Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:31

LOGOUT.hu

HTC ONE

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30001) Kocsó válasza robit74 (#30000) üzenetére


Kocsó
aktív tag

:DDD :DDD :DDD :C

Más téma:
beletettem egy 64GB-s Kingson microSD-XC-t (Class10) a HTC ONE 802w telefonomba, de nem tudok rá tTorrent-el tölteni, új mappát létrehozni, másolni telefonon keresztül, csak úgy ha rádugom a PC-re. Próbáltam több filekezelőt is (TCMD, Astro, ES File Explorer) de eredménytelenül :(((
Van valakinek valami ötlete :F

[ Szerkesztve ]

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2)+OnePlus Watch 2 ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#30002) Avicularia válasza Kocsó (#30001) üzenetére


Avicularia
veterán

Kitkat korlátozás, az alkalmazások nem annyira tudnak írni az sd kártyára. Rootal felodható.

(#30003) s3nsitivity válasza Avicularia (#30002) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Hát ez nem épp így igaz.. :U
Nekem pl a KitKaten a Note2 tökéletesen írt, olvasott SD-ről minden alkalmazással. :K

Az alkalmazások SD-n való tárolása ami meglett jobban szorítva.
Biztonsági előírások miatt.

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#30004) MerLinh válasza s3nsitivity (#30003) üzenetére


MerLinh
senior tag

na ja, de mi nem ismerjük azt a szót hogy "megszorítás" =)

szigoruan telefonoknál =)

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#30005) Redplee válasza robit74 (#30000) üzenetére


Redplee
senior tag

lehet... onnan meg 9 nap alatt ért vissza.

Tech YouTube csatornám: Ren-Tech - Technology Unboxed

(#30006) Dr. Maci


Dr. Maci
tag

Kedves Fórumtársak!

Afelől érdeklődnék, hogy akik expansys-ról rendeltek mit tapasztaltak a kártyás fizetéssel kapcsolatban? Megadhatom az adataimat, nem fognak vele visszaélni, vagy inkább érdemes az utalásból eredő felárat bevállalni? Most készülök egy m8-at venni, ezért érdeklődnék...

:))

(#30007) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Munkatársam vett LG G2 Minit
És igen az is képes megreccenni, belassulni :C
Pl ikonok, widgetek lassú betöltse

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#30008) jozso1989 válasza enginev3.0 (#30007) üzenetére


jozso1989
őstag

A G2 is ugyanaz...

Más: Hol tudom azt megnézni, mikor volt utoljára kikapcsolva a telefon? :)

[ Szerkesztve ]

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#30009) Jorus válasza jozso1989 (#30008) üzenetére


Jorus
nagyúr

*#*#4636#*#* a tesztelői menü -> Akkumulátor adatok, ott az alsó sor az ucsó boot óta eltelt idő.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#30010) Kocsó válasza Avicularia (#30002) üzenetére


Kocsó
aktív tag

Köszönöm a választ!
Közben jobban utána olvastam én is ennek, és sajnos tényleg KitKat korlátozás :W
Egyébként nekem most úgy van a telefonban az SD, hogy van ugye a 32GB-s beépített SD /storage/sdcard0 elérési úton, és van a kivehető (Kingston) 64GB-s microSD /storage/ext_sd elérési úton. És én erre nem tudok írni (pl. tTorrentel) :(((
Ahhoz hogy engedélyezni lehessen a rá írást, vannak APP-ok, de azok meg csak root alatt tudják engedélyezni. Root-olni meg nem szeretném (legalábbis egyelőre). :(
Tehát marad akkor a PC-n való rámásolás... :(((

[ Szerkesztve ]

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2)+OnePlus Watch 2 ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#30011) porkiy


porkiy
aktív tag

Lehet az, h az extrem energiaizé bekapcsolásával jobban merül a teló, mint simán? Konkrétan tegnap extrémmel 7 óra alatt 25 %, ma simán 20 % majdnem ua használat mellett....

(#30012) szekra válasza porkiy (#30011) üzenetére


szekra
őstag

Nem szabadna, nekem 1-2%ot merül 8 óra alatt kb. extreme módban.

