Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:31

LOGOUT.hu

HTC ONE

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37051) ferob válasza Janaboy (#37050) üzenetére


ferob
őstag

Ez teljesen szubjektív, hogy kinek milyen készülék szolgálja ki az igényeit jobban, de értelemszerűen a kérdésedre válaszoltam csupán.

(#37052) Janaboy válasza ferob (#37051) üzenetére


Janaboy
veterán

Tudom és köszönöm!
Szétnéztem az aprón és sajnos egyik se igazán olyan, amit nyugodt szívvel tudnék megvenni :(

Janaboy

(#37053) sanyi0610


sanyi0610
csendes tag

Üdv! Valaki cserélt már akkumlátort?milyen árban mozog a csere?

(#37054) pjen válasza sanyi0610 (#37053) üzenetére


pjen
félisten

Szerintem nem az aku ára a baj.Ha szétszeded házilag nem Tudod normálisan össze rakni.

(#37055) Boldy_Jarre válasza pjen (#37054) üzenetére


Boldy_Jarre
csendes tag

Azért engedjétek meg, hogy ennek ellentmondjak, mert én Kínából rendeltem komplett elejét és hátulját, amit teljesen korrektül össze- és szét is tudtam kapni, csak óvatosan és okosan kell eljárni.

Aki ilyenben töri a fejét, javaslom a Youtube-on keresse meg azt a vidit, ahol a hangerő gombnál kezdik a "szétszedést".... garantáltan sérülés mentesen nyitható a kütyü. :K

(#37056) osztraksajt


osztraksajt
őstag

Na, végleg búcsút veszek a telefontól és a HTC-től mint márkától is.

Visszaküldtem a 2013.12.12.-én T-nél vásárolt telefont 2015.11.04-kor kameralilulással. Most érkezett vissza javítatlanul, mely szerint a telefon gyártói garanciája lejárt. Soha többet HTC. :W

(#37057) Geri89 válasza osztraksajt (#37056) üzenetére


Geri89
aktív tag

Ahogy látom, nem vagyok egyedül, így énis megosztom a sztorit.. Hiba: nincs kimenő hang (mikrofon probléma), bekapcsoló gomb "be van esve", nehéz benyomni. A bekapcsoló gomb már korábban 2x fel volt írva, nem foglalkoztak vele. Most november 19-én közvetlenül a telemax-nál adtam le a készüléket javításra. Hivatalos garjegy szerint dec 19-ig garis. Még aznap írtam az ügyfélszolgálatnak, hogy a gombot ugyan nézzék már meg. Ígéretet kaptam, hogy felhívják rá a szerviz figyelmét.

Telefon VSP-hez beérkezett, ott már látom a rendszerben ,hogy nem garanciálisként kezelik.(gar idő lejárt, azt írta) HTC-t hívom, hogy mivan, azt mondják, hogy már felvették a központtal a kapcsolatot, mivel a telefon imei alapján már nem garis, így engedélyre várnak. Ez volt nov végén. A telefon közben visszajött úgy, hogy el lett utasítva a javítás a gar miatt. Ismét HTC-nek telefon, küldjem vissza. Ez megtörtént. Penteken be is érkezett a telefon a vsp-hez ismét. Most azt írja az oldal, hogy árajánlat küldve az ügyfél részére a javításról (nem kaptam semmit) HTC ügyfélszolgálatot hívtam is pénteken, hogy mi a helyzet. Továbbra is az engedélyre várnak, hogy javítás vagy csere lesz, ismét írtak nekik, több telefon is így járt, délutánra talán meglesz. Hát nem hívtak. Ma hívom őket, azt mondják, hogy továbbra is várnak, több telefon van, stb... A kérdésre, hogy az idén lesz-e még telefonom, semmi biztatót nem tudtak mondani.. egyszóval: KATASZTRÓFA!!! Egy hónapja nincs telefonom, és még most sem tudják, hogy mi van, mi lesz, és főleg azt, hogy mikor... A korábbi javítások mindig simán mentek, nem tudom, hogy mi van most a szervizzel..Ha valakinek van infója, akkor kérem ne tartsa magában! :R

[ Szerkesztve ]

(#37058) Janaboy válasza osztraksajt (#37056) üzenetére


Janaboy
veterán

Csak hogy ez innentől nem te bajod..a Telekom oldja meg..vagy menjél fogyasztóvédelemhez!

Janaboy

(#37059) pjen válasza Boldy_Jarre (#37055) üzenetére


pjen
félisten

Én nem próbáltam de,minden hozzáértő azt mondja nem lehet.Ha igen hát gratula.

