Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) james008bond


james008bond
őstag


A felbontásért bocs...itt azért volt elég nagy kontraszt, világos-árnyas részek...vélemény?

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#4002) Xaels válasza AkosL (#4000) üzenetére


Xaels
félisten

[link]
[link]
[link]

Ezeket lőttem most gyorsan. Nem egy DSLR minőség, de már nem is süt hét ágra a nap. Ha be akarnám tenni ezeket a fénykép albumba és kinyomtatnám nem látszana a különbség.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#4003) AkosL válasza Xaels (#4002) üzenetére


AkosL
aktív tag

az a fura, hogy az összes neten talált tesztben jobb képek vannak, mint amit az enyém csinál.
Nem nagyon akarnám visszavinni, mert a kamerát leszámítva tényleg tökéletes telefon.
Még lehet, hogy barátkozom vele, de nagyon zavar, hogy még az S2 szintjét sem képes hozni, nemhogy egy S4-ét...

(#4004) Dicker válasza AkosL (#4003) üzenetére


Dicker
őstag

Talán frissítésekkel javulni fog. Bár nagyon nagy változásokat nem tudnak elérni vele. Annyira, azért nem drámai a helyzet szerintem.

Eszembe jutott, hogy a Dropbox-nál a HTC-nek volt egy 25 gb-s akciója ugye? Lehet, hogy nem vettem igénybe? Még lehetséges? Kérhetek segítséget? :)

(#4005) pingwin011 válasza Dicker (#4004) üzenetére


pingwin011
aktív tag

Én próbáltam, de nem volt automatikus a 25gb, több lépéses procedúrán kellett átesni. Illetve kellett volna, de az egyik lépésnél valamiért megakadtam. Mondjuk mindegy is, számomra bőven elég amenni van, annyira nem használom ki ezt a felhős dolgot.

(#4006) Dicker válasza pingwin011 (#4005) üzenetére


Dicker
őstag

Én a rengeteg FLAC-os zenét oda szeretném feltenni, hogy ne foglaljon el annyit a gépen, azért lenne rá nagy szükség.

Gondolom erre gondolsz:
Itt

Melyiknél akadtál el?
Bár gyanítom, hogy a másik gépen való telepítés lehet. Azaz a telón+2 gépen kell feltenni.
De ez csak 256 mb-ot ad.

(#4007) AkosL válasza Dicker (#4004) üzenetére


AkosL
aktív tag

Én a kezdeti beallitasoknal beleptem a mar letezo felhasznalommal es 10 perc mulva jott a mail, hogy kaptam plusz 23 gb-ot.
Allitolag vegig kell csinalni a tour-t es akkor kapod meg.

(#4008) Dicker válasza AkosL (#4007) üzenetére


Dicker
őstag

Én úgy voltam, hogy még az első készülékről regeltem, ami hibás lett. Aztán váltottam erre. Lehet itt lehet a gond? Megpróbálok egy unlink-et, de nem hiszem, hogy az segít. Valakinek valami ötlete? Töröljem le az összes gépről, meg a telóról is a dropboxot, és újra próbáljam felrakni?

(#4009) bounty123 válasza Dicker (#4008) üzenetére


bounty123
őstag

A tourt végig kell csinálni úgy tudom. Nekem megvolt rég és úgy léptem be az x-en, pár perc és jött a mail a +23gb-ról. (így most 36GB van, töredékét használom csak ki)

(#4010) Youri


Youri
veterán

Sosem értem meg azt, aki egy dSLR minőségét várja el egy telefontól...

RTX ON

(#4011) Dicker válasza bounty123 (#4009) üzenetére


Dicker
őstag

Ha erre gondolsz, akkor megvan.
Most unlinkeltem, de semmi. Esetleg próbáljak egy újat? Mindenhonnan szedjem le?
Ha azután se jó, akkor lehetséges, az, hogy valaki a T-nél felhasználta már? :S Csak, azért gondolom, mert már 1.29-es szoft-al kaptam, és HT242W a sorozatszámom, ami nem tudom mikor.

(#4012) atoka1


atoka1
tag

Nem tudjátok hogy az akksi ikont hogyan lehet kitenni a kezdő képernyőre, 1x már sikerült csak aztán leszedtem és most nem találom :)

(#4013) bounty123 válasza atoka1 (#4012) üzenetére


bounty123
őstag

Battery widget? Én a battery indicator progit használom, azzal fenn a status bar-on is látszik mindig.

Dicker: elég gyanús az az 1.29-es sw "gyárilag". Ezt ugye május elején kezdték el terjeszteni...

(#4014) AkosL válasza Youri (#4010) üzenetére


AkosL
aktív tag

Nem egy dslr minoseget, de nem is egy okadekot...
Az apple vagy a samsung miert tudja hozni a szintet?