(#30013) jozso1989 válasza Jorus (#30009) üzenetére


jozso1989
őstag

Köszönöm szépen a segítséget! :) :R :R :R

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#30014) porkiy válasza szekra (#30012) üzenetére


porkiy
aktív tag

De azon nem lehet átállítani semmit, max csak a százalékot, h mennyinél kapcsoljon be magától, nem?

(#30015) Tiger. válasza porkiy (#30014) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nekem be sem kapcsol magától.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#30016) Laca1212 válasza porkiy (#30011) üzenetére


Laca1212
őstag

"ua használat mellett"

Ez alatt mit értesz?
Mert nálam ha be van kapcsolva az extrém mód, akkor csak telefonálni, sms-t küldeni, naptárat nézegetni és a számológépet lehet használni.

(#30017) porkiy válasza Laca1212 (#30016) üzenetére


porkiy
aktív tag

Tudom, h a háttéradatokat korlátozza, arra gondoltam, h kb ugyanannyi sms és hívás volt...

(#30018) s3nsitivity válasza porkiy (#30017) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Minden alkalmazást is korlátoz.
Szerintem nem ugyan arról van szó. :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#30019) Juliuska


Juliuska
senior tag

Más:
tegnap mi is megkaptuk a hTc Galéria frissítését (64.57MB terjedelemben). Részletek -> itt.

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#30020) s3nsitivity válasza Juliuska (#30019) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Inkább M8-ra volt nagyobb a frissítés, nálunk annyira nem látszik változás. :)

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#30021) csgabi1986


csgabi1986
csendes tag

Sziasztok!

Van itt valaki aki az expansystől rendelt HTC One és garanciális javításra adta le? Én előző hét pénteken leadtam a Telemaxnál gondolva, hogy 2 év gyári garancia van rá. Erre a mai nap visszaküldték, hogy tényleg 2015.07. garanciális, de mivel francia régióba szánt a készülék ezért hardveres eltérés miatt nem javítják. Tudom, hogy vissza lehet küldeni az expansysnek(az is lesz), de azért az nagy macera. Valakinek nem sikerült a Telemaxnál javíttatni úgy, hogy nem magyar régióba szánt készülék volt és megcsinálták? Ha ez tényleg így van akkor nem nagyon éri meg az expansysnél HTC venni, mert ha valami baj van akkor küldheted ki franciáknak postán a saját költségeden. Hívtam a HTC Magyarországot, de szokás szerint nem kapcsolható.
Volt valakinek ilyen? :W

(#30022) Loboda válasza csgabi1986 (#30021) üzenetére


Loboda
senior tag

Én anno az Expansysnál vettem, francia régiós volt!
Kinyitottam, rootoltam S-OFF-oltam, majd hangszóró hibával leadtam egy év után garanciális szervizre (persze előtte mindent vissza állítottam gyárira)!
Minden gond nélkül javították a készüléket!
Telemax helyi szervizpontjába adtam le javításra!

(#30023) Kocsó


Kocsó
aktív tag

Sziasztok!

Azt valaki esetleg tudja-e, hogy az Android Eszközkezelőből hogyan tudok eszközt eltávolítani? Mert ugyanazzal a fiókkal már 3 HTC eszköz van felvéve nekem, ebből csak 1 ami nálam van (HTC ONE 802w) és használom, a másikat eladtam (HTC ONE), a harmadik (HTC Desire X) pedig eladásra vár.
:R

[ Szerkesztve ]

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2)+OnePlus Watch 2 ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#30024) csgabi1986 válasza Loboda (#30022) üzenetére


csgabi1986
csendes tag

Azért nem értem, hogy az enyémet miért nem javították. Azt írták hogy "A készülék javítása az adott régióból származó hardver-es felépítés inkompatibilitása miatt nem lehetséges". És küld hozzá egy táblázatot ahol bekarikázza, hogy francia. Nem gondolnám, hogy hardveresen különbözne a magyar készüléktől. :(

(#30025) szekra válasza porkiy (#30014) üzenetére


szekra
őstag

Aha, én beallitottam h 10% nál automatice kapcsoljon be, működik rendesen.

(#30026) Szpisti


Szpisti
addikt

Ha valakit érdekel, akciós lett a Poweramp...

