Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:31

LOGOUT.hu

HTC ONE

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9001) adodaniel válasza torrente777_ (#8990) üzenetére


adodaniel
őstag

Gyári TV app.

(#9002) torrente777_ válasza adodaniel (#9001) üzenetére


torrente777_
aktív tag

Nem tud mindent.

Rommer.

(#9003) Xaels válasza torrente777_ (#9002) üzenetére


Xaels
félisten

Tanítható.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9004) HUTCHDB válasza Xaels (#9003) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

sajna igaz, hogy tanithato, de akkor is csak az alap funkciok jelennek meg a kezelofeluleten, es a betanitott "gomb" az csak addig mukodik, amig ki nem lepek a taviranyito app-bol.
vagy van masik, bovebb "skin", amivel egy feluletre tehetoek a hasznalt funkciogombok?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#9005) Balinov


Balinov
félisten

Sziasztok Sracok, egy gyors kerdes. Ha EU-s hivatalos forrasbol vett HTC-je van az embernek, arra elvileg 2 ev HTC gari van, ugye? Hogy meg otthoni gariztatas? HTC szerviz IMEI alapjan csekkolja, hogy bele esik-e a keszulek a garanciaba?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#9006) dani3l válasza Bdanyy (#9000) üzenetére


dani3l
őstag

Akksikra elvileg fel ev garancia van..

(#9007) Angel78


Angel78
aktív tag

Hello mindenki,
használ valaki kimondottam a HTC-hez jó minőségő autós kihangosítót, vagy bármely BT képes cucc jó?
Jelenleg nincs semmim így innen csak előrelépés jöhet :-)

Köszi

„Az igazság olyan, mint a költészet. És a legtöbb ember rohadtul utálja a költészetet.” iPhone 11 Pro 256GB midnight green

(#9008) Bdanyy válasza dani3l (#9006) üzenetére


Bdanyy
addikt

Desire Snek is tönkre ment az akkuja, 21 honaposan aztán amikor szervízben volt véletlen cserélték csak ki, mikor kaptam vissza, mondták hogy jol jártam, mert elvileg csak 1 évig kellett volna cserelniuk.

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#9009) zsotesz81


zsotesz81
senior tag

Sziasztok

Az alap navigációs app az valami shareware verzió? Tegnap váratlanul újraindult a teló (nem tudom mitől én a másik szobában voltam) csak hallottam a bootnál felcsendülő hangot, mikor ránéztem a pin kódnál várakozott. Beírtam a pin-t aztán még néhány frissítés lefutott google play-ről. Később vettem észre, hogy a navigáció ikonja eltűnt és nincs az alkalmazások között se. WTF is this?

(#9010) Balinov válasza zsotesz81 (#9009) üzenetére


Balinov
félisten

miert, google maps/navigationon kivul van mas preinstallalt navigacio is? :U

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#9011) zsotesz81 válasza Balinov (#9010) üzenetére


zsotesz81
senior tag

Nincs, mondjuk most néztem a maps-ot, az megvan és műxik. Csak fura, hogy ez így egyik pillanatról a másikra eltűnt. Vagy egyberakták a maps-szal?

[ Szerkesztve ]

(#9012) vasii válasza torrente777_ (#8996) üzenetére


vasii
senior tag

Köszi szépen!
A futár szolt mielott jott?

(#9013) HUTCHDB válasza zsotesz81 (#9011) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

fu, ezt en nem ertem, milyen beepitett sajat htc-s navigaciod volt eddig?
eddig is google navigacio volt, es most is az van, csak az tegnap frissult.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#9014) zsotesz81 válasza HUTCHDB (#9013) üzenetére


zsotesz81
senior tag

az a beépített volt, aminek az ikonja egy kis kék nyíl, és volt a maps külön, namost az a kis kék nyíl ikon az nincs, csak maps van

(#9015) Balinov válasza zsotesz81 (#9014) üzenetére


Balinov
félisten

ez inkabb az uj Google Maps verza miatt lehet szvsz...

sir a szam, HTC_001 CID, de se 4.2.2, se uj Gmaps meg nem elerheto...pedig europa 2/3-anal elobb volt itt elerheto az One.. :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#9016) torrente777_ válasza vasii (#9012) üzenetére


torrente777_
aktív tag

Nem.

Rommer.

(#9017) i400


i400
senior tag

Egy kis balaton sound videó [link]
Ahogy láttam van pár One-os kollega... csak nem a topikból? ;]

(#9018) Luser2000 válasza Balinov (#9015) üzenetére


Luser2000
addikt

"... sir a szam, HTC_001 CID, de se 4.2.2, se uj Gmaps meg nem elerheto...pedig europa 2/3-anal elobb volt itt elerheto az One.. "

Ma újabb CID-ek kaptak frissítést. Most már csak kikecmereg hamarosan a 001-re is.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#9019) Szakiii


Szakiii
addikt

Ahhoz hogy legyen root mindenképpek kell s-off vagy unlock? Sima root kellene nekem csak semmi más semmi rom csak egy szimpla root :D

(#9020) Balinov válasza Luser2000 (#9018) üzenetére


Balinov
félisten

kulonosebben mar nem erdekel, kijon ireknel, amikor kijon..ugyis csekkolom napjaban 3x...

