Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:34

LOGOUT.hu

HTC ONE M9

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2901) FeRRaR1


FeRRaR1
őstag

Mindene tetszik a telefonnak, egyedül 2 dologba tudnék belekötni.

1, néha 1-2 másodperc késéssel éled a kijelző dot view tok nyitása után.

2, Nekem valahogy jobban tettszett az M7 és M8 ultrapixel képe. Élénkebb, és alacsony fényviszonyok között sokkal jobban teljesített ennél.

Kár hogy hátat fordítottak saját maguknak, egy 8Mpx Ultra pixel szerintem ütött volna. Sötétben, vagy mesterséges fények mellett verhetetlen volt, napfényben pedig mindegyik tud szépet lőni...

Ennek ellenére jó döntésnek érzem, körül néztem nagyon, többet megtapogattam, de még mindig ez a legjobb Out of the box élmény, legjobb kezelőfelület, legsimább működés = legkevesebb idegeskedés.

Ezért is szerettem mindig a HTC-t :K

(#2902) Varoz válasza FeRRaR1 (#2901) üzenetére


Varoz
őstag

"Kár hogy hátat fordítottak saját maguknak, egy 8Mpx Ultra pixel szerintem ütött volna. Sötétben, vagy mesterséges fények mellett verhetetlen volt, napfényben pedig mindegyik tud szépet lőni..."

Én is ezen a véleményen vagyok már egy ideje. Nem kellett volna kukázni. Csak növelni 8-ra és hozza a szintet. Világosan látszik, hogy a kép hol véreznek el? Nagyításkor. Mert kicsi a kép b.ssza meg. Ennyi. Szerintem azonos vagy csak közel azonos felbontást tudna az UP, akkor porig alázná a többit! Persze ez utóbbi csak saját vélemény. :)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#2903) feenty válasza Varoz (#2902) üzenetére


feenty
aktív tag

Én is teljesen elégedett voltam anno az M7 kamerájával. Normál méretben előhivatva simán megállta a helyét. Az M9 bejelentése előtt picit reménykedtem benne, hogy ebben egy combosabb UP lesz. De ez van. Igazság szerint az én igényeimnek ez is bőven jó.

" everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

(#2904) Tiger. válasza feenty (#2903) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Gondolom nem az gyári 5,1 ed van.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#2905) feenty válasza Tiger. (#2904) üzenetére


feenty
aktív tag

Nem, de alig van a gyárihoz képest módosítva. MaximusHD

" everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

(#2906) Tiger. válasza feenty (#2905) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Sajna még a gyári nincs kint, legalábbis én még nem látom.
Más tudja valaki hogy lehet inda mailos fiókot létrehozni?
Hogy ha kapcsolódok a nethez akkor jelezzen a telefon és a karkötőt is.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#2907) feenty válasza Tiger. (#2906) üzenetére


feenty
aktív tag

Nem ismerem az indamailt, de én arra tippelek, hogy telón a HTC mail alkalmazással beállítasz egy fiókot azokkal az adatokkal amiket valüszínűleg az indamail oldalán megtalálsz.

Ezt találtam az indamailnál:

Levelezőprogramodban a következő adatokat kell beírnod a megfelelő helyre:

POP3 szerver: pop3.indamail.hu

IMAP szerver: imap.indamail.hu

Azonosító: a teljes indamailes emailcímed, például jozsi@vipmail.hu, vagy juci@indamail.hu. Fontos! Nem elég csak a felhasználónevedet megadnod, írd be a teljes mailcímedet!

Jelszó: POP3 jelszavadat a regisztráció után kapott üdvözlő üzenetben kaptad meg. Ha kitörölted ezt az üzenetet, megadhatsz újat az Indamail Beállítások / Személyes beállítások / POP3 jelszó megváltoztatása menüpontban vagy ide kattintva.

POP3 protokollt használva a levelezőprogram lemásolja a Beérkező leveleket a helyi számítógépre és alapértelmezett beállítások esetén törli a leveleket a szerverről, IMAP esetén minden mappát oda-vissza szinkronizál, ezért azt ajánljuk hogy használd az IMAP protokolt a levelezőprogramodban.

