Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:34

LOGOUT.hu

HTC ONE M9

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3701) no more válasza leslien (#3690) üzenetére


no more
addikt

Egyáltalán létezik MTK-s telefon, ami normális képet tud csinálni? Már ezt kellett volna alapból is kiadni az M9+ helyett, de Snapival...

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#3702) urby01


urby01
csendes tag

Erről a szuper kamerás m9+-ról lehet tudni hogy jön-e európába és ha igen mikor? Azonnal beneveznék egyre m7 után - egy ilyen m9et kellett volna kiadni egy Sony féle oldalsó újjlenyomat olvasóval és rögtön rendben lettek volna az eladások....

HTC ONE SILVER

(#3703) urby01 válasza no more (#3701) üzenetére


urby01
csendes tag

A pont most tesztelt Sony m5 MTK-s és bivaly kamerája van ....

HTC ONE SILVER

(#3704) BenHans


BenHans
addikt

SuperTV2-n láttam végre HTC reklámot. A telekom jóvoltából. :)

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#3705) i400


i400
senior tag

Van valaki a topikból aki a gyári headsetet nem használja és megválna tőle? Az enyém 2 küzdelmes év után feladta a harcot kábelszakadással.

(#3706) Dexter-2000 válasza i400 (#3705) üzenetére


Dexter-2000
őstag

mennyiért osztogatják?

Szépnapot!

(#3707) Tiger. válasza i400 (#3705) üzenetére


Tiger.
nagyúr

En ki sem probaltam😁

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3708) Dexter-2000 válasza Tiger. (#3707) üzenetére


Dexter-2000
őstag

ki se bontottam ;]

Szépnapot!

(#3709) i400


i400
senior tag

Azt passzolom, csak azért lenne szükségem mert az amorf fülembe ez az egyetlen ami rendesen illeszkedik :DDD

szóval a kérdés hogy ki válna meg tőle, bogyókkal együtt?

(#3710) feenty válasza i400 (#3705) üzenetére


feenty
aktív tag

Sajna feketében nem találtam, de itt viszonylag olcsón beszerezhető: Speedshop

" everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

(#3711) FeRRaR1


FeRRaR1
őstag

Sziasztok,

Sajnos nem örömömben írom ezt a hsz-t, nem vagyok maradéktalanul elégedett a készülékkel. Látom nagyon sokan imádjátok, tényleg remek teló, de nem az a HTC szint szerintem.

Ami zavaró:

- gyorsan merül, nem húzza ki a nap végéig, 15 perc telefonálás, és 2-3 óra böngészés, már is power saverre vált. Az M7 minimálisan de jobban bírta nálam. Nincsen fent semmi social app, sem játék. Rengeteg app le van tiltva, rendesen kigyomláltam, és mégis.

- a fénymérő észrevehetően működik, és észrevehetően rosszul. Még egy M7 vagy One X+ esetében észrevehetetlenül tette a dolgát, és remek olvashatóságot biztosított akár napsütésben is, az itt nincs meg. Árnyékból a napsütésbe sétálok, erre lejjebb veszi a fényerőt, majd gyorsan magasabbra, és ezt sem először veszem észre. Úgy egészében egyet értek az itteni tesztel, hogy M8 kijelző, de kicsit rosszabb kiadásban. (még így is top kategória, de elmarad az elődöktől ami nem helyén való)

- Kamera, förtelem használhatatlan, amennyire imádtam az UP lámpafényes képeit, gyorsaságát, telítettségét... Ez meg olyan képeket lő lámpa fénynél, mint ha velemi fekete fehér + mosás effekt lenne rajta.

- Melegedés: Van alapja az ügynek, bár koránt sem annyira zavaró, mint amennyire egyesek állítják. Lehet hogy Dot V. tok is rájátszik, de egy sima böngészéstől át tud rendesen melegedni, kb mint a One X anno. Nem kezelhetetlen, de jelen van.

