Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:34

LOGOUT.hu

HTC ONE M9

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3351) Mr. Csonti


Mr. Csonti
tag

Szervusztok!

Ez a probléma nagyon szőrszálhasógatós lesz, de azért idegesít és úgy voltam vele, hogy csak rákérdezek, hátha van valami megoldás. Tehát: ugyebár az új frissítéssel lett végre zseblámpa alkalmazás aminek örültem nagyon, annak viszont már kevésbé, hogy hogy mikor megnyitom, nem kapcsol be automatikusan a telefon lámpája, hanem még külön rá kell nyomnom a bekapcsoló gombjára. Na már most őszintén kérdezem: ti láttatok már ennél logikátlanabb működést? A HTC One X-emben teljesen normálisan ahogy megnyitom a zseblámpa alkalmazást elkezd világítani a telefon lámpája, mert nyilván azért nyitom meg, hogy az világítson.

És tulajdonképpen a kérdésem most jön: Van erre bármiféle megoldás? Esetleg a gyári app-ba belenyult-e valaki már hogy ezt kijavítsa? Csak mert tényleg az egész telefonnal meg vagyok elégedve nagyon szeretem és hibátlanul is működik meg minden, de ez nagyon fel tud idegesíteni.

A válaszokat előre is köszönöm! :)

[ Szerkesztve ]

(#3352) migabi24 válasza Mr. Csonti (#3351) üzenetére


migabi24
nagyúr

Van erre playen millió app

(#3353) Mr. Csonti válasza migabi24 (#3352) üzenetére


Mr. Csonti
tag

Én azt tudom, de ezt azért kérdeztem, hogy hátha valaki megoldotta már ezt a gyári app-ban. :F

[ Szerkesztve ]

(#3354) fravik válasza Mr. Csonti (#3351) üzenetére


fravik
tag

Miért nem használod a lenyíló menüs (quick settings / gyorsindító menüben lévő) változatot? Akkor nem kell két gombot is nyomni. :)

[ Szerkesztve ]

"Always remember that you are absolutely unique. Just like everyone else."

(#3355) Stunts666 válasza fravik (#3354) üzenetére


Stunts666
őstag

Jaja. Itt automatán világit.

(#3356) Hewty


Hewty
csendes tag

Használ valaki launchert? Nova launcher nem lassítja be a rendszert?

(#3357) A 2. Vesztes válasza akoska07 (#3334) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

De gondolom ez nem hivatalos kép! Merr ha az lenne, akkor menne a kukába az alumínium káva előlről, és mint a SONY, üveg lenne?! Ez nem teccik. Persze a specs az király, igazi erőgép! Tuti, hogy akadás nélkül fut majd rajta a Snake! :D

Vuff!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#3358) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Én úgy veszem észre az 5.1 óta animáltabb a rendszer, bár azt még nem tudták megcsinálni mint az iphonnál hogy a programok kilépésekor ne csak kidobja a képet mint pl a tárcsázónál, ott nincs animálás sajna.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3359) Hewty


Hewty
csendes tag

Factory resetet akarok csinálni de amikor belépnék recovery modeba akkor piros háromszög jön elő olvasgattam hogy mit lehet csinálni de sehogy se működik

(#3360) ffodi válasza Hewty (#3356) üzenetére


ffodi
veterán

Sense-hez minek launcher? ;]

#3359

Ha menüből indítod úgyse megy? (Beállítások -> Biztonsági mentés és visszaállítás -> Telefon alaphelyzetbe....)

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#3361) Hewty válasza ffodi (#3360) üzenetére


Hewty
csendes tag

már sikerült a reset. Igen hülyeség a launcher belátom én is

(#3362) DonTomika válasza Tiger. (#3358) üzenetére


DonTomika
csendes tag

Ez nem tudás kérdése, legalább 2.0 óta lehet animálni androidon az activity váltásokat. Néhány app él is ezzel a lehetőséggel, és a frász kerülget, amikor backet nyomva még leáll animálni kilépés előtt...

(#3363) Tiger. válasza DonTomika (#3362) üzenetére


Tiger.
nagyúr

De a tárcsázó pl nem él vele a nova launcherben ott mondjuk megy.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3364) Tornado85 válasza Tiger. (#3363) üzenetére


Tornado85
tag

Üdv!Egy kérdés erejéig zaklatnálak titeket!Friss Htc m9 tulajként temperált üveget szeretnék! Ebayröl nézegettem a kinai tempered üvegeket ,mennyire lehetnek tartósak,esetleg ,ha valaki rendelt már ilyet ebay-ről és bevált neki megosztaná a linkjét és a tapasztalatait!Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Ha én válaszolok az üzenetedre,te is vehetnéd a fáradságot hogy vissza válaszolsz!

