Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-04-28 22:41:20

LOGOUT.hu

A telefonnak a teszt megjelenése előtt volt egy másik topikja, ha valamit keresel, érdemes ott is utána nézni. HTC U11+ a szükséges plusz

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) GAPZC96


GAPZC96
csendes tag

Nem tudom van e meg itt valaki,aki talán tudna segíteni.Nehany napja vettem egy ilyen készüléket és sajnos már a belakast követoen észre vettem hogy valami nem stimmel.A menü felugrasa kb 5 másodperc,borzasztoan laggol a telefon minden érintése,ablakok közti váltás több mint 3masodperc,lapozas a face szinte lehetetlen.Gyari vissza állítás után kb fel óráig tökéletesen működik aztán megint kezdi.Tegnap a képernyő felebredese kb 8masodperc volt onnantol kezdve hogy a gombot be nyomtam.Hard reset is meg volt bekapcs és hangero gombokkal.Fel óra után szintén ugyanaz a hiba.Most a hsz.-t írva is én már két szóval előbb vagyok mint ahogyan a billentyűzet reagálna.
Valakinek estelgeg valami ötlet hol keressen a hibát.Szinte csak a gyári alkalmazások vannak rajta már mindent letoroltem.Ki-be kapcsolás után a telefon szintén tökéletesen működő képes.(kb fel óráig)
Előre is köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#552) -juc- válasza GAPZC96 (#551) üzenetére


-juc-
aktív tag

Ennyire durván "elgondolkodni" a 7 éves tabletem szokott... :(((
Úgy hangzik, mintha folyamatosan csinálna valamit a háttérben, ami feltételezhetően beakad és ezért nem végez vele, viszont nagyon meg akarja csinálni. Akkustatisztika nem írja ki, mi fogyaszt túl sokat? Nem merül nagyon? Én jobb híján próbaképp teljesen feltölteném, és békén hagynám, hogy mutasson valamit, hátha kiderül....

(#553) GAPZC96


GAPZC96
csendes tag

Igen akartam is írni kb úgy mozog mintha 522mb ram lenne benne...
Semmi merülés simán másfél nap erős igénybevétel mellett.
17szazalek a play áruház a többi 1szazalek.
Most ismét egy hard reset utan vagyok megpróbálom az alkalmazasaimat egyesével letölteni nem pedig Google biztonsági mentesbol és hátha ki szurom melyik után akad be

(#554) Yeffy válasza GAPZC96 (#553) üzenetére


Yeffy
veterán

Erdemes, nagyon ugy hangzik, hogy valami masszivan zabalja az eroforrasokat a hatterben.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#555) Ano


Ano
őstag

Tud esetleg valaki valamit arról, hogy lesz-e még valami frissítés?

Kicsit mérges vagyok ... értem, hogy nem lesz már nagy frissítés a telefonhoz, de azért az utolsó az 2019 Július 1-i ... azaz sokkal több mint 1 éves a szoftver biztonsági szintje :(((

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#556) f3rdzs0 válasza Ano (#555) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

szerintem sokkal nagyobb esély van egy nagy frissítésre új security verzióval mint csak az utóbbira várni
elméletileg még egy verziófrissítéssel tartozik a HTC, de szerintem soha nem fogják már ezt a telefont updatelni sajnos

f3rdzs0

(#557) Yeffy válasza Ano (#555) üzenetére


Yeffy
veterán

jo lenne, de en is arra tippelek, h o mar sajna nem kap semmit. :(
kar erte, eddigi legjobb droidos telom, kuszkodok is az utodja keresesevel...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#558) Integrale válasza Yeffy (#557) üzenetére


Integrale
veterán

Ne is mondd. Nyaralás alkalmával bedugtam a vízbe (kb 10 centire) lefotózni valamit (jó lett a fotó), de a telefon nem élte túl. Otthon szétkaptam, kitakarítottam, kicsit oxidos lett ez-az, de bekapcsol, viszont se SIM se WIFI. Úgyhogy nem használható.
Vettem egy U12+-t, de az nem jön be, szerintem visszalépés. Az U11+ még két évesen is, két SIM-mel, 3 e-mail fiókkal tudott 5-7 óra képernyőidőt.
Vettem egy OnePlus 7T-t, pár apróság hiányzik a HTC-ről, összességében méltó utódnak gondolom, de nem előrelépésnek. Akksi ugyanaz, kamera szo-szo, képernyő kisebb felbontású és AMOLED, annak minden hátrányával stb

Én nem aggódnék azon, hogy nem kap frissítést a telefon, HTC 10-em frissítése után üzemidő érezhetően csökkent, frissítést nem kapott többet, így azzal kellett együtt élni.

