Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:34

LOGOUT.hu

HTC ONE M9

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4101) Varoz válasza Tiger. (#4099) üzenetére


Varoz
őstag

Édes istenem! Bele ne pisáljon? :U
WD40....Hülyeséget ne tanácsoljunk pls! Nem baj, ha nem értünk valamihez, de tartsuk meg magunknak! :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#4102) Tiger. válasza Varoz (#4101) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Alitolag karcokat is eltunteti, zarak nyikorgasat megcsinalja ha most akkor miert ne, kontakt spraykent is hasznaljak. Nem hinnem hogy artana neki.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4103) Varoz válasza Tiger. (#4102) üzenetére


Varoz
őstag

Mivel a WD40 olaj, illetve kenőanyag. Semmi keresnivalója az elektronikában. De könyörgöm az orbitális hülyeségeddel állj le, mielőtt valaki tönkreteszi a telefonját!

"kontakt spraykent is hasznaljak"
Aki ilyet tesz, az minimum egy idióta! :W

Inkább kis emelem.

Véletlenül se fújunk be elektronikai eszközbe WD40-et!

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#4104) istnag válasza Varoz (#4103) üzenetére


istnag
addikt

Én kísérleteztem vele, mikor volt egy régi alaplapon, ami tiszta por, mocsok volt. Leporoltam, majd lefujtam wd40 el és működött, ahogy kell . Nyilván senkinek nem ajánlom , hogy kipróbálja sem telefonnal, sem más elektronikai eszközzel. Azért érdekességnek elmegy.

(#4105) Tiger. válasza Varoz (#4103) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Sztem te is baromsagot mondasz, mar nem azert de ha viz nem teszi tonkre akkor a wd40 miert is tenne tonkre?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4106) ferob válasza Tiger. (#4105) üzenetére


ferob
őstag

Elsősorban nem az a kérdés, hogy működőképes marad-e attól, hogy bármit belefújsz vagy öntesz, hanem inkább az, hogy mégis egy pár hónapos készüléket mire fel kéne kezelni bármivel?
Mintha ennyi idő alatt annyira el tudna oxidálódni bármelyik alkatrésze a készüléknek, hogy használhatatlan legyen.

Másodsorban, ha még komolyabb problémája nem is keletkezik a készüléknek, akkor is ott a kérdés, hogy szerinted mit szólnának a szervizben egy garanciális javítás keretében, ha ennek a nyomaira bukkannak?
Konkrétan megvonják a garanciát és a hibát sem fogják javítani, csak egy árajánlatot fog kapni az illető a fél telefon cseréjére vonatkozóan, mivel azon a tájékon található többek között a kijelző, az akkumulátor és az antennák csatlakozója is.

(#4107) Varoz válasza Tiger. (#4105) üzenetére


Varoz
őstag

A víz is tönkre teszi. Ennyi egetverő baromságot! :W

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#4108) Gee_-


Gee_-
tag

Szerintem nem próbálgatok semmit majd a szervíz elintézi.
Mit vigyek a tmobilba a telefonnal együtt? Adnak csere telefont?

(#4109) kali válasza Gee_- (#4108) üzenetére


kali
legenda

szia,

a készülékhez tartozó jótállási jegyet.
nem kötelesek ugyan, de előfordul, hogy adnak cserekészüléket, ha van készleten adott üzletben.

(#4110) kekkola válasza Gee_- (#4108) üzenetére


kekkola
senior tag

Szoktak adni, de ne is álmodj arról hogy az egy M9 lesz. Valami szutyok Galaxy x-y-z-duo-prime-ace-fasz max. Sztem direkt, hogy imába foglald a nevüket amikor majd visszakapod a htc-t :)

[ Szerkesztve ]

O+8T

(#4111) cdm12


cdm12
tag

Ti nem tapasztaltátok , h a hangszórója sokkal halkabb mint más mobiloké ?

(#4112) spawn21 válasza cdm12 (#4111) üzenetére


spawn21
veterán

Lol

Biztos vagy benne, hogy a jo topikba írtál? Mert ennek van a legjobb hangszórója a piacon

iPhone 13p

(#4113) migabi24 válasza spawn21 (#4112) üzenetére


migabi24
nagyúr

Minőségre lehet de hangerőre biztos nem

(#4114) istnag válasza migabi24 (#4113) üzenetére


istnag
addikt

Hangerőben is a top 3.

[ Szerkesztve ]

(#4115) Tiger. válasza cdm12 (#4111) üzenetére


Tiger.
nagyúr

lol

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4116) spawn21 válasza migabi24 (#4113) üzenetére


spawn21
veterán

Ezzel megint vitatkoznék . Hangos es minőségi is. Mutass egyet amit jobb ...

iPhone 13p

(#4117) cdm12


cdm12
tag

A minősége tényleg a legjobb , de a hangerő , léggé alul marad a többivel szemben.

