Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:34

LOGOUT.hu

HTC ONE M9

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4251) Tiger. válasza Bilux (#4247) üzenetére


Tiger.
nagyúr

5,1el 75 ezer lett.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4252) Bilux válasza w333 (#4250) üzenetére


Bilux
veterán

Mert?
Legalább azt a szar rágott almát lecserélheted rá :P

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#4253) Bilux válasza Tiger. (#4251) üzenetére


Bilux
veterán

Ugyanazzal az antutuval?
Mert az új hatos antutuban minden készülék több pontot kapott

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#4254) Rixman válasza Bilux (#4253) üzenetére


Rixman
tag

Na, én is futtattam egyet a frissített rendszeren, bő 117ezer lett.

[ Szerkesztve ]

A női mell a bizonyíték arra, hogy a férfiak igenis tudnak egyszerre két dologra koncentrálni.

(#4255) Tiger. válasza Bilux (#4253) üzenetére


Tiger.
nagyúr

6.01 es volt.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4256) Bilux


Bilux
veterán

Jó a tendencia minden frissítésnél +20-30000 pontnövekedés :D

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#4257) spawn21 válasza Rixman (#4254) üzenetére


spawn21
veterán

De ezek a pontok nagyon jók. Soha nem szokta. Szartutu tesztet csinálni, de valamit jól csináltak a HTC-nél

iPhone 13p

(#4258) Diamond500


Diamond500
senior tag

Milyen változások vannak a 6.0-ban, a lollihoz képest? Dupla koppos ébresztés nem lett jobb?

(#4259) Bilux válasza Diamond500 (#4258) üzenetére


Bilux
veterán

Mi a baj azzal? Ahogy ajánlja hogy emeld fel és koppints úgy mindig működik.
Úgy nem ha fektetve van sajna sokszor kell vernem az ajtót hogy beengedjen :DDD

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#4260) Tiger. válasza Bilux (#4259) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ismeros :DD

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4261) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Egyebkent mi a kulonbseg a gyari vissza allitas es a hard reset kozt?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4262) Gee_-


Gee_-
tag

Nem tudom frissíteni a telefonom mert frissítés közben mindig egy felkiáltó jeles háromszög jelenik meg próbáltam gyári visszaállítást de még mindig ugyan az a hiba. Próbáltam belépni a recovery menüben de akkor is ugyan az a felkiáltó jeles háromszög jelenik meg. Mi lehet a probléma és mivel tudnám orvosolni? Tmobilos a telefon és nem nyúltam hozzá soha még garis. Van valami számítógépes szoftver amivel kilehet javítani a telefont vagy szervizbe kell vinnem?

(#4263) Bar1 válasza w333 (#4250) üzenetére


Bar1
aktív tag

Ha a vékonyságra vonatkozik, akkor rendben.
De ha másra, az nagy baj, mert az A9 még az M9-nél is hosszabb, röhejes az a hatalmas hely alul ill. főleg az M7 markáns kinézete helyett egy túl lágy, i6-osra is hajazó készülék.

(#4264) Badboys


Badboys
őstag

Frissítés előtt és után kell gyári vissza vagy hanyagolható?

(#4265) Tiger. válasza Badboys (#4264) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ha indokolt akkor igen.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4266) Bilux válasza Badboys (#4264) üzenetére


Bilux
veterán

én csináltam utána
Ekkora frissítéseknél ajánlott, de nem feltétlen kell.

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#4267) Tiger. válasza Bilux (#4266) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Siman gyari vissza allitast csinaltal?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4268) fravik válasza Bilux (#4266) üzenetére


fravik
tag

Nálam is fent van, én egyelőre megpróbálom gyári visszaállítás nélkül, aztán kiderül, meddig bírja... :) Eddig emiatt sosem csináltam, remélem ezután sem kell majd.

Jelenleg töltőn van, nem nagyon piszkálom, de ha még lehet fokozni egyáltalán, nálam is érezhetően fluidabb a rendszer. Amúgy kinézetre gyakorlatilag semmi sem változott. Néhány ikon a beállításoknál, amit elsőre kiszúrtam, meg néhány animáció másképp néz ki.