"Bad reklám is reklám too"

(#559) Ano válasza Integrale (#558) üzenetére


Ano
őstag

Én is úgy vagyok vele, hogy az eddig legjobb telóm ez és sajna előbb-utóbb kell neki keresnem utódot, de hogy mi lesz az, azt még nem tudom ... semmiképpn sem szeretnék visszalépést és pl az edge sensor-t én nagyon szeretem, még ha csak a zseblámpa ki és bekapcsolására használom (olyan mint a Harry Potteres "lumos" varázsige :D :D ... csak egy mozdulat és van fény ), de szerintem nincs másik telefon ami tudná ezt ...

Remélem még bírja az aksija legalább 1 évet (nekem márciusban volt 2 éves a kicsike) és akkor lesz bőven időm megtalálni a méltó utódját!

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#560) Yeffy válasza Integrale (#558) üzenetére


Yeffy
veterán

oh, az szomoru, kar erte... :(
en is neha kacerkodtam ilyennel, de meg jo, h nem csinaltam viz alatti kepet. foleg most mar, h lassan 3 eves lesz, mar tuti "megfaradtak" a tomitesek, nem akarom, h igy jarjak.

A u12+ nekem se jott be anno, a gombos mizeria az egyik, de az akksi is pl kisebb lett, nem ertettem, miert.
OP-knal nekem a kamera az, ami sosem tetszett, meg a mostani 8-as szeriae sem valami nagy asz, ahhoz kepest, h mar mennyibe kerul.

Eddig Pixel 5 (rohadt lyukaszto) meg Xperia 5 ii (nincs Qi, ami jol jonne) az eselyes, 1 ii is az volt, de ott meg nincs Dual SIM. nagyon orultem volna, ha lenne hazon belul utodja (valami aktualis csucs, vagy felsokozep hardver, ebben a minosegben, mint az U11+), akkor azt vennem szerintem megint.
de hat sajnos nem ugy nez ki. :(

a fentebb emlitett Edge Sensore mindenkepp fog hianyozni, millioszor hasznaltam/om a zseblampat ugy, egy mozdulat a ki-es bekapcs.

mindenesetre megtartom masodik telonak, es bizom benne, h hatha lesz meg egyszer ilyen kaliberu HTC-m, amivel igy meg voltma elegedve (egy ket apro hulyesegtol eltekintve).

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#561) f3rdzs0 válasza Yeffy (#560) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

nekem az OP8 Pro vált be, de túl drága ahhoz, hogy másnak is ajánljam nyugodt szívvel (a kijelző DC Dimming mellett nem cseszi a szemem, szóval már csak emiatt megfelelő :D)

nekem volt pár gondom az U11+al, a legnagyobb az az ujjlenyomat olvasó volt. elég lassú volt, és nem szerettem a telefon hátán. az OP8 Pro mindkettőt kijavította (bár nem olyan gyors mint anno az OP5 volt)

a kamera szerintem érezhetően jobb képeket csinál, viszont körülményesebb használni. az én usecasem, hogy minél gyorsabban csak random képeket lövök (pl boltban megyek, és látok valamit, akkor megállás nélkül lőttem egy képet és küldtem tovább hogy kell e venni, jöjjek vissza érte később), és ebben az esetben a HTC sokkal jobb volt, az OP nagyon könnyen behomályosodik

az edge sense nekem is baromira hiányzik a flashlight miatt. van ilyen rajzolgatós hülyeség OP-n kikapcsolt képernyőn, ami úgyahogy működik, de az OP5 óta nem javítottak az érzékelésen, mert ugyanolyan gondjai vannak. bnőm xiaomiján van egy extra gomb amit erre állítottunk be, és az is jobb az OP megoldásánál.