Imadom a HTC-t, de ugyanezt eljatszottak a Hero-val, Legenddel, Sensationannal, meg az One S-el is...igazan valtoztathatnanak mar legalabb az EU-s FOTA roll out policy-jukon...

Altalanos HTC garis kerdesemre nem tudtok valami tuti infot?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#9021) Kokufuu1986 válasza Szakiii (#9019) üzenetére


Kokufuu1986
tag

Roothoz bootloader unlock kell, S-OFF nem muszáj.
Viszont nem tudod nyom nélkül visszazárni (relock lesz), ha nincs S-OFF-od...

(#9022) Luser2000 válasza Balinov (#9005) üzenetére


Luser2000
addikt

Garancia kacsán....

A Supportnak írj, IMEI (és / vagy SN) alapján megmondják, hogy jó-e itthon gari szempontjából.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#9023) Balinov válasza Luser2000 (#9022) üzenetére


Balinov
félisten

Koszi. Ezt hasznaltad Te is, ugye?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#9024) Gabesz11 válasza Angel78 (#9007) üzenetére


Gabesz11
tag

Én a kocsiba nokia kihangosítóval használom,tökéletesen működik minden. Neveke is gyönyörűen szinkronizálta.

(#9025) Luser2000 válasza Balinov (#9023) üzenetére


Luser2000
addikt

asszem.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#9026) zack válasza ThorsHUN (#8982) üzenetére


zack
nagyúr

Egy dolgot elfelejtesz. :U Itt annak számíthat a véleménye, akinek mindkettő volt, és még ez is csalóka, mert van akinek On-ja volt, és S4-en maradt, és bőven van olyan is, aki S4-ről jött, és marad One-on.
A véleményezések többsége azonban mind olyan júzerektől jön akik hallomásból ezt-azt "elkaptak", és azt szajkózzák, hogy ezt vagy azt vedd ezért meg azért, bőszen sorolják miért ne a másikat válaszd, holott csak az egyikkel van gyakorlati tapasztalatuk...
Én azt mondom neked, mint volt S4 tulaj, ha nem fontos a MicroSD bővíthetőség, ha elfogadod, hogy bizonyos körülmények között jobb képeket lő az S4, akkor nem nyúlhatsz mellé a One vételével. Ez a két szempont, ami ha szinte a legfontosabb, akkor válaszd az S4-et. Minden másban One. Aksiban nálam semmivel sem rosszabb a One, egyformán teljesítenek kb. Kijelző szebb, beszéd minősége az eddigi legjobb, gyorsabb, és optimalizáltabb a szoftver. Mi sem bizonyítja jobban, mint hogy Antutuban alig pár 100 ponttal erősebb a +200Mhz-en működő S4. A Support is döntő lehet, de igazából az elmúlt években egyik telefonomnak sem volt baja, tehát hiába volt az utsó 3 Samsung premium garis, nem kellett élnem vele. Persze ha gond van, a Samsung azért nyugisabb ügyintézés lehet, de nekem olyan gondjaim voltak az S4-el, amik miatt inkább lemondtam a premium gariról, mert más nagyobb prioritást élvezett.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#9027) Gabesz11 válasza zack (#9026) üzenetére


Gabesz11
tag

Nekem one-van a feleségemnek s4. Szerintem mindegyik jó de nem cserélnék vele :)

(#9028) Flashback


Flashback
addikt

Nincs kedvem átnyálazni a sok HSZ-t így valaki összefoglalná azt hogy mit nyertek a custom ROM-okon?
Köszönöm!

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#9029) dani3l válasza Flashback (#9028) üzenetére


dani3l
őstag

Pl. Mondjuk most nezem ez inkabb kernellel kapcsolatban volt, de reszben ervenyes a romokra is (föleg zack hsz-e). Meg van meg jopar hasonlo hozzaszolas masoktol is biztos..

[ Szerkesztve ]

(#9030) Angel78


Angel78
aktív tag

ilyent használ(t) valaki? Tapasztalat?

„Az igazság olyan, mint a költészet. És a legtöbb ember rohadtul utálja a költészetet.” iPhone 11 Pro 256GB midnight green

(#9031) HUTCHDB válasza zsotesz81 (#9014) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

ez a kek nyilas navigacio ua. mint a google, es ez eddig is egy es ugyanaz volt.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#9032) Jolet válasza HUTCHDB (#9031) üzenetére


Jolet
őstag

sajnos a koordináták megszünt a frissítés óta :-(

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#9033) balika333 válasza ThorsHUN (#8982) üzenetére


balika333
tag

Attól függ miről váltasz! Ha iOs-ről akkor csakis a One, mert a gyorsasága ennek az igazi! Hibátlan! Az S4 nekem döcögősebb volt. Nekem most még van S4 meg One is. Az S4 kijelzője nekem már nagy. Hiába ugyanabban a házban van (kisebben) mint az S3, a nagyobb kijelző miatt nehéz egy kézzel kezelni. Fentebb kell nyúlni, meg lentebb is ér a kijelző. A One kijelzője pont tökéletes! Plusz az panel miatt is jobb a One.