(#3365) Tiger. válasza Tornado85 (#3364) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Én ezt ajánlom neked, ha gond van adnak másikat.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3366) Stunts666 válasza Tiger. (#3365) üzenetére


Stunts666
őstag

Ez a marka nekem is bevalt. Csak en az Anti-Shock foliat vettem.

(#3367) Tornado85 válasza Tiger. (#3365) üzenetére


Tornado85
tag

Igazság szerint ,azért értem volna be a kínai tempereddel,mert még flip tok is lesza telefonon,tény hogy elrondítom,de a munkám közben megóvom a sérülésektől:)DE köszönöm!

Ha én válaszolok az üzenetedre,te is vehetnéd a fáradságot hogy vissza válaszolsz!

(#3368) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Emlékeztek régebben raktam fel egy videót amiben azt mutattam hogy a kedvencekből ha hívok valakit akkor nem úgy csinálja ahogy kéne, rájöttem a skype volt a hibás azon belül is a skyp fiok, eltüntettem és jó lett:)

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3369) zoltan77 válasza Tiger. (#3368) üzenetére


zoltan77
aktív tag

Köszönjük az infot. Még is csak az M9 a legjobb telefon :)

Samsung S22 plus 8/256 Galaxy watch4 classic 46mm

(#3370) Tiger. válasza zoltan77 (#3369) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Csak az a bajom hogy egy ido utan vissza rakja a fiokot, nincs valami megoldas ra hogy ne szinkronizalja, a skypot, mert akkor talan nem csinalna fiokot.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3371) feenty válasza Tiger. (#3370) üzenetére


feenty
aktív tag

Próbáld meg ezt: (ez csak egy tipp, hátha segít)
Emberek alkalmazást elindítod, majd bal felül a lenyíló menüböl kiveszed a pipát a skype elől... Hátha akkor nem fog szüttyögni a skype-os kontaktlistáddal.

" everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

(#3372) Bari81


Bari81
tag

(#3373) ffodi válasza Bari81 (#3372) üzenetére


ffodi
veterán

Jujj de ocsmány.

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#3374) Tiger. válasza feenty (#3371) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Sajnos nem jó, a skype és az 5.1 android kavar be, megnéztem m7 5.02 ott jó, a fiokot meg ha kiszedem nem működik a skype.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3375) feenty válasza ffodi (#3373) üzenetére


feenty
aktív tag

Szerintem is az. Igazán nem is értem mit lovagolnak ezen a design problémán. Nincs azzal semmi baj szvsz., hogy nem változott sokat, hisz az alapkoncepció nagyon is rendben van az M7 óta. Tény hogy a kijelző körül a káva kicsit széles, tény, hogy alul felesleges a fekete sáv a HTC logóval, szóval volna min változtatni, de nem hiszem hogy újra kellene gondolni az egészet.
Főleg ha abból indulok ki, hogy ha eltűnne az alsó fekete sáv, az akkora mértékben megváltoztatná a telefon előlapjának a teljes arculatát, hogy sokan úgy tekintenének rá mint egy teljesen friss design-ra.

" everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

(#3376) Ubi válasza ffodi (#3373) üzenetére


Ubi
tag

Én is megijedtem, de aztán találtam valamit (A lényeg az "update" a végén):
[link]

HTC Desire - HTC Sensation - HTC One S - HTC One (M7) - HTC One (M8) - HTC One M9 - OnePlus 3 - OnePlus 5 - Huawei P10 Plus - OnePlus 6T - OnePlus 8 Pro - iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 7

(#3377) Klaus Duran válasza Ubi (#3376) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

Szerencse. Ilyen ronda telefont max a Samsung adna ki. ;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#3378) Ubi


Ubi
tag

AirDroiddal szerettem volna zenét másolni a telefon SD kártyájára, de sajnos nem megy. Ez App hiba, vagy a HTC-nek van valami biztonsági beállítása??? ( Telefonra simán másol)

[ Szerkesztve ]

HTC Desire - HTC Sensation - HTC One S - HTC One (M7) - HTC One (M8) - HTC One M9 - OnePlus 3 - OnePlus 5 - Huawei P10 Plus - OnePlus 6T - OnePlus 8 Pro - iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 7

(#3379) ffodi válasza feenty (#3375) üzenetére


ffodi
veterán

Én sem értem miért kéne változtatni azon ami bevált. :)

A fekete sáv engem egyébként nem zavar, bár az igazat megvallva eltűnhetne, mert az M7-en még volt értelme, mert ott voltak a kapacitív gombok, de azóta.....