(#37060) yodee_ válasza Geri89 (#37057) üzenetére


yodee_
őstag

Szeptember 29.e óta szervízben van a telefonom... Azóta egy hétig volt nálam majd ment is vissza mert nem csináltak vele semmit. Most várom mit hoznak ki belőle. Természetesen a második menet el lett utasítva "lejárt garancia" címszóval. Nem hagytam annyiban mivel az ott töltött idővel minimum hosszabbodik.

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#37061) szegto


szegto
senior tag

Lollipop alapú MIUI rom-ot találok valahol?
XDA-n csak 4.4.x -t találok... vagy csak átfutottam rajta.
Ha valaki tud infót írjon, thx

(#37062) szunyi777


szunyi777
őstag

Sziasztok
Kellene egy kis segitség.
Van egy M7 (801N), de sajnos semiylen modon nem megy fel a RUU! Ismeretlen hibával leáll egy idö után.
Ezt probáltam : RUU_M7_UL_JB_50_HTC_Europe_1.28.401.7_Radio_4A.13.3231.27_10.31.1131.05_release_310878_signed

A készülék jelenleg Relocked, és S-off..
Mivel tudnám ujra huzni esetleg?

Köszi elöre is.

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#37063) Integrale


Integrale
veterán

Sziasztok!

Beallithato valahogy, hogy a zarkepernyon fix telepules legyen, ne kelljen 0-24-ben mennie a helymeghatarozasnak.
Koszonom

"Bad reklám is reklám too"

(#37064) ferob válasza szegto (#37061) üzenetére


ferob
őstag

Bár most nem érhető el a MIUI oldala, de innen le tudod tölteni mindig a legfrissebb verziót, viszont XDA-n is szinte ugyanazt fogod megtalálni.

(#37062) szunyi777: Olyan régi RUU-val ne próbálkozz, mellesleg meg kell egyezzen a bootloader verziója vagy újabbnak kell legyen az aktuálisnál.
S-OFF mellett nem kell visszazárni a bootloadert, de ettől függetlenül használd inkább a 7.19.401.30 verziójú RUU-t.

(#37063) Integrale: Sajnos nem lehet beállítani úgy.

(#37065) szunyi777 válasza ferob (#37064) üzenetére


szunyi777
őstag

:R

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#37066) szunyi777 válasza ferob (#37064) üzenetére


szunyi777
őstag

Ujra huztam, de még mindig nincs Imeim sajnos...
Baseband ismeretlen! :Y
Esetleg külön rádiot tudnál adni?
Hboot 1.61

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#37067) ferob válasza szunyi777 (#37066) üzenetére


ferob
őstag

A RUU tartalmazza azt is, de fastboot alatt sincs?
Ha netán még újra is indul a készülék rövid időn belül, akkor szinte biztos, hogy hardveres hiba.
Sőt, ha meg volt bontva a készülék és utána jelentkezett a hiba, akkor egyértelműen erről van szó.

[ Szerkesztve ]

(#37068) szunyi777 válasza ferob (#37067) üzenetére


szunyi777
őstag

Bootloader modban ki tudom olvasni az IMEI-t ott jó, de amikor a tárcsázoba nézem nincs semmi az IMEI helyén, és a baseband ismeretlen!

Szerk:
"Ha netán még újra is indul a készülék rövid időn belül, "
Pontosan ez a jelenség!
Ujraindul, akkor van IMEI szám simkártya nélkül... Ha SIM-el inditom ujra akkor megint nincs Baseband

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#37069) Mano66 válasza Mano66 (#37030) üzenetére


Mano66
senior tag

Ha valaki feltelepítette ezt az fw-t futtassa a Stagefright Detector-t.Ha talál még hibát akkor recoveryből telepítse ezt a fáljt.Így teljes lesz a védelem.

[M7_Patch_Stagefright(ser35_121215).zip]

Rancilio Silvia, Mazzer Major (151C kés),Xiaomi Mi 10T 5G 6/128 , Synology DS218+,.

(#37070) ferob válasza Mano66 (#37069) üzenetére


ferob
őstag

A firmwarenek semmi köze a biztonsági frissítésekhez, így a Stagefright sebezhetőségekhez sem.

Mellesleg, ha már hasonló fájlokat linkelsz, így a módosított firmwaret is, akkor illik azt megjelölni, ahol találtad, de legalább valamilyen forrást megemlíteni, mivel nem te készítetted, sőt konkrétan én tettem közzé XDA-n.

(#37071) Mano66 válasza ferob (#37070) üzenetére


Mano66
senior tag

Elnézést . :R
Legközelebb,úgy teszek.Igen az XDA-ról tallóztam be.Kösz a munkád nem tudtam,hogy a tied.Csak azt figyeltem,hogy még nem linkelted itt a fórumon.Soha más munkáját nem tulajdonítok a magamévá.Még egyszer elnézést és legközelebb megjelölöm a forrást. :R
Az fw-vel azt hittem mivel biztonsági frissítéseket tartalmaz ez is benne van.Úgy látszik az csak az OTA-ban van.Mindig tanul valamit az ember.