"Always remember that you are absolutely unique. Just like everyone else."

(#4269) ferob válasza Tiger. (#4267) üzenetére


ferob
őstag

A gyári beállítások visszaállítását hívják gyári visszaállításnak vagy más nyelven factory reset, hard reset, master reset, de ettől függetlenül mindegyik pontosan ugyanazt jelenti.

[ Szerkesztve ]

(#4270) Gee_- válasza Gee_- (#4262) üzenetére


Gee_-
tag

Hogy tudnám megoldani a problémám?

(#4271) ferob válasza Gee_- (#4270) üzenetére


ferob
őstag

Kezdésnek pl. csinálhatnál egy teljes visszaállítást és megpróbálhatnád úgy, ha gyári állapotú a készülék.
Ha nem sikerül, akkor vagy nyitva van a bootloader vagy módosított szoftver van a telefonon.

(#4272) Gee_-


Gee_-
tag

Csináltam gyári visszaállítást de ugyan ez a probléma ismét. Hogy lehet nyitva a bootloader vagy nem gyári a szoftver ha tmobilos a telefon és én nem nyúltam hozzá soha?

Miután gyári visszaállítást csináltam azóta az sms alkalmazás nem működik egyfolytában leáll.

Mivel tudom a telefonom megjavitani? Van esetleg olyan szoftver ami helyre teszi a telefont?

(#4273) ferob válasza Gee_- (#4272) üzenetére


ferob
őstag

Ha nem közvetlenül a szolgáltatótól vetted, hanem valaki mástól, akkor előfordulhat, hogy módosítva van bármi a készüléken.

Ha a szolgáltatótól van közvetlenül és senki nem nyúlt a készülék bootloaderéhez vagy a szoftverhez, akkor a teljes visszaállítás után minden megfelelően kell, hogy működjön.

(#4274) Gee_- válasza ferob (#4273) üzenetére


Gee_-
tag

Személyesen én vettem a tmobilba a dobozt is előttem bontották ki. A beállításoknal a biztonsági mentés és ott a telefon alaphelyzetbe állítás gombra nyomtam. Így kell gyári visszaállítást csinálni?

(#4275) ferob válasza Gee_- (#4274) üzenetére


ferob
őstag

A belső memória tartalmát is törölted?
Valamint ha memóriakártyát használsz, akkor azt távolítsd el legalább erre az időre.

(#4276) leslien válasza Bilux (#4239) üzenetére


leslien
nagyúr

ez nem kevés itt nagyon szabadjára engedték... nem melegszik jobban?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#4277) Gee_- válasza ferob (#4275) üzenetére


Gee_-
tag

Igen a belső memóriát is töröltem és nem használtam soha memória kártyát. A sim kártya volt benne csak azt is ki kéne vennem?

(#4278) ferob válasza Gee_- (#4277) üzenetére


ferob
őstag

Azt nem szükséges, de próbáld meg, hogy a gyári beállítások visszaállítása után újra letöltöd a frissítést, hátha sérült, majd ne legyen csatlakoztatva a készülék még töltőre sem és úgy indítsd el a frissítést.

(#4279) hurrikan válasza leslien (#4276) üzenetére


hurrikan
addikt

Nem a CPU vagy a GPU fut többet.... hanem az UX pontszámon belül az I/O nőtt hatalmasat, több mint 35 ezerrel.....
3D és a CPU teljesítménye szinte ugyan az.
AnTuTu-ban nekem 119 ezer lett, nagy teljesítmény módban 124 ezer.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#4280) Speeedfire válasza hurrikan (#4279) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Aztak*rva. Akkor ezek szerint az eddigi smooth felület ennél is "smoothabb" lesz? :Y
Települ már a 6-os, az alkalmazásokat optimalizálja már. :))

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#4281) Gee_- válasza ferob (#4278) üzenetére


Gee_-
tag

Kipróbáltam de ugyan az. Elindul a frissítés és az első negyednel megáll a frissítés és egy piros felkiáltójel és egy háromszög megjelenik a képernyőn és 4-5 perc és újra indul a telefon és be bootol a rendszer. Mit tudok még tenni?

