Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-04-28 22:41:20

LOGOUT.hu

A telefonnak a teszt megjelenése előtt volt egy másik topikja, ha valamit keresel, érdemes ott is utána nézni. HTC U11+ a szükséges plusz

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) Kobun1980 válasza dodicsaba (#198) üzenetére


Kobun1980
aktív tag

Nekem 2 nappal ezelőtt 1% volt, akkor kikapcsoltam a mobilnetet is, tegnapra 2% bekapcsolt állapottal.
Egyedül a Boost van letörölve, illetve nem használo a GPS-t, WiFi-t, Bluetooth-t, csak, ha kell.
Nekem ennyi belefér

(#202) Yeffy válasza Ano (#199) üzenetére


Yeffy
veterán

detto, nalam sincs mar regota.
Boost-ot en is legyalultam, biztonsag kedveert, bar nekem ejjel zsinoron van, sz'al oly'mindegy. :))

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#203) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Kiváncsi leszek az utódra - május 23.-án érkezik:

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#204) Yeffy válasza ghiottone (#203) üzenetére


Yeffy
veterán

itteni teszt kb oktoberre varhato :DDD ;]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#205) Kobun1980 válasza Yeffy (#204) üzenetére


Kobun1980
aktív tag

...higy mennyire idejétmúlt :DDD

(#206) ghiottone válasza Kobun1980 (#205) üzenetére


ghiottone
nagyúr

.. és megkésett. ;]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#207) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Hihetetlen, hogy már útódról beszélünk. Lassan a telefon is olyan szintű "befektetés" lesz mint az autó

(#208) Yeffy válasza Kobun1980 (#205) üzenetére


Yeffy
veterán

jah :DD

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#209) spawn21 válasza Jumbozorz (#207) üzenetére


spawn21
veterán

Így van. Van aki meg tudja állni hogy nem vesz újat. Ők a normális emberek :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#210) Ano válasza spawn21 (#209) üzenetére


Ano
őstag

Én a kb 4 éves Xperia Z1 Compactomat cseréltem le erre ... emlékeim szerint olyan 3 évesen gondolkodtam el elösször, hogy talán ideje lenne cserélni ... ennek fényében ezt is majd olyan 3 éves korában fogom fontolóra venni, hogy mire cseréljem :)

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#211) spawn21


spawn21
veterán

Ilyenkor a nóta már vinnyog a töltőért :DDD

iPhone 13p

(#212) Kobun1980 válasza spawn21 (#211) üzenetére


Kobun1980
aktív tag

Kamu. Fake. :DDD

(#213) ghiottone válasza spawn21 (#211) üzenetére


ghiottone
nagyúr

a végén még beszerzek egy ilyen telót.... :DDD

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#214) spawn21 válasza ghiottone (#213) üzenetére


spawn21
veterán

;]

iPhone 13p

(#215) Yeffy válasza Kobun1980 (#212) üzenetére


Yeffy
veterán

akkor az enyemre mit szolsz, amit anno mar linkeltem itt is? ;]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#216) kano válasza Kobun1980 (#212) üzenetére


kano
nagyúr

Ez jó képernyőidőnek számít? Mert a kb 24 óra készenlét alatti kb 6h SOTot az U11 is hozza. :F

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#217) spawn21 válasza kano (#216) üzenetére


spawn21
veterán

Szerintem jó.ahhoz képest , hogy az s9,note8 átlag 4-et tud. De ez mobilnettel volt, wifin többet tud

iPhone 13p

(#218) kano válasza spawn21 (#217) üzenetére


kano
nagyúr

Akkor a Samuk nagyon gatyák.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#219) Kobun1980 válasza Yeffy (#215) üzenetére


Kobun1980
aktív tag

Az még nagyobb hamisítvány ;] akárcsak az én időim szoktak lenni :DDD

@kano : szerintem jónak számít, de tény, hogy nem mindegy mi volt az az x óra. A PUBG rohadtul meríti. Jó, hogy kipróbáltam...

(#220) Yeffy válasza Kobun1980 (#219) üzenetére


Yeffy
veterán

ja ok, nemszotam' :DD

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#221) Tiger.


Tiger.
nagyúr

.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#222) brainticket


brainticket
aktív tag

Svájcban ma akciós, úgy rémlik volt aki szintén tudott onnan vásárolni és nézte az ottani árakat,
599 CHF ~ 500 EUR elég jó ár

https://www.digitec.ch/de/LiveShopping/60

(#223) Nightfall75 válasza brainticket (#222) üzenetére


Nightfall75
tag

Sajnos nem szállítanak külföldre. Kár, ráadásul ez az átlátszó hátlapos verzió, ami külön ritkaság.

