%-akor kiirja, h szoritsam meg meg egyszer. Vagy valami ilyesmi.
Volt, amikor erdekes/fontos fenykepezendo momentumokrol maradtam le emiatt, szoval atszoktam a power gomb ketszeri megnyomoasara. Gyorsabb, es az mindig mukodik.

De valaszthatsz Pixelt is, asszem' valamelyik kozuluk tudja szinten. :)) (Milyen bajod?)

Igen, nekem meg a kamera meg mondjuk fontosabb, mint az azonnal erkezo patch-ek, fixek, stb pl.

Miert nem viszed/kuldod szervizbe? Garid van? Mi a baja neki? Nehezen veszi a toltest/erintkezogond?

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#412) f3rdzs0 válasza Yeffy (#411) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

hát én mindig a power gombot használtam kamerára, de a zseblámpát napi szinten többször is használom így (bár megjegyzem hogy OP is tudott hasonlót, ott csak a képernyőre kellett koppintani lezárva).

szerintem már telespammeltem ezzel a topikot :) az AMOLED PWM-je szétcseszi a szemem ezért nem tudok olyan telefont használni. normális 2k-s LCD meg már nincs, az U11+ (12) volt kb az utolsó ilyen telefon. Pixelek még nem tudják, Xiaomi és OP csak most kezdik behozni a dc dimming feautret mint teszt. szóval jobban járok ha várok egy évet és megnézem hogy akkor is benne van e a romban még, vagy kiszedték. (FHD AMOLED-et meg nem vagyok hajlandó használni még ha bele is viszik a dc dimminget)

egyelőre még csak ritkán van hogy nem tölt azonnal ha felrakom a gyári töltőre, és valamiért a fülhallgató furán szól (már nem is használom emiatt) ha a zajszűrés be van kapcsolva (ha megmozgatom akkor besistereg).

nem igazán szeretném gariztatni amíg nem muszáj, akkor meg veszek új telefont. amit olvastam hogy több hónapos procedúra a HTC-vel ezt ledealelni, szóval ott már egyszerűbb ha upgradelek egyből és ezt meg megcsináltatom, kész lesz amikor kész, és valaki prohardveren kap egy nagyon olcsó snapdragon 835 telefont :)

[ Szerkesztve ]

f3rdzs0

(#413) Yeffy válasza f3rdzs0 (#412) üzenetére


Yeffy
veterán

ertem.

ez kellemetlen, nem tudtam, h ez a PWM-es b.ziskodas a telokban is megtalalhato. eleg baj. nagy gyartok rarepulhetnenek mar.

tobb honap? ohh, az durva. ha jol tudom, itt, angolfoldon nem olyan veszes, bar meg nem vettem eddig igenybe, h tudjam. *kopp-kopp*
ebben az esetben, ha tenyleg ilyen macera, ertheto az allaspontod.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#414) eisento


eisento
addikt

Sziasztok.

Olyan kerdesem lenne, hogy a fonokomnek van egy ilyen keszuleke telenor vallalati csomaggal. Manualisan aktivaltaltattuk a Volte szolgaltatast nalam is es nala is. Egy kis mahinalassal nalam oneplus 5-el mukodik szepen, nala viszont nem talaltunk megoldast, vagyis talaltunk egy megoldast ahol elvileg a hidden menuben aktivalni lehet a kis volte kapcsolot ugye alapbol inaktiv a kis kapcsolo. Egy xml fajlba kellene a volte sornal atirni a false erteket true-ra.

Viszont hiaba szerkeszti at mentesnel hibat ir...
Gondolom root kellene de rootolni nem akarna. Van vmi lehetoseg a volte kapcsolo aktivalasara? Vagy hogy telenornal is mukodjon a volte?

Koszonom szepen a valaszokat

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#415) Yeffy válasza eisento (#414) üzenetére


Yeffy
veterán

Errol a szerkesztesi modrol van valami linked/forrasod?

