Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11451) hurrikan válasza Xaels (#11448) üzenetére


hurrikan
addikt

Nofene.
Gyári ROM? Nekem még sosem indult újra amióta megvan, lassan 2,5hónap....
sem 4.0.3-al, sem 4.0.4-el.
Viszont mikor az ARHD volt fent 2x is újraindult 1nap alatt, az egyéb hibáival együtt.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#11452) zsofzsof12


zsofzsof12
csendes tag

Ha booloadert nyitok. De a gyári RPM-on maradok.
Hogy tudom rootolni azt?
Hangsúlyozom, szeretnék a gyári ROM-on maradni, csak a root jog kellene. Sem custom rom, sem custom recovery. Semmi.
Mert szeretném, hogy ha hurikan írománya alapján, az OTA frissítési lehetőségem megmaradna.

Ja és még valami. Ha kinyitom.
Akkor hogy tudok gyári ROM-ot varázsolni rá utánna?
Vagy a gyári ROM rajta marad és csak azt factory reseteli? Mint a Sonynál.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia T & Xperia acroS! -telefonok, hibák nélkül!

(#11453) Xaels válasza hurrikan (#11451) üzenetére


Xaels
félisten

Persze gyári ROM. Nem nyitom ki a telefont amíg van garancia, nekem megfelelő a gyári rendszer. Nálam is ez volt az első ilyen eset és remélem az utolsó is. Chrome ment csak és PH!-t olvastam.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11454) mumk1 válasza zsofzsof12 (#11452) üzenetére


mumk1
addikt

A HTC One X All-In-One Toolkit-tel lehet csak rootolni is.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#11455) LouiS22 válasza mumk1 (#11444) üzenetére


LouiS22
veterán

Jaja, az egy alap program, bár nem frissül úgy, ahogy kellene: ennél sokkal több elfogadó hely van. Az OTP androidos alkalmazásában (ami egyébként hulladék, de szeptemberre ígértek egy újat ;) ) is van egy PayPass rész, úgy vettem észre, hogy az a lista naprakészebb.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#11456) LouiS22 válasza zsofzsof12 (#11452) üzenetére


LouiS22
veterán

De ha unlockolsz - márpedig ezt írtad - akkor onnantól édesmindegy, hiszen ugrott a garanciád...

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#11457) hurrikan válasza zsofzsof12 (#11452) üzenetére


hurrikan
addikt

mumk1 leírta, amit linkeltem progi rootolja :)

ellenben ha rootolod, akkor szerintem nem fog menni az OTA, unroot emg nincs :D

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#11458) hurrikan válasza zsofzsof12 (#11452) üzenetére


hurrikan
addikt

------------------

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#11459) zsofzsof12 válasza LouiS22 (#11456) üzenetére


zsofzsof12
csendes tag

tudom jól, eleve garitlan.....
nem azt írtam hogy a garanciát nem akarom elveszteni, hanem hogy az OTA frissítési lehetőséget. Valamint nekem jelenleg tökéletesen megfelel a gyári ROM.
Így ROM és recovery egyaránt szeretném ha gyári maradna. Csupán a root jog kell.

Mumk1 & hurrikan! :R :R

akkor rootolt rendszerre nem megy fel az OTA? a Progi unroot-ot nem tud? :S

Sony Xperia T & Xperia acroS! -telefonok, hibák nélkül!

(#11460) mumk1 válasza zsofzsof12 (#11459) üzenetére


mumk1
addikt

Szerintem a custom recovery-t nem úszod meg akkor sem, mert a SuperSU-t az teszi fel. De mivel csak rootolt romot használok, a tévedés jogát fenntartom. :DDD

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#11461) hurrikan válasza mumk1 (#11460) üzenetére


hurrikan
addikt

És ha azt marketről tölti le?
ott is fentvan :)

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#11462) LouiS22 válasza zsofzsof12 (#11459) üzenetére


LouiS22
veterán

Ha már unlockolsz, akkor tényleg érdemes kipróbálnod egy nem gyári ROM-ot ;)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#11463) mumk1 válasza hurrikan (#11461) üzenetére


mumk1
addikt

Igen, csak az nem mindegy, hogy a /data/app vagy a /system/app mappába kerül. :)

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#11464) hurrikan válasza LouiS22 (#11462) üzenetére


hurrikan
addikt

szerintem nem :)
én is gyárin maradok. Pedig unlockolt.
gyárinál nincs jobb szerintem. ARHD-t kipróbáltam az pl minden volt csak stabil nem.
Ugyan az a helyzet mint Xperiak esetén, jobbak, gyorsabbak de sokkal instabilabbak a nem gyári ROM-ok. Én is gyárin maradok.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#11465) LouiS22 válasza hurrikan (#11464) üzenetére


LouiS22
veterán

Többen használunk itt Viper-t, de nem rémlik, hogy bárki instabilitásról írt volna :) Persze ízlés kérdése, hogy ki mit használ.

