Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:31

LOGOUT.hu

HTC ONE

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18001) saintex72 válasza deph (#18000) üzenetére


saintex72
aktív tag

Ja az más! 😃 én swipe-ra gondoltam.
Arc feloldást használok 10 perc után auto screen on-al kombinálva.

(#18002) Exelsior válasza Bar1 (#17998) üzenetére


Exelsior
senior tag

Nagyon szépen köszi a fordítást. :)

Még megvárom a hónap végét talán.

Elég unalmas nem értem mit szöszölnek ennyit rajta. :S

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#18003) Loboda válasza deph (#18000) üzenetére


Loboda
senior tag

Beállítások, biztonság, képernyőzár, képernyőzár kikapcsolása!

(#18004) yodee_ válasza Sheepczx (#17996) üzenetére


yodee_
őstag

jó helyen járok, és ha a csatorna váltás nem oldja meg akkor sajna rejtély marad miért nem jó... a telefon és a gép között nem szakad meg a kapcsolat, csak az óra mellett a wifi térerőnél megjelenik egy sárga felkiáltójel, hogy nincs internet kapcsolat... nem értem

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#18005) NandorHUN válasza deph (#18000) üzenetére


NandorHUN
addikt

Én is próbáltam kikapcsolást, illetve más locksceeneket, de sajnos egyik se működött rendesen. Pl. a GE fekoldóképernyője is sokkal jobban bejön.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#18006) Sheepczx válasza yodee_ (#18004) üzenetére


Sheepczx
tag

a szolgáltatód nem korlátozza a tetheringet?
nekem amikor olyan netem volt akkor csinálta ezt.

(#18007) yodee_ válasza Sheepczx (#18006) üzenetére


yodee_
őstag

ha korlátozná akkor sosem lenne jó, nemde?

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#18008) deph válasza Loboda (#18003) üzenetére


deph
tag

Kikapcsoltam mégis fel kell húzni mindig, ha Alvó módból ébred...

A férfiak sztoriznak, a nők meg pletykálnak.

(#18009) Loboda válasza deph (#18008) üzenetére


Loboda
senior tag

Ebbe akkor nem tudok segíteni!
Magamat szoktam alvó módba tenni, a telefont sose! :D

(#18010) mumk1 válasza csacsi67 (#17015) üzenetére


mumk1
addikt

Na, csak "megvettem" (0.Ft :) ) a ONE mellé a 1020-ast, Nokiát már úgy sem lehet sokáig vásárolni.
Zenei téren elég gyengusz a ONE-hoz képest, fülessel is, de a PV-s kamera előtt le a kalappal. :) A WP meg olyan amilyen, még barátkozok vele. :DDD

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#18011) csacsi67 válasza mumk1 (#18010) üzenetére


csacsi67
addikt

Milyen szinüt vettél?

(#18012) Márkosz


Márkosz
tag

[link]

Tudtátok e?! :D 4.4 Januárban!

Sony Ericsson w200i-> LG Optimus GT540-> HTC Sensation-> HTC One X-> HTC One M9-> HTC U11-> Samsung Galaxy S10+

(#18013) Xaels válasza Márkosz (#18012) üzenetére


Xaels
félisten

Január vége és az USA szolgáltatóinál. A cikk meg egy gyatra fordítás.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#18014) becenevem


becenevem
aktív tag

Lenne egy érdekes kérdésem.

A céges belépő egy NFC-s kártya.
Azt nem lehet megoldani, hogy a telefonnal lépjek be? Azt tartanám oda az ajtónál lévő leolvasóhoz.

Pl. Tasker átállítaná, mikorra munkahelyhez érek és olyankor az NFC csip azt az adatsort küldené át a kártyaleolvasónak, amit a belépőkártyámról átmásolt.

Vagy lehet a cégoldalon az informatikánál kell kérni, hogy ha a rendszer az én telefonom olvassa, akkor az a parancs, hogy nyissa az ajtót. De ez gondolom már egyéb biztonsági kockázatokat is rejthet.

Ne gyere be meg ne gyere erre, he...