Ez amugy egy remek kerdes, engem is idegesit, h ugyan a telo tamogatja mind a VoLTE, mind a VoWIFI szolgaltatasokat, az aktualis szolgaltatomnal nem tudom aktivalni, mivel nem naluk vasarolt a keszulek.
Vitaztam egy sort a HTC-vel is, eloszor azt allitottak, hogy a szolgaltatom csak az egyik funckiot tamogatja, aztan mar atvaltottak arra, h dual-SIM telok nem alkalmasak ezekre a szolgaltatasokra.
WTF? Meg jo, h a hivatalos oldalon is jelolve van, h tamogatja mindkettot. :((

Jol jonne mind ket szolgaltatas, de ugy latszik, nem tudom egyiket sem hasznalni.
Viszont erdekes, hogy sokszor telefonalasnal, hiaba levalt HSDPA (3G)-re, a kijelzo jobb kozepso szelen megjelenik egy kis HD felirat. NEm tudom, most az mire jelol HD-t, mert nem VoLTE-n vagyok olyankor. :F

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#416) eisento válasza Yeffy (#415) üzenetére


eisento
addikt

Hi,
If root, open :
/system/customize/ACC/default.xml
Édit default. XML and replace all items "Volte>false" by "true"
Reboot

Csak ugye ez rootolassal mukszik...

A hd logo lenne a volte.
Asszony xiaomi mi a1 telojaba beraktam az en kartyamat ott HD-t irt az allapotsorra nalam volte van. Sztem telotol fugg hogy mit ir ki hd-t vagy volte-t...

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#417) Yeffy válasza eisento (#416) üzenetére


Yeffy
veterán

Koszi.
Roottal nem szeretnek most bohockodni, akkor ez az esely kilove.

Bocs, de meg mindig nem teljesen ertem. Ha jol ertelmezem, a VoLTE lenyege, h a hivas a 4G halozaton megy, ugye ezert tisztabb hang, stb.
De akkor a telefonnak nem kene levaltania HSDPA-ra, nem? Maradnia kene 4G-n. Akkor miert valt le? Ha meg ez nem VoLTE, mint ahogy en sejtem, miert jelenik meg egy kis HD ikon a hivando fel kepenek jobb also sarkaban? Nem vagom. :F

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#418) eisento válasza Yeffy (#417) üzenetére


eisento
addikt

volte tapasztalatom nekem az, hogy eddig mire kicsongott a telefon hivaskor eltelt 6-8mp is mos 1-2mp es mar hallom hogy csorgeti a telot meg persze ha beszelek vkivel sokkal tisztabb a hang...ha valoban volte van maradnia kellene 4g-n

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#419) Yeffy válasza eisento (#418) üzenetére


Yeffy
veterán

Na ez az, en is igy gondolom!
Csak akkor meg nem ertem a kis HD logot :F

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#420) Integrale


Integrale
veterán

Kaptatok mar frissitest? Elvileg a majusi biztonsagi uton van mar.

"Bad reklám is reklám too"

(#421) KFeri22 válasza Integrale (#420) üzenetére


KFeri22
tag

Még nem. Ha jól számolom az eltelt 19 hónap alatt egy jött. Ennek ellenére korrektül működik.

(#422) Yeffy válasza KFeri22 (#421) üzenetére


Yeffy
veterán

Itt sem erkezett meg semmi, rakerestettem, szintugy.
Igen, valoban nem jott, csak egy, de a mukodes tenyleg egesz korrekt meg most is.

Mas: nem tudom, itt erint-e valakit, de neztetek az iden bejelentett teloikat?
Kar, h (egyelore) nincs ennek utodja, mondjuk U19+, vagy mittomen.
Reszben emiatt nagyon ugy nez ki, h a kovetkezo telom nem HTC lesz. :(
Ami nagy kar, mert egyebkent meg vagyok elegedve ezzel a keszulekkel. Kameraja meg mindig nagyon ott van, szerintem.