idő közben szegény HTC ragasztós lett. a fiókban ahol tartottam szétjött egy pillanatragasztó, és bevont mindent egy kis réteggel. szerintem leszedhető, és annyira nem vészes, de már daily drivernek nem használnám. tartaléknak viszont még mindig tökéletes. ha el is adtam volna, és gyorsan kell egy új telefon, akkor nagyjából ennyiért kapok valami random xiaomit, szóval megspórolom magamnak a hardveraprózást és van tartalék :D

f3rdzs0

(#562) Yeffy válasza f3rdzs0 (#561) üzenetére


Yeffy
veterán

en kifejezetten szeretem, h hatul van a FP, nem jonnek be egyelore ezek az uveg alatti, altalaban lassabb megoldasok. nem beszelve a folia-kerdesrol ez esetben.

csori telefont mind tonkreteszitek? ejjnye... :( ;]

kar, h nem talalok hazon beluli utodot.
no de majd egyszer hatha!

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#563) Integrale válasza f3rdzs0 (#561) üzenetére


Integrale
veterán

Engem ami borzasztóan zavar, az az Oled panelek lilulása, azt reméltem, hogy a Lumia 930 óta ezeket javította már az ipar. Note 9 esetében is volt ilyen, de ott mintha halványabb lenne, viszont ott a vibrálás erősebb lett volna, fájt is a szemem, OP7T ilyen téren jobb, lehet a 90 hz miatt. Passz.

"Bad reklám is reklám too"

(#564) f3rdzs0 válasza Integrale (#563) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

igen, OLED kijelzőknek van egy rakat hibája (ha csak a liluás lenne :DDD ), de sajnos most már nincs normlis LCD telefon, szóval maradt ez nekem. remélhetőleg tovább kap frissítéseket mint az U11+

Samsung PWM-je nagyon durva, anno talán az S10-et próbáltam ki boltban, és fél perc után éreztem, hogy valami nem OK. pontosan emiatt kellett OP ahol van DC Dimming, és normálisan van implementálva, hogy ne vibráljon, nem úgy mint Xiaomi esetén (cserébe rosszabb a black crush)

(#562) Yeffy hát szerintem az U11+ ujjlenyomatolvasója baromi lassú a kijelző miatt. valamiért nagyon lassan kapcsolja be a kijelzőt, és onnan jön egy érezhető delay. nagyon sokat tesztelgettem mire rájöttem, hogy nem maga az ujjlenyomat olvasó a lassú, hanem a kijelző bekapcsolása, de a végeredmény ugyanaz (az AOD bekapcsolása segített valamennyit a problémán)
fóliát nem használok telefonon, és mindig is az elülső ujjlenyomatolvasókat preferáltam, a kijelző alattiak meg kb tökéletesek számomra. de ez nagyon személyes preferencia kérdése

f3rdzs0

(#565) Yeffy válasza f3rdzs0 (#564) üzenetére


Yeffy
veterán

mik azok a rakat hibak? en eddig csak bizonyos szintorzulasokrol, meg esetleges beegesrol tudtam.

ezt a PWM dolgot hol lehet csekkolni, h melyik telefonnak van?

en nem latom lassunak, persze, nem egy szempillantas, kb fel mp, mire felold, nem halok bele.
nyilvan kinek mi, nekem tokeletesen megfelel ez is, foliazni meg azert szoktam, sajnos eloszeretettel karcolodnak ezek a nagyon kemeny, nagyon gorilla glassok. :))
mondjuk az enyem ehhez kepest mar vagy egy eve csupasz, csak tok van rajta. :D

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#566) Integrale válasza Yeffy (#565) üzenetére


Integrale
veterán

Nekem a legtöbb OLED kicsinálja a szemem, és egy idő után fáj a fejem tőle. A lilulás és a sávosodás ami még jellemző hiba/sajátosság.
Előbbi bizonyos fényerősség esetén (jellemzően alacsony fényerőn), a szürke területek belilulnak.

"Bad reklám is reklám too"

(#567) f3rdzs0 válasza Yeffy (#565) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

az nem elég gond? :D
ezen felül még alacsonyabb a felbontásuk is subpixel szinten, úgyhogy a FHD hányadékul néz ki. teljes átverés, hogy több év után elértünk arra a pontra, hogy az FHD LCD az egy standard, majd elkezdték kiadni a rosszabb felbontású FHD AMOLED-eket és senki nem szólt egy szót se

notebookcheck reviewkban szokták listázni hogy miben van PWM és miben nincs. minden AMOLED telefonban van, néhány LCD-t még érint a dolog (pl technikailag az U11+ban is van, csak párezerzszer nagyobb mint akármilyen AMOLED-nél, ezért semmit nem számít ebből a szempontból)

f3rdzs0

(#568) Yeffy válasza Integrale (#566) üzenetére


Yeffy
veterán

ah, ertem.
hat ez valoban eleg ganyul nez ki. :(

a fejfajasod gondolom a fentebb emlitett PWM szamlajara irhato?