Ami jó:

- Még mindig a leggyorsabb, lagmentesebb, felhasználóbarátabb a Sense. Egy kis reccenést sem tudtam elkapni, megy mint az álom, pedig 0,5X animációkat használok, így még gyorsabb kicsit. Ez a része hibátlan.

- Minőség és fém ház, összerakás, első osztályú mint mindig.

- Még mindig nincs más alternatívája, de az M7-et imádtam, ezt kevésbé.

Tudom ezek nem eget rengető dolgok a kamerát leszámítva, de muszáj volt kiengednem a gőzt. Körülnéztem a piacon, és nem találtam alternatíváját. Nem tudnék most se mást venni.

Ami az elméleti tökéletes lenne nekem:

Fejlesztett 8UP kamera, M7 szerű és méretű ház 4,7" - 5.0", 3500-as akksi, 720p vagy Fhd kijelző, mert a felbontás nem érdekel, de a One X szintjét hozza, azt az ámulatba ejtő képet, színhűséget, kontrasztot. 4 cpu mag max, valami bika GPU-val.

Nem fér a fejembe, hogy miért nem tudnak egy kompromisszum mentes One és One minit össze hozni. Mintha mindig el akarnák rontani direkt egy kicsit, vagy a megfelelési kényszer miatt.

Bátran állíthatom, hogy végig jártam az összes HTC Flagshipet Desire óta, még mindig itt van a fiókban, imádtam mindet, az M9 is remek, de nem annyira mint a többi a maga idejében. Ha változtathatnék, maradtam volna inkább M7-en a köv. csúcs készülék generációig.

[link]

[link]

[link]

[link]

Remélem a következő nem plecsni nélküli lesz, hanem Különösen ajánlott, mint a Desire, elég elolvasni az összegzőjét, mekkorát szólt a maga idejében.....

(#3712) Dexter-2000 válasza FeRRaR1 (#3711) üzenetére


Dexter-2000
őstag

igazából pontosan ezek miatt vettem M8-at előtte amire még szívesen visszaemlékszem az az 5s, de annak(4" fémház, erős, kamera is jó volt) az akksiideje retek volt, nem beszélve a folyamatosan lassuló ios-ről :U

helyedben eladnám még most az m9-et és megvárnám az m10-et ha jó lesz addig ott a desire

Szépnapot!

(#3713) Tiger. válasza FeRRaR1 (#3711) üzenetére


Tiger.
nagyúr

0,5X animációkat ez mit takar? fejlesztő módon állítottál?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3714) i400 válasza feenty (#3710) üzenetére


i400
senior tag

Köszönöm bár ettől az oem dologtól kicsit tartok...

(#3715) FeRRaR1 válasza Tiger. (#3713) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Igen, ott

(#3716) potyi23


potyi23
senior tag

hi.Milyen telefonok varhatoak meg karacsony elott a HTC -tol? Lekellene cserelenem a Desire-t :D

(#3717) Kronk válasza potyi23 (#3716) üzenetére


Kronk
őstag

Htc A9

http://totesz.myminicity.com/

(#3718) Tiger. válasza Kronk (#3717) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ha ez igaz és az lesz amint lehet látni akkor iphone kinézetű lesz és el búcsúzhatunk a 2 hangszórótól.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3719) Kronk válasza Tiger. (#3718) üzenetére


Kronk
őstag

Kedd este felé kiderül minden...

http://totesz.myminicity.com/

(#3720) CptAdamica válasza Kronk (#3717) üzenetére


CptAdamica
veterán

Úgy látszik, az A9 is nagy bukásnak néz elébe: 690$ azaz 185 ezer forint és ez mire Európába ér simán lesz ugyan ennyi euro ami 213 ezer forint alaphangon. Ez pedig egy közép kategóriás telefonért nagyon sok. :(

Megyen!