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#423) f3rdzs0 válasza Ano (#199) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

tegnap este véletlen bekapcsolva hagytam a wifit (nem szoktam soha használni) és most elég erősnek tűnik a battery life, szóval most egy két napig tesztelem így, hogy mennyire ugrik meg (korlátlan netem van, szóval ezért nem foglalkoztam vele, tudom hogy többet fogyaszt a különbség érdekel :) )

amúgy nektek milyen a jelminőség? különböző helyeken? Budán 96dbmet szokott írni, irodában lemegy akár 115ig (nah az szívja igazán az akksit). otthonra már nem emlékszem, az szerintem mikor egy éve teszteltem olyan 80 körül volt (azt hittem az a baja hogy este sokat merül). kíváncsi lennék hogy a telefon antennájának gyenge vagy csak ennyire rossz a vétel mindenhol

[ Szerkesztve ]

f3rdzs0

(#424) Yeffy válasza Yeffy (#422) üzenetére


Yeffy
veterán

Ugy latom, senkit nem mozgatnak meg. :(

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#425) Ano válasza Yeffy (#424) üzenetére


Ano
őstag

Részben egyetértek ... már ami a jelenlegi telót érinti ... én jó darabig nem tervezem hogy lecserélem ezt ... remélem az aksija sokáig bírja még és más is jól működik majd a gari lejárta után is ... (lehetőleg 4 évente telót cserélni ... nálam ez a mottó :) )

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#426) f3rdzs0 válasza Yeffy (#424) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

hát sajnos már nem nagyon ajánlott a HTC. a legnagyobb baj, hogy ha ki is adnak egy flagshipet, akkor senki nem veszi meg mert nincs rá frissítés.

két előnye van más telefonokhoz hasonlítva. az LCD kijelző és a grip funkció. a grip az valamilyen szinten gimmick/lehet nélküle élni és a Pixelek is tudják.
az LCD meg az átlag vásárló miatt sajnos nem előny. mindenkinek elég egy FHD kijelző még akár AMOLED-ben is, ami aztán még kisebb. ráadásul most már a kínai gyártók próbálják a PWM problémákat is megoldani, így az is kisebb gond lesz idővel.

az elmúlt napokban pl nagyon csábított a Oneplus 7 pro, de nem igazán ér meg nekem most 200 ezret hogy váltsak egy olyan telefonról ami tökéletesen működik. viszont ahogy alakulnak a dolgok lehet hogy a Oneplus 8-ra már ráugrok amint kijön (valami ilyesmi volt az eredeti tervem is)

nem látom hogy én újra HTC-t vennék. pont hogy azért nincs vele annyi gond mert a gyártó semmit nem csinál, tehát nem ront a helyzetén, ami talán nem egy kiemelendő pozitívum :)

f3rdzs0

(#427) Yeffy válasza Ano (#425) üzenetére


Yeffy
veterán

Akkor nem csak en gondolom igy. :B

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#428) Yeffy válasza f3rdzs0 (#426) üzenetére


Yeffy
veterán

Sajnos. Ami eleg szomoru, tekintve, anno hol voltak, milyen "magassagokban", az okostelok hajnalan, meg meg utana is.
Nem ertem, miert aludtak igy el/be.

Vagy legalabb a Gugli megvenne oket, es gyartananak nekik Pixeleket, meg hasonlokat. (Bar asszem valami van koztuk most, nem?)
De ahhoz meg azokat kene kicsit olcsositani, meg nyomni sokkal tobb piacon, nem csak kiemelteken, nem ertem, gugli miert nem csinalja ezt.
Oke, h a Pixel csak apropenz nekik kb, de attol meg nem ertem. Ha oda tudja tenni magat bizonyos dolgokhoz (lasd kamera), akkor miert nem folytatja ezt a szemleletet.

Nem ertem... :(

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#429) f3rdzs0 válasza Yeffy (#428) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

hát még az U11 idején volt kapcsolat köztük, azért lett olyan az U11 amilyen (direkt visszafogták magukat hogy ne legyen konkurencia a googlenek). aztán ugye az U11+ lett az ami eredetileg a Pixel 2 lett volna és ezért is tetszik/szeretem.

de azóta a Google kivásárolta a HTC-ből a telefon fejlesztő csapat nagyrészét és otthagyta őket. nem igazán fog velük foglalkozni már szerintem, mert azóta csak megvannak a szükséges gyártói kapcsolatok amikre előtte a HTC-t használáták. sajnos hacsak nem jön valami nagy durranás tőlük, akkor nem hiszem hogy megérik a jövőévet (a telefon oldalról)

f3rdzs0

(#430) Yeffy válasza f3rdzs0 (#429) üzenetére


Yeffy
veterán

:( :(

aztán ugye az U11+ lett az ami eredetileg a Pixel 2 lett volna
ja tenyleg, erre emlekszem!

