Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:34

LOGOUT.hu

HTC ONE M9

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3251) Tiger. válasza Nightfall75 (#3250) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Sikerült, de nem volt könnyű szülés:)

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3252) zsolt0017 válasza Tiger. (#3243) üzenetére


zsolt0017
tag

Ha tudnál olvasni, megértetted volna, hogy azt írtam, a platformon (android) belul a legjobb rendszert kapod (sense), ami sajnos kevés készüléken fut. Ez a nyílt rendszer hátulütője, vagy neked senki sem szólt róla? Nekem ugyan mindegy mit csinalsz, valószínűleg úgy sem lesz jó soha neked ez a telefon.

(#3253) Tiger. válasza zsolt0017 (#3252) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Én voltam az aki telefon használat után elég hamar megtaláltam a hibákat, mert ehhez van érzékem, és már ne haragudj de én elvárom hogy egy közel 300ezres telefon tudja azt amire hivatott, Semmi bajom a készülékkel, és a sense is jó, szted miért nem váltam meg az m7től???
Gondolkozz, lehet hogy sok hibát vagyok képes észre venni, ami sztem nem baj, mert ha legalább ilyen emberek dolgoznának mint én nem lenne ennyi hiba, nem csak a htc re értendő, de legyünk őszinték elég sokáig kellett használni a telefont úgy hogy hívás után fekete volt a képernyő, mig más androidos készülékeknél ilyen nem volt, elég gáz egy 300ezres telefont így kiadni nem gondolod?
Szted miért megy lefele a htc?
Mert félvállról veszi a dolgokat pl ebbe a kamerába rakhatott volna O.K.S nem? 270eft mig más gyártó még a régebbi cuccába is bele rakta.
Ne érts félre, de én meg azokat az embereket utálom akik nem látják a fától az erdőt, hamarosan kiderül hogy ez 5,1 hiba vagy csak nálam volt gond.
Én ilyen ember vagyok elvárom hogy rendesen működjön a telefon, ha neked a észrevételeim nem tetszik, akkor ne olvasd el, és legfőképp a süket szövegtől kímélj meg peace :R

Közben kész a factory reset de ugyan az ha a gombokkal állítgatom a hangot akkor nem ad hangot, csak ilyen pityegést, a meglévő csengő hang nem szólal meg, persze ez nem baj, max akkor ha amikor hívnak és akkor sem szólalna meg.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3254) Jeanne d'Arc

Sziasztok!
Olyanokat kérdeznék akik Magyarországon szolgáltatónál vásároltak telefont. Belepiszkáltak a ROM-ba? Vagy teljesen gyári és nincs tele lomokkal?

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#3255) MerLinh válasza Tiger. (#3253) üzenetére


MerLinh
senior tag

A hangero gombokra gondolsz? Nem emlekszem hogy a csengohangot szolaltatta volna meg valaha, mindig csak pityeget. A csengohangot csak a beallitas, csenghangero csuszka szolaltatta meg. Majd kijavit mas ha rosszul emlekszem.

Laleh: szerencsre itt meg nem divat az okostelefonok szoftvereztetese, meg sztem nem csinalnak meg a gyartok sem azert a parezer telefonert.

[ Szerkesztve ]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#3256) zoltan77 válasza Jeanne d'Arc (#3254) üzenetére


zoltan77
aktív tag

Vodánál vettem, nincs belepiszkálva, teljesen tiszta.

Samsung S22 plus 8/256 Galaxy watch4 classic 46mm

(#3257) Ubi válasza Jeanne d'Arc (#3254) üzenetére


Ubi
tag

T-től vettem függetlenül, és teljesen szűz. Semmi plusz :C .

