Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:31

LOGOUT.hu

HTC ONE

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37251) benfolds


benfolds
őstag

ferob, a hozzám hasonlók, akiknek gyári eu 5.0.2 van fenn elementalx 20.2 kernellel, rootolva, de valami amerikai firmware-rel, azok hogy tudják feltenni az új kamera frissítést?

[ Szerkesztve ]

(#37252) ferob válasza benfolds (#37251) üzenetére


ferob
őstag

Innen le tudod tölteni a friss kamera alkalmazást és egyszerűen csak telepíteni kell.

(#37253) benfolds válasza ferob (#37252) üzenetére


benfolds
őstag

köszi szépen! azt lehet már tudni, hogy ez a frissítés milyen újdonságot tartalmaz?

(#37254) Mano66 válasza ferob (#37252) üzenetére


Mano66
senior tag

Nálam az Artmod v10 van fent.Abban a kamera verzió 7.15......-ős.Cseréljem le erre a verzióra vagy hagyjam úgy ahogy most van.

Rancilio Silvia, Mazzer Major (151C kés),Xiaomi Mi 10T 5G 6/128 , Synology DS218+,.

(#37255) SeatLeon08


SeatLeon08
tag

Ma feltettem az InsertCoin legújabb verzióját. A flash végig is futott, de az elindulástól számított 10 másodperc (PIN bekérés) után a telefon újraindul.

Mit rontottam el?

(#37256) SeatLeon08 válasza SeatLeon08 (#37255) üzenetére


SeatLeon08
tag

Megoldottam.

(#37257) ferob válasza Mano66 (#37254) üzenetére


ferob
őstag

A két dolog teljesen más, mivel amit te használsz, az egy Sense 7 alapú rendszer, míg a frissítés a Sense 6 rendszerre érkezett.

(#37258) Mano66 válasza ferob (#37257) üzenetére


Mano66
senior tag

Kösz!Pont ezért kérdeztem.Ne hogy hülyeséget csináljak.

Rancilio Silvia, Mazzer Major (151C kés),Xiaomi Mi 10T 5G 6/128 , Synology DS218+,.

(#37259) Mano66


Mano66
senior tag

Aki Sense 7-et használ annak az XDA-n találtam kamera frissítést.Kipróbáltam működik.

[HTC Camera 7.30.581119]

Itt elég sok minden van lehet válogatni,de mindenki csak saját felelőségére telepítsen.Minden változathoz egy helyen.

[HTC Corporation]

[ Szerkesztve ]

Rancilio Silvia, Mazzer Major (151C kés),Xiaomi Mi 10T 5G 6/128 , Synology DS218+,.

(#37260) no more válasza no more (#37245) üzenetére


no more
addikt

Megvan a ludas... az ES File Explorer. Amint letöröltem helyre jött a rendszer, és a képernyőzár is visszaállt normálba... Pedig szerettem azt az appot. Tudtam, hogy nem tesz neki jót, ha telefossák reklámmal, meg mindenféle hülye móddal. Mindegy, a gyári HTC-s app is tudja az alapokat, szóval akkor ebből is marad a gyári. :) Szinte vicc, hogy normális appot csak a HTC tud írni.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#37261) Reddevil84


Reddevil84
tag

Sziasztok! Eddig tartott a főzött rom utàni szeretetem... Insertcoin van fent,de merül a teló mint az állat, lefagyogat... A gyàri rendszerrel fél év folyamatos használat utàn sem volt semmi bajom....
Kaphatnék segítséget a legfrissebb gyári OTA visszaàllítàshoz? Nagyon megköszönném ha visszakapnàm szeretett stabil rendszerem...

(#37262) ferob válasza Reddevil84 (#37261) üzenetére


ferob
őstag

Én is azt használom és semmi gond nincs vele, de az OTA annyit jelent, hogy over the air, amit a frissítés tekintetében használnak, de azzal semmilyen gyári rendszert nem lehet visszaállítani, amire neked van szükséged az a legfrissebb RUU, amit innen tudsz letölteni, de az alkalmazása előtt vissza kell zárni a bootloadert.

(#37263) benfolds válasza no more (#37260) üzenetére


benfolds
őstag

próbálj meg feltenni egy régebbi verziót.

(#37264) benfolds


benfolds
őstag

miért lehet az, hogy soha nem kapcsolódik a telefonom 4g-re, pedig a kártyám és az előfizetésem is lehetővé tenné, továbbá olyan "periférikus" helyeken próbálkozom, mint veszprém belvárosa?
egy már nem emlékszem eredetileg milyen szolgáltatós amerikai unlocked készülék, eredeti firmware-rel, gyári eu-s rootolt 5.0.2-vel.