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#431) f3rdzs0 válasza Yeffy (#430) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

amúgy most hogy nézegettem más telefonokat rájöttem hogy az egyik legnagyobb bajom az az hogy az ujjlenyomat olvasó elég lassú. és kicsit tesztelgettem, rájöttem hogy nem az olvasóval van a gond, hanem a kijelző kapcsol be lassan.

bekapcsoltam az ambient displayt, és így érezhetően gyorsabban old fel a telefon. nem túl szép mert egy fél pillanatra bevágja a lockscreent de gyorsabb mintha simán ki lenne kapcsolva.

kíváncsi vagyok hogy a Pie update miket hoz át és hogy az gyorsít-e ezen. a két feature ami onnan érdekel az az hogy közelebb hozták a volume controlt és hogy ha az ujjlenyomat olvasón tartod az ujjadat akkor nem lockol a kijelző

f3rdzs0

(#432) Yeffy válasza f3rdzs0 (#431) üzenetére


Yeffy
veterán

Lassu? lol
En pont, hogy ugy talaltam, hogy kifejezetten gyors, bar nekem az AD be van kapcsolva.

ha az ujjlenyomat olvasón tartod az ujjadat akkor nem lockol a kijelző
Uuu, ez meno funkcio, nem is tudtam rola, ez mondjuk johetne! :K

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#433) Integrale válasza f3rdzs0 (#431) üzenetére


Integrale
veterán

Én sem gondolom lassúnak az ujjlenyomatolvasót, szerintem pont jó, de inkább gyorsnak mondanám. Nekem AD off, animációk szintén off.

"Bad reklám is reklám too"

(#434) f3rdzs0 válasza Integrale (#433) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

AD mellett kikapcsolva van egy jó másodperc ha nem több amíg bekapcsol a kijelző. szerintem az lesz a gond.

OP5 mint hasonlítási alap, az nagyon durván gyors volt. így AD-val is teljesen jó. lehet hogy csak az LCD kapcsol be lassabban? így évek után ez egy fura felfedezés :D

(#432) Yeffy: meglátjuk hogy behozzák-e. anno bétában hallottam róla és tetszett. lehet hogy a full releaset meg se élte. pont akkor vettem ezt a telefont mikor kicsit leült az érdeklődésem az android iránt (még jó, különben nagyon nem lennék boldog)

f3rdzs0

(#435) Integrale válasza f3rdzs0 (#434) üzenetére


Integrale
veterán

Rárakom az ujjam, és fel van oldva, semmi késlekedés nincs. Utálom, ha várni kell, vagy megdöccen, ahogy a csiribiri animációkat is. Ha lassú lenne a leolvasó, már lecseréltem volna.

"Bad reklám is reklám too"

(#436) Yeffy válasza f3rdzs0 (#434) üzenetére


Yeffy
veterán

Remeljuk, remeljuk. Jo lenne :K

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#437) f3rdzs0 válasza Integrale (#435) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

lehet az a baj hogy a felbontassal szórakoztam és amiatt kapcsol be a kijelző kicsit lassabban. biztos hogy a kijelző az, mert ha megnyomom a power gombot akkor is van az a pillanat ami kiesik.

az AD és az animációk sokat segítenek. that said a telefon meg mindig nagyon gyors :)

és mindenkinek tudom javasolni hogy takarítsa ki az usb portot, mert nekem nagyon sok szemét gyűlt össze benne (érezhetően voltak bajai néhány kabelemmel).

f3rdzs0

(#438) Integrale válasza f3rdzs0 (#437) üzenetére


Integrale
veterán

Felbontast nem tudsz allitani, maximum a felulet elemeinek a meretet lehet, mast nem. Az nekem a legkisebben van, AD kikapcsolva, animaciokat ha bekapcsolom is valtozatlan a sebessege a feloldasnak, illetve az erintes es a felvillanas kozotti ido.
Nalad ez valami egyedi dolog lehet szerintem, valami alkalmazas bekavar.