(#30027) enginev3.0 válasza Szpisti (#30026) üzenetére


enginev3.0
félisten

Múltkor megvettem alap áron (kb 800), egy M9P fülhallgatóval, nagyon megérte, eszméletlen, régebben sosem foglalkoztam ilyennel, csak szóljon a zene, most pedig visszateszem a gyári fülest és meghülyülök :))

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#30028) szekra válasza Szpisti (#30026) üzenetére


szekra
őstag

Mennyi? Nem látom mert nekem már megvan. Amúgy teljes áron is megéri vegyétek. :-)

(#30029) Jorus válasza szekra (#30028) üzenetére


Jorus
nagyúr

486

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#30030) Tiger. válasza Szpisti (#30026) üzenetére


Tiger.
nagyúr

En megvennem de sajna az otp kartyamat nem fogadja el, mit tudok tenni?Most hasznalom, de nem az igazi mivel ilyen lucky patcheres, idokozonkent patchalni kell.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#30031) Laca1212 válasza Kocsó (#30023) üzenetére


Laca1212
őstag

Törölni nem lehet, csak elrejteni!

[link]

"A Google Playen rejtett eszközök

Ha elrejt egy eszközt a Google Playen, az nem fog megjelenni az Android Eszközkezelőben. Eszközét elrejtheti vagy láthatóvá teheti a Google Playen, ha a play.google.com/settings címre megy, és kiválasztja az eszközt a Láthatóság oszlopban."

[ Szerkesztve ]

(#30032) jozso1989 válasza enginev3.0 (#30027) üzenetére


jozso1989
őstag

Nagyon brutálisan szól az M7 Poweramppel... én is "csak" a gyári fülest használom, de leírhatatlan ez a hangzás, amit a telefon kínál. :) Mintha valami nagy 1k wattos hangfalat hallgatna az ember. :D

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#30033) Tiger. válasza jozso1989 (#30032) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Kár hogy nem bírom megvenni:(

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#30034) toeki válasza csgabi1986 (#30024) üzenetére


toeki
senior tag

Mindenképpen keresd a htc-s magyar supportot, baromság amivel a telemax visszadobta a telódat...
Akkor lenne igazuk ha sufnigsm-es áfacsalt távolkeleti telóról lenne szó de ez tuti eu-s

(#30035) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Visszajött a szervizbol, kamera és hangszorocsere, meg hangerogomb stb. Akkumulátor sajnos maradt, de most örülök hogy végre használhatom :D S4 minit kaptam, ami meglepően korrekt cseretelefon, de nagyon sok idegesítő dolog volt vele, jó végre ezt használni :)

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#30036) Loboda válasza Tiger. (#30033) üzenetére


Loboda
senior tag

Cseréld le a bankkártyádat olyanra, amit elfogad a play áruház!

(#30037) Kocsó válasza Laca1212 (#30031) üzenetére


Kocsó
aktív tag

Helló!

Köszönöm szépen, ezen az oldalon kerestem én is de ezek szerint túlságosan türelmetlen voltam és nem olvastam teljesen végig a weboldalt. :U

(#30033) Tiger. : a bankodtól tudsz igényelni virtuális bankkártyát, amivel ugyanúgy tudsz vásárolni, mint egy dombornyomott hitelkártyával. Annyi csak a macera vele, hogy minden vásárlás előtt be kell állítani egy összeget a kártyán, amit engedélyezel 24 vagy 48 órára, illetve meg kell adni hogy hány tranzakciót akarsz lebonyolítani. Addig az időpontig az engedélyezett keret egyenlege alapján tudsz vásárolni. ;)
Jah, és másra nem tudod használni ezt a kártyát, csak interneten keresztül történő fizetésre, vásárlásra.
És az éves díja sokkal kedvezőbb, mint egy hitelkártyáé ;)

[ Szerkesztve ]

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2)+OnePlus Watch 2 ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#30038) csgabi1986 válasza toeki (#30034) üzenetére


csgabi1986
csendes tag

Beszéltem az Expansys magyarországi képviselőjével. Mondta, hogy küldjem el neki amit a telemax adott dokumentumot és felveszi a kapcsolatot a HTC Magyarországgal. Megkérdezi, hogy nem-e hibáztak megint, mert ebben a hónapban ez a harmadik ilyen eset. Mindegyiknek a vége az lett, hogy megcsinálták a telefont.
Remélem most is így lesz, mert nincs kedvem ki küldeni a franciákhoz, hogy ott javítsák meg.