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#3380) keIdor válasza Bari81 (#3372) üzenetére


keIdor
titán

Nem ez fogja kihúzni a HTC-t a ganéból, az is biztos. Egyébként továbbra is egy ilyesmi (további képek: [link], [link], [link]) telefon kéne csak, én biztos megvenném. + Type-C természetesen. Legyen benne Snapdragon 820, egy G4, S6 féle kamera, szóval ne gyengébb, meg egy picit jobb kijelző. Felbontás maradhat, szoftver eddig is szuper, aksi időn meg talán javít a Marshmallow.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#3381) Bari81


Bari81
tag

Sziasztok. Eddig nem próbáltam és nem is használtam biztonsági lezárást. Most beállítom pl. a mintát + telefon zárása azonnal, és csak akkor kérdezi egyszer, ha újraindítom a készüléket. Mit csinálok rosszul? Amúgy a cerberust szeretném rátenni, mert régebben megvettem. De így semmi értelme, ha nem záródik le a telefon.

(#3382) HUTCHDB válasza Bari81 (#3372) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Azért ne feledjük már el, hogy honnan is ered az i6 hátsó antenna megoldása...
Kicsit azért erős, hogy most úgy állítják be (ebből a szempontból), hogy a hTc "lop", holott ez konkrétan pontosan fordítva van/volt.
[link]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#3383) Red Bull fan válasza HUTCHDB (#3382) üzenetére


Red Bull fan
aktív tag

+1

(#3384) Bari81 válasza HUTCHDB (#3382) üzenetére


Bari81
tag

Tök mindegy, pénz van erre... Perelnek mindenért, az is reklám.

(#3385) HUTCHDB válasza Bari81 (#3384) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Most nem erről van szó.
Ha meglátnak egy htc telefon (M7-8-9) hátsó részt, egyből mindenki arra asszociál, hogy nézd már ellopták az iPhone-tól....

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#3386) Varoz válasza HUTCHDB (#3382) üzenetére


Varoz
őstag

Pontosan! :K

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#3387) no more válasza HUTCHDB (#3385) üzenetére


no more
addikt

Az a szomorú, hogy nem csak buta FB "szakmai" oldalakon látom (Tech2 és társai), amiről beszélsz, hanem már itt is fordult elő... M9 kép "iphone koppintás hátlap".

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#3388) keIdor válasza HUTCHDB (#3385) üzenetére


keIdor
titán

Meg lehet nézni melyik volt előbb... M7 2013-as telefon. Ennek azért mindenki utána nézhetne, nem kell hozzá diploma.:))

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#3389) Varoz válasza keIdor (#3388) üzenetére


Varoz
őstag

Mégis hülyék hozzá sokszor a diplomások is. :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#3390) Ubi


Ubi
tag

Új HTC csúcsmodell

[ Szerkesztve ]

HTC Desire - HTC Sensation - HTC One S - HTC One (M7) - HTC One (M8) - HTC One M9 - OnePlus 3 - OnePlus 5 - Huawei P10 Plus - OnePlus 6T - OnePlus 8 Pro - iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 7

(#3391) akoska07 válasza Ubi (#3390) üzenetére


akoska07
nagyúr

Remélem végre az jön amit már az M8-nál is vártam,még jobban az M9-nél.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#3392) Tiger. válasza Ubi (#3390) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Sztem ez kamu, majd ha kint van hivatalosan is, akkor elhiszem.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3393) Ubi válasza Tiger. (#3392) üzenetére


Ubi
tag

Miért lenne kamu???

HTC Desire - HTC Sensation - HTC One S - HTC One (M7) - HTC One (M8) - HTC One M9 - OnePlus 3 - OnePlus 5 - Huawei P10 Plus - OnePlus 6T - OnePlus 8 Pro - iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 7

(#3394) Tiger. válasza Ubi (#3393) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Gondolkozz es rajossz, ezt eljatszottak az m9 nel is.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3395) jacis


jacis
nagyúr

Üdv mindenkinek.
Csatlakozom hozzátok ha nem gond :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3396) akoska07 válasza jacis (#3395) üzenetére


akoska07
nagyúr

Üdv!

Honnan milyen mennyi ? :)

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#3397) jacis válasza akoska07 (#3396) üzenetére


jacis
nagyúr

Mobilkereskedés.hu
Gold-silver
149eFt

Már rég szemeztem vele igaz nagyon le van szólva de pont ez vonz benne.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3398) akoska07 válasza jacis (#3397) üzenetére


akoska07
nagyúr

Grat hozzá. :K

Azok szólják le akik nem értenek hozzá,sosem volt HTC-jük,vagy irigyek,vagy millió más ok miatt.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#3399) jacis válasza akoska07 (#3398) üzenetére


jacis
nagyúr

A teszt óta jött már valami frissítés rá?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3400) Rixman válasza jacis (#3399) üzenetére


Rixman
tag

Több is. Volt egy bő 500megás és egy bő 800megás is. Jelenleg 5.1 a legfrissebb gyári szoftver.

A női mell a bizonyíték arra, hogy a férfiak igenis tudnak egyszerre két dologra koncentrálni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.