Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37651) kirkri válasza josy28 (#37650) üzenetére


kirkri
addikt

Nem kell vele semmit csinálni, működik minden mágia nélkül. :)
De ezt privátban is megírtam, amikor megkerestél a csere kapcsán. ;)

21 éve a Prohardveren! ™

(#37652) ferob válasza josy28 (#37650) üzenetére


ferob
őstag

Normálisan fog működni utána is, de az utángyártott akkumulátorok kapacitása töredéke a ráírtnak, így azt nem érdemes megpróbálni, ha hasonló volt tervben.

A cserénél nagyon figyelj oda, mert elég sérülékeny az alaplap és már nem egy ember tette tönkre.

(#37653) josy28


josy28
tag

Speedshop-ról tervezek venni, de ha van esetleg más alternatíva szivesen fogadom.

(#37654) josy28 válasza #20749568 (#37643) üzenetére


josy28
tag

Hali! Neked az Unboxed 7.0-val működik a wifi hotspot?

(#37656) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Sziasztok

Van egy One x, bootloader nyitott, s-on
Most viper rom van rajta, de kéne egy jobb rom vagy kernel, ami jobban kíméli az akksit :R

Sajnos 3.xxx twrp-vel nem ismeri fel a belső tárolót, régebbivel meg nem engedi telepíteni pl a cm-et

new layout vagy mit is ír

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#37658) HTCX715


HTCX715
tag

Sziasztok!
Van egy htc one x készülékem. Gyári rom van rajta, hollandiai modell. Egyszer már volt szerelve, kijelző törés miatt, azóta nincs gps, és néha a wifi is kínlódik.
A tegnapi nap folyamán koppra lemerült(párszor már előfordult), de most nem kapcsolt vissza. Nem veszi a töltést, nyílván nem látja a gép sem. Semmilyen gombra nem reagál, resetelni se tudom. Amikor a gépre van dugva usb-n, ha hosszany nyomom a bekapcs gombot akkor kiadja azt a hangot amit kihúzáskor, majd újra azt a hangot mint amikor bedugom.
Tudna esetleg valaki segíteni nekem?
Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#37660) HTCX715 válasza #20749568 (#37659) üzenetére


HTCX715
tag

Szia
Ezt nagyon sajnálom... Ez csak így előjön a semmiből? Azt hittem szoftveres lesz, amikor az amaze 4g-t vettem azt mondta a boltos, hogy vigyázzak mert ha teljesen lemerül nem biztos, hogy újraindul...
Azért köszi a válaszodat, megy a másik rossz htc mellé a polcra...

(#37661) Márton


Márton
nagyúr

miért nem tudom a kontakjaim nevét szerkeszteni?
nem menti el sehogysem :(

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#37662) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Sziasztok!
HTC_032 cid-es telefonon probalok custom rom-ot visszatenni gyarira, azonban a ruu telepito rendszertolto hibara hivatkozik a telepites soran, majd leall a telepites. Gondolom gyari boot file kellene neki.
AZT honnan tudok beszerezni? Koszonom !

(#37663) ferob válasza Darth_Revan (#37662) üzenetére


ferob
őstag

Ha a RUU régiója egyezik, akkor visszazárt bootloader, valamint a készüléken futó firmware verziójával megegyező vagy annál újabb szükséges, hogy lefusson.

Se gyári recovery, se pedig egyéb más nem szükséges ehhez, mert mindent helyreállít a futtatott RUU.

(#37664) Darth_Revan válasza ferob (#37663) üzenetére


Darth_Revan
veterán

RUU region megfelelt, de vagy hitelesites vagy rendszer hibara panaszkodott a ruu telepito.

Viszont sikerult megoldani a problemat es custom 4.1.1 ROM helyett mar gyari 4.2.2 van rajta :R

[ Szerkesztve ]

(#37665) laolaj


laolaj
aktív tag

Sziasztok,

Anyumnak van egy ilyen jó kis telefonja. Ezt kellene egy valamelyik jó stabil Rommal helyettesíteni mert WIFI bajai vannak.

Melyik Downloader tool amit érdemes használni?
és hol találok jó kis Romokat? :D Nem háborús romokra gondolok. :DDD

Ha nincs jövőképed akkor jövőképtelen vagy! Ne azt hajtogasd h nincs pénzed.. hanem kérdezd meg h milyen módon lehet!

(#37666) kirkri válasza laolaj (#37665) üzenetére


kirkri
addikt

Milyen wifi baja van?

21 éve a Prohardveren! ™

(#37668) laolaj válasza #20749568 (#37667) üzenetére


laolaj
aktív tag

Anyumé... de azt mondja olykor eldobja a jelet.
semmivel nem néztem még, most gyűjtöm az infót :)

Ha nincs jövőképed akkor jövőképtelen vagy! Ne azt hajtogasd h nincs pénzed.. hanem kérdezd meg h milyen módon lehet!

(#37669) sajog159


sajog159
aktív tag

Feltehetően szervizben kell hagynom az iPhoneomat kb. 1 hétre és visszaveszem a régi „HTC OneX+”-t. Az iGloudben ki vannak mentve a kontaktok, azt majd be tudom olvasatni HTC-el?

(#37671) Márton


Márton
nagyúr

üdv
nem rootolt telefonom van, magyar nyelvű volt.
vmiért át kellett állítanom angolra, és most nem tudom visszaállítani magyarra - nincs a listában!
ez hogy lehet?
rákerestem, a morelocale2-t ajánlják, de az sem megy.
help!

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#37672) Márton


Márton
nagyúr

ok, látom nem úszom meg a pc-vel való kapcsolatot
de az hogy lehetséges, hogy van magyar nyelv, átváltok angolra és már nincs??

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#37674) Márton válasza #20749568 (#37673) üzenetére


Márton
nagyúr

nem tudom, használtan vettem sok éve
de utánaolvasva a htc one x állítólag nem is jött ki magyar nyelvvel

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#37676) kirkri válasza Márton (#37674) üzenetére


kirkri
addikt

De, volt magyar nyelvű belőle. HTC_032-es készülékek alapból tartalmazták a magyar nyelvet.

21 éve a Prohardveren! ™

(#37677) Márton válasza kirkri (#37676) üzenetére


Márton
nagyúr

az mit jelent, hogy 032? hol tudom megnézni?

más: google szövegfelolvasó. csak a telefon nyelvén olvas, nincs mellette a kis fogaskerék ikon, hogy más nyelvet is választhassak. miért?

[ Szerkesztve ]

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#37678) kirkri válasza Márton (#37677) üzenetére


kirkri
addikt

Felteszed a Playről ezt az alkalmazást és kiírja mi a készülék Carrier ID-ja. Abból meg lehet tudni melyik régióba szánt készülékről van szó.

21 éve a Prohardveren! ™

(#37679) Márton válasza kirkri (#37678) üzenetére


Márton
nagyúr

622 Asia
Akkor az előző tulaj felokosította magyarra és azáltal, hogy kiválasztom az angolt, el is tűnik az okosítás?

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#37680) kirkri válasza Márton (#37679) üzenetére


kirkri
addikt

Igen.

De egy perc alatt be lehet rajta állítani a magyar nyelvet.
Az M9 topik összefoglalójában megtalálod ferob fórumtárs leírását, hogy miként kell csinálni.

21 éve a Prohardveren! ™

(#37681) Márton válasza kirkri (#37680) üzenetére


Márton
nagyúr

Pc-n kell driver w7 alá?
mert akkor nem 1perc :)
ha nem kell, annak örülnék, nem szivesen szemetelem tele mindenfélével, ezért is megy már 7 éve :Y

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.