Én úgy látom, hogy a nem gyári romok esetén a custom kernelek és/vagy felhasználói bakik azok, amik megdöntögetik a stabilitást.

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#11466) Laczkod


Laczkod
csendes tag

Sziasztok újabb segítség kell ! Vodafonnál akartam One X-et venni de csak feketét tudnék azt is rendelve és nekem fehér kell. Szóval a kérdésem az lenne ,hogy írtátok itt sokan hogy minden szolgáltatónál függetlenek a One X-ek (ezért a T-re gondoltam). Függetlenek maradtak ?? Vett valaki mostanában One X-et ??

(#11467) mumk1 válasza hurrikan (#11464) üzenetére


mumk1
addikt

Egyébkét, csak annyi volt a gond a 9.0-as ARHD-val, hogy mike nagyon gyors akart lenni. :) Hamar jött hozzá a 9.1-es javítás. Különben nem kezdő a tag, hiszen ő találta meg az első gyári rom gyors merülésének okát is. Ajánlani azért ajánlottam azt, mert tényleg az ő változata áll legközelebb a gyári romhoz. A ViperX, bár nagyon jó és én is ezt használom, viszont rendesen szét van haxolva. :DDD

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#11468) hurrikan válasza LouiS22 (#11465) üzenetére


hurrikan
addikt

Nem baki volt. :)
Értek az Androidhoz. Xperiara saját ROM-om is van.
De a HOX-ot full gyárin szeretném használni, és kell a SENSE. :) valamint full elég amit gyárilag tud. :) 1dolog volna ami miatt raknék fel custom ROM-ot!
Ha lenne 2x-es üzemidő ;) jó ez így, ahogy van :)
Zsófi meg ha nem akar nem tesz fel. :) :) azzal kezdte hogy nem akar custom ROM-ot feltenni. Mindenkinek saját szíve joga. :)

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#11469) gyuri81


gyuri81
veterán

Szerintem a HTC hibás , szar One X-eket ad a Vodafone Magyarországnak!
Újabb kísérletet tettem így 2 hét után a vásárlásra.
Rohadtul nem akartam fehér telefont, de amit ma felbontattam az ügyintézővel, elég friss darab volt.
szériaszám: sh27j...... ( július 14-én gyártott példány)

Ugyan úgy hullámzik a kijelző széle......a pixelhibákat már meg sem néztem...visszadtam

eddig még nem láttam hibamentes kijelzőt!!!!!!!!!!!! akinek hibátlan a készüléke, annak baromi nagy mázlija van.

kicsit kezdem már unni ,hogy turkálnom kell a 150e Ft-os készülékek között

(#11470) Cybertrone válasza gyuri81 (#11469) üzenetére


Cybertrone
veterán

-_-" Vegyél másik telót... S3-vagy 4X... hát ha :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#11471) gyuri81 válasza Cybertrone (#11470) üzenetére


gyuri81
veterán

de nem szeretnék másik telefont venni

(#11472) hurrikan válasza gyuri81 (#11471) üzenetére


hurrikan
addikt

Nem értem.... vagy túl erősen nyomod, akkor meg nem kell csodálkozni a hullámzáson....
vagy pedig oda tényleg folyamatosan hibás darabok mennek, aminek elég kicsi a valószínűsége.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#11473) Xaels válasza gyuri81 (#11469) üzenetére


Xaels
félisten

Az összesnek hullámzik ha a legszélén nyomod, szó szerint nyomod. Akkor van gáz ha mindenhol csinálja érintés esetén is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11474) gyuri81 válasza hurrikan (#11472) üzenetére


gyuri81
veterán

ez az erős nyomást felejtsük már el.....elég ha az újjad végig húzod a kijelző szélénél

tuti ,hogy hibás, fos szériát kapnak....

(#11475) Cybertrone válasza gyuri81 (#11474) üzenetére


Cybertrone
veterán

Tuti hogy hülyeséget beszélsz... gondolod hogy minden telót kipróbálnak, és ami szar az megy a vodának... gondolkozzál el egy kicsit... mert látom hogy az urban legendek nagyon meg tudnak fogni... :W

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#11476) hurrikan válasza gyuri81 (#11474) üzenetére


hurrikan
addikt

Egyszerűen nem értem....
nekem és még 2ismerősömnek van HOX. És egyik sem csinálja. Pedig egyik az Vodás.
Másik kettő független.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#11477) gyuri81 válasza Cybertrone (#11475) üzenetére


gyuri81
veterán

hülyeséget beszélek????? nem láttam még egy normális one x -et a vodafone-nál!!!!!!!!!!