Szo sincs itt dslr hasonlitasrol, az a baj, hogy a konkurencia 1 eves telefonjainak a szintjet sem eri el.

(#4015) atoka1


atoka1
tag

Mikor először bekapcsoltam, akkor valahogy kitettem ezt a widgetet, semmit nem töltöttem még le akkor hozzá, zöld álló akksit kitett, és rányomásnál közvetlen bevitt az akksi állapotba. Gyanús hogy ezt a telót már valaki csesztette előttem, mert sok szemét volt a memóriában, factory reset után sok minden eltűnt róla ami azóta sem jött vissza. Nem volt sajnos bontatlan, de ezt utólag vettem észre miután átvettem a futártól, oldalán megnéztem a pecsétet, az rendben volt, de a dobozon lévő papírguriga már nem volt a pecséthez rögzítve, fel volt vágva.

(#4016) mumk1 válasza atoka1 (#4012) üzenetére


mumk1
addikt

Próbáld ki a T.E.A.M. Battery Bar-t. Egy vékony csík jelzi felül az akku szintet, lehet színezni, vastagságot állítani. Ami nagyon jó benne, hogy programok futása közben is látszik, fekvő módban is, így játékok alatt is lehet tudni, hogy áll az aksi. :)

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#4017) james008bond válasza mumk1 (#4016) üzenetére


james008bond
őstag

Mint a MIUI-ban? Már rég vártam erre az akkujelzésre, mindjárt nézem is :C :R

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#4018) james008bond válasza mumk1 (#4016) üzenetére


james008bond
őstag

Nagyon tuti, még 1x köszönöm! Mint a MIUI-ban :D ez tetszett akkor is.
A szerkesztés közben lejárt, míg telepítettem---tisztelt Moderátor Urak! Elnézést!

[ Szerkesztve ]

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#4019) tildy válasza AkosL (#3996) üzenetére


tildy
nagyúr

Akkor vegyel 4S-t:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4020) stilo18 válasza AkosL (#3996) üzenetére


stilo18
addikt

Van köztük rossz, de szerintem átlagos, némelyik kifejezetten jó kategoria!

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#4021) rígel válasza Dicker (#4011) üzenetére


rígel
őstag

Az hogy az április 2-án gyártott telefonodon alapból 1.29-es sw van, arra utal, hogy bizonyosan nem te használtad először!!!

(#4022) Loboda válasza atoka1 (#4015) üzenetére


Loboda
senior tag

Hosszan nyomsz a kijelzőre, parancsikonok,beállítások parancsikon, akkumulátor!

(#4023) Atla


Atla
senior tag

Na csináltam pár képet erről a sárga csíkról,vagy világosabb csíkrol.
Nem is tudom mi ez igazából,de ha valami világosabb jelenet van a kijelzőn akkor már lehet látni.Legyen ez videó játék vagy akár a kamerával ha nézelődök.
Feketénél nem látszik.Szürkénél a legjobban.
A hiba demonstrálására az LCD Test nevű alkalmazást használtam.
Képek alapján nem tudom mennyire megy át,de élöben még rosszabb.
Itt az album.

(#4024) Youri válasza Atla (#4023) üzenetére


Youri
veterán

Tedd elérhetővé az albumot :)

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#4025) Dicker válasza rígel (#4021) üzenetére


Dicker
őstag

Lehetséges, hogy a szervizes frissítette, amikor írta az új garijegyet csak nem vettem észre? De nem nagyon piszkálta a telefont, csak megnéztük, hogy az már nem e hibás, mivel még az S/N-t is a dobozról írta le. Nem szívesen vinném vissza, reklamálni, ha nem szenvedek ennél nagyobb hátrányt, hogy a dropbox bónuszt nem kapom meg, mivel egy hibátlan készülékről beszélünk.
Szerinted?

---
Délután volt egy kérdésem a szürke kép (google playnél) vibrálásáról. Az szoftveres hiba? Mert valaki írta, hogy csak 1.29re jött neki elő.

[ Szerkesztve ]

(#4026) vkp válasza Dicker (#4011) üzenetére


vkp
aktív tag

Valószínűleg korábban már próbálkoztál a dropbox fiókod "tuningolásával" (felraktad a tört xda-s klienst). Küldj nekik a dropbox kliensből egy hibajegyet, fel fogják oldani a korlátozást és megkapod a 23gigát.

(#4027) rígel válasza Dicker (#4025) üzenetére


rígel
őstag

Az a gáz, hogy a tapasztalatok alapján először az 1.28-et találja meg, utána több óra az 1.29.
De még ha egymás után meg is találja egyből, akkor is sok idő+ újraindulások...