(#224) Yeffy válasza Nightfall75 (#223) üzenetére


Yeffy
veterán

igen, azt en is szerettem volna anno megcsipni, de felenk, a kodos Albionon is csak a sima fekete volt... :(

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#225) brainticket válasza Nightfall75 (#223) üzenetére


brainticket
aktív tag

csak annak működik aki svájcba tud rendelni, külföldre ha szállítanának is lenne +vám meg helyi áfa, úgy már nincs értelme.

(#226) kano válasza brainticket (#222) üzenetére


kano
nagyúr

Én is nézegettem éppen. De már nem érdemes U11+-t venni, főleg, ha van egy U11-em. :) Inkább megvárom az OP6-ot, az hírlik, hogy lesz benne OIS. ;] És akkor az U11 is megy...

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#227) ghiottone válasza kano (#226) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Holnap kiderül, azon kívül már szinte minden info kiszivárgott. Viszont, ha Oppo r15 pro alapon nyugszik, abban nincs ois.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#228) f3rdzs0 válasza kano (#226) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

de még akkor se hiszem hogy jobb lesz ennél a kamerája. főleg hogy ha hagyják hogy a szoftver ugyanúgy mosson. OP mindig túlhypeolja a telójait, és egyre kevésbé van alapjuk rá.

én most néztem, hogy ha le is akarnék erről a telefonról váltani, nekem csak a G7 játszana abban meg nincs dual speaker. év végéig biztos marad ez, és akkor meglátom hogy mit hoznak ki (főleg razer phone 2 érdekel nagyon).
viszont ha a HTC nagyot lép és korán kihozza erre az Android P-t, akkor valszeg maradok. jelenleg még mindig az updatek hiánya a legnagyobb baj. főleg az hogy elcseszték a navbart. mondjuk navbarra van egy félig-meddig működő megoldásom, hogy ne legyen olyan nagy. ha érdekel még mást, let me know és be tudom dobni hogy mit kell ADB-ben varázsolni hozzá :D

f3rdzs0

(#229) kano válasza f3rdzs0 (#228) üzenetére


kano
nagyúr

Android P??? Egy nyamvadt biztonsági update-et nem tudnak összehozni....
Lehet, hogy egy kicsit gerjesztik a hangulatot, de legalább nem nagyképűek mint a HTC és szóbaállnak a vásárlókkal. Ez nekem itt nagyon hiányzik.
Nekem is nagyon bejön ez a teló, de igazából csak a kamerája miatt. A szoftverét kifejezetten rühellem, nincs root, stb.
Ha legalább lesz olyan az OP6 kamerája mint ez, váltok.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#230) brainticket válasza f3rdzs0 (#228) üzenetére


brainticket
aktív tag

mondjuk az LG G7 1000 nit-es kijelzőjét legalább gondolom napfényben is lehet látni :D
kétszer-háromszor fényesebb mint ez...

(#231) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Volt valakinek előtte HTC 10-e? Ahhoz képes a kijelző világosabb, vagy sötétebb?

Megyen!

(#232) f3rdzs0 válasza brainticket (#230) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

nekem ezzel sincs semmi bajom napfényben. tökéletesen látom. a nap 99%-ban kb 75% a fényerő, de ha tényleg nem látom, akkor a 100% pont elég

(#229) kano: hát nem tudom. szerettem az OP5-ömet, sajnáltam hogy váltanom kellett róla, de ha nem is fáj a szemem az AMOLED-től a FHD felbontás miatt idén mindenképp váltottam volna (sőt valszeg már note 8-ra mentem volna azonnal). alapvetően az hogy szóba állnak sem feltétlen igaz. a mai napig nem javították az alert slidert, amit csakúgy csesztek el semmi okból. a kamerával is nagyon sok gond van, custom romokat se nagyon támogatnak, vagy nagyon körülményesek. Nokia hosszútávon le fogja őket így hagyni

am a biztonsági frissítések annyira azért nem izgatnak. jól jönnének, de azért az emberek nagy részét sokszor nem is érintik. évek óta a P az első ami hoz érdekes és jó funkciókat (olyanokat is ami engem érdekel), úgyhogy jó lenne ha portolnák. az U11 is viszonylag hamar kapott Oreo-t, ha a P-t tudják tartani, akkor nem leszek bennük csalódott (bevallottan alacsonyra raktam a lécet :D)