(#37265) ferob válasza benfolds (#37264) üzenetére


ferob
őstag

Mert olyan szolgáltatós firmware van rajta, ami az USA-ban használt frekvenciákat használja és nem az európait, ezért ahhoz, hogy tudjad az LTE hálózatot használni, szükséges az S-OFF, de küldj egy privát üzenetet és segítek.

(#37266) no more válasza benfolds (#37263) üzenetére


no more
addikt

Nagyon-nagyon ritkán használok fájlkezelőt, marad a gyári HTC-s, de köszönöm! :)

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#37267) Tiger. válasza ferob (#37265) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ugy mint nekem.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#37268) benfolds


benfolds
őstag

nem lehet a kamerával valahogy időpont jelzést tenni a képre?

(#37269) ferob válasza benfolds (#37268) üzenetére


ferob
őstag

Az elkészült képeknek vannak EXIF adatai, amiben többek között ez is rögzítve van, amit meg is tudsz nézni a kép tulajdonságainál.

(#37270) benfolds válasza ferob (#37269) üzenetére


benfolds
őstag

az oké, de nekem olyan kellett volna, hogy ki van írva a képre a dátum, mint az analóg felvételeken annak idején. bizonyító erejű dátum kellene egy képemre...mondjuk számokat rá is lehet most már photoshopolni, úgyhogy lehet, hogy ez a felcímkézés sem sokat érne.

(#37271) ferob válasza benfolds (#37270) üzenetére


ferob
őstag

Pontosan erre való az EXIF, éppen ezért mondtam, akinek kell, megnézi és láthatja mikor készült, sőt ha a hely is rögzítve lett, akkor azt is.
Érdemes utánaolvasnod, hogy mi is ez, mert nem arról a dátumról van szó, amikor felmásolod a gépre és mutatja a létrehozás vagy a módosítás dátumát, az semmit nem jelent.

[ Szerkesztve ]

(#37272) benfolds válasza ferob (#37271) üzenetére


benfolds
őstag

egyrészt akinek meg szeretném mutatni, hogy mikor készült a kép, annak ez már túl bonyolult, nagyon "tudományos", másrészt valóban meg lehet változtatni az exif dátumot (irfanview-ban most néztem).

(#37273) ferob válasza benfolds (#37272) üzenetére


ferob
őstag

Ennyi erővel bármit lehet, de aki azt se tudja, hogyan nézze meg a kép adatait az nem fog egyből azzal jönni, hogy megváltoztattad.

Megfogsz egy lapot, amire ráírod filccel, amit akarsz, majd úgy készíted el a fotót, hogy benne legyen a képben.
Ha erre is azt mondod, hogy meg lehet változtatni, akkor inkább hívd oda magadhoz azt, akiről szó van és mutasd meg neki élőben.

(#37274) Nmballi1


Nmballi1
csendes tag

sziasztok
nem találtam ilyet, ezért bízom bennetek:
valami elmászott a data partícióval, és nem lehet se wipeolni, se formattálni, se semmi.
ez alapján megpróbáltam megcsinálni, de csak a dátumot dobja ki a végén a command line, a többit nem -nem történik semmi.

próbáltam többször, hátha elírtam vagy akármi, de mindig ez van. ha mountolni akarom a data partíciót, akkor akkor a következőt kapom:

így ezáltal nyilván a rendszer nem indul, új rendszert nem tudok felrakni, ergo van egy csodajó recovery-m illetve bootloaderem, és ennyi:D

valaki tud valami okosat erre?
köszönöm előre is

tech freak

(#37275) ferob válasza Nmballi1 (#37274) üzenetére


ferob
őstag

Írj egy privát üzenetet és segítek megoldani a dolgot, hogy ne csak papírnehezék maradjon a készülék.

(#37276) ElFeo


ElFeo
tag

Sziasztok!
Keresek valamilyen LTE képes készüléket és, mint ilyen a HTC One M7 is képbekerült,
Érdemes lehet egy ilyen készülékben gondolkodnom manapság?
Vagy keressek inkább valami mást?
Egyébként Lumia 735 lenne a másik kiszemel.
Köszönöm a segítőszándékú véleményetek!

(#37277) Mano66


Mano66
senior tag

Új TWRP 3-as M7-re.

[TWRP 3.0-m7]

Forrás XDA.

