Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:34

LOGOUT.hu

HTC ONE M9

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4551) Bar1


Bar1
aktív tag

M10: Hamdir pontosította a renderképet az XDA-n, mert a kamera kisebb, nekem ez kevésbé tetszik. Kinagyítva láthatók a rejtett kapacitív gombok. Újabb infók szerint a felső hangszóró valószínűleg frontoldali lesz, a kagylónál beépítve.

(#4552) A 2. Vesztes válasza Bar1 (#4551) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Egy a lényeg! Nehogy áttérjenek valami gagyi anyagra! VASból legyen, csakis vasból!!! :((

Vuff!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#4553) ferob válasza A 2. Vesztes (#4552) üzenetére


ferob
őstag

Szerintem te lennél az első, akit csalódás érne, ha valóban vasból lenne a készülékház, mivel az háromszor nehezebb a jelenleg használt alumíniumnál, ami nem lenne kedvező hatással a készülék súlyára sem, sőt valószínűleg a rajta képződő vas-oxidnak sem örülnél túlságosan.

(#4554) Tiger. válasza ferob (#4553) üzenetére


Tiger.
nagyúr

:D Ez sem nézne ki rosszul

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4555) A 2. Vesztes válasza ferob (#4553) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Felettébb alábecsülöd melső lábaim erejét!

Vuff!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#4556) ferob válasza A 2. Vesztes (#4555) üzenetére


ferob
őstag

Ez továbbra is egy szakmai topik, a hülyeségnek megvan máshol a helye, így helyezd azt át inkább oda.

(#4557) Varoz válasza Bar1 (#4551) üzenetére


Varoz
őstag

A nagyobb kamera arányosabb volt pedig. :)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#4558) akoska07


akoska07
nagyúr

M10 infók

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#4559) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Ujjab hiba, a navigacios gomboj nem mindig reagalnak foleg a vissza.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4560) no more válasza A 2. Vesztes (#4552) üzenetére


no more
addikt

Miért ne ólomból inkább?

(#4559) Tiger.: Az előbb próbáltam egy A9-en, minden gomb tökéletesen működött. Vagy ötvenszer ki-be lépkedtem, home, alkalmazás-váltó. Igen, az is Marshmallow (azzal jött ki). Nem hiszem, hogy volna különbség sebességen kívül a 2 szoftver között.

(#4551) Bar1: Végre, csak megmarad az ívelt hátlap, így már egész pofás a telefon, szerintem. Bár, ez még mindig csak találgatás.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#4561) A 2. Vesztes válasza no more (#4560) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Ólomból?! Az is igen kreatív, jöhet!! :D

Egy a lényeg, ne legyen műanyag, vagy egyéb bauxitszármazék! Maradjon jó kis havy metal, hogy érezzük, van valami a kezünkben! :C

Vuff!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#4562) Tiger. válasza no more (#4560) üzenetére


Tiger.
nagyúr

De nekem m9 van. Itt is ritkan fordul elo.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4563) ffodi válasza Tiger. (#4559) üzenetére


ffodi
veterán

Érdekes, hogy nálad mostanában ennyi hiba előjön. Nálam egyedül az energiagazdálkodás alatt tapasztalható "látványos" lassulás jött elő, de más egyelőre nem. :)

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#4564) Tiger. válasza ffodi (#4563) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Orulj neki.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4565) Diamond500


Diamond500
senior tag

6.0-val a Nova launcherrel is mennek a gyári widgetek! Ez tetszik! 😃

(#4566) akoska07 válasza ffodi (#4563) üzenetére


akoska07
nagyúr

+1

Pont ezt akartam írni,hogy nála szinte minden rossz a telón.
Nem vagyok biztos benne,hogy tényleg M9 az amit használ. :DDD

Lassan 1 éve használom az M9-cet,és még sosem volt gondom vele.
6.0 frissítés után írtam,hogy aksi jobban fogy,de vmitől megoldódott.
Pedig lusta voltam még FR-t is elvégezni a telón eddig.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#4567) no more válasza akoska07 (#4566) üzenetére


no more
addikt

M7-nél is minden nap más és más hibái voltak. Ahogy látom, ez itt is így van. :D

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#4568) spawn21 válasza akoska07 (#4566) üzenetére


spawn21
veterán

Ha a kamerát nem cseszik el, ez volna a legjobb droid.

Rendszer sebesség, pont elég kijelző, jó zenei teljesítmény. Bőven oké aku.

iPhone 13p

(#4569) no more


no more
addikt

Ti gyári billentyűzetet használtok, vagy valami alternatívát?

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#4570) Speeedfire válasza no more (#4569) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Én a gyárit nagyon szeretem, de pl nexus7 alatt inkább a swiftkey.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#4571) Diamond500 válasza no more (#4569) üzenetére


Diamond500
senior tag

Én nem bírtam megszokni a gyárit, ICS keyboardot használok.