f3rdzs0

(#233) kano válasza f3rdzs0 (#232) üzenetére


kano
nagyúr

Azért ne beszéljünk csacsiságokat, hogy custom romokat nem támogatnak. Ők kiadták a forráskódokat és egy halom rom van rá és a leges legegyszerűbb BL-t nyitni és rootolni a telefont. A kamera része olyan amilyen, de van pl hozzá google portolt camera is. Ha lenne a 6-ban OIS azt gondolom, hogy megoldódna a kamera problémájuk.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#234) f3rdzs0 válasza kano (#233) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

nemrég láttam hogy sultanxda inkább feladta az egészet és átment pixel 2-re, mert nem akar az OP kamerájával szenvedni nyaralása alatt. pedig neki anno ugye ingyen küldték az OP telefonokat.

ettől függetlenül remélem hogy most végre összeszedik magukat és normális telefont adnak ki. ha komolyabb botrányokat is sikeresen elkerülnek, és valamiért 2ks LCD-ket sikerül beszerezniük, akkor még esélyes hogy váltanék is az OP6-ra (a kamera sose érdekelt)

f3rdzs0

(#235) kano válasza f3rdzs0 (#234) üzenetére


kano
nagyúr

Engem pedig a kijelző nem annyira érdekel, bőven jó a fullhd+ is nekem.
SultanXDA felőlem mehet, nem szerettem soha sem a romjait, mert a fogyasztás nem volt túl optimális.
Maradt még ott elég sok fejlesztő.
Holnap meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#236) f3rdzs0 válasza kano (#235) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

hát őszintén szólva nekem még az u11+ QHDja is kevés néha. legalábbis látom a pixeleket ha úgy van. úgyhogy ha az amoled nem is bantaná a szemem akkor se biztos hogy a kedvencem lenne.

igazából az a vicces hogy ha bele gondolok, az u11+ról nem tudnék olyan telefonra váltani jelenleg ami annyival jobb lenne. főleg úgy hogy a squeeze hiányozna :D

f3rdzs0

(#237) ghiottone


ghiottone
nagyúr

HTC U12+ - nem lett rossz.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#238) spawn21 válasza ghiottone (#237) üzenetére


spawn21
veterán

Jó lenne tudni milyen a kijelző pontosan. Remélem 6-700 nit minimum lesz.

iPhone 13p

(#239) ghiottone válasza spawn21 (#238) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Super LCD-6-ost írnak. Az U11+-ban is az volt elvileg - bár ez még nem jelenti, hogy ugyanaz lesz.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#240) f3rdzs0 válasza spawn21 (#238) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

ugyanaz az LCD mint ebben (szerk: megelőztek :) de a HDR updatere még mindig várunk, úgyhogy lehet az lesz a kulcs). nem igazán látom hogy nagy különbség lenne az U11+ között. főleg hogy ha a szoftveres cuccokat ide is átültetik:

May 23 press embargo lifts at 8:00AM GMT / 4:00AM ET / 1:00AM PT
New pressure-sensitive buttons and a new touch feedback experience
6 inch QHD+ (2880x1440) Super LCD 6
6GB RAM, 64GB or 128GB storage, microSD support
3500mAh battery
12MP UltraPixel wide-angle camera + 16MP telephoto
All LTE bands present for AT&T and Verizon. No Band 71 on T-Mo.
Launching with 8.0 (P updated to be announced once OS is released)
HTC Edge Sense 2: hold for Smart Rotate and Smart Dim. Double tap for a mini screen for easy one-handed use, or as a back key or navigation bar.

[ Szerkesztve ]

f3rdzs0

(#241) CptAdamica válasza ghiottone (#237) üzenetére


CptAdamica
veterán

Szexi, nehéz lesz dönteni, hogy U12+, OnePlus 6, vagy P20 Pro, de inkább az előbbi kettő esélyesebb. :D

Megyen!

(#242) ghiottone válasza CptAdamica (#241) üzenetére


ghiottone
nagyúr

OP6-on én nem gondolkodnék, bár nekem nem is tetszik. IP68 nincs, a type c csak 2.0-s sebességű, aksi kisebb, a kijelző csak FHD+, kamerában nem hiszem, hogy megszorongatná az u12+-t (fura hogy nincs engedve a testereknek adott példányok esetén a kamera teszt). Árban jó csak.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#243) CptAdamica válasza ghiottone (#242) üzenetére


CptAdamica
veterán

Mondjuk azon én is csodálkozok, hogy egy értelmes kamera tesztet miért nem találok. Sebessége tetszik nagyon, viszont vannak visszatartó erők, mint a kémkedős sztorik és aksi is kérdéses, hogy mire megy. P20 Pro-nál az EMUI nem tetszik, plusz a kamera nagyon hype vonat. Mindig kikacsintgatok más gyártók telefonjaihoz, aztán mindig a HTC-nél kötök ki. :D

Megyen!

