Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:31

LOGOUT.hu

HTC ONE

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32001) cstom


cstom
aktív tag

Sziasztok, Iphone 5-ről váltanék és érdekelne hogy használt készüléknél miket nézzek meg mindenféleképpen. Köszi!

(#32002) enginev3.0 válasza cstom (#32001) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nem-e letiltható
GPS, Gyro szenzor, kamera, wifi

Én ezeket szoktam megnézni, ezen kívül persze külsőleg minden oké-e, ha valami horpadás van rajta, akkor valószínűleg nagyot koppant

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#32003) Diokhan válasza enginev3.0 (#32002) üzenetére


Diokhan
addikt

Az első nekem is hibás volt, látszott, hogy meg volt ütve, nem is működött sem a mikrofon, sem az alsó hangszóró. Próba hívást mindenképp érdemes csinálni vele! Valamint a töltést ellenőrizd le...!

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#32004) cstom válasza enginev3.0 (#32002) üzenetére


cstom
aktív tag

Köszi a választ! Van valami teszt kód, mint a Samsungoknál? Bár most látom egy videóban, hogy elviekben ezzel meg lehet nézni: *#*#3424#*#

[ Szerkesztve ]

(#32005) Diokhan válasza cstom (#32004) üzenetére


Diokhan
addikt

Egy csillag hiányzik a végéről, de egyébként a kód helyes.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#32006) cstom válasza Diokhan (#32005) üzenetére


cstom
aktív tag

ok,thx!

(#32007) ferob válasza Diokhan (#32000) üzenetére


ferob
őstag

Nem az operációs rendszerrel van a baj, mert én többször csináltam már ilyesmit 8.1 alatt, így nálad inkább az a hiba, hogy nem rendszergazdaként futtatod a RUU-t, így kitömörítés után nem tud elindulni.

Szedd le azt a legutolsó RUU-t és kattints rá a jobb egérgombbal, majd válaszd azt, hogy futtatás rendszergazdaként, mert így biztosan működni fog.

Más: Nem tudom, hogy még rajtad kívül hányan próbálták a Dropbox-omról letölteni az éjszaka óta a RUU fájlokat, de most kaptam egy e-mailt, hogy igen komoly forgalmat generáltam és egy időre nem lesznek elérhetőek a feltöltött fájlok. :N
Ha netán nem sikerült leszedned, akkor szólj és megoldjuk máshogy.

[ Szerkesztve ]

(#32008) Diokhan válasza ferob (#32007) üzenetére


Diokhan
addikt

Elvileg jön le csak lassan. A rendszergazda joggal nincs baj, számítógépeken otthon vagyok, nem okoz gondot az ilyesmi. Úgy volt futtatva, de mégsem jó. Nem tudom mi lehet a baj, mert a lapos sem gyenge...

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#32009) Diokhan válasza ferob (#32007) üzenetére


Diokhan
addikt

Az OTA frissitések is hasonlóan nagyok?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#32010) cstom


cstom
aktív tag

Egyébként mi a hivatalos legfrissebb Android verzió a készülékre?

(#32011) ferob válasza Diokhan (#32009) üzenetére


ferob
őstag

Ha az utolsó RUU-val sikerül megcsinálni, akkor csak két nagyobb verzióugrás van, ami olyan 700 MB egyenként, amúgy csak kisebbek vannak.

(#32010) cstom: A 4.4.3 a legfrissebb, amiben benne vannak a 4.4.4-es biztonsági javítások.
A GPE készülékek lassan bármikor megkaphatják az 5.0-t, míg a Sense verzió olyan 2 hónap még.

[ Szerkesztve ]

(#32012) Diokhan válasza ferob (#32011) üzenetére


Diokhan
addikt

Az update megállt ERROR171-es hibakóddal... Lost USB connection... Azt hiszem errol olvastam korábban..

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#32013) ferob válasza Diokhan (#32012) üzenetére


ferob
őstag

Írok privátban, mert úgy nem lesz ezzel tele a fórum.

(#32014) Diokhan válasza ferob (#32013) üzenetére


Diokhan
addikt

rendben, KOSZI!