(#4118) Badboys válasza cdm12 (#4117) üzenetére


Badboys
őstag

Ekkora sületlenséget onnan veszel? Magasan veri a telefonok 99% t. Akkor miért nem olyant vettél?

[ Szerkesztve ]

(#4119) A 2. Vesztes


A 2. Vesztes
senior tag

Egyetértek migabi24-el.

A nejemnek I6-ja van. Kivagyiságból összemértem a tudásukat. Eléggé meglepődtem, de az I6 hangosabb volt. :R Viszont ami a minőséget illeti, abban mi nyertünk! :C (Gondolom ugyanazt a hangszórót használjuk, mégha nekem van is ujjlenyomatleolvasóm.)

Vuff!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#4120) hurrikan


hurrikan
addikt

Ebbe kicsit én is beleszólnék mint tesztelő. És mint M9 tulaj :)
Valóban a telefonok 30-40%-a hangosabb az M9-nél, de minőségben eddig egy közelítette meg, az S6. Abból is csak a sima, mert az edge jóval kevesebb mélyet ad.
De, példák: Huawei G8, Mate S, S6-ok, Z5 család, G3, G4, Doogee F5, sztereós Lenovok, fentebb említett iPhone mind jóval (25-35%-kkal) hangosabb, (sőt, házon belül az M7 és M8 is hangosabb) de amint mondtam minőségben. Dinamika tartomány hang tisztaság talán tényleg a legjobb, de legalább is TOP3 (mert az m8 és az M9+ előtte van) az tuti biztos.
Most éppen a Huawei MediaPad M2 van itt, hát, hangerőben kb. a háromszorosa :D de minőségben nem közelíti meg.

Az meg hogy a minőség vagy a hangerő számít e, felhasználó dönti el. Aki nem hallgat zenét külső hangszórón vagy nem filmezik az tojik a minőségre (egy bizonyos mértékig persze), de pl. ha zajos környezetben dolgozik akkor a 30-35%-al magasabb hangerőért biztosan köszönetet mond, amit pl. egy S6 család vagy G4, G3, Z5 család simán megad, de sorolhatnék még példákat ha akarnék.

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#4121) cdm12


cdm12
tag

A minőségét senki sem vitatja , egyértelműen veri a mezőnyt , én csak arra voltam kíváncsi , h mindenkinek halkabb e az átlagnál , vagy csak nekem szarakszik , és lehet e hangosabbat varázsolni :D

(#4122) Tiger. válasza cdm12 (#4121) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Talán azért hangosabbak, mert azok mono szarok.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4123) akoska07


akoska07
nagyúr

Szvsz ne etessétek a troll-t. :)

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#4124) Szakiii


Szakiii
addikt

Biztos sokan feltették már a kérdést de azért megpróbálom hátha nem harapjátok le a fejemet. Frissítéssel tudtak valamit szoftveresen javítani a melegedésen?

(#4125) spawn21 válasza Szakiii (#4124) üzenetére


spawn21
veterán

Használtad már a telefont? :)

Ha terheled, ugyan meleg lesz, de nem zavaró . Ez szimpla fizika, kombinálva fémmel. Nem melegszik zavaróan.

iPhone 13p

(#4126) Tiger. válasza spawn21 (#4125) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Telen ez kifejezetten jol jon :DD

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4127) w333 válasza akoska07 (#4123) üzenetére


w333
félisten

Na mi történt ... visszatért pinda ? :DDD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#4128) cdm12


cdm12
tag

A frissítések hatékonyan javítottak a melegedésen. Amikor kijött a telefon egy egyszerű facebookozástól is tudott melegedni , most ennek már nyoma sincs.

(#4129) Diamond500


Diamond500
senior tag

Wifi direct-et hasznàlja valaki LG TV-vel?

(#4130) Szakiii


Szakiii
addikt

Na beújítottam én is egy m9et, eddig tetszik melegedés semmi. Mondjuk komolyan játék még nem volt de mindennapos használatnál nem éreztem semmi szokatlant. Gyors, szép, hangszórója csodás de tényleg, kijelző lehetne kicsit jobb minőségű slcd 3 kapcsán én szebbre emlékeztem m7ben mintha szebb lett volna.

(#4131) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag

HTC vs Microsoft
HTC topicban (anno m7) alig volt ostoba kérdés. Na de most a 950 topicban aztán minden van. :O

Lehet hogy hiba volt a 950. De az M9 se a megoldást jelentette volna.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#4132) szilrobi


szilrobi
aktív tag

MoreLocale Enabler for HTC v1.0 programot honnan tudom letölteni? Találtam linket egy korábbi hozzászólásban de sajnos nem működik a dropbox elérési út:(

[ Szerkesztve ]

(#4133) ferob válasza szilrobi (#4132) üzenetére


ferob
őstag

Innen le tudod tölteni, de célszerűbb lett volna egyből nekem írni.

