Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:34

LOGOUT.hu

HTC ONE M9

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2501) Tiger. válasza pg1966 (#2496) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Koppintos dolog sztem is jobb de a hivasos valtozatlan, mikor hogy.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#2502) mtibusz


mtibusz
tag

Srácok ! pg1966 , fravik , feenty !!! :) :)

Köszi az infót!

így már azért lényegesen egyszerűbb lesz a választás.
azt hiszem hétfőn meg is rendelem a kicsikét.
ha megjön majd írok róla egy pár soros szösszenetet.
thx még egyszer. :K

https://youtu.be/44NQkFJaEuE

(#2503) zsolt0017 válasza mtibusz (#2502) üzenetére


zsolt0017
tag

Nem döntesz rosszul ;) Én is nagyon sokat gondolkodtam rajta, végül elszántam magam és nem bántam meg. Első HTC-m, de kezdem érteni, miért ragaszkodnak annyira hozzá azok, akik már régóta tőlük vesznek telefont.

[ Szerkesztve ]

(#2504) Ubi válasza mtibusz (#2502) üzenetére


Ubi
tag

Csatlakozom az előttem szólóhoz! :)) Nekem az M9 a hatodik HTC telefonom, feleségemnek a harmadik. Egyikünk sem néz más márkát, mikor szóba kerül egy esetleges csere. :DD Az M9 pedig mindenképpen jó választás (szerintem).

[ Szerkesztve ]

HTC Desire - HTC Sensation - HTC One S - HTC One (M7) - HTC One (M8) - HTC One M9 - OnePlus 3 - OnePlus 5 - Huawei P10 Plus - OnePlus 6T - OnePlus 8 Pro - iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 7

(#2505) feenty válasza Ubi (#2504) üzenetére


feenty
aktív tag

Én eddig csak magamnak vásároltam HTC-t, a feleségem mindig azt mondta, hogy neki jó valami olcsóbb. Mostanában szegény egyre többet anyázott a samuja miatt (joggal). Igaz, hogy csak egy Ace 3 -ról beszélünk, de valami förtelmesen lassú volt mikor az M7 után a kezembe vettem.
Szóval nálunk a feleségem bajlódása a samsungal vezetett oda, hogy új telefont vegyek. Így lett nekem M9 a feleségem pedig megörökölte az M7-et. Most már az az álláspontja (pedig neki aztán eddig nagyon mindegy volt hogy milyen márkájú a telefonja), hogy legközelebb is HTC. :)
Aki HTC melett dönt, az még évek múlva is fogja tudni használni rendesen a telefonját mert van normális szoftveres támogatás mögötte (mind gyári, mind XDA), és persze maga a vas is minőségi.

Szerk.:
Még annyit hozzátennék, hogy dilemmában voltam, hogy M9, S6 Edge, vagy G4 legyen (a G4 csak a kamera miatt érdekelt)... Pont a sajtó hülye hozzáállása bizonytalanított el ennyi év HTC mánia után. Most hogy maradtam a hőn szeretett márkánál, néha néha beleolvasok az S6 fórumba és minden egyes alkalommal leesik egy darab szikla a szívemről... Nevetséges hibákkal küzdenek míg az M9-et csak ki kell csomagolni és élvezni.

[ Szerkesztve ]

" everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

(#2506) Klaus Duran válasza feenty (#2505) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

Gyengébb processzor, kevesebb RAM, na meg a TouchWizfos. És még csodálkozol hogy lassabb.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#2507) ffodi válasza feenty (#2505) üzenetére


ffodi
veterán

Nálam is az asszony örökölte az M7-et. :D

Egyébként: Vicces az S6-os dolog is, mert a fórumokban tényleg sok hiba jött elő, amiről érdekes mód alig hallani cikkek formájában...... Nem mondom, M9-nél is vannak, de ezek egy jó részére legalább már jött javítás.

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#2508) feenty válasza Klaus Duran (#2506) üzenetére


feenty
aktív tag

Dehogy csodálkozom, egyértelmű, hogy gyengébb, de ha csinálok rajta egy factory resetet akkor is rémálom.

" everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

(#2509) Tiger. válasza ffodi (#2507) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Itt is az a helyzet asszonyé lett az m7:)
Neki egy Sony eriikszon w valami volt:)

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#2510) akoska07


akoska07
nagyúr

Nálunk az asszonynak is volt M7,
így jelenleg tartalékként üzemel függetlenül (szolgáltató által) az én M7-em.
Erről hívom 1p-ért Mo.-ot,mobil vezetékes nem számít. :))

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#2511) melodie


melodie
tag

Kedves Fórumtársak! A véleményetek érdekel, hogy az M9-es telóm hátlapi sérülése miatt,mert sajnos leejtettem fénykép készítés alatt és elég durva horzsolásokat szenvedett,ezért fontolgatom,hogy leadjam a Telemax Budaörsön lévő szervízben komplett ház csere miatt, de kicsit félek,hogy szétgányolják ill.nem lesz utána sem makulátlan! Csehországban javitanák meg Állítólag! Van közöttetek hasonló tapasztalattal rendelkező kérem ossza meg velem. M7-M8 esetén cserélt valaki burkolatot? Üdvözlettel...

(#2512) migabi24 válasza melodie (#2511) üzenetére


migabi24
nagyúr

Hát jogos a félelmed, nagyon vegyesek a visszajelzések, sajnos elég nehezen szerelhető a htc

(#2513) Red Bull fan válasza melodie (#2511) üzenetére


Red Bull fan
aktív tag

A Csehek szépen javítanak!

(#2514) migabi24 válasza Red Bull fan (#2513) üzenetére


migabi24
nagyúr

Jött onnan vissza ragasztós M7

(#2515) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag

Elolvastam az S6 topic utolsó oldalát, és amin ott sírdogálnak..... :))

M7 javítási határidő. 07.01 :O
Gyere haza HTC, hiányzol.

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#2516) Tiger. válasza melodie (#2511) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Már ne is haragudj de meg is érdemled, hányszor írtuk a tokokat, ti meg azzal jöttetek hogy hogy néz ki meg úgysem ejtem le bla bla bla, hát tessék, nem hinném hogy ezt neked garanciába javítanák.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#2517) feenty válasza Tiger. (#2516) üzenetére


feenty
aktív tag

Megértem azokat is akik nem akarják tokkal elcsufítani ezt a szépséget, de valóban... egy tok nem árt ha van rajta. Ha más nem akkor 1000HUF a gyorsboltban egy 0,3mm-es átlátszó szilikon tok. Az nem takar sokat de legalább keveset véd :D
Viccet félretéve: nem rondítja el a telefont, és legalább a karcoktól és kisebb ütődésektől véd.

" everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

(#2518) Tiger. válasza feenty (#2517) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nekem amiben van most kifejezetten jobban tetszik:)

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#2519) zsolt0017 válasza Tiger. (#2518) üzenetére


zsolt0017
tag

Furcsa ez, hogy jobban tetszik, én mikor leveszem róla, olyan érzés, mintha új telefonom lenne, mindig megcsodálom, milyen szép, pedig még nincs meg olyan régóta és csak akkor rakom rá, mikor tudom, hogy védelemre lesz szüksége. De kinek hogy. Én azokat is megértem, akik egyáltalán nem használnak, én is szívesebben használom anélkül. Amúgy a fent említett esetben nem is garanciáról, hanem javításról volt szó, gondolom pénz ellenében. Hacsak nem volt biztosítva.

(#2520) Ubi


Ubi
tag

Mivel szoktatok fájlokat másolni asztali gépről a telefonra? Én eddig az AirDroid alkalmazást használtam, de most mindenre (film, zene, app) azt írja ki, hogy hálózati hiba. Az SD kártyára szeretném másolni a cuccot. A kártya nincs titkosítva, az nem lehet a gond. Tudom, hogy kábellel megoldható, de nekem kényelmesebb a wifi.