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#32015) cstom


cstom
aktív tag

Na sajnos mégsem lett M7-em, pedig nagyon tetszett maga készülék. Beltérben a kamera képe eléggé lilás volt, és már nem volt gari a telefonra. Így nem mertem beszámolni az I5-be, mert ahogy olvastam ez hardveres probléma. Kár... :(((

(#32016) Agony


Agony
aktív tag

Sziasztok!

Lejárt a szolgáltatónál a legutóbbi 2 éves hűségem és gondoltam újrakötöm egy M8-al. Most M7-em van, nem volt nyitva, még 1 év szolgáltatói garival, körbefóliázva, jobb alsó sarkon látható egy kis karcolás, de ettől eltekintve makulátlan állapotban. Szerintetek mennyit lehet érte kérni aprón?

Start with a whisper, end with a scream!

(#32017) toeki válasza Agony (#32016) üzenetére


toeki
senior tag

a szolgáltatófüggés miatt 70-75 e

(#32018) Agony válasza toeki (#32017) üzenetére


Agony
aktív tag

Én is valami hasonló árra gondoltam. Köszi!

Start with a whisper, end with a scream!

(#32019) SanyikaDC


SanyikaDC
tag

7 hónapja vagyok boldog HTC One m7 tulaj és a mai napig nem bántam meg a döntésem! Eddig még nem fordult meg a fejemben hogy romoljam vagy valami módosítást végezzek rajta mert tökéletes :D egy factory reset sem volt full be van lakva és még mindig pengegyors!!! Jövőre ha elnyeri a tetszésem az új one (m9???) Akkor talán váltás (: bocsi hogy ezzel bombázlak benneteket de én csak egy elégedett felhasználó vagyok magas igényekkel amit a one kielégít :D

Galaxy S20+5G (cosmic gray) /Galaxy S9+ (midnight black) /Galaxy S7 Edge (black onyx) /HTC Uno - Black ^.^ /Samsung Galaxy S4 (R.I.P.)/Samsung Galaxy S Advance GT-I9070 - JellyMod 4.0/CoCore 6.8

(#32020) Klaus Duran válasza SanyikaDC (#32019) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

Nyugodt lehetsz, nem vagy egyedül. :)
Erős hardver és szép kijelző/burkolat, amely nem is túl nagy. Jól optimalizált szoftver, és remek szoftvertámogatás.

Lehet hogy nem kéne istenítenem hisz nem iphone. :))

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#32021) leonaprofi


leonaprofi
tag

Sziasztok! Júniusig jó a telefonomhoz a 2 éves garancia. A gyorsbolt-ban vettem és érdeklődnék, hogy a kamera lilulással, illetve térerő eldobással kapcsolatban, közvetlenül oda vigyem ahol vettem vagy az E-Care-be (vagy pontosan hol is van a HTC szervíze)? Illetve szerintetek, amennyiben a héten eadom, akkor még idén visszakapom javítva? Köszönöm előre is a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#32022) kirkri válasza leonaprofi (#32021) üzenetére


kirkri
addikt

Csehországban javítják a HTC telefonokat.

Ha pesti vagy, akkor vagy Budaörsre a Telemaxhoz, vagy az Erzsébet körúton a SmartShop-ba tudod leadni javításra, onnan továbbítják a HTC szervizbe.

Jellemzően két hét alatt járja meg a szervizt a készülék.

21 éve a Prohardveren! ™

(#32026) Mano66


Mano66
senior tag

Adott egy teljesen gyári FW-vel rendelkező One M7.A legutobbi hivatalos Google Szövegfelismerő frissitéssel eltünt a magyar nyelv. A Beállitások - Nyelv és billentyüzet - Szövegfelolvasó kimenet - Google Szövegfelolvaso - Nyelv.Na innen tünt el a magyar.Csak a nemzetközi nyelvek vannak.A frissités elött itt rengeteg nyelv volt,most csak tizenegynéhány.Hogy tudnám a magyart ujra vissza telepiteni,ha nincs a listában.Csak hivatalos HTC frissitések vannak fenn,semmi buhera és szeretném,ha igy is maradna.