(#3721) Kronk válasza CptAdamica (#3720) üzenetére


Kronk
őstag

Akkor mennyi lesz majd az O2 vagy mi most éppen a M9 utódjának a neve :)

http://totesz.myminicity.com/

(#3722) Klaus Duran válasza Kronk (#3721) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

HTC One M7 a négyzeten. ;]
Vagy One négyzet M7? :W

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#3723) akoska07


akoska07
nagyúr

[link]

Eléggé úgy néz ki,hogy így néz ki a teló.

Csak fehérben nem szabad majd venni.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#3724) CptAdamica válasza akoska07 (#3723) üzenetére


CptAdamica
veterán

Alul van a hangszóró, ez egy újabb szint. :U

Megyen!

(#3725) patain


patain
csendes tag

Sziasztok!
Az volna a kérdésem, hogy valaki használ e M9+ -t? Sok olvasnivalót nem találtam arról a tipusról. Nagyon vacilálok, hogy M9 vagy M9+ vásároljak. Melyik a jobb döntés? Az M9 ről már sok mindent olvastam és tetszik az, hogy az szinte egy erőgép.Az M9 + ról nem tudok sok mindent így kicsit tartok tőle. Nekem az a fontos, hogy gördülékeny legyen a teló. Ne kelljen várnom az appok váltása között. Most egy Nokia Lumia 720 amvan de már akadozik szegényke és megérett a cserére. Valószínű, hogy a HTC re esik a választásom, mert nagyon tetszik és a kedvesemnek az HTC van. Neki egy Desire 500 segíti a mindennapjait, és semmi problémája vele. Valószínű, hogy idén vagy a jövő év elején váltok telefont. Az M10 et nagyon várom de sajnos be kell lássam nem lesz annyi pénzem, hogy az meg tudjam venni magamnak. (bár még az árát nem tudjuk, de következtetni lehet hogy nem lesz olcsó) Az M8 egész jó készülék, de már nem akarok bevállalni egy kifutó terméket, ezért gondolkozok az M9 en vagy az M9+ on. Nekem a teljesítmény a lényeg,mert sajnos egyszerűen nem tudom elviselni ha akad a teló. Szegény L720 at párszor majdnem megröptettem, mert elég sokszor leállítja a böngészőt, sőtt előfordulnak már fagyások/újraindulások. A falra tudnék mászni olyankor :) Ha valaki kicsit össze tudná hasonlítani a két testvért annak nagyon örülnék :DD

(#3726) A 2. Vesztes válasza patain (#3725) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Nekem az van.

Vuff.

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#3727) Pocee


Pocee
senior tag

Srácok...!

imádom a telót,de van egy számomra baromira idegesítő tulajdonsága,mégpedig,hogy a gyári fülessel zsebben,kabátban,futás közben zsebben kis mozdulásra kipattan a jack a telóból így elpaszva a hangot,meg úgy már headsetként sem funkciónál.
kettő ez a funfit mi alapján működik van valami leírás(még nem kerestem),megyek kocsival és kíírja hogy rekord lépésszám meg ilyen baromságok...értem,hogy le lehet tiltani de na...
ja és kapott harmann kardon bt hangfal is beadta kulcsot,töltésnél villog az első lámpa de nem megy tovább,be se kapcsol.volt már ilyen probléma bárkinél az internet világában?

Mr.Brightside

(#3728) ffodi válasza akoska07 (#3723) üzenetére


ffodi
veterán

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#3729) mocsyzozi válasza A 2. Vesztes (#3726) üzenetére


mocsyzozi
tag

Nekem M9+ van nagyobb a képernyő mint az M9-nek gyors és szép......
gyenge ujjlenyomat olvasó brutál szar aksi.......
üdv:Zoli
ui:várd meg az M10-et vagy vegyél M8-at

Mocsyzozi

(#3730) A 2. Vesztes válasza patain (#3725) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Alapvetően más a 2 gép reaktorja. A 9+-ba nem 810-et raktak, hanem MTK-t. Ezzel talán a túlmelegedést kívánták megelőzni, ami jellemző a 810-re. Így viszont a teló az M9 kb 55000 bencsmárkja helyett 43000 pontocskát gyűjt. Amúgy ez is elég bőven mindenre, hiszen még tavaly év végén ettől az adattól volt elájulva mindenki. De azt el kell ismerni, hogy a 810 erősebb. Mindezek mellett ezen a gépen is röccenésmentesen nyílnak az appok.