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#569) Yeffy válasza f3rdzs0 (#567) üzenetére


Yeffy
veterán

de, boven eleg, csak en balga aszittem', ezeken mar reg tul van az ipar.
eleg gaz, ha nem.

mokas lesz majd az uj vas kivalasztasa, akkor gondolom pl Pixelekben is van.
ranezve az oldalukra, a sima 4-esben meg az 1 ii-ban van, irjak. :(

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#570) f3rdzs0 válasza Yeffy (#569) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

az első pixelben nem volt mert az LCD kijelző.
amúgy ha nem vagy PWM érzékeny, akkor annyira lehet nem nagy probléma. bár részemről azon a véleményen vagyok, hogy valamilyen szinten mindenkit kell hogy befolyásoljon a PWM. engem nagyon durván érint, de én se látom a PWM-et, legálbbis az agyamig már nem jut el. szóval ezt így kideríteni elég izgalmas volt

elsősorban pontosan ez volt az U11+ban a kedvenc featureöm, hogy nagyon szép a kijelzője és nem cseszi szét a szemem :D
viszont azt most már legalább belátom, hogy 1440p AMOLED és LCD között már én sem látom a különbséget (1080p esetén még a normálnál messzebről is simán megmondom)

f3rdzs0

(#571) Yeffy válasza f3rdzs0 (#570) üzenetére


Yeffy
veterán

ennek a kijelzojevel meg vagyok elegedve, szerintem en nem vagyok annyira erzekeny ra, de teny es valo, h jo lenne egy nelkule.
csak hat ezek szerint OP-n kivul masnak ez nem nagyon prioritas. csak emiatt meg nem akarok OP-t venni. :(

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#572) Ano


Ano
őstag

bocs a balga kérdésért, de mi az a "PWM érzékenység" ?? :U :U

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#573) Yeffy válasza Ano (#572) üzenetére


Yeffy
veterán

az, h van, akinek a szeme/agya erzekenyebb a PWM-re, a villodzasra, es faradt lesz, faj a feje, meg hasonlo finomsagok.
kicsit hasonlit a regi CRT monitorok villodzasara, ha jol ertelmezem.

de majd a szagerto mindjart kijavit :D

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#574) f3rdzs0 válasza Ano (#572) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

ahogy Yeffi kolléga mondja :))

effektive minden oled vibrálással (pulse width modulation) szabályozza a fényerejét valahol 120Hz környékén. azon belül néha kikapcsolja a képernyőt amiből te csak annyit észlelsz hogy nem olyan világos.

ha érzékenyebb a szemed akkor emiatt az izom mikro mozgásokat végez aminek az az eredménye hogy vörös lesz, elfárad, fáj a fejed stb

nem sok helyen van erről szó, ezt a topikot is csak én szennyeztem ezzel tele :DDD

[ Szerkesztve ]

f3rdzs0

(#575) Yeffy válasza f3rdzs0 (#574) üzenetére


Yeffy
veterán

ahogy Yeffi kolléga mondja
:B
amugy meg mindig Yeffy, de mindegy, valamiert kb mindenki elirja Ph!-n. :P

ezt a topikot is csak én szennyeztem ezzel tele
:DDD

ezen a PWM dolgon amugy, ha a panel tud pl 120 Hz-et, az nem segit? pl ujabb Samu S-ek.

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#576) f3rdzs0 válasza Yeffy (#575) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

haha pedig direkt megnéztem mielőtt leírtam :D

elméletileg igen, de gyakorlatilag nem. jelenleg szerintem amiatt hogy a QHD 120Hz elég megterhelő a panelnek.
anno az OP8 Pro is ezzel volt hirdetve displaymaten (kb csak még egy pont hogy miért hiteltelen oldal) hogy 240Hz a PWM, de mégse

amúgy Samsung esetén nagyon rossz a PWM, valamiért náluk a legbántóbb az implementáció

f3rdzs0

(#577) Yeffy válasza f3rdzs0 (#576) üzenetére


Yeffy
veterán

haha pedig direkt megnéztem mielőtt leírtam :D
nevermind :))

elméletileg igen, de gyakorlatilag nem.
mert?

jelenleg szerintem amiatt hogy a QHD 120Hz elég megterhelő a panelnek.
ezt hogy erted? megterhelo?