Rancilio Silvia, Mazzer Major (151C kés),Xiaomi Mi 10T 5G 6/128 , Synology DS218+,.

(#32027) yodee_ válasza Mano66 (#32026) üzenetére


yodee_
őstag

Én úgy tudom, hogy a szövegfelolvasóban nem volt sosem magyar. Én ezért használtam Mariskát. Aztán lehet Én tévedek

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#32028) Juliuska válasza Mano66 (#32026) üzenetére


Juliuska
senior tag

csatlakozom az előttem szólóhoz: tapasztalatom szerint, a G.-nek még nincsen magyar nyelvi támogatása (le is csekkolhatod -> itt). Alternatív megoldás lehet sok más mellett az általad említett Vocalizer ex és a TTS is, amik (szükség szerint) szépen meg is férnek egymás mellett a droidon (ld. pict). a Trükk csupán annyi, h be kell tallóznod a TTS fájljait a TTS beállításainál (ld. pict). ezt követően már lesz magyar nyelved a droidodon (ld. pict), amit más alkalmazások is gond nélkül el fognak érni...(pl. az eCID alkalmazás).

SanyikaDC (#32019) én a magam részéről köszönöm a pozitív bejegyzésedet, mert véleményem szerint, igenis szükség van ilyen tapasztalati úton szerzett posztra is, h az ide tévedő ne csak a sírdogálásokat olvashassa :R
Még annyit: vagyunk páran, akik Tőled régebb óta használjuk ugyanilyen megelégedéssel ezt a nem mindennapi telót :K

Klaus Duran (#31908) -> Ennek ismeretében, kezelhetjük ezt már tényként is. Köszönjük a gyártónak, h anno 2 évvel ezelőtt állta a szavát :R

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#32029) Mano66 válasza Juliuska (#32028) üzenetére


Mano66
senior tag

Köszönöm!Már csináltam egy hardresetet is.Sajna elfelejtettem már,hogy csináltam régebben.Csak azt láttam,hogy feltelepült,de szürke és nem lehet bekapcsolni.De már jol müködik.A névhez értem nem a pöttyhöz. :W

Rancilio Silvia, Mazzer Major (151C kés),Xiaomi Mi 10T 5G 6/128 , Synology DS218+,.

(#32030) Juliuska válasza Mano66 (#32029) üzenetére


Juliuska
senior tag

Bakker! :Y
Most inkább csöndben maradok...
Viszont, ha a jó oldalát nézed: a FR-tel szépen lepucoltál minden felesleget a droidodról, ami ezáltal olyan gyorsaságra kapcsolt, mint amikor megvetted ;]
Használd jó egészséggel!

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#32031) Steve1207


Steve1207
veterán

Megnéztem a nem hivatalos Lolli-t. A külső pár apróságon kívül a számomra az összes apró irritáló dolgot megtartotta, amiért az elődöket se használtam. Az örvendetes, hogy a HoloUI nagyrésze megváltozott, de van, ami maradt, legalábbis felépítésileg, alakzatilag látszik. A rendszer gyors ugyan, de ezzel leszögezem, hogy maradok az elkövetkezendő években is Sense vonalon. GPE-t még megnézem majd, de úgy érzem ebből is kiestem. GB óta nem láttam egy alap rendszert, amit jó érzéssel lehet használni egy fapados, egyszerű felülettel...

.

(#32032) ferob válasza Steve1207 (#32031) üzenetére


ferob
őstag

Ez még így nagyon kezdetleges, nem is érdemes próbálgatni, mert nekem csak az a 10 perc alatt, míg megnéztem, sikerült háromszor újraindulnia és elég sok dolog le is állt hibával.
Kapásból mobilnettel nem tudtam elindítani első bootoláskor és újraindult, majd a hívásbeállítások közben állt le többször az egész alkalmazás és írhattam be újra a PIN kódot, de zenelejátszás közben is sikerült elérni, hogy újrainduljon, sőt volt, amit nem is tudott lejátszani, majd a beállítások böngészése közben indult újra, mialatt pár alap dolgot próbáltam beállítani, de volt alkalmam azt megnézni, hogy a bluetooth eszközöket észlelte és próbáltam képet is készíteni, szóval az éppen működött, de ennyi.