Ám én még nem használtam M9-et, így összehasonlítáni nem tudom, javaslom a jutub videókat!

Ahogy az előttem szóló leírta az újlenyomatolvasó tényleg idegesítő, ez valahogy az androidnál nem tudja utolérni az IOS-t sajnos. Azért műkodget, de én is többet várnék tőle.

Az aksi nekem másfél napot bír ki, de én nem nyüstölöm.

A kamerája ennek sem sikerült, nincs benne a top 10-ben szerintem, de azért nem is a legrosszabb.

A külseje elképesztő, hiába írjak, hogy pl a Samsung A5 fémházas, hát az egy vicc ehhez képest! Nagyon komoly az anyagminősége és az összeszereltsége!

Ha van türelmed meg pénzed, szerintem is várd mag a következő HTC zászlósjajót, de ha ezt veszed a fentiek figyelembevételével, akkor sem fogsz csalódni! Legalábbis én szeretem a kis páncélosom!!!

Jó agyalást kívánok!

Vuff!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#3731) patain válasza A 2. Vesztes (#3730) üzenetére


patain
csendes tag

Bevallom őszintén, hogy az M9+ az ujjnyomat olvasó miatt tetszik és a nagyobb kijelző miatt. Bár ahogy írtad, -hogy működget de lehetne jobb is- nem biztos, hogy e miatt megérné azt megvenni.
Nekem a L720 4,3" átmérőjű, így mindkettő HTC nagy előrelépés lenne számomra. A külsővel nincs bajon nekem az M9 és az M9+ is nagyon tetszik. Tény, hogy az M10 is nagyon tetszik, de ahhoz még elég sokat kéne gyűjtenem. :D
Munkahelyem miatt elég sokat kell telefonálnom, és van, hogy ha éjszakás vagyok akkor ha épp nincs dolgom nyúzom a telefont. Így nekem a 720 két napot bír max. A karácsonyi akciókat mindenképpen megvárom a vásárlással,de még lehet kicsit tovább is várok vele de max a köv. év első negyedében lecserélem a 720 at. Nagyon kíváncsi leszek az M10 re, de 200 ezrem valószínű nem lesz rá :(

(#3732) Tiger. válasza patain (#3731) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Hogy hogy tetszik az m10 nincs is róla semmi komoly infó,kép.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3733) patain válasza Tiger. (#3732) üzenetére


patain
csendes tag

Próbálok, infókat gyűjteni az m10 ről, de minden 2.vidiben vagy leírásban mást mást irnak róla.

[link].

Egyébként véleményem szerint az egyik hanem a legszebb az m10 :DD

(#3734) szaby_gyerek válasza patain (#3733) üzenetére


szaby_gyerek
tag

Ezeket ne nézd, egy része olyan kép ami konkrétan még az M9 kapcsán bukkant fel. Nincs semmilyen kiszivárgott kép az M10-ről. A speckókról is csak találgatások vannak, mi szerint az M10 (ha egyáltalán ez lesz a neve) nem 5"-os lesz hanem nagyobb, phablet méretű. Továbbá azt sem tudjuk, hogy az A9 által kipróbált design irányba haladnak-e, vagy maradnak az M7-nél vagy esetleg kapunk egy újat.

