Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:34

LOGOUT.hu

HTC ONE M9

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2351) stilo18


stilo18
addikt

15%-os akció a Telekomnal :)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#2352) Red Bull fan válasza stilo18 (#2351) üzenetére


Red Bull fan
aktív tag

Basszák meg, :D jöhetett volna hamarabb is.

(#2353) s3nsitivity


s3nsitivity
addikt

Voltam ma bent a Telekomba.. Azt mondta a pali, hogy flottánál nem él az online kedvezmény.. :W
Csak tudnám akkor minek írja a weboldal ha a sajátommal vagyok belépve.. :W

190 az M9.. De úgy felbsztak, hogy lehet így is kihozom, havi 10 ezer..

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#2354) zsolt0017 válasza s3nsitivity (#2353) üzenetére


zsolt0017
tag

Akkor most lehet mellette szurkolni ? :D

(#2355) s3nsitivity válasza zsolt0017 (#2354) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Ott van a webshopban, be tudom tenni a kosárba.
Holnap meg kérdezem a kapcsolat tartót, hogy mennyire igaz ez, hogy nem rendeletek így.
Az ügyintéző azt mondta, higy bontja a cég az előfizetést ilyen esetben. Hát érdekes..
Megy a kavarás össze vissza.

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#2356) Tiger. válasza zsolt0017 (#2350) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nem jo, sajna telefonalas kozben elvettem a fulemtol es volt hogy egybol volt kep, es volt hogy ra 6s kb nincs is errol info hogy javitottak volna.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#2357) zsolt0017 válasza s3nsitivity (#2355) üzenetére


zsolt0017
tag

Kell nekik a pénz..

Előzőhöz: Érdekes jelenség. Azóta nekem is előjött. Reméljük, mielőbb megoldják.

(#2358) Tiger. válasza zsolt0017 (#2357) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Irni kel a htcnek en hivtam oket, mindenkepp le kel irni, de elotte felhivni oket.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#2359) ffodi válasza s3nsitivity (#2353) üzenetére


ffodi
veterán

Én elhoznám a helyedben ennyiért is. :D

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#2360) ffodi


ffodi
veterán

Egy kis kamera FW összehasonlítás.

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#2361) Rixman válasza Tiger. (#2344) üzenetére


Rixman
tag

Nekem is úgy tűnik, hogy jobban merül.

A női mell a bizonyíték arra, hogy a férfiak igenis tudnak egyszerre két dologra koncentrálni.

(#2362) jackmate


jackmate
csendes tag

https://www.youtube.com/watch?v=UrzhzCA1NUw

M9 plus

[ Szerkesztve ]

(#2363) fravik válasza jackmate (#2362) üzenetére


fravik
tag

Én elnézve az M9+-t, örülök, hogy a sima mellett döntöttem (na nem mintha egyáltalán felmerült volna az M9+ lehetősége). :) Nekem nem nyújtana többet, bár biztos menő dolog az ujjlenyomatolvasó, de én egyelőre megvagyok nélküle. :)
Szvsz, a kamera négyszögletesben szerintem jobban beleillik a formavilágba, de ez csak az én véleményem. :)

"Always remember that you are absolutely unique. Just like everyone else."

(#2364) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Csinalt mar valaki az update utan gyari vissza allitast? Ezt tanacsolta a htc nekem.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#2365) Ubi válasza Tiger. (#2364) üzenetére


Ubi
tag

Én igen. Mire vagy kíváncsi?

HTC Desire - HTC Sensation - HTC One S - HTC One (M7) - HTC One (M8) - HTC One M9 - OnePlus 3 - OnePlus 5 - Huawei P10 Plus - OnePlus 6T - OnePlus 8 Pro - iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 7

(#2366) kekkola válasza fravik (#2363) üzenetére


kekkola
senior tag

Az ujjlenyomat olvasó nem menő, hanem kényelmes :) sajnálom, hogy az M9-ben nincs. Talán ez lesz a következő telefonom.

O+8T

(#2367) Tiger. válasza Ubi (#2365) üzenetére


Tiger.
nagyúr

A hivas utani fekete kijelzo hiba megszunt? Mert nekem neha csinalja. Lenne e ertelme a resetnek?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#2368) Ubi válasza Tiger. (#2367) üzenetére


Ubi
tag

Azt hittem, hogy igen, de sajnos nem. Néha előfordul. Ha csak ezért csináltad volna, felesleges.