(#11478) falijja válasza gyuri81 (#11474) üzenetére


falijja
őstag

Nekem a bal felső résznél hullámzik be ...de ha a kijelzőt nyomom akkor meg egyáltalán nem...minek nyomkodnád a telefon szélét...? jó oké értem hogy ennyiért ne legyen már semmi baja de egyáltalán nem zavaró hidd el.....én soha nem vettem volna észer ha nem írod mint már írtam is....inkább próbálj meg olyant kifogni ami nem pixelhibás....

[ Szerkesztve ]

(#11479) Cybertrone válasza gyuri81 (#11477) üzenetére


Cybertrone
veterán

Vegyél akkor máshonnan... van független is ;) Ne vergődjél itt, és toljad a hülyeségeket... Mert valljuk be az hogy egy szolgáltatóról állítod hogy csak szar telót kap elég nagy hülyeség... :K

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#11480) LouiS22 válasza hurrikan (#11468) üzenetére


LouiS22
veterán

Általánosságban beszéltem, nem rólad :) A Viperben is megvan minden, ami gyári PLUSZ egy rakat hasznosság. Azt én sem értem, hogy miért vannak olyanok, akik azzal kezdik, hogy takarítják a Sense-t :D

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#11481) LouiS22 válasza hurrikan (#11476) üzenetére


LouiS22
veterán

Én most megint direkt megnyomtam a szélénél (ahol a kijelző és a burkolat találkozik). Erőből nyomva látok valamit, de az egyáltalán nem hullámzás. Máshol nyomva semmi. Hozzáérve még a szélénél sincs semmi. Szerintem a kolléga már direkt erre utazik. És egyébként is: semmi nincs a szélén, amit valaha is használna...

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#11482) gyuri81 válasza Cybertrone (#11479) üzenetére


gyuri81
veterán

máshol nem kapok 2 éves gyári garival 126ért.... de szerinted hány darabot bontsak még ki???? ez nem vergődés , csak keresek egy normális darabot. nem tudom te is mit szólnál ,ha sorozatban adnák a kezedbe a hibás darabokat, ami ráadásul tele van pixelhibával.

(#11483) LouiS22 válasza gyuri81 (#11482) üzenetére


LouiS22
veterán

Azért azt kijelenteni, hogy a Voda direkt hibás készülékeket hoz forgalomba, ráadásul egy olyan "hibával", ami másnál nem is nagyon jelentkezik (pedig van itt Vodás, lásd hurrikan hozzászólását) - hát elég kemény.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#11484) gyuri81 válasza LouiS22 (#11483) üzenetére


gyuri81
veterán

benhans kolléga pont ilyen cipőben jár ,mint én...ha nekem nem hiszel, akkor vedd fel vele a kapcsolatot.

pont!!!

(#11485) Cybertrone válasza gyuri81 (#11482) üzenetére


Cybertrone
veterán

Én bementem megjelenéskor a t pontba be se tudtam kapcsolni, mert nem volt feltöltvbe az akksi, és csak itthol 20 perc múlva kelt életre, és azóta használom... pixelhibám nincs, a kijelző ha ráfekszek akkor a széleken hullámzik, de leszarom, szolgál rendületlenül, és nem 10 bar nyomással szoktam tapizni ;)

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#11486) LouiS22 válasza gyuri81 (#11484) üzenetére


LouiS22
veterán

Igen, és nyilván csak és kizárólag hullámzó készüléket tesznek eléd, sőt... Direkt azt az egyet hordják át minden üzletbe, csak és kizárólag azért, hogy téged bosszantsanak. Nonszensz, már ne is haragudj.

Menj és vegyél egy S3-mat az biztosan nem hullámzós.

Pont.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#11487) LouiS22 válasza Cybertrone (#11485) üzenetére


LouiS22
veterán

Ennyi. Egyébként csodálkozom, hogy a hülyén fogom a telefont és nincs wifi miatt nem megy az anyázás.