Rancilio Silvia, Mazzer Major (151C kés),Xiaomi Mi 10T 5G 6/128 , Synology DS218+,.

(#37072) 03061981


03061981
tag

Sziasztok! Teljesen gyári a telefonom, két és fél éve rendületlenül szolgál. Tegnap felraktam a 7.19.401.51-es frissítést, amit fota-n talált és hihetetlenül sokáig tartott! A kérdés pedig az, hogy nektek is nagyon-nagyon sokáig csinálta? Sose tartott még eddig! Azt hittem, hogy valami baj van. Csináltam róla egy videót is. Van itt még valaki aki teljesen érintetlen rom-mal használja, vagy csak én vagyok ennyire "régimódi"?

Privire illik válaszolni! Legalább ennyit: Kevés! Sok! Elkelt! Ha sürgős hívjatok! http://tinyurl.hu/NSMn/

(#37073) Integrale válasza 03061981 (#37072) üzenetére


Integrale
veterán

En sem piszkaltam a rendszert. Kb 1 ora lehetett, elaludtam kozben, reggelre pedig lemerult 28%-rol.

"Bad reklám is reklám too"

(#37074) ferob válasza 03061981 (#37072) üzenetére


ferob
őstag

A frissítés a videódon is hamar megtörténik, itt inkább a készüléken levő 300 alkalmazás újrafordítása tart sokáig.
Kicsit bővebben erről ebben a hozzászólásomban olvashatsz.

(#37075) sanyi0610


sanyi0610
csendes tag

Üdv!Valaki tudna segíteni abban hogy hogy rakjam vissza a gyári androidot?

(#37076) sanyi0610 válasza sanyi0610 (#37075) üzenetére


sanyi0610
csendes tag

Csináltam egy factory resetet recoveryben és azóta nem kapcsol be :S

[ Szerkesztve ]

(#37078) Valkűr


Valkűr
őstag

Sziasztok! Mennyiért lehet eladni egy Tmobilos, sötétben kamera lilás," Nappali fényben tökéletes", de minden más tekintetben patika állapotú One M7 telefont?

A sors úgy hozta, h bepróbálok egy Samsung S6 Edge telefont igy a hosszú évek kihagyása után. Nem biztos, h a One eladó lesz, csak érdekelne mennyibe mehet vajon el, fillérekért nem adom akkor inkább megtartom, mert a mai napig a kamera hibától függetlenül is egy nagyon jó telefonnak tartom. Este amúgy sem fényképeztem vele soha, mert ott eddig minden telefonom csődöt mondott, oda egy normális fényképező való.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#37079) no more válasza Valkűr (#37078) üzenetére


no more
addikt

Olyan 40 körül mennek az M7-ek Hardveraprón.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#37080) Valkűr válasza no more (#37079) üzenetére


Valkűr
őstag

40? Ne már, ennyire olcsón? Akkor már tuti, h meghagyom, ennyiért saját anyámnak nem adnám oda :DDD

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#37081) toeki válasza Valkűr (#37080) üzenetére


toeki
senior tag

és ez még sok is egy ilyen korú telefonnál, használt m7 nem ér többet 30-nál akármennyire patika...

(#37082) Valkűr válasza toeki (#37081) üzenetére


Valkűr
őstag

Hát nem tudom melyik az az örült aki eladná ennyiért, de meglehet nézni új telefonban mi tud ennyit 30-40 ezerért :)

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#37083) no more válasza Valkűr (#37082) üzenetére


no more
addikt

Pl. nem lő lila fotókat? ;]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#37084) TheProb


TheProb
veterán

Sziasztok!

Pénteken megvettem életem első kocsiját és kellene egy jó autós töltő, spirál kábellel. Ki mit használ, mert ugye az se mindegy milyen az adapter/kábel, tipikus példa erre, amikor valakinek a samu töltőjével akarom tölteni a telefonomat és 1óra alatt tol bele kb 5%-ot... :D

Mit kell nézni ami normális időn belül tölti fel a telefont, vagy terhelés alatt (pl navi) is képes legalább szinten tartani a telefont?

Aliexpress-t nézegetem, mert pl edigitálnál egyáltalán nincs spirál kábel. Csak ott meg rengeteg a gagyi, mert hiába olcsó, de szart nem akarok venni.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#37085) yodee_ válasza TheProb (#37084) üzenetére


yodee_
őstag

Nekem gyári szettem van, és ha az energiatakarékos mód nincs a telefonon bekapcsolva akkor nem tölti, max szinten tarja navigáció közben.