HTC Desire - HTC Sensation - HTC One S - HTC One (M7) - HTC One (M8) - HTC One M9 - OnePlus 3 - OnePlus 5 - Huawei P10 Plus - OnePlus 6T - OnePlus 8 Pro - iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 7

(#2521) Tiger. válasza Ubi (#2520) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Én total commandert használom egy pluginnal.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#2522) mtibusz válasza Ubi (#2520) üzenetére


mtibusz
tag

ha nincs más, akkor sima usb adat kábellel + windows fájlkezelője :)

nyitsz két intéző ablakot egymás mellé, (HTC vs Winyod) ,
majd az 1ik-ből a másikba húzogatod be a dolgokat. :DD

ha meg annyira wifis cucc kell:
esetleg a WiFi File Transfer Pro ??? igaz nem próbáltam, de lehet jó ez is.

[ Szerkesztve ]

https://youtu.be/44NQkFJaEuE

(#2523) Tyer


Tyer
őstag

Sziasztok!
Hogy állunk melegedés ügyben?

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#2524) mtibusz válasza Tyer (#2523) üzenetére


mtibusz
tag

itt a teszt vége felé írnak pár szót a melegedesről is.
Már az új szoftverrel tesztelve.

[link]

[ Szerkesztve ]

https://youtu.be/44NQkFJaEuE

(#2525) ffodi válasza Tyer (#2523) üzenetére


ffodi
veterán

Abszolút nincs gond vele. Terhelés alatt, most a melegben 40-45 °C körülre megy fel. Ez a fém hátlap miatt valamivel jobban érezhető, de semmi xtra. kb. annyira meleg, mint egy M7 vagy M8.

Ha jól felmelegíted, akkor a teljesítményt valamelyest visszaveheti, de ez semmilyen akadást vagy gondot nem okoz, mert így is elegendő teljesítmény áll rendelkezésre. (ha 24/7 antutuzni akarsz, akkor nem fog tetszeni a kb -5-7k pont a melegedés hatására, minden más esetben teljesen OK)

[ Szerkesztve ]

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#2526) Ubi válasza mtibusz (#2522) üzenetére


Ubi
tag

Felraktam a wifi file transfert, és sajnos ugyanaz. Nem tudok wifin keresztül másolni. Marad a kábel. :( :F

HTC Desire - HTC Sensation - HTC One S - HTC One (M7) - HTC One (M8) - HTC One M9 - OnePlus 3 - OnePlus 5 - Huawei P10 Plus - OnePlus 6T - OnePlus 8 Pro - iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 7

(#2527) keIdor válasza mtibusz (#2524) üzenetére


keIdor
titán

Elavult kijelző...
Hát nem tudom, szerintem semmi baj nincs vele, simán a legjobbak között van. Vagy ha az 1080p-re gondolnak, akkor meg azt nem értem, hogy miért jó 1440p egy 5" kijelzőn? Itt van mellettem az S6 is, ennek tényleg jobb a kijelzője, de az AMOLED miatt nem a felbontás miatt. Pixeleket ugyanúgy nem látni egyiken sem.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2528) mtibusz válasza Ubi (#2526) üzenetére


mtibusz
tag

nem lehet hogy valami hálózati gond van nálad ?

két bármilyen más eszköz ugyanazon hálózaton látja egymást ?
azokon tudsz másolni ? fájlokat mozgatni ?

[ Szerkesztve ]

https://youtu.be/44NQkFJaEuE

(#2529) Dr.Anonymus válasza Ubi (#2526) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

a google drive is egy megoldás

(#2530) fravik válasza Ubi (#2526) üzenetére


fravik
tag

Én anno megvettem a Wifi File Transfer Pro változatát egy akcióban, amit kipróbáltam az M9-cel is, mert a tabon csak KitKat van, így ott az Android miatt nem megy SD-kártyára az írás 3rd party alkalmazással, viszont Lollipopnál már nincs ez a korlátozás. Mégsem működött... Nem zártam még ki a router bénázását, de ha hazamentem még játszom majd vele... Egyelőre maradt a kivétel, USB 3.0-s olvasóba berakás és másolás (az MTP sok nagy fájl esetén szerintem nem az igazi sebességben ;) )

[ Szerkesztve ]

"Always remember that you are absolutely unique. Just like everyone else."

(#2531) feenty válasza fravik (#2530) üzenetére


feenty
aktív tag

Elvileg nincs már korlátozás lollipopnál, de meglepő módon pl. a Venom romokban ott van a lehetőség, hogy ezt a "korlátozás" hibát javítsa a rendszer.
Arral akarok ezzel kilyukadni, hogy lehet, hogy mégis valami olyasmi gond van, hogy su nélkül nem engedi az sd-t elérni a harmadik féltől származó appoknak.

