Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:34

LOGOUT.hu

HTC ONE M9

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3501) jacis válasza Rixman (#3499) üzenetére


jacis
nagyúr

Nézem köszi.

Most van 50 fokon de most nem annyira meleg, ettől már volt durvább.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3502) pg1966 válasza jacis (#3493) üzenetére


pg1966
aktív tag

A futó alkalmazásoknál kiírja mindegyik mellett, hogy mióta megy, a legnagyobb számot keresd!

(#3503) jacis


jacis
nagyúr

Nagyon tetszik, hogy ilyen jó minőségű ez a telefon :)
Szoftveresen is teljesen rendben van. Eddig még egy reccenése sem volt.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3504) batai15


batai15
félisten

Akku idobe mit tud? Egy napot intezivebb hasznalattal bír? Előre is köszi! Januarba tervezem beszerezni a telefont ha esetleg addig nem lesz mas htc. B tel és exlansys boltot nezegettem.175 körül.

[ Szerkesztve ]

(#3505) umfrider


umfrider
senior tag

Sziasztok!

Nekem Desire Eye kèszülèkem van, de sajnos abszolut halott a tèma.
Kèrdèsem, hogy hol talàlom meg a hìvàst elutasìtò üzenetek szerkesztèse lehetősèget?

Az alàbbi szoftver van fent. Teljesen gyàri.

[ Szerkesztve ]

'Egy nap 24 órából áll; akkor, ha 6 órát alszol marad 18 órád. Persze mondhatod, hogy "várj egy picit, én 8 - 9 órát alszom". Ebben az esetben azt javaslom, aludj gyorsabban!'

(#3506) jacis válasza batai15 (#3504) üzenetére


jacis
nagyúr

Nem bír ki.
Nekem mindig tőltőn van szinte ha van rá mód.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3507) batai15 válasza jacis (#3506) üzenetére


batai15
félisten

Mondjuk 24 oras szolgalatot semmi se fog birni. Tolto meg power bank kellesz. Kb mennyi a kijelzo ido amit tud? Mobilneten 2.5 ora meg van ? Ill wifi?

(#3508) jacis válasza batai15 (#3507) üzenetére


jacis
nagyúr

Az elöző telóm a legdurvább terheléssel is hozta az egynapot. Tehát az hoyy semmi nem tud 24 órát az nem telejesen ok.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3509) akoska07 válasza jacis (#3508) üzenetére


akoska07
nagyúr

Ha nálam kibír 1 napot akkor nálad is.

Van terhelve mindennel.
Telefon hívások,viber hívások,skype hívások,néha gps,netezés.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#3510) kekkola válasza jacis (#3508) üzenetére


kekkola
senior tag

Az egy passport volt... Magasan van a léc, Kolléga! ;) :)

O+8T

(#3511) batai15


batai15
félisten

Gyari garival honnan erdemes rendelni?

(#3512) kazanka válasza batai15 (#3511) üzenetére


kazanka
őstag

A Tér-erő-t próbáld meg olcsó és az értékelések nagyon pozitívak.Jó lenne személyes infó is róluk, esetleg valakitől itt a fórumon.1 év gyári garancia és +1 bolti, ezért nem hinném hogy gagyi lenne.Elvileg már van nekik M9 plus is és nagyon jó áron.
Jó lenne ha írnál hogyha összejön.

[ Szerkesztve ]

(#3513) batai15 válasza kazanka (#3512) üzenetére


batai15
félisten

Akkor inkabb b tel v expansys. Azsiai regios telefont nem akarok. Illetve meg kicsit varat magara a vasarlas januarig . gyujtom csak az infot.

[ Szerkesztve ]

(#3514) jacis válasza batai15 (#3513) üzenetére


jacis
nagyúr

Nextel is nagyon jó (tapasztalat).

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3515) kazanka válasza batai15 (#3513) üzenetére


kazanka
őstag

Megkérdezheted a Media Markt Webshopot is:
Jacis:Sajnos ott szinte nincs gyári garis telefon csak bolti garanciás gagyi

[ Szerkesztve ]

(#3516) szegto válasza kazanka (#3512) üzenetére


szegto
senior tag

A Tér-erő-t én is hívtam már, de valami nem stimmel.
1 év gyári + 1 év bolti?
Tudtommal a HTC-kre ha gyári gari akkor az 2 év.... vagyis eddig így volt.
A mobilkereskedés.hu-nál bontatlan csomagolású készüléket adnak, elvileg imei szám alaján megy a gari mert nem töltik ki a garijegyet.

[ Szerkesztve ]

(#3517) batai15 válasza kazanka (#3515) üzenetére


batai15
félisten

Az mm az mar rablás szinten árulja. Expansys ami neves webshop ott 175 btel stb mind ez alatt van.

(#3518) kazanka válasza szegto (#3516) üzenetére


kazanka
őstag

Én is úgy tudom,hogy imei szám alapján jár a 2 év gyári garancia.A megoldás bármelyik bolt esetén:megnézni az imeit felhívni a HTC-t azonnal megmondják hogy rendben van vagy nincs.Azért írtam hogy jó lenne valami személyes tapasztalat a Tér-erőről.