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#11488) gyuri81 válasza Cybertrone (#11485) üzenetére


gyuri81
veterán

oké, felejtsük el ezt a rohadt hullámzást..nem hiba..kész....

de a pixelhiba az sajnos pixel hiba marad, és eddig nem tudtak pixelhiba mentes készüléket adni a kezembe. Erre írtam ezt a vodafone-os összeesküvés elméletes dolgot :)

(#11489) gyuri81 válasza LouiS22 (#11487) üzenetére


gyuri81
veterán

pedig volt ilyen is pár napja :)

(#11490) BenHans válasza gyuri81 (#11482) üzenetére


BenHans
addikt

gyuri81 nek teljesen igaza van! 2szervizessel beszéltem azóta és mindkettő azt mondta hogy erősebb, ujjal történő nyomásra sem szabad csinálnia, mert ez a kijelző rétegzésének valamint az illesztésének a hibája! Az enyém is ilyen volt és nem tartottam rá igényt, csak azért mert "használatban ugysem mindig érinted úgy"... leszarom hogy érintem ha egyszer fennáll a hiba. A pixelhiba meg no comment...
Nem kellene a jelenlegi piacon más készülék, mert most ki fogják cserélni az enyémet és bármit választhatok helyette, de érdekesség a páromé, ami akármennyire nyomom akárhol nem csinálja és erre mondta a szervizes hogy ilyennek kell lennie. Persze nem a HILTI fúrókalapáccsal mentem rá de ujjal történő nyomásra nem szabad ezt produkálnia.

Azzal nem értek egyet hogy a vodához megy a szar, mert a páromé is onnan van, és tényleg nem tudják ilyen módon kiválogatni. Azt tudnám elképzelni még hogy mondjuk külön gyártósoron készülnek a szolgáltatókhoz szánt darabok és ott van valami probléma de találgatásnak és feltevéseknek nincs helye itt sztem.

de végülis lehet hogy mivel túl hibátlan a páromé az a hibás.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#11491) twine válasza Cybertrone (#11485) üzenetére


twine
addikt

+1
Bár nem megjelenéskor,,,,de besétáltam a Vodafone-ba (munkaidőben)
, megvettem a készüléket,,szerződéskötés miegymás,,,,majd bent a melóhelyen álló f@sszal szépen kibontottam a dobozt(dobozokat,mert kaptam beats fülest is)
-ekkor volt életemben először a kezemben,addig csak neten láttam...(ráadásul első készülék amit nem a "gyökér" bontott ki a pult mögött hanem én téptem le róla mindent)
Majd visszacsomagoltam, délután hazaérve bekapcsolás nélkül fullra tölöttem, és
"zöldülés" után láttam meg először a kijelzőt....
És láss csodát,,,,,sem pixelhiba, sem hullámzás,,,,
pedig sokszor anyázok, mivel a szövegkijelölés kicsit kényelmetlen telefonon, amikor a kijelző széléig lóg a szöveg...szóval tapogatom eleget a szélét ;)

Aki nem bírja a hullámzást ne szálljon hajóra,mert elüti a Villmamost...... ;)

[ Szerkesztve ]

(#11492) gyuri81 válasza twine (#11491) üzenetére


gyuri81
veterán

pont ilyen készüléket keresek :)

(#11493) Jocky válasza hurrikan (#11476) üzenetére


Jocky
tag

Amúgy a Vodás és a Tmobilos is független.Nekem T-s van és kipróbáltam vodás kártyával, megy vele rendesen, tehát nincsenek zárva, mondjuk azt nem értem, hogy miért. :F

(#11494) Jocky válasza Laczkod (#11466) üzenetére


Jocky
tag

Én egy hónapja vettem és az független! Lásd feljebb.

(#11495) Cybertrone válasza twine (#11491) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nekem ki akarta bontani... nem igen volt rá érkezése, mert már szedtem is kifelé... mondom majd én köszi... igen a simet is bele tudom tenni... jah :DDD

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#11496) Micimaci


Micimaci
csendes tag

Hi!
Ezt néztétek már?
http://mobilarena.hu/hir/one_x_sense_4_1_felulettel.html
Rápróbáltam csak úgy a frissítésre, és már töltődik... elég nagy, vagy 150 MB.
Valakinek esetleg tapasztalata?

(#11497) Jocky válasza Micimaci (#11496) üzenetére


Jocky
tag

Látom, nem jártál a napokban a fórumon! Szerintem az oldalon mindenkinek fent van már! :) :K

(#11498) mumk1 válasza Micimaci (#11496) üzenetére


mumk1
addikt

Itt többen már a JB+Sense 4.5-öt töltik lefele. :DDD :D

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#11499) Emilchen


Emilchen
tag

HOX interneten szép nagy betúkkel olvasom az origot meg az indexet. Ugyanakkor a hvg.hu meg mások olyan apró betűkkel jönnek, hogy csak nagyítóval lehet olvasni. Vajon miért?

(#11500) LouiS22 válasza Emilchen (#11499) üzenetére


LouiS22
veterán

Miért nem használod a kliensprogramjaikat? Mindhárom cég csinált appot, ráadásul jók is, és van bennük betűméret-növelő is.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.