(#4028) papp54 válasza vkp (#4026) üzenetére


papp54
aktív tag

Ezt szeretném tudni én is hogy kell ezt csinálni ha tudsz segíteni megköszöném.

Honor 50 5G

(#4029) Dicker válasza vkp (#4026) üzenetére


Dicker
őstag

Nem próbálkoztam még, de tudom miről beszélsz, mert amikor rákerestem találtam arról is infót. Teljesen szűz voltam a telefonvásárlásáig a dropboxal, mive a OneX-ről regisztráltam.
De a jegyet már elküldtem, azért köszönöm. (ugye angolul kellett, bár a német jobban ment volna. de szerintem így is megértik. :D ) Esetleg valaki segíteni egy szebben megírt levelet megfogalmazni? 2-3 mondatban?

[ Szerkesztve ]

(#4030) Atla válasza Atla (#4023) üzenetére


Atla
senior tag

Itt van az album :R

Dicker nézd meg ezt.
Nem biztos h szoftveres.

[ Szerkesztve ]

(#4031) atoka1 válasza Loboda (#4022) üzenetére


atoka1
tag

Ó ez az köszi szépen :)

(#4032) Dicker válasza Atla (#4030) üzenetére


Dicker
őstag

Ááá nem ilyen durva. Úgy képzeld el, mintha egy monitor 50 hz-en menne, de még nem is annyira vészes, szóval ez folyamatos a szürkénél. Amúgy nagyon kell figyelni, nekem is csak ma tűnt fel. Úgy igazán nem zavar a dolog, de ha ez tud rosszabb lenni, akkor már igen. Gondoltam megérdeklődöm, hátha hallott már róla valaki valamit. Levideóznám szívesen, de nem hiszem, hogy a videón nagyon látszana. Bár, ha feltöltöm a fényképezőt, akkor lehet az már tud jó minőségben lőni róla egyet.

ui: Beraktam egy szürke hátteret, de ott nem látszik semmi. Csak a play szürkéjénél, és az alkalmazások bezárása utáni szürke résznél, amikor már mindent bezártam.

[ Szerkesztve ]

(#4033) vkp válasza Dicker (#4029) üzenetére


vkp
aktív tag

Nekem a "More free 23GB not working" hibajegyre jött a korrekt válasz, hogy korábban egy nem hivatalos kliensel való próbálkozás miatt nem ment, de most már megy...

(#4034) Atla


Atla
senior tag

Plants vs zombies mentésemet nem tudom megmenteni valahogy szerviz előtt?

(#4035) Dicker


Dicker
őstag

Új jelenség -.-
A töltőm hangot ad ki. Mint, amikor egy szénsavas üveget nagyon lassan nyitunk ki. Néha elhallgat, néha elkezdi. Először valóban azt hittem, hogy az üveg adja, aztán hirtelen leesett, hogy a narancslé nem képes ilyen hangot kiadni. :D
Szerintetek mi lehet a baja? Gondolom nem normális. Illetve melegedni melegszik a töltő? Tegnap, mintha még nem lett volna meleg.

(#4036) Colani


Colani
tag

ennyi beteg embert 1 helyen :D:D
lassan már azért is panaszkodni fogtok ,hogy szines a kijelző meg csörög vmi a zsebetekben :D:D
aki ilyen telót vett előtte már gondolom olvasta a forumot.tisztában volt a "képzelt " hibákkal akkor mi a fasznak vette vagy rendelte meg????
hihetettlen szarrágok vagytok.miért nem maradtál az sgs2nél ha annyira jó képeket csinál??mit akarsz vele vele forgatni star wars 3at 5d-ben???????
mindenkinek vmi vmi baja ....
lehet csak en vagyok az 1etlen szerencsés akinek semmi baja a telefonnal????
johogy nem veritek szét 1 20 kilos kalapáccsal es viszitek vissza ,hogy abban reménykedtem a gorilla majd megvédi.
édes istenem ennyi birkát.
ide sem nézek fel többet mert csak felbasszátok az agyam

(#4037) skul0 válasza Colani (#4036) üzenetére


skul0
aktív tag

Mit ne mondjak, gyönyörű a hangnemed, igazán lehengerlő a kedvességed, pont kellett hogy jobbat aludjak...

A témához szólva, semmi baja a töltőnek, se a sziszegős üveg, se a melegedés miatt. Amíg meg tudod fogni nincs gáz. :)

(#4038) RockCNC válasza Colani (#4036) üzenetére


RockCNC
senior tag

Héj pajti! Nem volt gyerekszobád?