Levelezőprogramod ezen kívül az SMTP-szerver nevét is kérni fogja (ezt használja majd a levelek kiküldéséhez), amit nem mi adunk, hanem az internetszolgáltatód, ezért ezt tőlük tudod majd megkérdezni. Ilyen SMTP-szerverek például:mail.t-online.hu, mail.chello.hu

Forrás: [link]

" everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

(#2908) Tiger. válasza feenty (#2907) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Köszi sajnos a kimenő üzeneteknél elakadtam.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#2909) Tiger. válasza Tiger. (#2908) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Elvileg a kimenő jó, de a bejövő az sajnos nem, ezt irja: indamail imap szerver nem sikerült megnyitni a kapcsolatot a szerverrel

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#2910) feenty válasza Tiger. (#2909) üzenetére


feenty
aktív tag

Esetleg nézd meg azt, hogy ha weben bejelentkezel az indamail-ba akkor ott valahol a beállításokban nem-e kell külön engedélyezni a pop3 kapcsolatot.

" everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

(#2911) Tiger. válasza feenty (#2910) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Elvileg mukodik hozott letre egy fiokot amit szinkronizal. Koszi a segitseget.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#2912) feenty válasza Tiger. (#2911) üzenetére


feenty
aktív tag

:C :DD

" everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

(#2913) BenHans


BenHans
addikt

[camera review] + egy kis olvasnivaló a HTC helyzetéről, szerintem elég objektív [link]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#2914) csgabi1986


csgabi1986
csendes tag

Sziasztok!

Olyan volt valakinek, hogy automatikusan mindig bekapcsol az autós üzemmód? Pedig már le is tiltottam de nem sokat segített. Valakinek ötlet, hogy szüntessem meg úgy, hogy ne kelljen újra formáznom a telefont? :(

(#2915) feenty válasza csgabi1986 (#2914) üzenetére


feenty
aktív tag

Próbáld törölni az alkalmazás adatait.

" everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

(#2916) s3nsitivity válasza csgabi1986 (#2914) üzenetére


s3nsitivity
addikt

De, hogy vagy mikor kapcsol be?
Csak úgy magától ? Semmi tendencia nincs benne?

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#2917) csgabi1986 válasza feenty (#2915) üzenetére


csgabi1986
csendes tag

Igen mindent kitöröltem amit csak lehetett :((

[ Szerkesztve ]

(#2918) csgabi1986 válasza s3nsitivity (#2916) üzenetére


csgabi1986
csendes tag

Kikapcsolod és egy 2 perc múlva bekapcsol. Ha hívok valakit rögtön kihangosítja, ha hív valaki akkor egy idő után kihangosítja( meg is süketülők amikor beleordít a fülembe). Nem vette a töltést. Kikapcsolás visszakapcsolás és rendbe jött. Hallgattam a zenét és és kb. egy 10 perc után nem érzékelte a fülest és kirakta hangszóróra. Az újraindítás segített, de aztán ugyanezt megcsinálta mindig.
Úgyhogy ebből újratelepítés lesz csak most mentem a képeket. Én már nagyon megbántam ezt a telefont, ha nem lett volna az aksi rossz az M7be le se cserélem. Bár reménykedtem benne, hogy a kamera jobb lesz, de az se egy főnyeremény. :( :W

(#2919) feenty válasza csgabi1986 (#2918) üzenetére


feenty
aktív tag

Egy szoftver hiba miatt azért még ne bánd meg, a kamera pedig hidd el sokkal jobb lesz ha megkapod a frissitést.

" everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

(#2920) Tiger. válasza feenty (#2919) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Még ettől is?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#2921) Tiger. válasza feenty (#2915) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Egyébként azt a fiókot amit csináltam az indamailnek nem lehet valahogy elmenteni, mert már fingom sincs hogy csináltam de nem teljesen úgy ahogy le volt irva:), ha valamikor factory resetet kell csinálni akkor gondba leszek.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#2922) feenty válasza Tiger. (#2921) üzenetére


feenty
aktív tag

Van egy Hellium nevű backup progi a marketen amivel root nélkül faszán el lehet menteni dolgokat. Próbáld meg, hátha beválik.

" everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

(#2923) Tiger. válasza feenty (#2922) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Köszi, megnézem.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#2924) Tiger.


Tiger.
nagyúr

A másik kérdésem az lenne hogy van olyan pprogi ami jól működik nem zabálja az aksit és be lehet állítani rajta azt hogy a mobil net pl 23-07ig kikapcsolva? 7 től 23 ig aktív.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#2925) Loboda válasza Tiger. (#2924) üzenetére


Loboda
senior tag

Tegyél fel egy profil kezelőt, pl. PhoneWeaver, ezzel elég sok mindent tudsz időzíteni.Én már évek óta ezt használom.