Azért nem tudtad letölteni a korábbi leírásomból, mert az egyik kedves fórumtársunk akkora forgalmat generált a gyenge kapcsolatával az újbóli RUU letöltés próbálkozásokkal, hogy ideiglenesen tiltva lettek a publikus linkek.

[ Szerkesztve ]

(#4134) szilrobi válasza ferob (#4133) üzenetére


szilrobi
aktív tag

Köszönöm a gyors választ és a munkádat, amivel megkönnyítetted a a dolgot :R

(#4135) potyi23


potyi23
senior tag

hali.Mikorra várható az uj HTC modell?

(#4136) akoska07 válasza potyi23 (#4135) üzenetére


akoska07
nagyúr

Szvsz márciusben jönnie kell.
Kb akkor adja ki mindenki az új készüléket.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#4137) Bar1 válasza potyi23 (#4135) üzenetére


Bar1
aktív tag

Nem tudom, mindenesetre érdekes, hogy az S7-ről és a G5-ről már sok specifikáció kiszivárgott és vannak renderképek is, az M10-ről nemhogy kép, de még specifikáció sincs. Valahol olvastam, hogy decemberben még több prototípust teszteltek, de még nem született meg a végső döntés.
Remélem, nem olyan lesz az eleje, mint az A9-nek, mert az a hatalmas hely a képernyő alatt elfogadhatatlan. Az nem innováció, hogy úthengerrel átmennek az M9-en.
Az elvárásom: 5,2 colos képernyő az M9 házában, vagy jóval kisebb készülékházban 5 col.

(#4138) potyi23


potyi23
senior tag

Már énis nagyon várom.Remélem hamarossan kijon valami új modell.Maradhatna a 5 -os meret,az pont megfelelo.Semi gond,megvarjuk ;)

(#4139) keIdor válasza Bar1 (#4137) üzenetére


keIdor
titán

Specifikációt ki lehet következtetni: Snapdragon 820 (Adreno 530), 4GB szinte biztosra vehető. Gondolom 32/64GB tárhely, esetleg később 128GB.
Ami kérdésesebb az a kijelző mérete, felbontása, fajtája és a készülék forma inkább, mert az egyelőre tényleg nagy kérdőjel. M7/M9 kinézetet szerintem dobják, mert mondták, hogy innentől más az irány. Kapacitív gombok és X9 kinézet nekem, pl. tetszik. Ja és egy darab kamera elég hátulra.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#4140) Diamond500


Diamond500
senior tag

Ha automatikus fényerőn számomra túl sötétre veszi a kijelző fényerejét sötét szobában, akkor mit tudok tenni? (azon kivül, hogy manulálisan állítgatom)

(#4141) karldergroße válasza Diamond500 (#4140) üzenetére


karldergroße
senior tag

Jókat lehet káromkodni :-)

(#4142) Tiger. válasza Diamond500 (#4140) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Fel teszed a lux nevu progit, es testre szabod.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4143) Tiger.


Tiger.
nagyúr

M8 ra jonnek a frissitesek Android 6.0

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4144) ferob válasza Tiger. (#4143) üzenetére


ferob
őstag

Jövőhétig az M9 is megkapja ebben a régióban, szóval nincs semmivel lemaradva.

(#4145) Speeedfire válasza Tiger. (#4143) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

6.0? Elvártam volna a 6.0.1-et. :U

[ Szerkesztve ]

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#4146) ferob válasza Speeedfire (#4145) üzenetére


ferob
őstag

Konkrét oka is van vagy csak az, hogy a 6.0.1 magasabb verzió? Mivel akkora egetverő változást nem hoz egyáltalán.

Ettől függetlenül a nyár elején várható a 6.0.1 frissítés, ha minden jól megy, addig pedig a frissebb készülékek kiváltsága lesz.

(#4147) Sztupidka válasza Speeedfire (#4145) üzenetére


Sztupidka
tag

Egyenlőre Ez a verzió jött ki. Majd elválik mi mit kapunk!

[ Szerkesztve ]

(#4148) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Az eredeti töltőt használom amit adtak a telefonhoz de napokban a telefon azt írja ki, hogy használják gyári HTC töltőt, ez miért van?

(#4149) tmskvcs


tmskvcs
tag

Másnak is frissült az Android? A google play services az értesítési sávban hibat ír ki, rá megyek h frissítsen, de a letöltés után nem telepíti.

(#4150) Speeedfire válasza Sztupidka (#4147) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Köszi! :R
Remélhetőleg a napokban kijön majd nekem/nekünk is.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.