(#4039) Weeman1 válasza Colani (#4036) üzenetére


Weeman1
veterán

:Y :DDD

Xiaomi 11T Pro

(#4040) Valkűr válasza AkosL (#4000) üzenetére


Valkűr
őstag

Szerintem ahogy a fényképezőnél, úgy a telefonnál is tudni kell mit csinál az ember. Érdekes, h a teszteken ha videókat is nézek messze lemossa az S és S2 telefonokat is a One X. Szerintem ezekhez a videókhoz a kommentár sem kell:

[link]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#4041) lafaty80 válasza Valkűr (#4040) üzenetére


lafaty80
őstag

Akkor nem tudom te mit linkeltél be, mert azon nekem jobban bejött az S2 videó/audió téren is, mint a kommentelők 90%-kának.
De minimum döntetlen (nem vagyok részelhajló) :)

[ Szerkesztve ]

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#4042) blackmacs válasza AkosL (#4014) üzenetére


blackmacs
aktív tag

Azért azt nem mondanám.Szerintem meg kitűnő képeket lehet vele lőni én speciel nagyon
meg vagyok elégedve vele.Nem hiszem hogy ettől jobbat kellene várni végül is telefon nem
pedig fényképező :K

BE QUIET!PureBase600;MSIB450Tomahawk;Ryzen52600;PATRIOT16GBViper4 DDR43200MHzCL16;FSPHyper600W;ADATA 128GBXPGSX6000;WD240GBGreen;SEAGATE BarraCuda1TB3.5"7200rpm64MB;Scythe Mugen 5 Rev B,Sapphire RX580 4Gb

(#4043) blackmacs válasza Colani (#4036) üzenetére


blackmacs
aktív tag

jár az 5 pont! :C

[ Szerkesztve ]

BE QUIET!PureBase600;MSIB450Tomahawk;Ryzen52600;PATRIOT16GBViper4 DDR43200MHzCL16;FSPHyper600W;ADATA 128GBXPGSX6000;WD240GBGreen;SEAGATE BarraCuda1TB3.5"7200rpm64MB;Scythe Mugen 5 Rev B,Sapphire RX580 4Gb

(#4044) Youri válasza Colani (#4036) üzenetére


Youri
veterán

Köszönjük Emese

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#4045) blackmacs válasza Youri (#4044) üzenetére


blackmacs
aktív tag

:DDD
de azért van benne igazság.De tényleg aki sír mert eznem jó meg az nem jó az mi a pi..nak
veszi meg?
:U

[ Szerkesztve ]

BE QUIET!PureBase600;MSIB450Tomahawk;Ryzen52600;PATRIOT16GBViper4 DDR43200MHzCL16;FSPHyper600W;ADATA 128GBXPGSX6000;WD240GBGreen;SEAGATE BarraCuda1TB3.5"7200rpm64MB;Scythe Mugen 5 Rev B,Sapphire RX580 4Gb

(#4046) sdd2 válasza Colani (#4036) üzenetére


sdd2
veterán

Fogd vissza magad mert egy ilyenért bannolás jár! Személyeskedni tilos a fórumban! A fórum arra van hogy tájékozódjon mindenki illetve leírja a hibákat, vagy esetleges előnyöket. Örülj neki hogy neked jó, másoknak meg hagyd meg a panasz lehetőségét. :R

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#4047) blackmacs válasza Dicker (#4035) üzenetére


blackmacs
aktív tag

Nekem is melegszik de nem ad hangot.

BE QUIET!PureBase600;MSIB450Tomahawk;Ryzen52600;PATRIOT16GBViper4 DDR43200MHzCL16;FSPHyper600W;ADATA 128GBXPGSX6000;WD240GBGreen;SEAGATE BarraCuda1TB3.5"7200rpm64MB;Scythe Mugen 5 Rev B,Sapphire RX580 4Gb

(#4048) Youri válasza blackmacs (#4045) üzenetére


Youri
veterán

Most nem tudom, hogy a vélt/valós hiányosságokra, vagy a kijelző hibákra gondoltok?

RTX ON

(#4049) james008bond válasza blackmacs (#4047) üzenetére


james008bond
őstag

Nekem Nokia töltőm sípol ( több is ), de azért teszi a dolgát...

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#4050) blackmacs válasza Youri (#4048) üzenetére


blackmacs
aktív tag

Szerintem egyértelmű hogy nem a kijelzőről volt szó hanem a teló által nyújtott dolgokról öszeségében amit egyes emberek csak fikáznak meg samukhoz hasonlítgatják.

BE QUIET!PureBase600;MSIB450Tomahawk;Ryzen52600;PATRIOT16GBViper4 DDR43200MHzCL16;FSPHyper600W;ADATA 128GBXPGSX6000;WD240GBGreen;SEAGATE BarraCuda1TB3.5"7200rpm64MB;Scythe Mugen 5 Rev B,Sapphire RX580 4Gb

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.