(#18015) Bari81 válasza becenevem (#18014) üzenetére


Bari81
tag

Ez nekem is tetszene, főleg mikor otthon hagyom a kártyám :)

(#18016) Cruzolka


Cruzolka
aktív tag

Valaki olvasta már a ONE Max tesztet? A kamerát megint csak jól lehúzták... :F
Mindig van, amibe bele lehet köti... :(((

Zolka

(#18017) Xaels válasza Cruzolka (#18016) üzenetére


Xaels
félisten

Ne vedd fel. Már én sem teszem, sokan nem jutnak tovább a felbontáson. Amúgy meg a Max visszalépés a One-hoz képest mivel nincs benne stabi.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#18018) Cruzolka válasza Xaels (#18017) üzenetére


Cruzolka
aktív tag

+1 :K

Zolka

(#18019) Szellem. válasza Exelsior (#17989) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Tegnap vettem át a feket One-t.
Ez független, magyar nyelvű, semmi himi-humi benne, viszont IMEI alapján német földre lett gyártva. Nekem sincs még 4.3-am,

(#18020) Juliuska válasza Xaels (#18017) üzenetére


Juliuska
senior tag

"...sokan nem jutnak tovább a felbontáson..." sajnos, én úgy olvastam, h leginkább az ára az, ami a konkurenseihez képest igazán hasba akasztó. De be kell látni, h ugyanezért a vasért (mint a ONE) nem lehet többet elkérni, mint anno a ONE új ára volt...szerintem... :(((
(bocs' az offért)

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#18021) boksz


boksz
senior tag

Htc one telefont keresnék dominós T illetve függetlent makulátlan állapotút.
Kecskemét környékén.
Privátban ha van valakinek eladó írhat.

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#18022) Loboda válasza Szellem. (#18019) üzenetére


Loboda
senior tag

Akkor valami mégis van vele!
A hazai régióba szánt készülékek már megkapták a 4.3-ast!
Mi a CID száma?

(#18023) Szellem. válasza Loboda (#18022) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ezt írtam:

IMEI alapján német földre lett gyártva

(#18024) mumk1 válasza Szellem. (#18023) üzenetére


mumk1
addikt

Csak a CID-ből az is kiderül, hogy melyik szolgáltatónak készült. Nagyon sok európai szolgáltatós telefon független, de attól még később kapja a frissítéseket.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#18025) Loboda válasza Szellem. (#18023) üzenetére


Loboda
senior tag

Értelmeztem elsőre is, de ettől még rejt lehetőségeket!

(#18026) Spark_777


Spark_777
tag

Sziasztok!

Az akkum sajnos még mindig merül,és azt vettem még észre hogy a tárcsázó alkalmazás állandóan 35-40 % között mozog,tehát zabálja az energiát.

A kérdésem az lenne hogy megnéznétek-e ti is hogy nálatok mi a helyzet.

Előre is köszi.

"Ha a kenyér beszél, a morzsák hallgatnak."

(#18027) butch3r


butch3r
senior tag

Sziasztok,

Sajnos tönkre ment a gyári töltő kábelem (csak a kábel), vettem helyette ilyet ha már cserélhető a kábel: 4WORLD USB 2.0 AM/B MICRO transfer/töltőhöz 1m. Azonban ezzel nem tölti a telefont. Ugyan ez a kábel pcbe dugva tölti a készüléket.

Van valakinek ötlete, tapasztalata miért nem tölti a gyári töltő ezzel kábellel? (régi Galaxy S, adatkábellel töltöm most, mert azzal megint csak működik az adapter)

Köszi

(#18028) Szellem. válasza Loboda (#18025) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nem kötözködni akartam. Német és Telekom-nak lett gyártva, de gyári független. :R

(#18029) Kiskopika válasza Spark_777 (#18026) üzenetére


Kiskopika
senior tag

Nekem a tarcsazo szinte 0! De en se vagyok teljesesen elegedett az aksival, szinte csak wifi es internet vagy beallitas potyoges es automata fennyel 5 percenkent 1%ot bukok az aksibol! Es direkt nem frissulok 4.3 ra! Ha nem nyulok hozza csak hagyom wifin egy ejszaka olyan 8%!

(#18030) Spark_777 válasza Kiskopika (#18029) üzenetére


Spark_777
tag

Nekem kb 3 napja viselkedik így,eddig simán bírt két napot,de most megbolondult valamitől.
Ki sem bírom lőni a helyéről,sem újraindítással,sem kikapcsolással...

"Ha a kenyér beszél, a morzsák hallgatnak."

(#18031) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

[link]

ez a játék nem csak tabletre van kitalálva ügye?
valaki meg tudja nézni hogy fut e a One-án :DD

Szépnapot!

(#18032) vkp válasza Dexter-2000 (#18031) üzenetére


vkp
aktív tag

One nem kompatibilis.

(#18033) Laca1212 válasza vkp (#18032) üzenetére


Laca1212
őstag

Valószínű nem azért mert nem bírna vele, hanem mert régiókorlátos a game.