Ubi: azt próbáltad már, hogy telefonra felteszed pl a total commandert és a telefon tárhelyről másolsz vele valamit az sd kártyára. Ha megy akkor ezt a hibát ki lehet zárni. Ha csak root-al megy vagy menne akkor ez is gond lehet.

" everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

(#2532) Ubi válasza fravik (#2530) üzenetére


Ubi
tag

Munkahelyi wifin és otthoni hálózaton sem megy. Én s gondoltam már routerre, de mindegyik helyen más fajta van.
feenty: Total Commanderrel vagy bármilyen fájlkezelővel simán megy a másolás, törlés, áthelyezés. Kábelen szintén. Szerintem valami Sense tiltás lesz (ha lehet ilyen).

HTC Desire - HTC Sensation - HTC One S - HTC One (M7) - HTC One (M8) - HTC One M9 - OnePlus 3 - OnePlus 5 - Huawei P10 Plus - OnePlus 6T - OnePlus 8 Pro - iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 7

(#2533) Mr. Csonti


Mr. Csonti
tag

Szervusztok!

Mi a véleményetek erről az oldalról? Szerintetek megrendelhetem innen?

http://mobilkereskedes.hu/?view=shop&product=1025

Nekem megbízható oldalnak tűnik.

(#2534) mtibusz válasza Mr. Csonti (#2533) üzenetére


mtibusz
tag

háááát én passzolom a kérdést...

de hátha ezzel kicsit elörébb leszel:
[link]

[link]

hasonló boltok közül én csak a speedshop-tól vásároltam annó, Ök. rendbe vannak. de az nem olcsó hely..
[link]

:)

[ Szerkesztve ]

https://youtu.be/44NQkFJaEuE

(#2535) Mr. Csonti válasza mtibusz (#2534) üzenetére


Mr. Csonti
tag

Nekem a kommentek alapján jónak tűnik. :P

(#2536) Dtamas71


Dtamas71
újonc

Sziasztok. Hosszas vivódás után egy hete vagyok tulaja egy silver gold m9-nek. M7 ről váltotyam. Elötte i4s a feleségemnek i5s stb.
Azt kell mondjam számomra a tökéletes telefon. Nekem az ios a sense után nem jött be.
A samu hát sok ott a baj. Nem én mondon hanem aki használja. A htc nekem mindazt nyújtja ami ebben a kategóriában elvárható. És hát olvasva az egyre több elégedett tulaj véleményét azt gondolom ezzel nem vagyok egyedül. Aki vacillál bátran vegye meg nem fog csalódni. És hát gyönyörű. Minden alkalommal ha kézbe veszem rácsodálkozom.

(#2537) Ubi válasza Mr. Csonti (#2533) üzenetére


Ubi
tag

Szia!

Én nem javaslom!!! Innen rendeltem meg az előző telefonom (M8). A doboz bontatlan volt. Kedves volt a kiszolgálás is. De! Akkor még át lehetett venni személyesen a telefonokat, és egy második emeleti bérlakásba találtam magam. Az előszobában kellett várnom. Bekapcsolni sajnos nem volt időm, de mikor először elindítottam, egy Vodafone logó fogadott, ami a későbbi frissítések alkalmával sem tűnt el. Mikor rákérdeztem, hogy arról volt szó, hogy gyári független telefon volt a hirdetésben, akkor azt a választ kaptam, hogy ugyan Vodás, de független. (A Telenoros kártyámat valóban megette.) A számla helyett, csak egy Wordben készült valamilyen papírt kaptam, és a garanciajegy sem a hivatalos fajta. :Y

HTC Desire - HTC Sensation - HTC One S - HTC One (M7) - HTC One (M8) - HTC One M9 - OnePlus 3 - OnePlus 5 - Huawei P10 Plus - OnePlus 6T - OnePlus 8 Pro - iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 7

(#2538) stilo18 válasza Ubi (#2537) üzenetére


stilo18
addikt

Az kemény... :Y

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#2539) Ubi válasza stilo18 (#2538) üzenetére


Ubi
tag

Jaja

HTC Desire - HTC Sensation - HTC One S - HTC One (M7) - HTC One (M8) - HTC One M9 - OnePlus 3 - OnePlus 5 - Huawei P10 Plus - OnePlus 6T - OnePlus 8 Pro - iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 7

(#2540) fravik


fravik
tag

Feltettétek az új kamera frissítést Play-ből?
Nekem kicsit gyorsabbnak tűnik a kamera... Egyelőre nézegetem, sokkal több változást nem vettem észre. :)

"Always remember that you are absolutely unique. Just like everyone else."