(#30039) Tiger. válasza Kocsó (#30037) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Most fog lejárni decemberben, akkor elvileg lehet olyat kérni amit erre is és arra is tudok használni?Tehát mindennapi vásárlás és playen keresztüli vásárlás?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#30040) toeki válasza csgabi1986 (#30038) üzenetére


toeki
senior tag

ajj expansys magyar képviselőjét akartam énis irni, de a lényeg h rátaláltál :D

tuti a telemax hibázott, meg kell javitaniuk...

(#30041) Steve1207 válasza Tiger. (#30039) üzenetére


Steve1207
veterán

Nekem is ez a a bajom (Maestro-t nem engedi a Play). Viszont! Már elindult a PayPal-os fizetés 13 országban pár hónapja, remélem 1-2 hónapon belül Magyarországon is működni fog és akkor semmi bajom nem lesz a mostani kártyámmal. Persze lehet átpártolok egy Visa-ra, de addig is lehetne egy-két app-ot vásárolni.

.

(#30042) Bdanyy válasza Steve1207 (#30041) üzenetére


Bdanyy
addikt

Addig amazon appstore esetleg jó alternatíva lehet szerintem.

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#30043) Avicularia


Avicularia
veterán

Másik fórumon felmerült és mivel ide elég sokan járnak és értenek is a géphez, kérdezném. Ha lekéri az ember a htc-től a bin fáljt, amivel nyitja a bootloadert, akkor azt a htc érzékeli-e vagy sem?

Idézek a másik fórumról:
tehát a htc max azt tudja, hogy le kerted a bin-t de, hogy te azt felhasznaltad vagy nem csak abból tudja, hogy mi van a bootloaderben, ha ott locked van máris köteles javítani garanciaban. Nem bizonyítható az ha lekered fel is hasznaltad. Erre utalt Nteeb mikor azt írta locked és ne relocked legyen a bootloaderben.

Ellenben én úgy tudom, ha nyitsz akkor azt a htc percre pontosan meg tudja mondani, hogy mikor és hányszor tetted meg. Mi az igazság?

[ Szerkesztve ]

(#30044) Loboda válasza Avicularia (#30043) üzenetére


Loboda
senior tag

Amikor lekéred a bin fájlt, el kell fogadnod a HTC garanciára (annak megvonására ) felszólító figyelmeztetését!
Ha lekéred a bint, még ha fel sem használod, ugrik valamilyen szinten a garancia!

Nem hülyék ülnek a HTC-nél se, tisztába vannak vele hogy vissza lehet sok készüléknél állítani a gyári állapotot, ezért már a bin lekérésekor megvonják a garanciát!

Azt könnyen el lehet képzelni hogy a nyitás után, az első netre való kapcsolódáskor le is jelenti a készülék a nyitást, de ez tulajdonképpen lényegtelen, hisz a bin-nel már úgyis bukod a garit!

(#30045) porkiy


porkiy
aktív tag

Sziasztok, bocs, h már megint ezt kérdezem, de ismét nem találom, hogy hol lehet a beállításokban a gsm/3g hálózatot változtatni, valaki tudna segíteni?

(#30046) BenHans válasza porkiy (#30045) üzenetére


BenHans
addikt

szia :)
beállítások-mobil adatok-hálózati mód....

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#30047) s3nsitivity válasza Avicularia (#30043) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Pontosan úgy történik ahogy Loboda[\B] mondta. :K
Viszont vannak kivételek!
Széria hibát minden esetben javítanak. :)

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#30048) Avicularia válasza Loboda (#30044) üzenetére


Avicularia
veterán

Ezt próbáltam pdafanclubon elmagyarázni. Azt hajtogatják, hogy nyom nélkül visszaállítható és nem bizonyítható a nyitás.
Itt svédben azt mondták megvonják a garit, ha nyitottál. Számomra irreleváns mi van otthon.

(#30049) s3nsitivity válasza Avicularia (#30048) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Egy szerviz van euban belül, mindegyik oda meg. :)

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#30050) Red Bull fan


Red Bull fan
aktív tag

Sziasztok!
Sajnos úgy néz ki,hogy a töltőm elromlott,t-nèl mennyi rá a garancia? Ezzel is felküldik a telemaxhoz v. helyszínen cserélik?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.