Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) dud998


dud998
őstag

[link]

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#352) Csabee. válasza dud998 (#351) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Na szuper! Hivatalos csere program van az AirpodsPro-kra. Nekem is ezt a hibát produkálja mint a leírtak.
hivatalos oldal

Üdv: Csabee.

(#353) Vasy09 válasza Csabee. (#352) üzenetére


Vasy09
őstag

Engem is érdekelne a dolog majd, hogy hogyan intézted? Személyese, vagy beküldéses módszerrel (feltéve, ha lehet így)! Dobj majd egy írást, hogy mi lett a vége! :R :R

Gamertag: Vasy09

(#354) Csabee. válasza Vasy09 (#353) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Rendben megírom!

Üdv: Csabee.

(#355) Digital


Digital
addikt

Nos a visszahívásról.
Ma Pesten volt dolgom, felvittem a fülest magammal.
A vásárláskor kapott számlám nem volt meg, tegnap a szegedi mm-ban adtak egy másolatot.
Az Allee-be mentem az iCentre-hez. A sorozatszámot nézték, már át is vették a fülest töltőstől, állítólag másfél hét múlva ér ide a csere. A srác szerint csak a füleseket cserélik.
Mozgás közben a bal oldala recegett, mintha kefényi szőr lenne a fülemben. Lehet hogy nevettek de párommal minden szőrszálat kiszedettem a fülemből... :DDD

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#356) dud998 válasza Digital (#355) üzenetére


dud998
őstag

:DDD
Viccet félretéve legalább intéződik. Mondjuk azt nem értem, hogyha van egy ilyen csereprogram, akkor miért nincs az ilyen helyeken valamennyi készleten, hogy azonnal cserélhessék?

[ Szerkesztve ]

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#357) RudiLicenc


RudiLicenc
aktív tag

Nekem még a csereprogram előtt volt cserélve a mostani csereprogram problémakörével kapcsolatban. Kicserélték minden további nélkül mind a kettőt, tok nélkül adtam be őket személyesen, és jött a csere. :R

[ Szerkesztve ]

Üdv!

(#358) dud998 válasza RudiLicenc (#357) üzenetére


dud998
őstag

:C

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#359) Digital


Digital
addikt

Ma este jött az sms, átvehetem a készülékem. Nagyon kíváncsi vagyok rá!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#360) Digital


Digital
addikt

Sziasztok!
Kinek-milyen lett a fülese a csere után?
Az enyém végre nem pattog! :) Ami fura hogy kaptam hozzá egy szett gumidugót is, ezek valahogyan másabbak mint az eredetik voltak. A hangpróba is gond nélkül lefut, nem panaszkodik illesztési hibára.

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#361) Csabee. válasza Digital (#360) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Én még nem tudtam leadni. Jövő héten szánok rá időt mindenképpen.. Biztos vagyok benne hogy egy sw frissítés cseszte el .

Üdv: Csabee.

(#362) Digital válasza Csabee. (#361) üzenetére


Digital
addikt

Meg akartam jelölni a füleseket hogy azokat kapom-e vissza amiket leadtam, de sajnos a nagy kapkodásban elfelejtettem megcsinálni. Esetleg megpróbálhatnád így kideríteni mi az igazság. :)

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#363) Csabee. válasza Digital (#362) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Hogy jelöljem meg?

Üdv: Csabee.

(#364) Digital válasza Csabee. (#363) üzenetére


Digital
addikt

Valahol egy kis apró jel alkoholos filctollal...
Bár ha fertőtlenítik akkor lehet el fog veszni a jel.

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#365) szekra válasza Digital (#364) üzenetére


szekra
őstag

Nem lett volna egyszerűbb ha feljegyzed a sorozatszámát?

(#366) Digital válasza szekra (#365) üzenetére


Digital
addikt

Az is jó megoldás lett volna. :)
Mondjuk a dobozon lévővel össze lehet még most is hasonlítani.

[ Szerkesztve ]

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#367) Csabee. válasza Digital (#366) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Tegnap nekem is sikerült leadnom az airpodsot. 1-2 hetet mondtak a cserére. Kíváncsian várom.

Üdv: Csabee.

(#368) Digital válasza Csabee. (#367) üzenetére


Digital
addikt

Szerintem gyorsabban meglesz! :K
Úgy gondolom nem szoftveres frissítés történt, a készüléken lévő szám változott, nem azt kaptam vissza amit leadtam.
Amúgy ismét élvezem az Airpods-om, nagyon jól teljesít ismét.

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#369) Csabee. válasza Digital (#368) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Valóban!
Ma jött az sms hogy cserélték. Sajnos csak hétfőn tudok érte menni, de várom!

Üdv: Csabee.

(#370) Csabee. válasza Csabee. (#369) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Megkaptam ma a teljesen új szettet! Mindenből újat kaptam. Tok füldugók és természetesen a kéz fülhallgató is! Végre ismét jó az airpods! A garancia időm mától 90nap.

Üdv: Csabee.

(#371) szekra válasza Csabee. (#370) üzenetére


szekra
őstag

Ha hivatalos viszonteladótól vásároltad és magánszemély nevére szól a szamlád akkor 1 éved van még.

(#372) Csabee. válasza szekra (#371) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Igen én is így tudom. :R Rufusz computerbe lett véve anno. De ne legyen rá szükség!

Üdv: Csabee.

(#373) kovimester


kovimester
aktív tag

Sziasztok!
Szeretném kérdezni a fórumozókat!
Szemezek az Airpods Pro és a SENNHEISER Momentum True Wireless 2 vel.
Nagyon sok videót néztem már; tesztek; összehasonlítás; stb. de még mindig nem tiszta minden.