(#18034) Xaels válasza Laca1212 (#18033) üzenetére


Xaels
félisten

Nem erről van szó. Ezzel csak az játszhat akinek valamelyik platformra meg van a BF4 és legalább 10-es szintű már a katonája.

Azon felül ez 4-5"-en kb használhatatlanul kicsi lenne inkább csak Tabletekre elérhető.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#18035) Loboda válasza Szellem. (#18028) üzenetére


Loboda
senior tag

Semmi gond! :)
Ez a magyarázat amiért nincs rá 4.3!
Ameddig a Német Telekom nem adja ki, nem lesz rá frissítés!

(#18036) mzs1988


mzs1988
csendes tag

Hali. Munkahelyemnél fogva adódott, hogy választhatok egy iphone 5 és htc one között, de nem sikerült mai napig dűlőre jutnom, holnapig kell választanom. Tudom, hogy ebben a topicban nagy hendikeppel indul a szifon, de esetleg lenne valakinek objektív véleménye.. :U Köszönöm.

(#18037) migabi24 válasza mzs1988 (#18036) üzenetére


migabi24
nagyúr

Mindkét telefon nagyon jó, eggyikbe ez a jó a másikba meg az, azt neked kellene tudni mire van szükséged

(#18038) mumk1 válasza mzs1988 (#18036) üzenetére


mumk1
addikt

Kicsit ismerni kellene az igényeidet is, mire kellene elsősorban?

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#18039) Nuada herceg válasza mzs1988 (#18036) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Nekem HTC One-om van, ami ugye sejthető,
bátyámnak Iphone 5 készüléke.

Eleget nyomkodtam azt is, hogy rájöjjek, mit csodálnak benne annyira az emberek. :)
Tetcetős, mert fém! De ugye a HTC One is, utóbbi nekem valahogy szebb. :)
Az új csicsás rendszer is bejön, amit az IOS 7-el kapott a készülék.
De viszont az a zártság (rendszerre értem), meg hogy mindenért fizetni kell, nagyon nem tetszik.

És itt jön ami szerintem az 1ik legfontosabb, lehet az előnye, vagy akár a hátránya is,
a méret. Kicsi, sőt, mai telefonokhoz képest majdnem hogy a pici jelzőt is rá lehet aggatni. :)

Pont ma olvastam 1 hírt, hogy már tesztelik az Iphone 6-ot, amely kijelzőmérete 4,9".
Gondolom rájöttek ők is, hogy haladni kell a korral, 1 telefon már 5" körül mozog.

Én azt mondom, hogy már majdnem a HTC mérete is "kicsi", 5 "-os ként szívesebben szorongatnám. :)
Hardverben erősebb a HTC, de ez csak papírforma, mert az Ios gördülékenysége miatt ugyan olyan
jól fut mind a 2 telefonon a rendszer. :)

Viszont az android, az android.
(és persze lehetne bölcselkedni, hogy az Ios az meg Ios. :) )

Szóval én +1et adok a HTC-re, és nem azért mondom ezt, mert nekem ilyen van,
hanem mert ez a jobb. Ez 1 egyéni vélemény volt, majd írnak a többiek is, aztán döntesz. :)

[ Szerkesztve ]

Értem a csíziót.

(#18040) drpele válasza mzs1988 (#18036) üzenetére


drpele
senior tag

Én pl. nem érzem magam (annyira) elfogultnak, személy szerint Iphone-ról váltottam One-ra. Csak egy kérdésem volna: IOS7 jailbreak nélkül? Soha! Anélkül pedig nagyon limitáltak a lehetőségek IOS-en...
Viszont kijelzőméretet illetően én az Ip5 méretét tartom ideálisnak.

[ Szerkesztve ]

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#18041) mzs1988 válasza mumk1 (#18038) üzenetére


mzs1988
csendes tag

Elsődleges lenne, hogy jól bírja az aksija, mivel nem egész nap vagyok irodában ahol tölteni tudnám, sokat kell mászkálnom. Jelenleg egy galaxy s3-am van.
Mobilnet, push email, egész nap megy, ha nem akkor munkahelyen vagy otthon wifin vagyok.
Ehhez még hozzájön a sok telefonálás. Nem tudom szifonra van e jó navi (androidra tudok), erre a célra is szeretném használni, nincs külön GPS-em a kocsiban.
Játék nem elsődleges célpont. Tárhely szempontjából nekem elég a 16/32GB. Fényképezni nem fényképezek telefonnal.
Az igazság, hogy eddig még nem mertem iost használni, nincs mac-em, ipadem, semmilyen apple cuccom amivel tudnám szinkronizálni. Illetve nem is nagyon értem (még) az egész rendszert. De nem zárkózok el semmilyen újdonságtól, szívesen kipróbálnám, de ha azt választom nincs nagyon visszaút egy ideig.