TWRP 3.0.0-0 Released
Feb 5, 2016

TWRP 3.0.0-0 is out now for all currently supported devices.

What’s new in 3.0.0-0:

Completely new theme - Much more modern and much nicer looking (by z31s1g)
True Terminal Emulator - Includes arrow keys, tab and tab completion, etc. (by _that)
Language translation - It won’t be perfect and especially some languages that require large font files like Chinese & Japanese won’t be availble on most devices. Also some languages may only be partially translated at this time. Feel free to submit more translations to OmniROM’s Gerrit. (mostly by Dees_Troy)
Flashing of sparse images - On select devices you will be able to flash some parts of factory images via the TWRP GUI (by HashBang173)
Adopted storage support for select devices - TWRP can now decrypt adopted storage partitions from Marshmallow
Reworked graphics to bring us more up to date with AOSP - includes support for adf and drm graphics (by Dees_Troy)
SuperSU prompt will no longer display if a Marshmallow ROM is installed
Update exfat, exfat fuse, dosfstools (by mdmower)
Update AOSP base to 6.0
A huge laundry list of other minor fixes and tweaks
WARNING: This is our first release in a long time. We have a lot of new and somewhat aggressive changes in this new release. The changes to the graphics back-end may cause some devices to not boot up properly or have other display-related issues. If you are not in a position to reflash an older build of TWRP, then wait until you are or at least wait until others have tried the new version for your specific device. You don’t want to end up with a non-working recovery and have to wait several hours or days to get to a computer to be able to fix it.

Notes for themers: In addition to the udpated theme, we have introduced a theme version variable to the TWRP theme system. If the theme version does not match the version that TWRP expects, TWRP will reject the custom theme and load its stock theme. This change will ensure that people who update TWRP without updating their theme will still have a workable recovery. We have removed libjpeg support. The stock theme was only using a jpeg image for the splash / curtain. This change means that any custom themes will no longer be able to use jpeg images. It also means that tools used to repack recovery images with a different curtain / splash will need to be updated to use the new method.

Version number notes: For a while we’ve been using a 4 digit version number and reserved the 4th digit for device-specific updates. For instance, we find and fix a device-specific issue like decryption of data on Nexus 5, we would release that as a 2.8.7.1. After a while, some people would start asking where 2.8.7.1 was for other devices. So, going forward we have decided to change the numbering scheme to 3.0.0-2, etc. Our hope is that this version numbering scheme will more clearly identify that the 4th digit does not indicate a version change for the code base.

We need your help! The bulk of TWRP work is done by 3 people on a volunteer basis. We have pushed most of our device files to our github and we have a gerrit instance. If you have the ability, please help us maintain our official devices and/or add your device to our official device list. Thanks in advance!

You can track the progress of builds here

Rancilio Silvia, Mazzer Major (151C kés),Xiaomi Mi 10T 5G 6/128 , Synology DS218+,.

(#37278) ferob válasza Mano66 (#37277) üzenetére


ferob
őstag

Nem minden esetben jelenti a frissebb verzió a jobbat, mivel régebbi ROM-ok AROMA telepítőivel lehetnek gondok, a témázhatóság teljesen megváltozott, sőt az indítóképernyő használata is, így aki ilyesmit használt vagy módosított, annak nem fog működni, míg nem csinálja meg magának vagy várja meg, míg a készítő kiad egy frissebb verziót belőle.

(#37279) sif85


sif85
tag

Sziasztok!

Akkumulátor cseréhez tudtok megbízható partnert?
Kihez forduljak vele?
Sajnos 10-20 százalékokat esik már az akksim néha.

Köszönöm előre is!

Ryzen 5 5600, 2x8 Gb DDR4-3200MHz Fury Beast RAM, Asrock B550M Pro Gigabyte 2080 SUPER Xiaomi Mi 11 Lite 5G

(#37280) no more válasza sif85 (#37279) üzenetére


no more
addikt

Áááá, neked piros az M7-ed? :Y *-*

Kérhetünk képet???

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#37281) sipy888 válasza sif85 (#37279) üzenetére


sipy888
aktív tag

Ez engem is érdekelne, az utolsó 10-20 %olykor egyben leesik, és most már érezhetően gyengébb az akksim. (2.5 éves a telo)

(#37282) sipy888


sipy888
aktív tag

Nekem a blinkfeeden nincsenek hírek és nem is tudok semmit beállítani mint régen csak a közösségi oldalakat. Másnál is van ez a probléma?