(#2541) feenty


feenty
aktív tag

Hell yeah!!! :)
Android 5.1 Online MaximusHD

Letöltés és flash folyamatban! :)

" everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

(#2542) Tiger. válasza feenty (#2541) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Hivatalosan mikoe jon?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#2543) feenty válasza Tiger. (#2542) üzenetére


feenty
aktív tag

passzolom, de szerintem hamarosan várható ha már LlabTooFeR rátette a kezét

[ Szerkesztve ]

" everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

(#2544) Stunts666


Stunts666
őstag

Mai napon nekem is megérkezett a készülék... Egyetlen egy bajom van vele jelenleg.... Kifagy a Dungeon Hunter 5. :D

(#2545) feenty


feenty
aktív tag

Gyors helyzetjelentés:
Úgy tűnik, hogy 5.1-ben végleg eltűnik a hívás utáni sötét képernyő és a wake-lag is (bár még lehet, hogy korai ezeket kijelentenem).
Picit mintha (már ha lehet az eredetitől is) még gördülékenyebbnek tűnik a rendszer.
Hogy a hivatalosban lesz-e azt nem tudom, de a LlabTooFeR féle verzióban van multiuser támogatás.
Ami feltűnt még újdonságként (vagy volt eddig is csak nem láttam) az a lehetőség a hangszórók balance állítására és a képernyő színhőmérséklet natív állítási lehetősége. Picit talán mintha a kamera is gyorsabban indulna és reszponzívabb lenne.
Ha minden igaz, akkor a kernelben is történt annyi változás, hogy a második clusterben lévő (nagy) magok legalacsonyabb sebesség lépcsőjét lentebb tették, ugyhogy várható egy kicsi akkuidő növekedés.

Hibával még nem találkoztam, de páran jelezték, hogy az OK Google funkció nem működik nekik... Mivel magyart nem támogat ezért soha nem is használtam, szóval nem tudok nyilatkozni róla.

[ Szerkesztve ]

" everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

(#2546) ffodi válasza feenty (#2545) üzenetére


ffodi
veterán

A multiuser az feature, lesz a véglegesben is szerintem.

A színhőmérséklet állítási lehetőségek milyenek, erről tudnál képet berakni ? :)

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#2547) Tiger. válasza feenty (#2545) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Sotet kepernyo, akkor ki lehet jelenteni hogy jo?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#2548) feenty válasza ffodi (#2546) üzenetére


feenty
aktív tag

A multiuser tudom hogy alap android feature, de eddig ha joljól tudom a HTC nem implementálta.
A színhőmérsékletről hiába csinálok hideg vagy meleg képet, az a screenshot-on ugyanolyannak látszik, de telefonon elég látványos a változás. Kijelző hőfok

Tiger: én már az utolsó frissítésnél is azt hittem, hogy javították, de 10ből 1szer akkor is előjött. Most ennél még nem jelentkezett, remélem nem is fog.

[ Szerkesztve ]

" everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

(#2549) Tiger. válasza feenty (#2548) üzenetére


Tiger.
nagyúr

mi az a multiuser?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#2550) feenty válasza Tiger. (#2549) üzenetére


feenty
aktív tag

Felhasználói fiókok.

Az akkuidő elég ígéretesnek tűnik: 56%akkuhasználattal 3 óra screen on time:
Legalábbis nekem ez jónak számít mert 100% akkuval eddig max 4 vagy 4 és fél óra jött össze

Szerk.: ja és sokkal huvösebb a telefon mint eddig bármelyik rommal. Valamit nagyon megtuningoltak a cpu és gpu governorral szerencsére

[ Szerkesztve ]

" everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.