(#3519) szegto válasza kazanka (#3518) üzenetére


szegto
senior tag

Jaja.
Kérdés, hogy a bolt hogy áll ahhoz, hogy elmész és megkérdezed hogy benne vannak e hogy felhívd a HTC-t a garancia miatt ott helyszínen.
Ha van / lesz tapasztalat ezzel kapcsolatban vkinek az irja meg pls. ;)

(#3520) kazanka válasza szegto (#3519) üzenetére


kazanka
őstag

Pár éve vettem egy HTC Desire HD-t megkérdeztem hogy telefonon bemondhatom-e az imei számot?Azt mondta hogy természetesen pedig volt HTC-s garanciapapír is
Első kézből:most kaptam választ a kérdésemre.
Dear Nagy István,

Udvozlom,

Ha a keszulek em europai telefon hanem szurkeimportbol van pl. Nemet T mobilos de fuggetlen akkor csak az eredeti nemet vasarlast igazolo papir elleneben tudjuk megjavitani.

Azsiai keszulekekre 1 ev garancia van es nem 2 ev.

Szoval mielott megvenne IMEI szam alapjan leellenorizheti a keszulek eredetet.

Remelem sikerult segitenem.

Attila

[ Szerkesztve ]

(#3521) ferob


ferob
őstag

Érdeklődésképp kérdezném mindenkitől, hogy lenne-e igény olyan JavaCard-os S-OFF, unlock, debrand, stb. lehetőségre, ahol nem szükséges a bootloader nyitása?
A dolog működik a legtöbb HTC típusú készülékkel, tehát nem kizárólag csak egy típushoz érhető el.

Így a garancia is megmarad és a SunShine módszert sem kellene olyan drágán (~7 ezer forintért) megvásárolni, viszont annyiban más a dolog, hogy mivel saját magam rendelkezem a kártyával, amit direkt erre találtak ki, ezért a telefont valamilyen módon fizikailag el is kéne juttatni.
Mivel nem olcsó egy ilyen dologhoz hozzájutni, ezért ezt nem puszta szívességből tenném, de mindenképpen olcsóbb lenne bárkinek, mint a meglévő módszer és semmilyen egyéb bootloader nyitást, temproot módszert nem igényel, így a garancia mindenképp megmarad és később az eredeti állapot is bármikor visszaállítható bármilyen gond nélkül.

Ha úgy látom, hogy valóban van érdeklődés a dolog iránt, akkor később elérhetővé teszem a lehetőséget bárkinek, aki igényli.
Egyelőre annyit kérek, hogy senki ne bombázzon olyan kéréssel, hogy azonnal elküldené, mert sürgős neki.

(#3522) jacis


jacis
nagyúr

Multitaskban egész erős a teló. Ez egy jó pont.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3523) Tornado85 válasza jacis (#3485) üzenetére


Tornado85
tag

Üdv!Lassan 3 hete nyúzom a telómat(M9) ,de nekem gyorsan tölt és lassan merül videózgatok is rajta ,viber böngészés ,i2 ,5 óra telefonálás kihangosítva ,majd két napot bír.Előtte hox om volt ,de ez egy álom:)Le kell majd ellenőriznem nekem is a gyártói gariját,imei alapján!

[ Szerkesztve ]

Ha én válaszolok az üzenetedre,te is vehetnéd a fáradságot hogy vissza válaszolsz!

(#3524) no more válasza jacis (#3522) üzenetére


no more
addikt

Abban a HTC mindig bajnok volt. :) Amíg még a Nexusok is szenvedtek a memory leaktől, addig nálunk semmi ilyen nem volt, és nincs is a mai napig...

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#3525) Tiger. válasza Tornado85 (#3523) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Hihetetlen hogy root kel hozzá hogy automatikusan ki be kapcsoljon a repülőgép mód.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3526) akoska07 válasza Tiger. (#3525) üzenetére


akoska07
nagyúr

Bővebben ?

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#3527) batai15


batai15
félisten

Kamera sotetbe mennyire lassan fokuszal ? Raw v manual mode mennyire ill. Mennyire lehet a zaridot rakni?

(#3528) Tiger. válasza akoska07 (#3526) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nincs olyan progi ami azt tudná hogy beállitom pl 23 kor kapcsoljon repülőbe és utána reggel 7 kor vissza. az erobotban is tiltva van:(

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3529) akoska07 válasza Tiger. (#3528) üzenetére


akoska07
nagyúr

Tényleg ilyen dolgok tudnak életbevágóak lenni ?

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#3530) Tiger. válasza akoska07 (#3529) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nekem ez lenne fontos, ennyi, másnak meg más.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3531) Tiger. válasza Ubi (#3405) üzenetére


Tiger.
nagyúr

De még mekkora:)

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3532) Blyan válasza Tiger. (#3530) üzenetére


Blyan
félisten

De ezt a kínai telókon kívül sehol nem tudod root nélkül megcsinálni. Az android 4.0 utántól csomó dologhoz nincs jogosultság alapesetben. A Xiaomi meg a többi "nagy nevű" gyártó készülékein általában lehetséges az ilyesmi.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#3533) CptAdamica válasza Tiger. (#3525) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ott van a ne zavarj mód, ugyan azt tudja és lehet utemezni.