S a kamera kérdés: hibába nagyobb pixel az S4 kamerája, sokkal nehezebben lehet vele éles képet lőni. Fotózom a macskát, az meg feszt forgolódik, nézelődik. 10 képből 2 db volt éles. A One-nal készült képekből pedig 10-ből 9 volt éles. S nem rángattam a telefont, nem mozgattam direkt. Ajánlom a One-t :R

[ Szerkesztve ]

Samsung Note 22 Ultra

(#9034) desigo válasza HUTCHDB (#9031) üzenetére


desigo
senior tag

Ez az ikon megszűnt az utolsó térkép frissítés óta.
De nincs is rá szükség mert a "Térkép" ikonra kattintás után egyből lehet keresni majd navigálni.

(#9035) vasii


vasii
senior tag

Nah megjott nekemis es hibatlan :))

(#9036) MonkeyMoon


MonkeyMoon
csendes tag

huha valamit a htc trükközik mert pofátlanul gyorsan megy le az ára :U
One+ ? ;] :DDD

(#9037) ThorsHUN válasza MonkeyMoon (#9036) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Hasznaltan vagy hogy?

Az valszeg (itthon) a T-s akcios ara miatt van

(#9038) spawn21 válasza balika333 (#9033) üzenetére


spawn21
veterán

Ez nem igaz.

Nekem is volt s4-em. Abban a kamera köröket ver erre. Ezt be kell vallani.
Imádom a One - om. Ezen végre nem kell mókolni, de attól mé......

De a One jjó választás, szerintem ebben a kategóriában nincs mellé nyúlás

iPhone 13p

(#9039) MonkeyMoon válasza ThorsHUN (#9037) üzenetére


MonkeyMoon
csendes tag

új függetlenül

(#9040) vasii


vasii
senior tag

Vett esetleg valaki ilyen dokkolót?

(#9041) ThorsHUN válasza MonkeyMoon (#9039) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Miert?
160-ert lehet hivatalosan fuggetlenul kapni. Illetve ha dominoban megveszed es fuggetlenited ennyibe kerul.
Az s4 ara meg jobban lement, ahogy neztem 145 korul lehet mar kapni 2 ev gyari garis keszuleket.
Persze lehet beneztem.

hasznaltan meg 130 kornyeken megy mindketto.

(#9042) HUTCHDB válasza desigo (#9034) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

en nem hasznalom, csak felvetodott..... masreszt nekem mint latszik tovabbra is van es egy es ua. mint a google maps.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#9043) Dreamie válasza vasii (#9040) üzenetére


Dreamie
őstag

Ilyet rendeltem, még nem jött meg... :)

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#9044) kali válasza ThorsHUN (#9041) üzenetére


kali
legenda

nem nézted be, van már 145 e ft környékén "gyártói" garis s4, de annak az eredete kérdéses, nem azonos a szolgáltatóssal, vagy a tiszta forrásból származóval, a prémiumos gari is kérdéses a sufni gsm eredetű "gyártói" garis telefonra, szóval nem érdemes azt az árat alapul venni, nem véletlenül csak egy - két helyen van annyiért, és az áfás számlát még nem is említettem...
htc one típust is kínáltak már nekem gsm üzletben 130 e ft ellenében újat, függetlenül, bontatlanul, "gyártói" garival, kérdéses számlával...

[ Szerkesztve ]

(#9045) vasii válasza Dreamie (#9043) üzenetére


vasii
senior tag

lattam ezt is, de amit en linkeltem azon hdmi out is van, rakotheto erositore es egybol lehet nyomatni a zenet :)

(#9046) MonkeyMoon


MonkeyMoon
csendes tag

ez most mit akarna jelenteni?
[link]

(#9047) balika333 válasza spawn21 (#9038) üzenetére


balika333
tag

Az igazság szubjektív. Maximum nem értesz velem egyet de ne hazudtolj meg. Köszönöm

Samsung Note 22 Ultra

(#9048) Kokufuu1986


Kokufuu1986
tag

Használ(t) már valaki CM10.1-et mostanában? Én anno a Desire S-en nagyon szerettem, gondoltam most is kipróbálom, bár eddig meg vagyok elégedve a ViperOne-nal.

Ezeken a bug-okon kívül tapasztaltatok még valamit a CM-ben?

- The IR sensor does not work
- WIFI Calling is not present
- If you can't find your files, use a file manager to browse to the top level directory (root directory), then navigate to /Data/Media
- You may need to update the APN settings depending on what carrier you are with

(#9049) Xaels


Xaels
félisten

[link] még egy kép. Szépia vagy milyen effekttel.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9050) Krisz0630


Krisz0630
senior tag

Valakinek van Mozaik S díjcsomagja a telefonhoz? Átvált LTE hálózatra a készülék mondjuk Budapesten?
Nekem most Mozaik XS van. Nagyon gondolkodok a váltáson.

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.