(#3735) patain válasza szaby_gyerek (#3734) üzenetére


patain
csendes tag

Igen tudom,hogy jelenleg még nincs megbízható forrás. Ahogy leírtam mindenhol más-más hír van róla. Majd jövőre okosabbak leszünk. Viszont lehet, hogy addig már meglepem magam egy M9 el vagy M9+ al, mert nem lesz türelmem kivárni a köv. zászlóshajót :DD

(#3736) Tiger. válasza patain (#3735) üzenetére


Tiger.
nagyúr

M9

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3737) Rixman válasza patain (#3735) üzenetére


Rixman
tag

Szerintem is M9.

A női mell a bizonyíték arra, hogy a férfiak igenis tudnak egyszerre két dologra koncentrálni.

(#3738) no more válasza CptAdamica (#3724) üzenetére


no more
addikt

Jah, visszafelé... :( Reméljük a Snapi 820-as új One azért megmarad a Boomsound-os megoldásnál.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#3739) csixy


csixy
addikt

Na, most olvasom a cikket. Brutálisan szép a készülék.
Ez az első HTC-m. Kicsit szokatlan a Sense menü. A korábbi android egyszerűbb menüje jobban tetszett.
Hogy lehet beállítani , hogy egyből a híváslistát láthassam a telefon alkalmazásban és ne az utolsó hívás tátongjon benne?
Reménykedem, hogy a radiátor funkción (ez télen nem ártalmas) kívül egyebet is fog azért tudni! :)

Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

(#3740) patain válasza csixy (#3739) üzenetére


patain
csendes tag

Gratulálok hozzá! 😉

(#3741) patain válasza Tiger. (#3736) üzenetére


patain
csendes tag

Hát valószínű hogy az M9 lesz, csak meg kell várni a megfelelő időt hátha akciós lesz. Inkább kifizetném egyösszegben csak kicsit legyen olcsóbb. A vodánál lehet részletre kihozni...de a részletet inkább kihagyom.

(#3742) akoska07


akoska07
nagyúr

HTC Aero live stream

Magyar ido szerint 18:00 kezdodik.

Gondoltam belinkelem,mert a PH biztosan nem linkeli kis cikkben ,mert nem ajfon meg samu. :DDD :o

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#3743) CptAdamica válasza akoska07 (#3742) üzenetére


CptAdamica
veterán

Kíváncsi vagyok, hogy lesz e valami meglepi, mert az A9-et már erősen lelőtték. :D

Megyen!

(#3744) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag

:( Ennyi volt? Ezért igazán kár volt. Rondább mint az iPhone.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#3745) Red Bull fan válasza Klaus Duran (#3744) üzenetére


Red Bull fan
aktív tag

Htc Magyarországon megtalálható minden a készülékről.Nekem kimondottan tetszik :C

(#3746) monti0222w válasza szaby_gyerek (#3734) üzenetére


monti0222w
addikt

Pedig valami hasonló stílust kellene csinálniuk, egyébként a videóban szereplő készülék durván szép! :K

(#3747) akoska07 válasza CptAdamica (#3743) üzenetére


akoska07
nagyúr

Nekem tetszenek az ájfonok,szépen meg van csinálva.
HTC is kb úgy néz ki,szal elfogadható a kinézete.
Nekem csak a fehér előlappal van bajom.
Megnézem majd előben is.

Remélem hamarosan tesztelhetem is.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#3748) kekkola válasza akoska07 (#3747) üzenetére


kekkola
senior tag

Ez kell a csajomnak! Nagyon tetszik Neki az i6, de irtózik az ios-tól. Itt a tökéletes kombó: i6+htc+sense :)

O+8T

(#3749) akoska07 válasza kekkola (#3748) üzenetére


akoska07
nagyúr

Igazából igen.

Nekem is mindig tetszett az ájfon,csak az ios-től rosszul vagyok. :)

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#3750) Tiger. válasza akoska07 (#3749) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nem gondoltam volna de megcsinálta a htc iphone kinézetűre:) Sztem szép készülék, bár tény hogy az m9el nem ér fel, de akinek lagmentes szép telefon kel ez jó választás lehet.
Mi az hogy ennél már az android 6.0 van? Nem is tudtam hogy létezik.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.