Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:34

LOGOUT.hu

HTC ONE M9

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4601) stilo18 válasza Speeedfire (#4600) üzenetére


stilo18
addikt

Köszönöm szépen. Az előlapi UP kamera tényleg azt tudja mint amit az M8 tudott? Mert akkor azzal viszont elégedett leszek...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#4602) akoska07 válasza stilo18 (#4599) üzenetére


akoska07
nagyúr

Nekem semmi bajom a kamerával,mások szerint nem annyira jó. :)

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#4603) Speeedfire válasza stilo18 (#4601) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Szerintem teljesen jó az előlapi is. Kevés fényviszony mellett is jó, illetve nagy a látószöge.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#4604) A 2. Vesztes válasza stilo18 (#4601) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Azt tudja!

Szürkületben kiváló szelfiket készíthecc majd vele! Ezt az elrendezést tényleg mindenki dicséri!

Vuff!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#4605) no more válasza Speeedfire (#4600) üzenetére


no more
addikt

Hehe, azt írják, hogy jobb mint a Z3 kamerája. :D

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#4606) Varoz válasza A 2. Vesztes (#4593) üzenetére


Varoz
őstag

Az belsőre is játéktelefon a hTC melett. Főnökömnek volt. Nem tettem volna az M8-am mellé. :D
A fórumtárs bajait az S5-el elhiszem. Főnököm is állandóan szervizeltette. ;]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#4607) Bar1 válasza stilo18 (#4601) üzenetére


Bar1
aktív tag

Nem, az M9-é rosszabb, mert fixfókuszos.
A hátlapival nappal jó képeket lehet vele csinálni, kisebb hiba egyedül a kép szélein megjelenő életlenesedés. Kevés fény mellet elég közepesek a képek, könnyen romlik a minőség.

(#4608) Tiger. válasza Bar1 (#4607) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Kevés fény mellett ott a hdr

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4609) A 2. Vesztes válasza no more (#4605) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Héjjj, ezt nekem címezted, íly kajánul vigyorogva???

Vuff?

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#4610) A 2. Vesztes válasza Bar1 (#4607) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

A tesztben a specifikációknál autófócust ír a másodlagos 4UP ra. Elírták volna? :F

Vuff?

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#4611) kdennis


kdennis
aktív tag

És Antutun most hány pontos az M9, mert a régi tesztben még 50.000 körül volt, a Samu meg 70

(#4612) Bar1 válasza A 2. Vesztes (#4610) üzenetére


Bar1
aktív tag

Elírták. De állítólag az M10-ben az előlapi kamera már OIS-szel is fel lesz vértezve.
Evleaks kép az M10-ről (a képernyő direkt van eltorzítva). fehérben, ilyen szögből nem annyira szép, élőben állítólag sokkal jobb az összhatás.
Ami idegesítő: a világosszürke elől-hátul teljesen jól ilet a fekete képenyőhöz az M78-on-en, az M9-nél már bevezették a gagyi aranyszéleket rózsaszín beütésű előlappal, az A9-nél meg ráálltak az iPhone-os hülyeségre a világosszürke hátlaphoz fehér frontot téve. Így az már túl nőies lesz.
Valószínűleg ez lesz M10-nél is a színkombináció, ami nagyon nem jó.

[ Szerkesztve ]

(#4613) Rixman válasza kdennis (#4611) üzenetére


Rixman
tag

Kb. ennyit.

[ Szerkesztve ]

A női mell a bizonyíték arra, hogy a férfiak igenis tudnak egyszerre két dologra koncentrálni.

(#4614) kdennis válasza Rixman (#4613) üzenetére


kdennis
aktív tag

Asztamindenit... Ez komoly? :Y

(#4615) Rixman válasza kdennis (#4614) üzenetére


Rixman
tag

Hasonló pontszámokat dob mindenkinek mióta megjelent a hatos droid.

A női mell a bizonyíték arra, hogy a férfiak igenis tudnak egyszerre két dologra koncentrálni.

(#4616) kekkola válasza kdennis (#4614) üzenetére


kekkola
senior tag

Igen, ennyit ér az S7 135k-s eredménye. Százszor inkább M9...

O+8T

(#4617) kdennis


kdennis
aktív tag

Hát ez nagyon durva... Most szeretnék én is M7-est cserélni és nagyon nézelődök. Csak nincs ujjlenyomat sz. az M9-be :( azér az jó lenne, ha már a hátsó kamerája szar.

(#4618) Varoz válasza Bar1 (#4612) üzenetére


Varoz
őstag

Elöl, hátul OIS lesz a kamera? Fincsi. Egyre jobban tetszik az M10. Én biztos, hogy venni fogok egyet. :))

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#4619) keIdor válasza Bar1 (#4612) üzenetére


keIdor
titán

Így hogy kb. középen van a gomb így elég szép. A9-nél nem tetszett ez. Nálam bejövős, már nagyon várom mi sül ki ebből.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#4620) A 2. Vesztes válasza Bar1 (#4612) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Ájh, de nem teccik ezen a képen! Aggaszt ez a fehér előlap, nagyon nincs fémérzete!!! Vajon miből lehet..?