(#4572) karldergroße válasza Tiger. (#4559) üzenetére


karldergroße
senior tag

"Ujjab"... mindig "ujjab"

Elég sok itt a user-error

(#4573) A 2. Vesztes válasza no more (#4569) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Swiftkey. Elég jól bevált, jó a memóriája, és nagy a választék színben. :) Nekem arany van, bár a képernyőn inkább tűnik halványsárgának.

Azért jó.

Vuff.

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#4574) ferob válasza no more (#4569) üzenetére


ferob
őstag

Nekem a Swype vált be a legjobban az ékezetes kiosztás miatt, amivel igen kevés billentyűzet rendelkezik.

(#4575) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Nem semmik vagytok, eszre veszek szinte minde letezo hibat, es egybol le kell hurogni szanalmas ha ratok lenne bizva az sw javitassa lehuzhatak a rolot, sok olyan embert lattam amikor egy pc vel jatszot es azt mondta teljesen folyamatosan megy a game, megsugom 12fps volt, hat barataim ti is ilyenek vagytok, ha valamire panaszkodok azt joggal teszem, azert mert meg nalatok nem jelentkeztek azok a hibak, attol meg leteznek nektek az 5.02 es m9 is jo lett volna, hallistenek it a magyarok szavara ugy sem adnak majd az usa eldonti, ott nem csak telefonalasra hasznaljak a telefont hanem azonkivul sok mindenre, igy gyorsabban kiutkoznek a hibak.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4576) spawn21 válasza Tiger. (#4575) üzenetére


spawn21
veterán

Bizony nehéz lehet számodra az élet , mert a minden napok is tele vannak bugokkal. Azokon hogy lépsz túl?

iPhone 13p

(#4577) karldergroße válasza Tiger. (#4575) üzenetére


karldergroße
senior tag

Mi ez a zagyvalék?

(#4578) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

No off, de nem tudom miért feszült rá mindenki erre. Ha ő bug-okat észlel, akkor valószínűleg van is nála. Lehet bármi miatt is az. Az, hogy most itt vagyunk x-en M9 felhasználók és használjuk a készüléket n féleképpen nem jelenti azt, hogy tudjuk reprodukálni azt, ami nála is van.
Mondjuk ha garis, akkor lehet megpróbálnám visszaküldeni...

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#4579) no more válasza Tiger. (#4575) üzenetére


no more
addikt

Mi köze az USA-nak a HTC-hez?

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#4580) Tiger. válasza no more (#4579) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Annyi hogy az ottani emberek komolyabban veszik a hibakat, ha magyarokon mult volna 5,1 egy kalap szar lett volna , mivel a htc szerint nem kaptak vissza jelzest a fekete kepernyo hibarol, igy nem tovabbitotak semmit. A masik nem a keszulekemmel van baj, 5.1 en semmi gondom nem volt. Mai nap folyaman eddig meg nen tapasztaltam semmi furcsat, de attol meg a hibak ott vannak ha epp nem is felszinen.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4581) h4h01 válasza Tiger. (#4580) üzenetére


h4h01
senior tag

Add el, vegyél másmilyet..

(#4582) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Te is eleg primitiv vagy, inkabb huzzal bort a fogadra. Hanyszor olvastam itt mar azt hogy kinek mikyen hibai vannak, es nem keztem el irni egybol hogy nem is te lennel, add el stb egyeb okossagok, bolcsebb maradtal volna ha meg sem szolalsz.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4583) ferob válasza Tiger. (#4580) üzenetére


ferob
őstag

Ha gondolod írj egy privát üzenetet és segítek neked, hogy újra az 5.1 legyen a készüléken, ha számodra az a jobb.

(#4584) Tiger. válasza ferob (#4583) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Koszonom a segitseget egyelore tesztelem, ma meg nem volt gond, ha igy marad akkor marad a 6.0 ha nem kereslek majd.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4585) Bar1


Bar1
aktív tag

6.0-ra frissítés után észrevehető hibák: valamivel hamarabb merül az akku ill. erősebb fényforrás esetén - éjszakai fényképeknél pedig ez még inkább szembetűnő- (pl. utcai lámpa, neonreklámok stb.), hogy a fényforrás köról nagy, üstökösszerű fénycsóva képződik, ez nagyon zavaró. Erre milyen manuális beállítás lenne jó?

(#4586) akoska07 válasza spawn21 (#4576) üzenetére


akoska07
nagyúr

Ez nagyon nagy. :DDD

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#4587) Speeedfire válasza Bar1 (#4585) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Volt gyári beállítások visszaállítása? Nálam sokkal jobban bírja az akku, mint 5.x alatt. Mikor haza megyek olyan 10-15%-al jobb, mint régebben.
Fotózni meg nem nagyon szoktam. :B

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#4588) Dreamie válasza Bar1 (#4585) üzenetére


Dreamie
őstag

A gyors akksifogyás nálam is előjött, gyári visszaállítás rendberakta a telót, azóta minden a régi!