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#578) f3rdzs0 válasza Yeffy (#577) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

hát elméletileg emelhetnék simán a frissítést PWM oldalon is a magasabb framerate miatt, de szerintem a driverek már a meglévőre vannak optimalizálva, ezért nem teszik meg. néhány 90 Hz esetén (talán pont OP7) magasabb volt valamennyivel a PWM

elméletileg az áramköröknek megterhelő. a Samsung telefonjain azért nincs 1440p+120Hz egyszerre mert a kontroller nem is tud adni neki elég áramot (ha jól értettem, de ez elég szakmia téma amihez végképp nem értek). OP esetében kap elég áramot és sokat azért hibáztatták a képernyő hibákat, mert a kijelző nem bírta a terhelést

nem is értem miért nem ad ki most bárki egy olcsóbb magas frissítéssel rendelkező LCD telefont

[ Szerkesztve ]

f3rdzs0

(#579) Yeffy válasza f3rdzs0 (#578) üzenetére


Yeffy
veterán

ertem. erdekes elmelet, de biztos igy van, nem ertek a kijelzok melylelektanahoz.

nem is értem miért nem ad ki most bárki egy olcsóbb magas frissítéssel rendelkező LCD telefont
detto :(

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#580) f3rdzs0 válasza Yeffy (#579) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

a Zenfone 7-ben bíztam, mert a 6 még LCD kijelzős volt, de most már az is FHD AMOLED-del jön

nagyon szívesen kideríteném, hogy a HTC anno mennyiért szerezte az U11+ kijelzőit és mennyibe kerül egy FHD AMOLED összehasonlítva. vitatható, de szerintem nagyon kevés telefon jött ki jobb kijelzővel mint az U11+, beleértve ide sok QHD AMOLED kijelzőt is

f3rdzs0

(#581) Yeffy válasza f3rdzs0 (#580) üzenetére


Yeffy
veterán

ez mondjuk egy remek kerdes, engem is erdekelne a valasz. :K

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#582) amanoba válasza Ano (#559) üzenetére


amanoba
őstag

és #560 Yeffy
Motorolákon van még a kétszer rázásra (chop twice moto action) zseblámpa ki-be kapcsolás, és ugye ott is vannak még OLED-mentes kijelzők..csak kamerában nem hozta eddig semelyik az u11 (nekem ez van még) szintet.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#583) Yeffy válasza amanoba (#582) üzenetére


Yeffy
veterán

igen, ez elott X Force-om volt, keves dolgot hianyolok belole, de a "jedi mozdulatos kijelzoebresztest" vagy mi volt a neve, meg a razos kamera/zseblampa ki/bekapcsolast igen.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#584) Integrale válasza amanoba (#582) üzenetére


Integrale
veterán

Van most egy Motorolam az OP7T mellett, szep es jo, de a kamera az eleg gyenge.

"Bad reklám is reklám too"

(#585) Ano


Ano
őstag

Én még remélem sokáig jó lesz ez a teló, esetleg ha az aksi bekrepál megnézem mennyiért raknak bele egy újat, de ha a közeljövőben (értsd a köv fél évben valamikor :) )minden képpen kell cserélnem telót, akkor valszeg a Pixel 5-ös lesz a befutó ...