[ Szerkesztve ]

HTC Desire - HTC Sensation - HTC One S - HTC One (M7) - HTC One (M8) - HTC One M9 - OnePlus 3 - OnePlus 5 - Huawei P10 Plus - OnePlus 6T - OnePlus 8 Pro - iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 7

(#2369) kekkola válasza Tiger. (#2367) üzenetére


kekkola
senior tag

Ez nálam is előfordul, pedig HOMax-om van és KitKat. :) vagy sense vagy droid bug lesz. Mondjuk 2 hetente 1x.

[ Szerkesztve ]

O+8T

(#2370) Ubi válasza Tiger. (#2367) üzenetére


Ubi
tag

A csoport csengőhang problémám megoldódott a frissítés óta. Az akkuidő nekem nem lett rosszabb. Ugyanúgy használom, mint előtte. Éjjelre kikapcsolom a telefont. 6-23 óráig minden nap be van kapcsolva, és folyamatosan fent lóg a neten. Ha nincs wifi, akkor automatikusan átkapcsol mobilnetre. Kis böngészés, videó és zene. Így simán kibír 2 napot.

[ Szerkesztve ]

HTC Desire - HTC Sensation - HTC One S - HTC One (M7) - HTC One (M8) - HTC One M9 - OnePlus 3 - OnePlus 5 - Huawei P10 Plus - OnePlus 6T - OnePlus 8 Pro - iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 7

(#2371) keIdor


keIdor
titán

Azért mikor csak netezek, vagy YouTube-ozok, akár 3G, akár 4G vagy Wi-Fi, igenis melegszik a telefon elég rendesen. A fém miatt is jobban érezni, jelenleg 44℃ az aksi CPU-Z szerint. Mást nem tudok mérni. Fényerő 75%.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2372) Blyan válasza keIdor (#2371) üzenetére


Blyan
félisten

És a teljes teljesítmény engedélyezve van a fejlesztői beállításokban, vagy csak úgy alapállapotban?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#2373) Klaus Duran válasza keIdor (#2371) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

M7 full fényerő + 4G + Böngészés + Facebook 46C

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#2374) Blyan válasza Klaus Duran (#2373) üzenetére


Blyan
félisten

Uh, az azért már kényelmetlen...

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#2375) Klaus Duran válasza Blyan (#2374) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

Tokban volt, de azon keresztül is éreztem. :(

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#2376) cdm12


cdm12
tag

Sziasztok ! Most az lenne a kérdésem , h tud e valaki normális kamera beállításokat , mert eléggé szemcsés , vagy zajos a kép , tobb helyzetben is elofordul , foleg gyengébb fényvoszonyok kozott . Azért úgy érzem , hogy egy csúcs kategóriás mobiltelefontól tobbet várhatnánk.

(#2377) keIdor válasza Klaus Duran (#2375) üzenetére


keIdor
titán

Van még egy S6-om is, céges, az is melegszik amúgy egy ponton, ugye ahol a SoC van, kb. ugyanennyire, csak az nem terjed így szét, mert alig van fém a telefonban, az üvegnek meg mindegy. De ott is mérek ilyen 40°C-eket. Igazság szerint nem a telefonok a hibásak, most kéne annak a pontnak jönnie, hogy leállnak a teljesítménnyel és fogyasztás/melegedés csökkentésére mennek rá, mert ezeknél erősebb hardver tényleg minek már. Lassan aktívan kéne hűteni. Azért 45°C-okat nem kellemes már fogni, mintha forró radiátort fogna az ember.

Ezt a meleget ezek is simán megérzik nem csak a PC vagy a konzol. :(

Blyan: Nem bántottam, 1,56GHz-ig megy csak, de így is forró. De nem az órajel az oka, egyszerűen az aksi maga is melegedik meg a 4G még rátesz egy lapáttal.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2378) s3nsitivity válasza cdm12 (#2376) üzenetére


s3nsitivity
addikt

A kamera beállítás mindig az adott témától, viszonyoktól függ.
Nincs olyan ami mindig jó.
Ha zavar a zaj arra a legjobb ha az ISO-t veszed kisebbre. :K
Csak ugye korrigálni kell vagy expozícióval vagy záridővel. :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#2379) cdm12


cdm12
tag

Ehez én egyáltalán nem értek , mit jelent az iso (a nemzetkozi szabványon kívul :D) , és mit csinál ha alacsonyabbra állítóm , és utána a a záridot és egyebeket , merre korrigáljam ? :D

(#2380) potyi23


potyi23
senior tag

hali.jelenleg egy HTC desire 5 éves telt hasznalok.Szervizt meg nem latott,batri meg mindig birja napi 8-10 orat.De ebben az evben ,vagy jovore mar megvalnak tole,mert a hardwer mar nagyon elavult.Sokat gondolkoztam az m9 es szerian,de meg lehet kicsit varnak,meglesnem a M10- et. Kb mikorra varhato? januarban,vagy februarban ? tudom ,most jott ki a 9 es,de azert megiscsak a remeny :D

(#2381) feenty válasza potyi23 (#2380) üzenetére


feenty
aktív tag

Jó reggelt!