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#4589) Bar1 válasza Speeedfire (#4587) üzenetére


Bar1
aktív tag

@Speedfire
@Dreamie
Köszönöm a tanácsokat, akkor lehet, hogy mégis rá kellene szánnom magam a gyári visszaállításra a merülés miatt. Talán a kameránál is eltűnik az eddig nem létező fénykezelési hiba.

(#4590) Lamberd


Lamberd
tag

Szeretnék pár véleményt a készülékről.

Páromnak venném, most egy S5 -öt használ rendszeresen fagy meguntok a Factory Reseteket. Mivel én egy M8 Dual simet használok és hibátlan a készülék. Kézen fekvő, hogy egy M9 -et ajánljak a páromnak. Amire használná telefonálás, netezés, chetelés. Nem játékra nem használná.

Bízhatok benne, hogy egy megbízható, fagyás mentes készüléket kapok?

Üdv: Lambi

(#4591) pg1966 válasza Lamberd (#4590) üzenetére


pg1966
aktív tag

Én lassan egy éve használom, de fagyás még egyszer sem volt, nem lassult be, minden fut rajta rendesen. Nekem nincs vele semmi gondom.

(#4592) istnag válasza Lamberd (#4590) üzenetére


istnag
addikt

Bízhatok benne, hogy egy megbízható, fagyás mentes készüléket kapok?

Nálunk majdnem ugyanez volt a helyzet. Én M8-at használok, párom I4S-t használt, de nagyon meggyűlölte a végére. Ajánlottam neki az M9-et, imádja. Egyetlen hátrány, hogy a kamera nem a legjobb, inkább csak közepes kb.

[ Szerkesztve ]

(#4593) A 2. Vesztes válasza Lamberd (#4590) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Semmi fagyás, csak ne felejtse néha kikapcsolni a készüléket. Az én feleségem is S5-öt használt korábban, az játéktelefon e mellett! Mármint külsőre.

Ha meg még jáccani sem fog rajta, melegedni sem fog. A fényképező pedig tényleg közepes, de ha nem mánilyákus fotós, akkor tökéletesen elégedett lesz azzal is!

Vuff!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#4594) spawn21 válasza Lamberd (#4590) üzenetére


spawn21
veterán

Nagyon megbizható darab!

iPhone 13p

(#4595) no more válasza Lamberd (#4590) üzenetére


no more
addikt

Bár, nekem M7-em van, immár 2 éve, de szerintem ez segíthet a választásban: Lassan 2000 órája fut a telefon kikapcsolás nélkül, sosem kellett vele csinálnom semmit. Akkor indult csak újra magától, ha rendszerfrissítést telepített. Nekem csak használni kell a kicsikét. Ha ez ennyire jól működik, akkor az M9 többszörösen perfekt lehet a mindennapokban a Snapi 810-zel és 3GB RAM-mal! ;)

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#4596) Speeedfire válasza Lamberd (#4590) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Ha az M8 bejött, akkor az M9-ben sem fogsz csalódni. :N

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#4597) stilo18


stilo18
addikt

Sziasztok.

G4 illetve M9 között vacilálok.
A frissítések mennyire javítottak a kamerán illetve a kijelző színkalibrálása még mindig kevésbé telt mint az M8-é?
Régen voltak m8 vs m9 videók YouTube-on, ahol az M8 odavert sebességben az M9-nek... Még mindig gyorsabb készülék az előd?

Olvastam hogy a kamera közepes... Nappal vagy csak este teljesít rosszul?

Egy Vibe Z2 Pro - ról jönnék, ott azért az a szint elég volt nekem kamerában...

Nagyjából ennyi kérdésem lenne, One X, M7, M8 után szeretnék újra HTC tulaj lenni :)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#4598) akoska07 válasza stilo18 (#4597) üzenetére


akoska07
nagyúr

Egyértelműen M9. Vagy vársz az M10-re.
Erős és gyors,pláne 6.0 frissítés után.

Kamera nem világbajnok,de van helyette nagyon komoly hangzás,ami többet ér nekem.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#4599) stilo18 válasza akoska07 (#4598) üzenetére


stilo18
addikt

De mi a baj a kamerával?

Fontos nekem is a hangzás, de hát ezeket mindig imádtam a HTC-ben :)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#4600) Speeedfire válasza stilo18 (#4599) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Nem olyan para a kamera, igaz nem egy lg, de szerintem jó. Itt össze tudod hasonlítani más telefonokkal.

Sebességgel nincs gond. A sokak által etalon I6/I6S-sel simán partiban van.

[ Szerkesztve ]

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.