Vuff???

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#4621) lezuvius válasza Bar1 (#4612) üzenetére


lezuvius
őstag

Sokan utalni fogtok emiatt de nezegetem ezt a kepet es valahonnan ismerosnek erzem. Erre leveszem a telefonom kijelzojerol a szemem es kicsit nagyobb szogben tekintek ra ujbol mire eszembejut,hogy hat persze! Eppen ugynezzki mint az a telefon amirol irom ezt a hozzaszolast... :(

Egy S6-M9 tulaj...

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#4622) kdennis válasza lezuvius (#4621) üzenetére


kdennis
aktív tag

Jah... egy ronda Samsung

(#4623) kirkri


kirkri
addikt

A héten átnyergeltem én is egy M9-re.
Nem meglepően a topiklakók nagy részével találkoztam a korábbi generációk során, (Sensation, One X, M7, M8) úgy látom azért sokan hűek még a márkához. :) Ugyan írjátok páran, hogy nagy a különbség az M8-hoz képest, de én nem igazán tapasztaltam. Viszont 8 ezer forintot kellett ráfizetnem az M8-ra, és lett egy 1 hónapos M9-em, tehát egyértelműen megérte.

21 éve a Prohardveren! ™

(#4624) stilo18 válasza kirkri (#4623) üzenetére


stilo18
addikt

Egy kis használat után véleményezed még? :)
A kamerával már tisztában vagyok, sok tesztet elolvastam, itt is sokat segítettek..

A kijelzőt Te is gyengébbnek érzed?

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#4625) kirkri válasza stilo18 (#4624) üzenetére


kirkri
addikt

A két telefont egymás mellé téve a színei nagyon másak, (kicsit nekem Samsung beütése van) de gyengébbnek nem nevezném. Számomra nagyon szép a "kép" ezen a kijelzőn is.
Amit még megfigyeltem a kijelzővel kapcsolatban, hogy az automata fényerő szabályozás erősen különbözik az M8-tól. M9-en látványosan sötétebb ugyanazon külső fényhatásnál a telefon kijelzője.

Hogy egy (számomra) egyértelmű negatívumot mondjak, szívás, hogy a bekapcsológomb oldalra került. Az autós tartóban nagyon magasra kell állítani a készüléket ahhoz, hogy ne nyomja a tartó a gombot.

De ezek csak a saját tapasztalataim, mindössze mezei vélemények.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#4626) Speeedfire válasza kirkri (#4625) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Autós tartóban nálam is elég viccesen áll. :DDD

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#4627) Diamond500 válasza kirkri (#4625) üzenetére


Diamond500
senior tag

Üdv a klubban!
Automata fényerőszabályzásra használd a "lux dash" progit, nekem bevált!

[ Szerkesztve ]

(#4628) kirkri válasza Diamond500 (#4627) üzenetére


kirkri
addikt

Köszönöm, kipróbálom! :R

21 éve a Prohardveren! ™

(#4629) stilo18 válasza kirkri (#4625) üzenetére


stilo18
addikt

Köszönöm a választ, talán hétfőn már én is a klubban leszek :)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#4630) Bar1 válasza A 2. Vesztes (#4620) üzenetére


Bar1
aktív tag

Elől vég Gorilla Glass, alatta gondolom vékony műanyag. A hátlap viszont ugyanúgy a megszokott unibody fém lesz.
Én is jobban örültem volna, ha elől is fém lett volna, mert a telefont elölről nézzük és ott kellene a legjobban a fémérzet.

(#4631) Bar1 válasza lezuvius (#4621) üzenetére


Bar1
aktív tag

A feketénél nem, de fehér színben valóban samsungos beütése van, amire eléggé ráerősít az ujjlenyomatolvasó. De az is igaz, ma már egyre nehezebb egyedibb formát találni az előlapra, a fém előlap ezen a problémán sokat segített volna. Személy szerint én kidobnám az ujjlenyomatolvasót, így elől még kisebb lenne az alsó káva.
A túl nőiesen lekerekített élek se tetszenek, főleg az M7, de az M9 is markánsabb az éleknél, mint az M10.
A Samsungnál nekem az S6 Edge és az S4 Black Edition kifejezetten tetszik.

(#4632) no more válasza Bar1 (#4631) üzenetére


no more
addikt

A fekete szemből inkább Meizu-s. De igazából tök mindegy, ezzel, hogy elhagyják a régi, tipikus "One" design-t, szinte bele fog olvadni az M10 a többi szürke divatfonba (Samsung, iPhone, Huawei, stb)... :(

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#4633) A 2. Vesztes válasza Bar1 (#4630) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Figyuka, te amerikai címerállat! Honnan vannak ilyen pontos infóid? Talán oly élesen lácc mint egy sas? ;)

Bízom benne, hogy csipás a szemed.