Majd a GPE ad ennek értelmet, addig meg marad a várakozás, de reméljük már nem sokáig.

[ Szerkesztve ]

(#32033) Steve1207 válasza ferob (#32032) üzenetére


Steve1207
veterán

Stabilitás nem érdekel ilyeneknél, mert azt javítják, csak maga, mint a rendszer használhatósága, felépítése és UI dolgai. És ezekben elvérzett eddig számomra. Talán, ha csak a google cuccait fogja tartalmazni kicsit másképp fog festeni, de ez nekem totál "ovis" felépítésnek tűnik. (Egyedül a google appok szebbek picit alatta, összhangban vannak a rendszerrel).

.

(#32034) Diokhan válasza Steve1207 (#32033) üzenetére


Diokhan
addikt

Tedd meg légyszi, hogy el küldöd nekem, hogy melyiket próbáltad ki! Köszönöm!

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#32035) TechData


TechData
tag

Hamarosan! Jön a HTC One (M9)-es!

LG G Flex 2 (Titan Silver)

(#32036) ferob válasza Diokhan (#32034) üzenetére


ferob
őstag

Itt meg tudod nézni.

(#32037) Diokhan válasza ferob (#32036) üzenetére


Diokhan
addikt

Köszi!

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#32038) Diokhan válasza TechData (#32035) üzenetére


Diokhan
addikt

Ígéretes:)

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#32039) enginev3.0 válasza TechData (#32035) üzenetére


enginev3.0
félisten

De jó hogy nem tölti be a weboldalt

Végre vízálló? :U :R
És HTC-nél nem félek ennél a felbontásnál, hogy gondok lesznek

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#32040) Xaels válasza TechData (#32035) üzenetére


Xaels
félisten

Ez kb amit 1hónapja is tudtunk. A március meg még bő 4 hónap addig sok víz lefolyik a Dunán.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#32041) Zirowe válasza Steve1207 (#32031) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Én múlt szerda óta használom n7 '13on, de egyelőre nagyon csalódott vagyok, sok még a hibája, az appok nincsenek rá felkészülve, a kinézete és a gapps kinézete siralmas, csomó dolgot pedig baromira rosszul szerveztek át.

Remélem a sense verzió jobb lesz.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#32042) Diokhan válasza Zirowe (#32041) üzenetére


Diokhan
addikt

Ha ez tényleg igy van és nem is fog gyökeresen változni, én le sem fogom frissíteni...

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#32043) Steve1207 válasza Zirowe (#32041) üzenetére


Steve1207
veterán

Akkor nem csak én érzem át ezeket a nyűgöket, pedig ez a letisztult felület nagyon barátinak ígérkezett. Hasonló volt a bajom a Holo-val is, de ezeket elnézve egyre jobban "bejön" :D Bezzeg a régi GB-s idők, fapados egyszerűség...

Más: pénteken jön a GPE

.

(#32044) Zirowe válasza Steve1207 (#32043) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Letisztultsag helyett azt erzem, hogy egy 5eveseknek szant jatekot fogok a kezemben. :U

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#32045) Leafnshit


Leafnshit
tag

Snapi 810 még varhatoan nem lesz elerheto amikor megjelenik az M9 igaz?

HTC One M7

(#32046) enginev3.0 válasza Leafnshit (#32045) üzenetére


enginev3.0
félisten

Elvileg nem

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#32047) TechData


TechData
tag

Pár nap és megkapjuk a Lollopopot :)

LG G Flex 2 (Titan Silver)

(#32048) Leafnshit válasza TechData (#32047) üzenetére


Leafnshit
tag

Csak a GPE :)

HTC One M7

(#32049) MaddeNNNN


MaddeNNNN
őstag

Here's what HTC Sense looks like with Android 5.0 Lollipop

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#32050) ferob válasza MaddeNNNN (#32049) üzenetére


ferob
őstag

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.