Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-04-28 22:41:20

LOGOUT.hu

A telefonnak a teszt megjelenése előtt volt egy másik topikja, ha valamit keresel, érdemes ott is utána nézni. HTC U11+ a szükséges plusz

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) Ano


Ano
őstag

Sziasztok!

SOS help kéne ... ki tud valami gomb kombinációt amivel esetleg elindítható vész módban egy HTC U11+ ?

elmúlt 4 éves majdnem 1 hónapja a telefonom és szó szerint az egyik pillanatról a másikra se kép se hang és nem igazán volt előjele neki ... ha esetleg lehetne valami "reset"-et nyomni rajta, hogy amíg át másolok róla mindent és beállítok egy új telefont, az jó volna ... :O

[ Szerkesztve ]

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#602) bmarton88


bmarton88
lelkes újonc

Sziasztok!
Nem tudom valaki olvassa-e még ezt a fórumot, de hátha... A HTC U11-hez kapott gyári fülhallgatót, lehet valahogy számítógéphez csatlakoztatni? Nekem sehogy sem sikerül, és google alapján úgy látom még másnak sem..

https://forum.xda-developers.com/t/how-to-use-htc-usonic-earphones-on-laptop-with-usb-c-port.3693398/

[ Szerkesztve ]

(#603) Ano válasza bmarton88 (#602) üzenetére


Ano
őstag

sose próbáltam :U

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#604) f3rdzs0 válasza bmarton88 (#602) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

Már nagyon rég volt, de úgy emlékszem, hogy nem túl kompatibilis semmi mással ez a fülhallgató (vagy azért mert van benne DAC vagy azért mert nincs :)) )

f3rdzs0

(#605) Yeffy


Yeffy
veterán

en se probaltam sosem. mondjuk kb 10 perc utan repult vissza a dobozaba, amilyen kula minosege volt. sztem meltatlan volt a telohoz. pedig ez a "vetelezunk mintat a fuled belsejerol, h hozzaigazithassuk a hangot" velemenyem szerint tok jo otlet volt.

ugye, amikor még nem csak toltot, de fulest is kaptal a telefonodhoz. raadasul nem tudom, hogy milyen okbol, de en ehhez anno 2 gyari toltofejet is kaptam, EU meg UK verziot is! elvileg csak utobbi jart volna. :C

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#606) Integrale válasza Yeffy (#605) üzenetére


Integrale
veterán

Mai napig azt a fülhallgatót használom, ez az egyetlen agybadugós, ami megmarad a fülemben.

"Bad reklám is reklám too"

(#607) f3rdzs0 válasza Integrale (#606) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

Én is nagyon szerettem, de kb 2 hónap után tönkrement és zúgott a zajszűrő.

f3rdzs0

(#608) bmarton88


bmarton88
lelkes újonc

Köszi a válaszokat!
Egyébként nekem is azzal van a problémám hogy mindegyik ilyen fülhallgató kiesik a fülemből, de ez a HTC valahogy jobban bennmarad. De lehet vennem kell egy fejhallgatót inkább :)

(#609) bmarton88 válasza Integrale (#606) üzenetére


bmarton88
lelkes újonc

De akkor Te is továbbra HTC telóval használod, gondolom?

(#610) Integrale válasza bmarton88 (#609) üzenetére


Integrale
veterán

Nem, éppen amim van. Kivéve most a Pixelt, mert azzal nem működik. :DDD

"Bad reklám is reklám too"

(#611) Shenshi


Shenshi
csendes tag

Sziasztok!
Tapasztalt valaki U11+ nál, mostanában szoftveres működési hibákat? (pl. megnyithatatlan beállítás menü)
Hard reset után működik rendesen, de miután netre csatlakozik, és letőlt valami google frísítést, máris jönnek a hibák.
Köszönöm a válaszokat!

(#612) Ano válasza Shenshi (#611) üzenetére


Ano
őstag

Már nem használom nagyon rég óta pedig tuti jó lenne és elegendő lenne a hardver még nagyon sokáig, vizont az hogy az utolsó rendszerfrissítás 2019-es (ha jól emlékszem legalábbis) az szerintem magáért beszél!

Nem tudom létezik-e hozzá valami custom ROM ami legalább android 13 alapokon nyugszik, de ha még mindig csak a 9-es van rajta akkor egyre kevésbé fog működni rajra bármi is, nem beszélve a biztonsági szakadékokról (szándékosan nem rést írtam már)!

[ Szerkesztve ]

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#613) Shenshi válasza Ano (#612) üzenetére


Shenshi
csendes tag

Köszönöm a választ!
Én is gondoltam a régi rendszerre (android 9) mind a hiba "forrására", csak megerősítettél bent.
Amúgy a telefon 4 éves és eddig hiba nélkül, gyorsan és gördülékenyen működött, ezért is sajnálom.

(#614) Ano válasza Shenshi (#613) üzenetére


Ano
őstag

Sajnos hasonló jelenség miatt nem műkdött egy régi teló sem (asszem Samsung volt) ami még 4-es droiddal ment és már minden 9 meg fölötte járt és már mindenki arra optimalizáta az appokat ami a régiekkel nem volt már igazán kompatibilis :(

Synology RT6600AX felfedezés alatt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.