Szerintem a HTC elég komoly döntést kell majd hozzon ez ügyben. Ha idejekorán jön ki egy M10-el akkor lehet, hogy picit magára haragítja az M9 vásárlóit, viszont ott van az a tény is, hogy rá van kényszerülve egy "jobb" készülék piacra dobására is, mivel a sajtókban elég sok helyen elvágták a torkát az M9-nek.
Sajnos amit kevesen tudnak (ha nem ássák bele magukat a témába), hogy nincs ennek a készüléknek semmi baja (értsd: semmivel nincs több negatívuma mint más gyártók csúcsmodelljeinek), csak azelőtt megásták az újságírók a sírt a telefonnak mielőtt a HTC bármit is lépni tudott volna a hibák javítására.
Azt aláírom, hogy picit lassan reagáltak, de a végeredmény magáért beszél.
Végül, hogy a kérdésedre is válaszoljak:
Nem jársz rosszul az M9-el, sőt! Szerintem inkább attól függjön a döntésed, hogy mennyi ideig tudsz még együtt élni azzal a hardverrel ami a kezedben van. Volt nekem is dézim, de szerintem én a falra másznék már tőle. Sebességben itt egyetlen mag körbepislantja a dézit.
Kíváncsi vagyok egyébként, hogy az esetleges M10-el (már ha ez lesz a neve - mert újítást ígért a cég és ahhoz új név is befigyelhet - ) fognak-e komoly hardveres előrelépést hozni. Ugyanis ott tartunk, hogy pl. az M9 hardvere is bivaly. Nincs az az alkalmazás amihez egyébként egy M7 vasa ne lenne elég. Itt egyedül a játékok tudnak igényt felmutatni a sebesség növelésre, de szvsz. a telefon nem játékgép. Úgy érzem, hogy valahol itt fogják a teljesítményhajhászást felfüggeszteni és rátérnek majd a technológia csiszolgatására és a "fícsörök" számának emelésére, illetve egy kis "dizájnolásba" is újra belekezdenek.

Ui.: Bocsánat, hogy hosszúra sikerült, és sorry ha picit off is lett.

" everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

(#2382) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Pár kép az m9el

Meggy
Légy

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#2383) potyi23 válasza feenty (#2381) üzenetére


potyi23
senior tag

koszonom szepen a hosszu,es ertheto valaszt.igazan ezekre voltam kivancsi.hallottam enis,hogy elegge lehuztak szegenyt.igazabol telefonon nem szoktam jatszani,sot elegge messze all tolem,hogy telefonnal nyomjak egy fpst ,vagy akar autos jatekot.Szoval inkabb a megbizhatosag,es a tartossag a fo szempont.A jelenlegi desire meg ugynezki siman kibirja ezt az evet,es vele egyutt akar enis :D .de mar jovo evtol biztosan valtani akarnak,azert is erdeklodtem a 10 irant.ha megis meg ebben az evben valami vegett lekellene cserelnem,akkor nyugodt szivvel valaszthatom a 9 est ?

(#2384) keIdor válasza potyi23 (#2380) üzenetére


keIdor
titán

De imádtam a Desire-t.

Elvileg Q3-ban lesz meg telefon kiadva, de hogy az most egy M10 lesz-e az jó kérdés...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2385) Titye75


Titye75
csendes tag

Ezt olvastátok már?

[link]

(#2386) feenty válasza potyi23 (#2383) üzenetére


feenty
aktív tag

Nyugodtan választhatod!
Mint láthatod az aláírásomban, megfordult pár HTC a kezem alatt (mind legalább fél évet nálam volt, de volt amelyik majdnem 2-t is), és egyik sem hagyott cserben. Szervizbe egyetlen egyszer kellett mennem a One X-el, de ott is csak egy gombcsere kellett. Igazság szerint, ott már az elején éreztem, hogy a gomb vacakolni fog.
Nem verem a mellem, hogy hú de értek a HTC készülékeihez, de ahogy elnézegetem az M9-et, szinte mérget mernék rá venni, hogy ugyanúgy mint a tizenmittoménmennyi elődjével, ezzel sem lesz gondom.

Ha pedig kivárnád az M10-et, szerintem abban sem fogsz majd csalódni, bízom a HTC-ben. Az az igazság, hogy engem már évek óta annyira megnyertek a minőségi hardverek és jól fejlesztett szoftvereikkel, hogy valami nagyon nagyot kell hibázzanak ahhoz, hogy elforduljak tőlük.