[ Szerkesztve ]

(#2926) Tiger. válasza Loboda (#2925) üzenetére


Tiger.
nagyúr

De ha nincs root akkor is jó? Vajon a trial is elég lenne nekem?
Csak a net miatt kéne.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#2927) Loboda válasza Tiger. (#2926) üzenetére


Loboda
senior tag

Nem kell hozzá root, próbáld ki!

(#2928) cyber86


cyber86
őstag

kicsit off. Egy olyan kérdésem lenne, hogy sony xperia z nél is ugyan úgy kell resettelni a batteri statot mint htcnél? Ha igen valaki belinkelné légyszives, hogy mi volt a folyamat, mert most telefonon vagyok. Köszönöm.

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#2929) Tyer


Tyer
őstag

Ez így hogy???

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#2930) A 2. Vesztes


A 2. Vesztes
senior tag

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy szerintetek van-e különbség az M9 és az M9+ fotózási képességei között? Ha jól tudom a fő szenzor ugyanaz, meg a softveres támogatás is. Ugyi? Vagy nem?

Mit gondoltok?

Vuff?

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#2931) CorsairS válasza Tyer (#2929) üzenetére


CorsairS
csendes tag

Itt is hasonló áron fut, nekem is feltűnt néhány napja.
Ha tényleg tiszta és 2 év HTC garis, akkor brutál jó áron van.

(#2932) Ubi válasza Tyer (#2929) üzenetére


Ubi
tag

Csak maga tudom idézni:

Én nem javaslom!!! Innen rendeltem meg az előző telefonom (M8). A doboz bontatlan volt. Kedves volt a kiszolgálás is. De! Akkor még át lehetett venni személyesen a telefonokat, és egy második emeleti bérlakásba találtam magam. Az előszobában kellett várnom. Bekapcsolni sajnos nem volt időm, de mikor először elindítottam, egy Vodafone logó fogadott, ami a későbbi frissítések alkalmával sem tűnt el. Mikor rákérdeztem, hogy arról volt szó, hogy gyári független telefon volt a hirdetésben, akkor azt a választ kaptam, hogy ugyan Vodás, de független. (A Telenoros kártyámat valóban megette.) A számla helyett, csak egy Wordben készült valamilyen papírt kaptam, és a garanciajegy sem a hivatalos fajta. :Y

[ Szerkesztve ]

HTC Desire - HTC Sensation - HTC One S - HTC One (M7) - HTC One (M8) - HTC One M9 - OnePlus 3 - OnePlus 5 - Huawei P10 Plus - OnePlus 6T - OnePlus 8 Pro - iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 7

(#2933) Tyer válasza Ubi (#2932) üzenetére


Tyer
őstag

Egyértelmű, hogy ilyen esetben nem szabad, ill nem szabad átvenni...
Csak feltűnt

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#2934) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Kicsit off:
A telekom adott a telefon melle egy harman kardon bluetooth hangszorot.
Nem hasznalom, igy szeretnem eladni.
Nem talalok arat sehol, amivel belonem legalabb kb.-ra hogy milyen aron tudnam feltenni az aprora.
Ebben valaki tudna nekem segiteni? :R

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#2935) Klaus Duran válasza HUTCHDB (#2934) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

[link]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#2936) HUTCHDB válasza Klaus Duran (#2935) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Koszonom, az ebay-re nem is gondoltam!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#2937) Tiger. válasza Klaus Duran (#2935) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ne etessetek már hogy az 45eft ba kerül.
Még ez is sok érte de mindjárt barátibb.
http://hardverapro.hu/apro/harmankardon_one_bluetooth_hangszoro_bontatlan_1_ev_garanc

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#2938) Klaus Duran válasza Tiger. (#2937) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

Korábban ha jól emlékszem 50 írtak a fórumon.

[link]

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#2939) Red Bull fan válasza Tiger. (#2937) üzenetére


Red Bull fan
aktív tag

De ezek ilyesmi áron vannak,csak nyílván aki eladta az kapta a készülék mellé s még így is jól járt vele.