HTC Desire - HTC Sensation - HTC One S - HTC One (M7) - HTC One (M8) - HTC One M9 - OnePlus 3 - OnePlus 5 - Huawei P10 Plus - OnePlus 6T - OnePlus 8 Pro - iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 7

(#3258) Ubi válasza Tiger. (#3253) üzenetére


Ubi
tag

Osztom MerLinh válaszát. Soha nem volt hang, csak a beállításoknál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1000%
A meglévő M8-on is megnéztem. :)

HTC Desire - HTC Sensation - HTC One S - HTC One (M7) - HTC One (M8) - HTC One M9 - OnePlus 3 - OnePlus 5 - Huawei P10 Plus - OnePlus 6T - OnePlus 8 Pro - iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 7

(#3259) Jeanne d'Arc

Köszönöm szépen mindenkinek. :))

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#3260) Klaus Duran válasza Ubi (#3258) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

M7 is csak pittyeg, de azt se mindig.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#3261) Tiger. válasza Ubi (#3258) üzenetére


Tiger.
nagyúr

oksa úgy emlékeztem hogy amikor a + - nyomogattam és kézel a csuszkát akkor szólt a csengő hang,de 5.02 nél nálam tuti.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3262) Varoz válasza Tiger. (#3261) üzenetére


Varoz
őstag

Először nem értettem milyen hangot hiányolsz, azt hittem, hogy a csipogást. De látom a csengőhangot hiányolod. WTF? Soha nem volt olyan telefonom amin, ha a hangerő gombokkal állítottam a hangját és közben megszólalt volna a csengőhang! Sose, egyik se! Csak a beállításokban ha állítgatom, csak ott szólal meg és ez így is van jól. Te valamit benéztél. :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#3263) MerLinh válasza Tiger. (#3261) üzenetére


MerLinh
senior tag

ha külön nem mentél rá a továbbiakra, hanem csak megjelent csuszkát tologattad kézzel akkor semmi hang nincs, és mindig is így volt, márkafüggetlenül, mert az globális értesítő hangerőt nyomja nem a csengőhangét külön
És most tekintsünk el attol, hogy most már van lehetőség külön kezelni a csengőhangerőt és az értesítőt a felugró ablakban, emiatt tutti nem írtak új rutint, meg szerintem nem is fognak.

[ Szerkesztve ]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#3264) Tiger. válasza MerLinh (#3263) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Amen.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3265) szegto


szegto
senior tag

Üdv.
Arra lennék kiváncsi, hogy abban az esetben érvényes a garancia, ha a bolt számlát ad és nem nyitja ki a dobozt h lepecsételje de a HTC-s kiskönyvet, mert futárral jön, de ideadja mert benne van a dobozban?
Ekkor érvényes, hogy IMEI szám alapján megy a gari?
Valakinek van ebben tapasztalata?
Mert a bolt állítja h gyári gari van rá, de igy hogy nincs kitöltve a garifüzet nemtudom mennyire érvényes...

Üdv

(#3266) feenty válasza szegto (#3265) üzenetére


feenty
aktív tag

Soha nem kellett még gariztatnom HTC-t, de emlékeim szerint nekem soha nem is nyomott pl. a T-mobil semmit sehova. Elég lett volna a számla ha gond lett volna. Nem hiszem, hogy a T így trükközött volna, szóval szvsz. elég a számla!

" everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

(#3267) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Független M9 lehet tiltós? Mert azt írja az eladó, hogy független, de attól el tudom képzelni, hogy pl. Telekomos, aki független M9-et árult. Sajnos semmi papírja nincs, az eladó azt állítja, hogy nem találja.

Szerk: Látom, hogy pár sorral fejjebb van leírva, hogy T-s függetlenként adta. Akkor felejtős ez a teló, mert gyanúsan olcsó is (110 ezer Ft). Van egy olyan érzésem, hogy Telekomos.

migabi24: Igen. Ráadásul az eladó elég szűkszavú, telefonon is alig lehet érteni mit mond. Csak van néhány pozitívja.

[ Szerkesztve ]

(#3268) migabi24 válasza rayoliviero (#3267) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ha nincs papírja egy szinte új telefonnak ami egy vagyonba kerül, az már több mint gyanús, és igen simán lehet a telekomos független, akkor viszont simán tiltós

(#3269) rayoliviero válasza migabi24 (#3268) üzenetére


rayoliviero
veterán

GSM boltból származik, azt írta. Leila GSM az üzlet neve.

w333: Ok.