[ Szerkesztve ]

" everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

(#2387) Dr.Anonymus válasza Tiger. (#2382) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

köszi, ezek az új fw-sek ugye? :)

(#2388) Dr.Anonymus válasza Titye75 (#2385) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

Szerintem max akkor adják el a HTC-t ha az őszi készülék se jön be
de szerintem azért az be fog, bár meglátjuk :U

(#2389) Pinda25 válasza Tiger. (#2382) üzenetére


Pinda25
tag

Szépen beégtek :))

nomen est omen

(#2390) Pinda25 válasza feenty (#2381) üzenetére


Pinda25
tag

Nyáron megveszi az ASUS a HTC-t, ősszel meg kidobják az M10-et. Szerintem érdemes megvárni az új modellt.

nomen est omen

(#2391) potyi23 válasza Dr.Anonymus (#2388) üzenetére


potyi23
senior tag

osszel melyikkel fognak eloalni? az m9+ al ? remelem valami teljesen ujat fognak muttatni !

(#2392) Klaus Duran válasza Pinda25 (#2390) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

Takarodj.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#2393) ffodi válasza Titye75 (#2385) üzenetére


ffodi
veterán

Hála a sok szidásnak és a sok "lejárató" tesztnek, a HTC kezd egyre rosszabb helyzetbe kerülni. Ebben a cikkben is írják, hogy nem jó, nem tetszik a vásárlóknak, holott aki rászánta magát és vett az nem bánta meg. :U

Az utolsó FDW update óta, pedig már a kamarára sem lehet panasz......

[ Szerkesztve ]

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#2394) Red Bull fan válasza ffodi (#2393) üzenetére


Red Bull fan
aktív tag

Sajnos ez van, ellenben pl.az S6 ot senki sem piszkálja pedig van ott baj bőven.

(#2395) s3nsitivity válasza potyi23 (#2391) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Egy teljesen új készüléket. :K
M9+ már van. :K

Remélhetőleg akkor fog durrantani mint anno az M7. :))

Pinda25 A HTC-t nem fogják eladni, ez nem az a cég. Mindig inkább kitalálnak valamit és durrantanak. Lásd, One X, One M7.

(#2393) ffodi
Igen, sajnos túl hamar ítélkeztek az emberek és le is írták ezzel a készüléket hol ott rengeteg potenciál van benne még mindig.

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#2396) Pinda25 válasza s3nsitivity (#2395) üzenetére


Pinda25
tag

Pedig már mindenki arról pletykál hogy megveszi az asus. Most már csak 2 milliárd dollárt ér a cég, 4 éve még 33 milliárdot (!) ért.

nomen est omen

(#2397) ffodi válasza Pinda25 (#2396) üzenetére


ffodi
veterán

Pletykáljanak. Nehéz eldönteni, hogy most ez nekünk vásárlóknak jó lenne -e vagy sem, mindazonáltal én nem örülnék neki túlzottan, mert könnyen lehet hogy a dolgok elvesztenék az eleganciájukat, és jönnének a ROG játéktelefonok hülye gyerekeknek.

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#2398) keIdor válasza s3nsitivity (#2395) üzenetére


keIdor
titán

Azért ez nem biztos, nagyon telített a piac, nagyon sok a gyártó, Ázsiában még ott van a Xiaomi, Meizu és társai is, ennyire sok és erős konkurencia ellen nem biztos, hogy megint menni fog az, mint 2-3 éve. Ráadásul eljutottunk oda, hogy egy 2 éves telefont (M7, S4, G2 pl.) sem biztos, hogy érdemes váltani, ha annak semmi baja. Hajlított kijelzőkért, 1440p-ért, erősebb hardverért, ujjlenyomat olvasóért nem biztos, hogy van értelme, sok ismerősöm le is nyugodott, pedig volt, aki régen fél évente váltogatott.

Nagyon nagyot kell durrantaniuk, hogy innen visszajöjjenek, nagyobbat, mint az M7.
Ennyi "játékos" mellett amúgy biztos lesz, aki kiesik, én remélem, hogy nem a HTC lesz az, de láthatjuk, hogy a Nokiával is mi lett, szerintem, sajnos, a HTC, utána a Sony lesz, akit vagy megvesznek, vagy eltűnnek. Jó persze a Sony-t senki nem fogja megvenni, max elhagyják a piacot.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2399) Tiger. válasza Dr.Anonymus (#2387) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Igen.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#2400) Tiger. válasza Pinda25 (#2389) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Mi égett itt be?
Egy kérdés az mi amikor fényképezek és utána ráközelítek akkor élesít valamit rajta.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.