(#2940) migabi24 válasza Red Bull fan (#2939) üzenetére


migabi24
nagyúr

Vagy 1 hónapig árulta mire elvitték

(#2941) HUTCHDB válasza Tiger. (#2937) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Én is ennyiért raktam fel, szerintem az 50e már kicsit sok.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#2942) Red Bull fan válasza migabi24 (#2940) üzenetére


Red Bull fan
aktív tag

Azt elhiszem,most elég nehéz bármit eladni.

(#2943) Bar1


Bar1
aktív tag

Sziasztok, egy fontos kérdés: videófelvételnél -háttérzaj mentes környezetben, lakásban is- állandóan olyan hang hallható a háttérben hangosan a felvételek visszajátszásakor, mintha fújna a szél. Ez valamivel megszüntethető vagy hibás a telefon (rossz zajszűrés?)?

(#2944) feenty válasza Tiger. (#2937) üzenetére


feenty
aktív tag

Off: (Bár kicsit elfogult vagyok a HK cuccokkal kapcsolatban) Valaki 20ért azzal nagyon jól járt. Volt már több BT hangszróm is, volt a 6000Ft-os tól egészen 20000ig... A HK nyomába egyik sem ér szerintem.

On:
(#2943) Bar1:
Próbálj meg keresni egy jó minőségű zenét amiben van halk "kiállás". Ha ott is hallod akkor nem videófelvevőben van a hiba. Valahol az XDA-n olvastam, hogy a HTC a régebbi FW-ekben kicsit sok voltot küldött az audio kimenetre (vagy valami ilyesmi, nem emlékszem pontosan). Elvileg az ujabb fw-ben már javul a helyzet, de nem tűnt el még 100%-osan (bár én még nem tapasztaltam).

[ Szerkesztve ]

" everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

(#2945) Bar1 válasza feenty (#2944) üzenetére


Bar1
aktív tag

Köszönöm! 1.32-es sw van még rajta(azaz nem lett frissítve), de ezen csak nem múlhat. Kipróbáltam a rádiót, jó vételnél a hangszüneteknél nem hallható zaj. Viszont nemcsak videónál, hanem a diktafonnál is, teljes csend mellett is ugyanúgy jelen van a szélzaj. Ősrégi telefonoknál sem volt ilyen. Van valami beállítás/zajszűrés ennek kiküszöbölésére? Vagy hardweresen lehet valami baj a felvevőegységgel?

(#2946) feenty válasza Bar1 (#2945) üzenetére


feenty
aktív tag

Akkor passzolom. Ha sikerül majd olyan csendes helyre mennem akkor letesztelem már én is, kíváncsivá tettél.
Ha nincs nyitva a bootloader-ed és nincs root-od akkor nem tudok tippet adni.
Ha nyitva van akkor talán ilyesmivel érdemes próbálkozni, de lehet ez csak a kimeneti vonalon javít: [link]

" everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

(#2947) pg1966 válasza Bar1 (#2943) üzenetére


pg1966
aktív tag

A Boomsound-ot próbáltad szinházról zene módra rakni?

(#2948) Bar1 válasza pg1966 (#2947) üzenetére


Bar1
aktív tag

@pg166 Igen, de érdemi változást nem hoz.

[ Szerkesztve ]

(#2949) Bar1 válasza feenty (#2946) üzenetére


Bar1
aktív tag

Kissé rosszul fogalmaztam. A "szélzaj" onnan eredhet, hogy a normálisnál halkabban veszi fel a hangokat, így túlzottan fel kell hangosítani visszahallgatásnál, emiatt léphet fel ez a jelenség. Idegen zenét stb. hangosan és zajmentesen lejátssza, ezzel nincs gond. Viszont a saját videó, diktafon halk, azokat jól fel kell hangosítani, valamikor csak hangerőskála vége felé lesz normálisan hallható a felvett szöveg.
Lehet, hogy a hangérzékelője gyenge/rossz? (A készülék új, független,nyugat-európai modell, kb. 2 hónapja gyártottták). Vagy szoftveresen/frisstéssel ez javítható?

(#2950) idegbeteg18 válasza HUTCHDB (#2941) üzenetére


idegbeteg18
tag

Az a vicc, hogy még 20e-ért se volt rá ajánlat... 2 hónapig árultam majdnem.
Egy ismerősnek sikerült eladnom, még őt is győzködni kellett, hogy ez jó márka meg minőségi cucc.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.