(#18042) Szellem. válasza Loboda (#18035) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nekem a HTC-nél azt mondták, hogy a Telekom központosított. Ha a németeknél kiadják, akkor kijön itt is.:)
Na mindegy. Várunk vele.

(#18043) csacsi67 válasza mzs1988 (#18041) üzenetére


csacsi67
addikt

Akksi idöben annyival jobb az i5 amennyivel kisebb a kijelzöje ,ha navit sokat használsz akkor jobb az One de autostöltö nélkül el sem indulj. Szifont tartom az etalonnak de ,ha most kéne választanom , i5 meg az One között az Onet választanám. Push a szofonon megbizhatobb de ez általános android hiba.

(#18044) Gulyopapa válasza mzs1988 (#18036) üzenetére


Gulyopapa
addikt

Nekem One-om van, de munkatelefonnak, a mérete miatt i5-öt választanék ...

(#18045) F_Gergely válasza Gulyopapa (#18044) üzenetére


F_Gergely
őstag

en meloban is hasznalom a telot, siman birja, egyeduli bajom hogy elso szerias es a feher keret frankon besargult de erdekes mod a hatlapon lrvo csik az nem csak az oldala. majd egyszer megprobalom gariban csereltetni...

(#18046) Loboda válasza Szellem. (#18042) üzenetére


Loboda
senior tag

Ezért kérdeztem hogy mi a CID száma!
Ez megmutatja hogy szolgáltatós e a készülék, vagy általános európai e a darab!
Tedd fel a Cid Gettert, a felső piros sorba írja a CID számodat!

(#18047) Nuada herceg válasza F_Gergely (#18045) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Szerintem Ő a méretre gondolt.
Nem az aksira, vagy a strapabírásra.

Gondolom az I5 kisebb, ezért jobban elfér zsebben, könnyebb fogni/tartani
egész nap, "kezelhetőbb". Vagy lehet egyikünknek sincs igaza, és épp
az Ios miatt választaná dolgozni. Na majd kiderül. :D

Egyébként az a sárgulás amiről beszéltél, az mi is?
Későbbi gyártásúaknál már nem fordul elő?

[ Szerkesztve ]

Értem a csíziót.

(#18048) Skilly


Skilly
aktív tag

Sziasztok!

Azzal a kerdessel fordulok hozzatok, hogy az uj frissites ota, nektek nem szol furcsan a hangszoro!?
Az albumok amik a telon voltak, 4.3 elott gyonyoruen szoltak, most hogy uj frissites okadek... mint ha szetment volna a hangszoro, recseg meg nem tiszta.
Youtube-ra gyorsan felmentem, es ott meg jo, szepen szol, de olyan mintha halkabb is lenne....
Valahogy nem ertem ezt a telot...
Az normalis, hogy youtubon klippet nezek es meleg a hatlap? :D Akar mondjuk egy 15 perces hd videot veszek fel, vagy is kamerazok akkor is...
Elore is koszi a kielegito valaszokat! :D :D :R :R

HyperX

(#18049) Laca1212 válasza Nuada herceg (#18039) üzenetére


Laca1212
őstag

Pontosan!
Még minimum nem lesz az i 4,7"-os, addig szóba sem jöhet nálam.. Ha már megnő, akkor szerintem bepróbálok egyet. Addig meg tökéletes a One.
A zártsága nálam nem téma, és szerintem sokaknál sem. Kevesen berhelik a telefonjukat, inkább szimplán csak használják. :)
Az meg, hogy fizetős rá szinte minden jb nélkül... hát kérem , aki szifont vesz, az tejeljen. Vagy jb, és akkor meg az amúgy sem hosszú garancia ugrik. :)

(#18050) Nuada herceg válasza Skilly (#18048) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Normális hát! Mármint a melegedés.
Azért ha nézel 1 HD videót, ott már van teljesítmény, szóval dolgozik a SoC.
A fém burkolat meg hővezető, szóval ismétlem, normális. :)
Használd 15 percig a Huawei P6-ot. Azt elhajítod, olyan forró lesz.

A hangszórók nekem egyáltalán nem szólnak szarabbul a 4.3-al sem.
Szerintem ott hardveres probléma lesz, ami pont akkor "jött elő", amikor frissítetted,
vagy a környékén. De Biztosra nem tudok mondani semmit. :)

Értem a csíziót.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.