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#37086) i400 válasza TheProb (#37084) üzenetére


i400
senior tag

Én eddig Samsung és Motorola gyári autóstöltővel használtam (1000-1200 km távon egy seggel) mindegyik 1A-t tudott, navi közben nemcsak szinten tartotta hanem töltötte is.

Szerk.: mondjuk én a középső légbeömlőkön mindig a hideget nyomatom a telefonra lehet ez a csalás nálam :DDD

[ Szerkesztve ]

(#37087) Integrale válasza #99499520 (#37077) üzenetére


Integrale
veterán

Nem lesz kisebb az M7. Most valtottqm vissza G2-rol M7-re, a feluelt kihasznalasa szerencsetlenebb, emiatt nem lesz kulonbseg hasznalat kozben, hiaba 0,5" kulonbseg.
Nekem kenyelmetlenebb elerni a kepernyo tetejet az M7-et hasznalva.
Viszont minden mas teren eg es fold a kulonbseg a ket keszulek kozott, a HTC javara.

"Bad reklám is reklám too"

(#37089) Integrale válasza #99499520 (#37088) üzenetére


Integrale
veterán

Motorola Defy ;]

HTC One Mini, i5/S/C, Lumia 735 stb.
Tolem nem fogod azt olvasni, hogy LG-t valaszd.

"Bad reklám is reklám too"

(#37091) Integrale válasza #99499520 (#37090) üzenetére


Integrale
veterán

Akkor passz. Milyen telefont vegyek topikban keszsegesen segitenek, vagy radtukmalnak valami otvart.

"Bad reklám is reklám too"

(#37093) no more válasza #99499520 (#37092) üzenetére


no more
addikt

Valamelyik Sony compact? Igazából Android fronton ilyen szintű minőséget csak a HTC-től kapsz.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#37094) btudos válasza #99499520 (#37088) üzenetére


btudos
veterán

Sony Z1/Z3 Compact

Mas nem lesz, ami kicsi es eros is. De a Sony felulet a Sense utan... Hat minimum buta, es akkor nagyon finom voltam.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#37096) sanyi0610


sanyi0610
csendes tag

Hello! nem indul a telefonom szeretnék felrakni egy gyári androidot RUU-VAL és mindig ezt a hibát adja jo a kábel is az eszközkezelöben valami android 1.0 driverhibát ír

[ Szerkesztve ]

(#37097) Ithuriell


Ithuriell
csendes újonc

Sziasztok! Használtan vennék egy 3 napos htc one m7 telefont, egyetlen hibája hogy a kamera nem működik.
Behozza az ikon sort a kamera program, szóval lehet állítgatni meg ilyenek, de a kijelző fekete marad. Szóval
olyasmi mintha egy fekete képet fényképeznél. Én szoftver hibára gyanakszom, főleg ha kisül hogy az első kamerával is ez a helyzet. Kérdésem az lenne, hogy ha tényleg szoftveres a hiba, akkor ez mivel orvosolható, illetve ha nem szoftveres, akkor mi a baja? Előre is köszi

(#37098) pjen válasza Ithuriell (#37097) üzenetére


pjen
félisten

Szia.Nem lehet,hogy valami rá van ragadva a lencsére?Esetleg alkohollal megtisztítani.

(#37099) ferob válasza Ithuriell (#37097) üzenetére


ferob
őstag

Nem tudom, hogy hogyan lehet egy ilyen készülék 3 napos, ha már egy hosszabb ideje nem gyártják, valamint akkor eddig miért nem adták el, de biztosan nem szoftveres hiba, mivel akkor a kamera alkalmazás megnyitáskor egyből leállna.
Én inkább gyanakszom arra, hogy szét volt szedve és ki tudja, hogy mit műveltek vele, ami miatt nem működik a modul és még valószínűleg egyéb más dolog is.
Ha engem kérdezel, akkor nem ajánlom a megvételét, mivel a hardveraprón is ki lehet fogni jobb állapotú M7 készüléket bármilyen hardveres hiba nélkül, ami még csak nem is drágán fut mostanság.

(#37098) pjen: Őszintén megmondom, hogy ez azért elég nagy butaság.
A készülék alkoholos tisztításával meg óvatosan, mert mind a kijelzőn, mind a lencsén van egy bevonat, amit ha leszed az ember, akkor már pl. a szennyeződést is könnyebben össze fogja gyűjteni.

[ Szerkesztve ]

(#37100) Ithuriell válasza ferob (#37099) üzenetére


Ithuriell
csendes újonc

Igazad lehet, hagyom is inkább, főleg úgy hogy megint van egy vetélytárs..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.