Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Szép darabok, az envyből kérek 1et:))

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#2) F34R


F34R
nagyúr

jol nez ki tetszik ..

(#3) #Morcosmedve


#Morcosmedve
veterán

tényleg az egyik legszebb, meg hát ultrabook is, de ebben az árkategóriában inkább macbk

© asszongya'hogy

(#4) eclipse006


eclipse006
őstag

Brutálisan szép! :Y :R

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#5) Madn!ght válasza eclipse006 (#4) üzenetére


Madn!ght
addikt

+1 ;)

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#6) erdoke


erdoke
titán

A HD 1280x720-at jelent? 14"-en az félelmetesen gyatra. Ezelőtt 5-6 évvel már 1440x900-at használtam 14-es notin, innen inkább fölfelé váltanék, vissza semmiképpen. Mostanában a Samsung Series 9 13,3-asa kezd etalonná válni az 1600x900-as PLS kijelzővel.

A legjobb aláírás a héten

(#7) Kov1024 válasza erdoke (#6) üzenetére


Kov1024
tag

Jelen esetben a HD jelző 1366x768 pixeles felbontást takar.

(#8) kiskaktusz válasza eclipse006 (#4) üzenetére


kiskaktusz
addikt

az tuti :K

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#9) erdoke válasza Kov1024 (#7) üzenetére


erdoke
titán

Sejtettem, de az szinte ugyanaz. Plusz még a TN. Gáz.

A legjobb aláírás a héten

(#10) saelin


saelin
veterán

Wew! Hirtelen bankot rabolni támadt kedvem! :D
De jobban járok ,ha türelmesen várok...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#11) rbalint88 válasza erdoke (#6) üzenetére


rbalint88
addikt

less rá azért az asus ultráira is ;) 11,6-os és 13,3-as is van FullHD IPS kijelzővel. 11,6 egérmozi lehet tényleg, nekem a 13,3-as van és nagyon jó! asszony proboookja mellette siralmas, pedig átlag notis mezőnyben még az is egész jó :)

(#12) QwErTy42 válasza rbalint88 (#11) üzenetére


QwErTy42
addikt

A probook gondolom kicsit olcsóbb volt... :D

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#13) rbalint88 válasza QwErTy42 (#12) üzenetére


rbalint88
addikt

az asus ilyen: [link]
a hp meg probook 4330s, abból a fullos (i5-2450M, ati hd6490, 4gb ram, 640gb hdd, matt 13,3" kijelző 1366x768 felbontással), ebbe került +2gb ram régebbi hp-mból bontva, illetve egy intel 120gb-os ssd az odd helyére. ha ezeket összeszámolod és hozzáraksz egy win7et, kijön, hogy a probook is 250 lenne legalább... de akkori árakon számolva 270 inkább, míg az asus ára változatlan. szóval arányosan nem olyan vészesen drága gép ez :)

(#14) QwErTy42 válasza rbalint88 (#13) üzenetére


QwErTy42
addikt

Az egyik alma, a másik körte. A Probook kibírja, amit az Asus Zenbook nem és fordítva.
Csak arra akartam kilyukadni, hogy az összehasonlítás alapja nem teljesen korrekt, így a másik miatt siralmasnak nevezni szegény Probookot túlzás.
Félreértés ne essék! Ha a Zenbooknak lenne egy butított változata 200 rongy alatt 3 év garanciával, akkor arra még talán be is neveznék. :)

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#15) JColee válasza QwErTy42 (#14) üzenetére


JColee
őstag

Probook korrekt gépecske, egyedüli fájó pont a gyatra felbontás. Egyébként valóban nem egy kategória a kettő.

(#16) rbalint88 válasza QwErTy42 (#14) üzenetére


rbalint88
addikt

félreértesz. nyilván jobb ilyen szempontból a zenbook, mivel direkt a kijelző miatt vettem ezt (290-ért lett volna az i5-tel, tn+ paneles 1366x768pixeles kijelzővel).
átlag notis mezőnyben szép képe van a probooknak. na most azt referenciának kijelölve csúnyán elvérzik szegényke a zenbook ips paneles kijelzőjével szemben. tehát itt nem a probook leszólása volt a cél, hanem a zenbook dicséretére írtam ezt és így ;)

(#17) QwErTy42 válasza rbalint88 (#16) üzenetére


QwErTy42
addikt

Így más. :) :R

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#18) socialkiller


socialkiller
tag

A 15,6"-os előtt le a kalappal :R Végre egy normális 15,6"-os noti amiben végre van dedikált vga :C Valamiért mostanában nem szokás dVGA-t rakni a notikba :W

Üdv, Patrik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.