(#4282) ferob válasza Gee_- (#4281) üzenetére


ferob
őstag

Hibaüzenet nem jelenik meg a recoveryben a képernyőn?

(#4283) Gee_- válasza ferob (#4282) üzenetére


Gee_-
tag

Nem jelenik meg semmi hiba üzenet csak a piros háromszög. Amikor belép a telefonba akkor megjelenik hogy a mms sms alkalmazás leáll. Ezért most smseket se tudok fogadni se írni. De más hiba üzenet nincsen...
Esetleg valami számítógépes szoftver ami újra rakja az egész rendszert teljesen ilyen létezik?

(#4284) hurrikan


hurrikan
addikt

Összességében ilyen Android frissítés még nem láttam....
ha mindent számolok több mint 2 órán át frissített :D

1. Lépés -letöltése 4 perc -telepítése 21 perc -alkalmazások optimalizálása 12 perc =37 perc
2. Lépés -letöltése 11 perc -telepítése 59 perc -alkalmazások optimalizálása 16 perc = 86 perc

123 perc - alkalmazások frissítése (9 db) 11 perc

Bár M8-ra még hosszabb volt, ott 3 fázisból állt. És több mint 2.5 óra volt az időtartam.

AnTuTu-ra visszaugorva az UX-et pirossal írja be, (bár már 5.1.1-en is pirossal írta) tehát lehet egyszerű mérési hiba. Legalább is gyanúsan nagyon magas. Bár... a ZTE Axon 2K kijelzővel ugyancsak Snapi 810-zzel 93 ezeret fut.... tehát nem is lehetetlen. Mert ennyi erővel, akkor a kisebb felbontással, azaz FHD-val futhat ennyivel többet....

Eddig általam észlelt változások:

-megváltozott rendszer animációk
-billentyűzet Google szinkronizálás, sokkal simább gépelés, jobb javaslatok
-doze mód az akkunál
-alkalmazás engedélyek
-mintegy 40%-os teljesítmény növekedés AnTuTu mérés szerint
-kijelző színeinek árnyalatnyi változása melegebb irányba, fényerő nőtt
-micro SD kártya belső tárhelyként csatolható
-megváltozott RAM kezelés, kevesebb használt memória
-alkalmazás értesítések részletesebb testreszabási lehetősége (kukucskálás)
-alkalmazások inkativizálásának lehetősége
-némileg változott fejléc/értesítési sáv színezés
-szolgáltató feltűntetése értesítési sávban
-hangzás újra kalibrálva, picit hangosabb, mélyebb hangzás

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#4285) ferob válasza Gee_- (#4283) üzenetére


ferob
őstag

Tedd fel a gépedre a HTC drivert, majd töltsd le az android eszközöket és tömörítsd ki, ezt követően abban a mappában nyiss egy parancssort és csatlakoztasd a készüléket, majd add ki az alábbi parancsokat és az eredményt írd meg válaszként, akár privátban, hogy ne legyen ezzel tele a topik.

adb devices
adb reboot-bootloader

fastboot getvar all

fastboot reboot

(#4286) Bilux válasza hurrikan (#4279) üzenetére


Bilux
veterán

CPU Multi-core 1000-el több
3D garden 600-zal több
3D marooned 3500-zal több

Nem csak az ux i/o változott. Ügyesek voltak a fiúk :R

Most futtattam és a régi 5.1 összehasonlítva.

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#4287) Gee_- válasza ferob (#4285) üzenetére


Gee_-
tag

Írtam privátba.

(#4288) Bilux


Bilux
veterán

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#4289) izsmen válasza hurrikan (#4284) üzenetére


izsmen
tag

Szia

Ezt hogy erted?