"Bad reklám is reklám too"

(#439) Ano válasza Integrale (#435) üzenetére


Ano
őstag

nálam ki van kapcsolva minden csúszkálás meg áthatás meg animáció ... fölösleges parasztvakításnak tartom őket és szvsz csak az aksi időből vesz el ...

Nálam úgy van, ha ráteszem az ujjamat a leolvasóra akkor szinte azonnal remeg egyet és kb 0,2 sec után éled fel a képernyő ... eddig nem tartottam lassúnak ezt a részt, bár nem is figyeltem :)

Update: nálam akív a "ha felveszem, akkor mutatja az időt" (nem tudom mi a neve) funkció ... ha az bekapcsol és úgy oldom fel az ujjammal a telót, akkor nincs az a kb 0,2 sec késlekedés sem!

[ Szerkesztve ]

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#440) f3rdzs0 válasza Integrale (#438) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

igen UI elementekre gondoltam, még anno mikor kiadták a frissítést hogy a navbar alul túl nagy lett, akkor átállítgattam a méreteket.

igazából ahogy Ano írja, nekem is az van, hogy ha ki van kapcsolva a kijelző, akkor van egy érezhető késlekedés. nem tudom hogy én vagyok csak érzékenyebb rá de az a 0,2 bő egy másodpercnek is megérződik. és ugyanúgy ha felveszem akkor nincs a késlekedés.
szerk.: ha nem felejtem el, akkor felveszem és lemérem majd valamelyik nap

mondjuk örülnék ha az ADnak lenne pocket modeja is. mert alapvetően úgy használnám hogy reggel és este 8 között legyen bekapcsolva az AD kivéve ha a zsebemben van

mondjuk alapvetően én nem szoktam az animációkhoz nyúlni, nekem tetszenek :D persze főleg azért mert nem szaggat. a legtöbb telefonon mindig azért kapcsoltam ki mert undorítóan laggoltak.

az ujjlenyomat olvasó is azért nem zavar/t mert alapvetően mire felfogom hogy felold az az egy másodperc nem tétel. de azért örülök hogy az AD megoldotta a problémát

[ Szerkesztve ]

f3rdzs0

(#441) Integrale válasza f3rdzs0 (#440) üzenetére


Integrale
veterán

Engem ami inkabb zavar, es lehet, hogy egyedul vagyok vele. Neha ha hivnak, akkor nem mindig reagal a felveves/lerakas gombra, kepernyot le kell zarnom, es feloldani, hogy jo legyen.

"Bad reklám is reklám too"

(#442) Jumbozorz válasza Integrale (#441) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Ez nekem is megvan. 50ből 1x kb. Idegesítő.

(#443) Yeffy válasza Jumbozorz (#442) üzenetére


Yeffy
veterán

Szinten. Foleg hosszabb beszelgetes utan zavaro, de egyebkent is.
Kezdhetnenek valamit vele.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#444) f3rdzs0 válasza Integrale (#441) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

nekem ez nem tűnt fel, bár nem sokat telefonálok (plusz bekapcsoltam a proximityt hogy magától vegye fel a telefont ha fülhez emelem)

ti amúgy milyen tokot használtok? én már vásároltam egy csomót és egyik se az igazi. az eredeti amit adtak hozzá nagyon jó mert nem érdes a széle, viszont nem tetszik a teteje és az alja közötti különbség. a szilikon tokok kényelmetlenek tudnak lenni, és van egy rohadt nagy tokom is amit nem nagyon használok mert rájöttem, hogy ennyire nem féltem a telefont :D

f3rdzs0

(#445) Yeffy válasza f3rdzs0 (#444) üzenetére


Yeffy
veterán

Most epp ebbol a pirosat, ami amugy ilyen barack-szeru szinu, bevalt.
A gyarit szerettem, de nagyon karcos mar, ujat meg nem talaltam sehol.