Vuff!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#4634) Diamond500


Diamond500
senior tag

Frissítés óta nekem a dupla koppos ébresztés határozottan jobb lett, minden alkalommal mükszik! :C

(#4635) Bar1 válasza A 2. Vesztes (#4633) üzenetére


Bar1
aktív tag

M10-ről írok éppen :)
Azt, hogy alatta műanyag van, én gondolom, de más nem nagyon jöhet ott szóba. A többi infó az XDA egyik, időközben lezárt fórumáról származik, ahol több hozzászóló látott más képeket is a készülékről ill. többük ki is próbálta a tesztkészülékeket. De csak csepegtetettek infókat, ami ípont jó, hiszen jó, ha a HTC-nek is marad valami bejelentenivaló - a baj csak az, ápr. közepe nekem kissé távolinak tűnik a konkurencia hamarosan bejelentett zászlóshajóihoz képest.
Eddig amúgy 3 fajta tesztkészülék ismert, kettő nagyon hasonlít egymásra, ami különbözik az eddigi evleaks által közzétett fekete és fehér mobil (ujjlenyomatolvasó is máshol van). De a design alapvetően ugyanaz.

(#4636) gr.bence


gr.bence
aktív tag

Sziasztok.

Sokadszorra jön elő a következő hiba: telefon lezarò gomd nem akar müködni az android 6 frissitès òta.. csinaltam visszaàllìtàst...egy darabig jo aztan megint nem müködik majd megint visszaàllìtàs megint jo aztàn megint nem...a telefont valamikor ujra tudom indìtani a hangeeő fel ès bekapcs gomb komboval valamikor nem...nem hiszem hogy a gomb maga lenne rossz...ez szoftveres problèma. Valakinek ötlet?
Gyàrira is visszaàllìtottam màr...
Amit mèg èszre vettem hogy hosszab nyugalmi àllapot utàn jelentkezik ez a hiba...lehet köze van az ùj energia gazdàlkodàshoz?

(#4637) Tiger. válasza gr.bence (#4636) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Mar mint a ki, be kapcsologomb?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4638) akoska07 válasza gr.bence (#4636) üzenetére


akoska07
nagyúr

Elég fura "probléma".
Esetleg szervíz ?

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#4639) gr.bence


gr.bence
aktív tag

Igen a ki be kapcs gomb.
Sajna szervizt nem tudom most megoldani mert ausztriaba vagyok.

(#4640) Tiger. válasza gr.bence (#4639) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nekem ez hardveres hibanak tunik, nalam a 2 fr ota minden rendben, pont mikor elcserektek volna egy almara😁

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4641) gr.bence válasza Tiger. (#4640) üzenetére


gr.bence
aktív tag

98% mondom hogy nem hardver...hanem szoftver

(#4642) Tiger. válasza gr.bence (#4641) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Akkor meg lehet ugy raktak ossze 6.0 mindenkinel mas hibat produkaljon.Bootloaderben is igy viselkedik?

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4643) Diamond500 válasza Tiger. (#4642) üzenetére


Diamond500
senior tag

Ezt te se gondolod komolyan remélem :p

[ Szerkesztve ]

(#4644) Tiger. válasza Diamond500 (#4643) üzenetére


Tiger.
nagyúr

De komolyan gondoltam, mert nálam is jelentkeztek régebben furcsaságok, amik másnál nem, de volt itt olyan akinek a bill akadozott, szóval igen komolyan GONDOLTAM!!!

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4645) Diamond500 válasza Tiger. (#4644) üzenetére


Diamond500
senior tag

De ezen ne csodálkozz, lényegében rendszert cserélsz az alkalmazások "alatt" nem csoda, hogy némelyik megkergül. Ez minden telefonnál így van, még Nexusokon is..

(#4646) no more válasza Diamond500 (#4645) üzenetére


no more
addikt

Vagy csak simán gyári beállítást kell rajta nyomni, ahogy ajánlott minden nagy verzióváltásnál.

De elvileg meg is tette, azóta nem láttam tőle sírást... még. :D Majd, ha kijön a legújabb hulladék custom ROM, akkor fog elszabadulni a pokol! ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#4647) FGyula30


FGyula30
aktív tag

2 hónap lg g3 (tévedés) után újra vissza htc.
Nyugalom van...

(#4648) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Ez mi? Csak nem az amit az m10be is rakni fognak? Már mint a kamera.
S7 edge

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4649) kirkri


kirkri
addikt

Olyan furcsasággal szembesültem ma, hogy a telefon kijelzője időnként bekapcsol.
Le van téve az asztalra, nem mozdítom, erre egyszer csak látom, hogy van kép a kijelzőn. Ma már több alkalommal produkálta. Bízom benne, hogy csak valamelyik alkalmazás lehet a ludas, de egyelőre nem sikerült rájönnöm melyik lehet az.

21 éve a Prohardveren! ™

(#4650) keIdor


keIdor
titán

HTC One X9 - ez egy szép telefon lett és jön Európába. De sajnos a SoC-t nem szeretem.:(
Snapdragon 820-al már rendelném is...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.