" -billentyűzet Google szinkronizálás, sokkal simább gépelés, jobb javaslatok"

En nem veszek eszre semmi billentyuzet valtozast, maradt ugyanolyan, vagy nem latok kulonbseget :)

(#4290) Ubi


Ubi
tag

Én nem tudom ki hogy van vele, de szerintem sokkal pörgősebb lett a rendszer! Nagyon komolyan odatette magát a HTC, talán még jobban mint eddig. Vagy csak úgy akarom érezni, nem tudom. Egy dolog van ami nem tetszik, az pedig a hangulatjelek kinézete. Nekem személy szerint jobban tetszettek a régi kerek mojik, de ez nagyon részlet, és embere válogatja. :)

HTC Desire - HTC Sensation - HTC One S - HTC One (M7) - HTC One (M8) - HTC One M9 - OnePlus 3 - OnePlus 5 - Huawei P10 Plus - OnePlus 6T - OnePlus 8 Pro - iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 7

(#4291) Speeedfire válasza Ubi (#4290) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Nálam meg pont, hogy most előjöttek a laggok, néha-néha megakad a rendszer. :U

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#4292) Ubi válasza Speeedfire (#4291) üzenetére


Ubi
tag

Én tegnap este csináltam egy resetet.

HTC Desire - HTC Sensation - HTC One S - HTC One (M7) - HTC One (M8) - HTC One M9 - OnePlus 3 - OnePlus 5 - Huawei P10 Plus - OnePlus 6T - OnePlus 8 Pro - iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 7

(#4293) fravik


fravik
tag

XDA-n írták, hogy a fényképező is javult, de egyelőre nem vettem észre érdemi változást... valaki próbálkozott vele esetleg? Azt írták, hogy már az auto módban is javultak a képek.

"Always remember that you are absolutely unique. Just like everyone else."

(#4294) Speeedfire válasza Ubi (#4292) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

De akkor meg megint mindent lehet újra konfigurálni, beállítani...megint elmegy egy nap mire belakom...nem értem miért ekkora szopadék az android... :W

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#4295) fravik válasza Speeedfire (#4294) üzenetére


fravik
tag

Nekem lag egyáltalán nem jelentkezett tegnap óta, nálam is mintha gyorsult volna... én tuti nem resetelek, szerintem ennek így kell(ene) mennie jól... Nem lehet esetleg valami egyéb szoftveres probléma?

"Always remember that you are absolutely unique. Just like everyone else."

(#4296) Speeedfire válasza fravik (#4295) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

De eddig nagyon jó volt. Most meg néha-néha megakad egy pillanatra.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#4297) Ubi válasza Speeedfire (#4294) üzenetére


Ubi
tag

Tegnap nekem is voltak meg-meg akadások, azért csináltam meg. De azóta semmi. Sajnos nekem is ráment vagy 3 órám, de megérte.

HTC Desire - HTC Sensation - HTC One S - HTC One (M7) - HTC One (M8) - HTC One M9 - OnePlus 3 - OnePlus 5 - Huawei P10 Plus - OnePlus 6T - OnePlus 8 Pro - iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 7

(#4298) Badboys


Badboys
őstag

Másnál is változott az SD elérhetőség? Most ez van storage xxxxx-xxxxx szám kombináció. Jó nagy szopás mert most lehet át konfigurálni a 3 betűs elérhetőséget. Ami jó benne,hogy fut SD ről mert oda telepítettem.
Amit még észre vettem és nem tudom eldönteni,hogy jó vagy nem. Kis ablakban szoftverek optimalizálása 14 régebben ez 129 volt. Ez újra indítás után és 6 ra átállásnál jött.A 129 miért lett csak 14? Másnak is így volt?

(#4299) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Hol van ez a doze mod?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4300) fravik válasza Tiger. (#4299) üzenetére


fravik
tag

Ez a Doze mode nem egy beállítás vagy egy külön szabályozható dolog vagy menüpont. Ez egyszerűen teszi a dolgát, amikor a telefon "idle" állapotban van, azaz pl. nem mozdítod meg egy ideig.
Kis angol tudás nem árt, de a lényeg az, hogy nem lehet ezt szabályozni, a rendszer szabályozza a dolgot, szóval egy szoftveres feature-ről van szó, ami a háttérben teszi a dolgát. :)
How doze works

"Always remember that you are absolutely unique. Just like everyone else."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.