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#586) Yeffy válasza Ano (#585) üzenetére


Yeffy
veterán

nekem is o az egyik jelolt, nagyon sajnalom, h a HTC tetszhalott jelenleg, nem szivesen cserelem ezt a keszuleket... :(

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#587) f3rdzs0 válasza Yeffy (#586) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

nekem most a Xiaomi 10T Pro-n akadt meg a szemem. esélyes hogy arra váltottam volna ha a Oneplus 8 Pro előtt jön ki róla info. LCD 144Hz-es kijelző, de csak 1080p (mondjuk mindenki az LCD miatt sír, szóval ez a csata már elveszett). ujjlenyomat olvasó az oldalán van és a kamera rendszer is egész jónak néz ki.

persze a valóságban a kamera valszeg a közelébe se ér majd az U11+hoz és a szoftver is kérdéses, hogy kinek mennyire jön be (engem anno nem zavart és sokáig frissítették)

mondjuk szomorú hogy már a váltásról szól a topik. ha kapna frissítést, az U11+ még mindig bőven egy top telefon lenne, mert erősebb a legtöbb midrangenél

[ Szerkesztve ]

f3rdzs0

(#588) Integrale válasza f3rdzs0 (#587) üzenetére


Integrale
veterán

Xiamominál engem a felület zavar, inkább lenne stock droid.

"Bad reklám is reklám too"

(#589) Yeffy válasza f3rdzs0 (#587) üzenetére


Yeffy
veterán

sok sikert hozza, engem ezek az egzotikus ROM-ok nem igazan vonzanak :)

meg mindig filozok h 5ii vagy P5 legyen :D

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#590) strong333


strong333
csendes tag

Sziasztok!Esetleg van valakinek eladó készüléke?

(#591) Ano


Ano
őstag

jó 2,5 év után ma feldobott egy frissítést a telóm ... kíváncsian várom mit sikerült ennyi idő alatt összehozni :D

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#592) Ano válasza Ano (#591) üzenetére


Ano
őstag

Hmmm ez érdekes ... felajánlotta hogy felteszi ugyanazt a verziót ami már eddig is fent volt :U :F :Y

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#593) Integrale


Integrale
veterán

Nincs valakinek egy eladó, remek állapotú U11+ HTC-je?

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#594) Yeffy válasza Ano (#591) üzenetére


Yeffy
veterán

lol, bekapcsoltam már kb 4 honap utan, es nekem is ugyanazt akarja letolteni, 502 MB. majd edzes utan lehuzom, bár gondolom sok ertelme nincs. :D

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#595) Ano válasza Integrale (#593) üzenetére


Ano
őstag

Enyém márciusban lesz 4 éve hogy nálam van ... igazából apró hülyeségektől eltekintve ma is jól működik ... az aksi még a gyári és egész jó az is.

Cserélni nem mostanság fogom az is biztos ... remélem még sokáig fog működni :)

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#596) Integrale válasza Ano (#595) üzenetére


Integrale
veterán

Én megfürdettem az enyémet sajnos, és nem bírta. Azóta szenvedek telefonokkal (U12+, OP 7T (2 is), de egyik sem jó összességében annyira, mint az U11+ volt.

Akkumulátor két éves korában is remekelt (jobb volt, mint most az OP7T fele annyi idősen), kamera szintén, és IPS, ami nekem hatalmas erény.

Várnék valami csúcs HTC-t, de hiába.

"Bad reklám is reklám too"

(#597) Yeffy válasza Integrale (#596) üzenetére


Yeffy
veterán

Várnék valami csúcs HTC-t, de hiába.
nem csak te. sajnalom, h elengedték ezt a vonalat. :(

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#598) Ano válasza Integrale (#596) üzenetére


Ano
őstag

Én a pixelek felé kacsingatnék ha lenne rá pénzem (természetesen csakis a legerősebb változat) ... hihetetlen, hogy manapság egy épkézláb teló fél misi környékén kapható ... :Y :U

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#599) Integrale válasza Ano (#598) üzenetére


Integrale
veterán

Dual SIM fontos, így azok kiestek sajnos.

"Bad reklám is reklám too"

(#600) Ano válasza Integrale (#599) üzenetére


Ano
őstag

eSIM?

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#601) Ano


Ano
őstag

Sziasztok!

SOS help kéne ... ki tud valami gomb kombinációt amivel esetleg elindítható vész módban egy HTC U11+ ?

elmúlt 4 éves majdnem 1 hónapja a telefonom és szó szerint az egyik pillanatról a másikra se kép se hang és nem igazán volt előjele neki ... ha esetleg lehetne valami "reset"-et nyomni rajta, hogy amíg át másolok róla mindent és beállítok egy új telefont, az jó volna ... :O

[ Szerkesztve ]

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#602) bmarton88


bmarton88
lelkes újonc

Sziasztok!
Nem tudom valaki olvassa-e még ezt a fórumot, de hátha... A HTC U11-hez kapott gyári fülhallgatót, lehet valahogy számítógéphez csatlakoztatni? Nekem sehogy sem sikerül, és google alapján úgy látom még másnak sem..