Folia/uveg meg bo fel eve nincs a telon, egy deka karcom sincs. :C

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#446) f3rdzs0 válasza Yeffy (#445) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

nah pont ez volt az amit utcára még nem vittem, mert otthon nagyon kényelmetlen volt :D

alul kisujjal szoktam tartani a telefont és ott a legtöbb bevág, köztük ez is. próbáltam valahogy reszelgetni, de sehogy se sikerült hogy kényelmes legyen.

van egy sandstone szerű tokom (ebayen nem is látom most) amiből egy clear opció lehet nagyon beválna nekem. annak a teteje meg az alja ki van vágva. sajnos már nagyon elkopott ezért azt akarom most lecserélni. egyelőre az alig használt gyári tok jó lesz amíg a rendelésem meg nem érkezik.

van egy átlátszó tpu tokom is, de az elég unalmas :D

szerk: most rendeltem egy ilyet puszta kíváncsiságból (alapvetően a design tetszik, a cardholder megoldásokat nem szeretem mondjuk)

[ Szerkesztve ]

f3rdzs0

(#447) f3rdzs0 válasza Yeffy (#445) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

ja azt elfelejtettem hogy fóliám sose volt. mikro karcos a kijelző de szinte lehetetlen látni

a háta nem karcos pedig használtam tok nélkül is sokat

f3rdzs0

(#448) Yeffy válasza f3rdzs0 (#446) üzenetére


Yeffy
veterán

lol, en is pont ugyanugy tartom! :DD viszont rajottem, h nekem ez a meret tul nagy. akkor realizaltam leginkabb, mikor ket hete be kellett izzitanom az ezereves Galaxy S III-mamat, na annak van a legkenyelmesebb kezelhetosege szamomra. egy kezben idealis.
sz'al a kovi eleg nagy esellyel ilyen Pixel, vagy hasonlo meretu lesz.

nekem nem vag be, teljesen rendben van. meg nemi vastagsaga is van, meg szele, igy jobban vedi a telot.

en kifejezetten nem szeretem a cardholder tipusu dolgokat, a nelkul meg egesz kellemes lenne. de sok sikert hozza.

az atlatszo tpu tok nekem parking ticket-nel jon jol, ha berakom oda, latom, meddig ervenyes. :))

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#449) f3rdzs0 válasza Yeffy (#448) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

én se szeretem őket, de ez tetszik, és csak egy kártyának van rajta hely, szóval nem tűnik túl vastagnak sem. szerintem ez lesz az első tényleges cardholder tok amit rendelek. eddig max azok csábítottak kicsit amiket ki lehetett hajtani hogy állványként is funkcionáljanak az asztalon

amúgy a Pixel is ekkora (az XL). a legtöbb telefon akkora mint ez, csak full kijelző és már nincs sok bezel. mondjuk nekem ez pont a határ. ennél nagyobb telefont már nagyon nem szeretnék, viszont ennél kisebb telefonnak meg túl kicsi a kijelzője szélességben, hogy kényelmesen tudjak mindent olvasni rajta.

következő telefonnak én ugye Oneplust tervezek, azok még nagyon a határon vannak, vagy esetleg valamelyik Xiaomi, ha adnak neki normális kijelzőt (azért erről elég nehéz váltani)

f3rdzs0

(#450) Ano válasza f3rdzs0 (#449) üzenetére


Ano
őstag

"én se szeretem őket, de ez tetszik, és csak egy kártyának van rajta hely, szóval nem tűnik túl vastagnak sem. szerintem ez lesz az első tényleges cardholder tok amit rendelek."

ez melyik tok?

Jól értem, hogy van rajta hely egy bankkártyának? Kivehető könnyen a bankártya?

Valki tudna egy linket adni hozzá pls :)

Már jó ideje keresek olyan egyszerű tokot amiben azért elfér egy bankkártya is ...

Synology RT6600AX felfedezés alatt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.