(#37283) benfolds válasza sipy888 (#37282) üzenetére


benfolds
őstag

nálam nincs. a témakörök beállítását nézted?

(#37284) no more


no more
addikt

Mi volt ez a "Task" frissítés? :o Semmi sem változott.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#37285) sipy888 válasza no more (#37284) üzenetére


sipy888
aktív tag

A tartalmak tűntek el nekem (index, külföldi újságcikkek, dívány, stb...). A közösségi megmaradt pl.

(#37286) Sanyee30


Sanyee30
csendes tag

Miért van az, hogy a prioritást akárhogyan állítom be (senki vagy csak a prioritás), a hívást mindíg jelzi (hanggal, rezgéssel).

(#37287) Nightfall75 válasza sipy888 (#37285) üzenetére


Nightfall75
tag

Tavaly év végén a HTC megszüntette a Blinkfeed hírfolyam szolgáltatást. A helyét a News Republic vette át. Ha letöltötted akkor az appot 30 napon belül, miután a felszólítás megjelent, automatikusan átmigrálta a Blinkfeeden korábban beállított hírforrásokat az rendszerbe. Most már valószínűleg újra be kell majd konfigurálni mindent. Töltsd le az appot, majd miután kiválasztottad a hírforrásokat, elvileg meg kell jelenniük a Blinkfeedben mint régen. Sokan panaszkodnak egyébként, hogy a News Republic nagyon tolja a reklámokat, de ebben az ügyben nem tudok nyilatkozni, nekem van adblocker.

(#37286) Sanyee30

A Beállítások → Hang és értesítés → Jelzések menüben a Prioritásos jelzéseknél ki van kapcsolva a Hívások opció?

[ Szerkesztve ]

(#37288) sipy888 válasza Nightfall75 (#37287) üzenetére


sipy888
aktív tag

Így már stimmt köszi szépen :)

(#37289) Sanyee30 válasza Nightfall75 (#37287) üzenetére


Sanyee30
csendes tag

Be van kapcsolva és ki van választva, hogy csak a partnerek hívhatnak, de már a kedvencekkel is próbáltam, úgy is jelez mindenkit.

(#37290) Flyme


Flyme
senior tag

Sziasztok,
ha rootolva van a készülékem (dual sim-es), akkor a garanciát már nem lehet visszahozni, ugye?
Köszi.

(#37291) g.gergo válasza Flyme (#37290) üzenetére


g.gergo
senior tag

Vissza lehet állítani teljes gyári állapotra, kérdés, hogyan fognak hozzáállni a kikért unlock kódhoz.

[ Szerkesztve ]

(#37292) Flyme válasza g.gergo (#37291) üzenetére


Flyme
senior tag

Köszi!

(#37293) rooooland91


rooooland91
újonc

Sziasztok ! Valaki találkozott már hasonló problémával ?
A kedves kis htc m7-em egyik percről a másikra megadta magát.
Azóta szinte lehetetlen életre kelteni , töltés közben a led nem világít, valamint semmilyen gomb kombinációra nem reagál , volt benne cserélbe a töltő egység , valamint egy akkumulátor is, a probléma továbbra is fent áll.
Valamint egy kis "életjelet" ad amikor a számítógépre usb-ről csatlakoztatom , igaz akkor is csak annyi van hogy hallom a hangot hogy egy usb eszköz csatlakozott és ennyi.

(#37294) Tiger. válasza rooooland91 (#37293) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Lehet hogy a bootloader be fagyott.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#37295) rooooland91


rooooland91
újonc

Elfelejtettem leírni hogy nem rootolt :) Teljesen gyári rajta minden.

(#37296) Tiger. válasza rooooland91 (#37295) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nekem az m9 csinált ilyet amikor egy tokkal kinlodtam, befagyott a bootloader, nem rootolt.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#37297) rooooland91


rooooland91
újonc

Hogyan sikerült életre keltened ? :)

(#37298) Tiger. válasza rooooland91 (#37297) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Magam sem tudom, de ha jól rémlik akkor nyomtam folyamatosan a bekapcsoló gombot és a hangerőle.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#37299) rooooland91 válasza Tiger. (#37298) üzenetére


rooooland91
újonc

Sajnos ez nálam nem működik :( próbáltam már hogy nyomom folyamatosan 5 percig mindkét gombot is és semmi nem történik. Lehetséges hogy valami hardver probléma ?

[ Szerkesztve ]

(#37300) Tiger. válasza rooooland91 (#37299) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ferob koléga sztem tud majd segíteni.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.