Megyen!

(#3534) Blyan válasza CptAdamica (#3533) üzenetére


Blyan
félisten

A DND nem kapcsolja le szinkronizációt, meg úgy eleve a telefont a hálózatról.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#3535) batai15 válasza batai15 (#3527) üzenetére


batai15
félisten

Erre valaki ? Ill ne zavarj mód is van?

(#3536) ffodi válasza batai15 (#3527) üzenetére


ffodi
veterán

Közepesen gyors.

Záridő max 2s manual módban. Ez 5s környékére is módosítható ha van root jogod...

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#3537) batai15 válasza ffodi (#3536) üzenetére


batai15
félisten

Nem idegesitoen lassú? Megmondom őszintén hogy m9 ill g4 van fejbe . htc a nyerő ,de g2,be is idegesitett hogy sötétbe lassú volt. Illetve durva a 30 s záridő a g4be.. Aztan gondolkodom. De valszeg kamerába az m9 is elég lesz. Ez a theme store mennyire van kiépülve?
Rootolni nem fogom a gari miatt.ha ennyi penzt kiadok akkor fontos a gari. Ezert is esett ki az i6 használtan.

[ Szerkesztve ]

(#3538) ffodi válasza batai15 (#3537) üzenetére


ffodi
veterán

Nekem még nem tűnt fel, hogy "idegesítően" lassú lenne,.

2s záridőhöz is stabil kezek (tripod) kellenek, nemhogy a 30-hoz. :D

Van elég sok téma, lehet válogatni.

[ Szerkesztve ]

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#3539) batai15 válasza ffodi (#3538) üzenetére


batai15
félisten

Ertem. Raw mode csak gyari appal van vagy pl manual camera app is fut?

(#3540) ffodi válasza batai15 (#3539) üzenetére


ffodi
veterán

A manual camera szerintem pont nem támogatja rendesen az m9-et, de vannak más appok, amivel megy a RAW, ilyen pl a freedcam.

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#3541) Tornado85 válasza Tiger. (#3525) üzenetére


Tornado85
tag

Mindíg elérhető vagyok,,nem szoktam offlineba hasznalni.Viszont a kamera na az nekem annyira nem tetszik,van a csaladban s6 edge +na az élethübb,de minden defaulton van még nálam a kamera beállitásoknál.Biztos lehwtne finomhangolni.No de elvbem azon a szamon ami a htc oldalán van 0680 as ott tudom leellenőrizni a gariját a telefonnak?

Ha én válaszolok az üzenetedre,te is vehetnéd a fáradságot hogy vissza válaszolsz!

(#3542) Tiger. válasza CptAdamica (#3533) üzenetére


Tiger.
nagyúr

De attol meg halozaton marad, az lenne a lenyeg hogy ne legyen rajta, mit nem lehet ezen erteni.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3543) batai15 válasza ffodi (#3540) üzenetére


batai15
félisten

Azert ha megnezned nekem ezt az appot akkor meg köszönöm.

(#3544) ffodi válasza batai15 (#3543) üzenetére


ffodi
veterán

Megnéztem, nem megy a RAW, sőt pl az ISO értéket sem tudod állítani, és még 1-2 más beállítást sem.

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#3545) batai15 válasza ffodi (#3544) üzenetére


batai15
félisten

Hát ez kicsit szomorú hír. De vegülis úgysem használok annyit manuál módot , ha meg kellesz akkor vegülis van alternatíva vagy a gyári is elég lesz. Automata ne zavarj mód van ?

(#3546) ffodi válasza batai15 (#3545) üzenetére


ffodi
veterán

Szerintem van, hogyha az automata azt jelenti nálad, hogy ütemezni lehet. :)

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#3547) akoska07


akoska07
nagyúr

$792 ? :U

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#3548) Klaus Duran válasza akoska07 (#3547) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

217 702.034 Hungarian forints. És még meg se jelent, és be se hozták. :O

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#3549) CptAdamica válasza akoska07 (#3547) üzenetére


CptAdamica
veterán

Közép kategóriás telefonnal kicsit durva lenne, kezdődik egy új időszámítás? ;]

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#3550) keIdor válasza akoska07 (#3547) üzenetére


keIdor
titán

Érdekes spec-ek, máshol meg Snapdragon 617-et írnak... :))
Engem a 820 érdekel, arra leszek kíváncsi 2016 első félévében, mit sikerül vele alkotnia a HTC-nek.
Amúgy sem jön be a big.LITTLE, semmi jótékony hatását nem látom a 4db A53-nak. Szóval kell maximum 4 mag, vegye vissza a feszt és az órajelet ha nem kell, a 820 megint ilyen lesz, engem az érdekel. :K

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.