(#244) spawn21 válasza ghiottone (#239) üzenetére


spawn21
veterán

Akkor sajnos várnom kell. Nekem nem elég fényes. Pedig nem rossz.

iPhone 13p

(#245) Yeffy válasza CptAdamica (#241) üzenetére


Yeffy
veterán

haaat, en, ha most vennek telot, egyik noccsos retek sem kene, lehetne bennuk akar i9 vagy Ryzen is 2 TB RAMmal :D

nem rossz az U12+, de minimalis a kulonbseg a mienkhez kepest, sz'al itt is all, hogy regebbi modellekrol erdemes valtani.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#246) f3rdzs0 válasza Yeffy (#245) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

szerintem nem hogy minimális, de kb 0 :D kb a snapi 845 és csókolom.

egyébként én azt mondom hogy HW-ben az U11+ (és U12+) gyakorlatilag tökéletes. csak szoftveresen vannak gondok.
most egy kicsit takarítottam és letöröltem a legtöbb HTC appot amit alapból ráerőltetnek, meglátjuk hogy javul-e valamit (a google lockscreen szerintem kultúráltabb pl és a legtöbbször a sense home merítette az akksit)

OP6 nagy csalódás volt nekem (OP5 csak kicsi volt anno, de szerettem azt a telefont). FHD AMOLED telefont senkinek nem tudnék ajánlani. emberek esküdöznek hogy nem látják a különbséget, de nagyon csúnya szerintem, és látványos a pixelek közti távolság.
kamera valszeg megint hozza az olajfestményeket. valahol olvastam kommentet hogy a vivo x21 is ezt csinálja, úgyhogy OP se fogja akkor abbahagyni

(#244) spawn21: hát várd meg míg kijön. amúgy auto-n próbáltad a fényerőt? nekem úgy kb nincs semmi gondom a láthatósággal napfényben sem

f3rdzs0

(#247) Yeffy válasza f3rdzs0 (#246) üzenetére


Yeffy
veterán

igen, a minimalist arra ertettem :D

amugy egyetertek. szoftveresen kene csak egy picit csiszolni meg rajta ,egyebkent nagggyon meg vagyok vele elegedve, mint napi igaslo. :K pedig elegge szkeptikus voltam...

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#248) kano válasza f3rdzs0 (#246) üzenetére


kano
nagyúr

És az még érdekesebb, hogy 3500mAh-s azt tettek bele, mert az OP6 hozni fogja a 6-8h SOTot, de az U12+ nem hiszem.
Szerintem az OP6 kamerájáról ne mondjunk addig véleményt míg nincs az itteni tulajdonosok kezében a telefon és nem lőttek vele pár fotót.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#249) f3rdzs0 válasza kano (#248) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

OP-nál (akármennyire szeretném szeretni őket) eddig kb mindig igazolták hogy jó ha cinikusan állok a dolgaikhoz
SOT terén mondjuk ez nem kérdés. FHD AMOLED bőven verni fogja az U12+t (meg elég sok minden mást)

(#247) Yeffy: hát én is meg vagyok elégedve apró dolgokon kívül. ugye az elmúlt hetekben hogy nézegettem a G7-et meg az OP6 is szóbajött, pont hogy feltűnt hogy mennyire nincs bajom ezzel a telefonnal. így kb működik, mindent gyorsan és azonnal megcsinál amit szeretnék, de nem tűnik ki a mindennapjaimból

am használ más is Google Camera-t? én anno felraktam a portrait mode miatt, aztán úgymaradt, nem váltottam vissza a gyárira. aki ért hozzá az lát különbséget a kettő közt? :D

[ Szerkesztve ]

f3rdzs0

(#250) Yeffy válasza f3rdzs0 (#249) üzenetére


Yeffy
veterán

pont hogy feltűnt hogy mennyire nincs bajom ezzel a telefonnal. így kb működik, mindent gyorsan és azonnal megcsinál amit szeretnék, de nem tűnik ki a mindennapjaimból

pontosan ;)

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.