[ Szerkesztve ]

(#3270) w333 válasza rayoliviero (#3269) üzenetére


w333
félisten

Messzire kerüld el az ilyen "kétes" használt telefont ... :((

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#3271) feco6512


feco6512
tag

Sziaztok billentyüzet szinét szeretném állitani lehet hozzá letölteni valahonnan?

(#3272) Tiger. válasza feco6512 (#3271) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Temakkal tudod valtoztatni

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3273) feco6512 válasza Tiger. (#3272) üzenetére


feco6512
tag

Köszönöm a segítséget

(#3274) feco6512


feco6512
tag

A wipet hogy lehet törölni?odáig eljutok hogy kiválasztom a wipe particiot majd egy telefon jelenik meg piros felkiáltó jellel és innen nem tudok tovább lêpni mit rontok el?az M8 ez müködött.

(#3275) Tiger. válasza feco6512 (#3274) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ha jól emlékszem amikor megjelenik a háromszög akkor nyomogasd a bekapcsoló, és a hangerő+ közben nekem úgy előjött a menü.

Nekem is lenne egy kérdésem hogy tudom meg csinálni azt hogy a maglévő témában vissza állitani a tárcsázásnál az arcokat, mert igazándiból nem is használom a témát, csak a fekete tárcsázó miatt kellett, van saját háttérképem és ikon packom.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3276) feco6512 válasza Tiger. (#3275) üzenetére


feco6512
tag

Köszi úgy van ahogy montad sikerült😄

(#3277) Tiger. válasza feco6512 (#3276) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Igazán nincs mit:)

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3278) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Uj hibat veltem felfedezni, nem nagy de az m7 nincs ilyen. Ha hivok valakit a kedvencekbol es ha van rakva hozza kep, akkor hivasnal az alapot mutatja, par s es a bealitott kepet mutatja.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3279) Tiger.


Tiger.
nagyúr

link erről lenne szó híváskor ha a kedvencekből indítom mi rörténik

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3280) erdomester2


erdomester2
tag

Sziasztok! Nekem M8-cam van, de nem ez a lényeg. Hogyan tudom távolról letiltani a telefont vagy felhívni magam? Ma elhagytam itthon a telefonom félálomban és megpróbáltam a sense-re felmenni, de a korábbiakkal ellentétben csak egy profil oldalt mutat, semmilyen opció nincs. A google sem dob ki semmit a "call your htc from computer" és egyéb találatokra. A htc software+apps aloldala pedig egy szép landing page nulla hasznos tartalommal. Létezik, hogy megszüntették ezt az opciót?

(#3281) Loboda válasza erdomester2 (#3280) üzenetére


Loboda
senior tag

Már rég megszüntette a HTC ezeket a lehetőségeket.
Van rámás megoldás, több is, pl.
Megnyitod pc-n Google Play-t, bejelentkezel, a képed alatt van egy fogaskerék, azt megnyitod, ás az android eszközkeresővel már tudod is csörgetni a készüléket!
De ha profibb program kell akkor a Cerberust ajánlom, az tud mindent!
Rögzít hangot, videót, képet távolról, csönget riaszt, ha kell zárolja vagy akár törli is a telefon adatait, és még sok minden másra is képes!

(#3282) erdomester2 válasza Loboda (#3281) üzenetére


erdomester2
tag

Köszi szépen, működik!

(#3283) no more válasza Tiger. (#3253) üzenetére


no more
addikt

M7-en is csak te találtál hibákat anno, mindenki másnak tökéletesen működött/működik a telefon (pl. nekem), jelenleg is. Mi lenne, ha nem a tákolt, bugos Vipert használnád, hanem kipróbálnád picit a telefont gyári állapotban? Így, aki idejön olvasgatni a készülékről, -mert mondjuk tetszik neki-, nem fogják a kamu hibáid eltántorítani az esetleges vásárlástól. :)

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#3284) Tiger. válasza no more (#3283) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nezted te azt a videot? Az m7 mindenkinel jo? Erdekes tele van a forum garoztatassal nem csak kamera, de bolcsebb maradtal volna hs megsem szolalsz. Van m9ed? Ez teljesen gyari nincs rootolva.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3285) no more válasza Tiger. (#3284) üzenetére


no more
addikt

Csinálja azt a hibát gyári állapotban is? Itt ez a kérdés...