https://forum.xda-developers.com/t/how-to-use-htc-usonic-earphones-on-laptop-with-usb-c-port.3693398/

[ Szerkesztve ]

(#603) Ano válasza bmarton88 (#602) üzenetére


Ano
őstag

sose próbáltam :U

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#604) f3rdzs0 válasza bmarton88 (#602) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

Már nagyon rég volt, de úgy emlékszem, hogy nem túl kompatibilis semmi mással ez a fülhallgató (vagy azért mert van benne DAC vagy azért mert nincs :)) )

f3rdzs0

(#605) Yeffy


Yeffy
veterán

en se probaltam sosem. mondjuk kb 10 perc utan repult vissza a dobozaba, amilyen kula minosege volt. sztem meltatlan volt a telohoz. pedig ez a "vetelezunk mintat a fuled belsejerol, h hozzaigazithassuk a hangot" velemenyem szerint tok jo otlet volt.

ugye, amikor még nem csak toltot, de fulest is kaptal a telefonodhoz. raadasul nem tudom, hogy milyen okbol, de en ehhez anno 2 gyari toltofejet is kaptam, EU meg UK verziot is! elvileg csak utobbi jart volna. :C

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#606) Integrale válasza Yeffy (#605) üzenetére


Integrale
veterán

Mai napig azt a fülhallgatót használom, ez az egyetlen agybadugós, ami megmarad a fülemben.

"Bad reklám is reklám too"

(#607) f3rdzs0 válasza Integrale (#606) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

Én is nagyon szerettem, de kb 2 hónap után tönkrement és zúgott a zajszűrő.

f3rdzs0

(#608) bmarton88


bmarton88
lelkes újonc

Köszi a válaszokat!
Egyébként nekem is azzal van a problémám hogy mindegyik ilyen fülhallgató kiesik a fülemből, de ez a HTC valahogy jobban bennmarad. De lehet vennem kell egy fejhallgatót inkább :)

(#609) bmarton88 válasza Integrale (#606) üzenetére


bmarton88
lelkes újonc

De akkor Te is továbbra HTC telóval használod, gondolom?

(#610) Integrale válasza bmarton88 (#609) üzenetére


Integrale
veterán

Nem, éppen amim van. Kivéve most a Pixelt, mert azzal nem működik. :DDD

"Bad reklám is reklám too"

(#611) Shenshi


Shenshi
csendes tag

Sziasztok!
Tapasztalt valaki U11+ nál, mostanában szoftveres működési hibákat? (pl. megnyithatatlan beállítás menü)
Hard reset után működik rendesen, de miután netre csatlakozik, és letőlt valami google frísítést, máris jönnek a hibák.
Köszönöm a válaszokat!

(#612) Ano válasza Shenshi (#611) üzenetére


Ano
őstag

Már nem használom nagyon rég óta pedig tuti jó lenne és elegendő lenne a hardver még nagyon sokáig, vizont az hogy az utolsó rendszerfrissítás 2019-es (ha jól emlékszem legalábbis) az szerintem magáért beszél!

Nem tudom létezik-e hozzá valami custom ROM ami legalább android 13 alapokon nyugszik, de ha még mindig csak a 9-es van rajta akkor egyre kevésbé fog működni rajra bármi is, nem beszélve a biztonsági szakadékokról (szándékosan nem rést írtam már)!

[ Szerkesztve ]

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#613) Shenshi válasza Ano (#612) üzenetére


Shenshi
csendes tag

Köszönöm a választ!
Én is gondoltam a régi rendszerre (android 9) mind a hiba "forrására", csak megerősítettél bent.
Amúgy a telefon 4 éves és eddig hiba nélkül, gyorsan és gördülékenyen működött, ezért is sajnálom.

(#614) Ano válasza Shenshi (#613) üzenetére


Ano
őstag

Sajnos hasonló jelenség miatt nem műkdött egy régi teló sem (asszem Samsung volt) ami még 4-es droiddal ment és már minden 9 meg fölötte járt és már mindenki arra optimalizáta az appokat ami a régiekkel nem volt már igazán kompatibilis :(

Synology RT6600AX felfedezés alatt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.