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#3286) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Latom nagy dolgot kertem.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3287) no more válasza Tiger. (#3286) üzenetére


no more
addikt

Most, hogy szerkesztetted, már látom, hogy gyári... :U M7-en most próbáltam és működik normálisan, valóban, most néztem meg.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#3288) Tiger. válasza no more (#3287) üzenetére


Tiger.
nagyúr

M7 teljesen jo nalam is, m9 re lennek kivancsi.Bajnak nem baj, ennel nagyobb baja ne legyen.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3289) Varoz válasza Tiger. (#3279) üzenetére


Varoz
őstag

Milyen krumplival videóztad ezt? A másik meg célozhattál volna jobban is, nem sok látszik. :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#3290) Tiger. válasza Varoz (#3289) üzenetére


Tiger.
nagyúr

M7 de már megoldódott.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3291) Dreamie


Dreamie
őstag

Hali!

Beléptem a klubbe egy sötétszürke vodással, eddig nagyon tetszik! Lenne egy kérdésem. Htc átviteli eszközzel szeretném átvinni az adatokat, de nem műxik valamiért... Esetleg valami mással át tudnám dobni az sms-eket, fényképeket? Ja, m7-ről váltottam!

Köszi előre is!

Üdv.: Dreamie

[ Szerkesztve ]

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#3292) Loboda válasza Dreamie (#3291) üzenetére


Loboda
senior tag

SMS Backup & Restore, lemented az adatokat vele belső tárhelyre vagy Google Drive - Dropbox fiókba, az új készülékre is feltelepíted, majd vissza állítod a Google Drive vagy Dropbox fiókból!
A fényképeket legegyszerűbb pc-vel lementeni és átmásolni az új készülékre.

(#3293) Dreamie válasza Loboda (#3292) üzenetére


Dreamie
őstag

Közben megoldódott... Én voltam a balf@sz... Olvasni is kellene, nem csak kapkodni.... :D

Köszönöm a segítséget! :) :R

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#3294) Hewty


Hewty
csendes tag

Melyik okosora jó jelenleg szerintetek ?

(#3295) Klaus Duran válasza Hewty (#3294) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

Ha vennék akkor [link].

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#3296) mocsyzozi válasza Hewty (#3294) üzenetére


mocsyzozi
tag

nekem LG Urbane van szerintem ez a legszebb most kapható okosóra,de annyit nem ér amennyiért árulják......

Mocsyzozi

(#3297) akoska07


akoska07
nagyúr

Nektek is volt frissítés a telefonra ?
kb 800Mb

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#3298) Rixman válasza akoska07 (#3297) üzenetére


Rixman
tag

Az 5.1 érkezésekor volt.

A női mell a bizonyíték arra, hogy a férfiak igenis tudnak egyszerre két dologra koncentrálni.

(#3299) Tiger.


Tiger.
nagyúr

A hiba vissza tért factory reset után is, de most már leszarom kiraktam a képernyőre widgetként a kedvenceket és ott jó, hozzá rendeltem a hívást egyből hívja is nem váltogatja a hívási képet.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3300) Dreamie


Dreamie
őstag

Hali!

M7-ről váltottam, 1,5 napja használom. Azonnal lenyalt kettő frissítést, ha jól emlékszem valami hibajavítást és a lolit. :) A két frissítés alatt azt hittem kigyullad a telkó, kicsit meg is ijedtem... :D Most már viszont nagyon baba, nem melegszik, röccenés nincs, jól tettem, hogy maradtam a HTC-nél. Gondolkodtam a S6 edge-n, de nem bántam meg. Ez a sense ez valami csoda. M7 után kicsit nagynak tűnik, de szerintem pár nap alatt ezt megszokom. Éjszakai dokkolót valaki használ? Esetleg tudna ajánlani?

Köszönöm!

Üdv.: Dreamie

[ Szerkesztve ]

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.