Kérdéseim:
- zene hallgatás téren milyen a Pro ( Spotify hallgatók )
- zajszürése milyen Pro-n ( itt az olvastam hogy nagyon kimagasló)
- mikrofon milyen; forgalomban; séta; szélben; komoly zajos környezetben ( mennyire szűri ki a hangokat kintről stb.)

Előre is köszönöm szépen a segítséget!

(#374) szekra válasza kovimester (#373) üzenetére


szekra
őstag

1) Majd megerősítik a vájt fülűek, de úgy tudom egrészt bluetooth füleseknél nem lehet a kábeles variánsok minőségét hozni, másrészt a Spotify-on max. 320kbit/s minőségben tudsz zenét hallgatni. Összefoglalva: erre tökéletes
2) Nagyon jó az ANC a pro-ban, a konkurenciához képest is
3) Minőségi, nem recseg, zajos környezetben is tökéletesen hallható a beszéd, nálam pl. háttérben a TV zaja sem hallatszik, pedig tőlem 2m-re van

(#375) r3dsnake válasza kovimester (#373) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

1. jó
2. jó
3. jó

:DDD Nem tudom a Sennheiser milyen, de biztos nem vennék Airpods helyett.

(#376) Trol


Trol
tag

Sziasztok!
Airpods Pro-t vettem a hardverapron, nyilván olcsóbban mint a bolti ár, fóliás volt. Hibátlan a készülék, de szerettem volna a széria szám alapján csekkolni a jótállást az Apple honlapján. Azt beütve azonban azt írja nem tudja ellenőrizni a vásárlás dátumát ezért adjam meg. Meg is adnám a dátumot de sajnos nem engedi módosítani. Ilyenkor mi van? Számlám nincs róla, mi történik ha mégis szervizbe kellene vinnem a terméket?
Előre is köszi a választ.

(#377) Alex91 válasza Trol (#376) üzenetére


Alex91
félisten

Jon a yard, es lecsuk...?

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#378) emvy válasza kovimester (#373) üzenetére


emvy
nagyúr

Van egy gyakori hibaja a Pro-knak, hogy recseg (az ANC miatt). Ez esetben visszakuldod, es kicserelik, de tenyleg sok gond volt veluk.

while (!sleep) sheep++;

(#379) Trol válasza Alex91 (#377) üzenetére


Trol
tag

Köszönöm a konstruktív, segítőkész válaszod.

(#380) Vasy09 válasza Trol (#376) üzenetére


Vasy09
őstag

Tudomásom szerint, amíg a gari időn belül vagy (mert az elvileg látod), akkor gond nélkül tudod gariztatni. Ez úgy tudom akkor szokott előfordulni, amikor ugye nem hivatalos viszonteladótól veszed. Ha van esetleg számlád, azzal lehet tudod igazolni! De ez csak tipp! ;)

Gamertag: Vasy09

(#381) Trol válasza Vasy09 (#380) üzenetére


Trol
tag

Nincs számlám, ez a probléma. Kérdés, hogy probléma esetén így is javítják/cserélik e, van e valakinek hasonló tapasztalata?

(#382) Vasy09 válasza Trol (#381) üzenetére


Vasy09
őstag

Amíg garis, addig tuti nem kell számla, mivel az apple soha nem kérte eddig tudtommal! Azért írtam a számlát, mert akkor azzal ugye tudod a garanciaidőt befolyásolni, ha a vétel későbbi, mint ahogy a rendszerben látszik a gari idő!
Szerintem ezen ne parázz, amíg garisnak mutatja a rendszer, addig nem kell semmi hozzá! :N :N

Gamertag: Vasy09

(#383) Digital válasza Trol (#381) üzenetére


Digital
addikt

Az enyém a MM-ból származik, sajnos az eredeti számlát elhagytam de kértem másolatot.
Az iStyle-ban nem kértek semmit, a sorozatszámot nézték csak.

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#384) Csabee. válasza Trol (#381) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Szia,
Nyugalom, nekem is ezt írta ki a felület. Igaz nekem megvan a számlám is, viszont nem kérték a garanciáztatáskor. Ha meg beleesik a te készüléked is a csere programba, akkor ha hibát észlelsz vidd is vissza. Én már két pro-t cseréltettem.

Üdv: Csabee.

(#385) aron1994


aron1994
csendes tag

Aki sokat hallgat zenet es szamit neki hogy a hangzas jo legyen, a szerint a pro mennyire teljesit jol? Gondolkodok a beszerzesen, de nem tudom hogy megeri e az arat vagy keressek egy masikat ami jobb.

(#386) Csabee. válasza aron1994 (#385) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Szerintem nagyon jó. De én nem vagyok zenész aki kihall minden hangot. De nagyon tetszik hogy egyszerre kapcsolódik az ipademhez iphoneomhoz watchoz. Csak akkor éri meg neked is ha vannak ilyen cuccaid. Ha csak iphonehoz használod lehet van más alternatíva is ami jó lehet olcsóbban.

Üdv: Csabee.

(#387) dud998 válasza Csabee. (#386) üzenetére


dud998
őstag

+1.

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#388) aron1994 válasza Csabee. (#386) üzenetére


aron1994
csendes tag

Az árral nincs bajom, jo nem olcso de manapsag mi az? :D iphonehoz hasznalnam en sem vagyok nagy audiofil de azert szeretem ha jol szol a fulemben a muzsika. Mennyire kényelmes? Mondjuk kisebb mozgas eseten nem esik ki a fulbol?

(#389) dud998 válasza aron1994 (#388) üzenetére


dud998
őstag

Szép kiegyenlített a hangzás. Ha kell és olyan a zene akkor van mély is. Teljesen stabil, nem esik ki a fülből. Egy idő után azt is elfelejted hogy a füledben van, annyira kényelmes. És persze a zajszűrés ami parádés a méretéhez képest.

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#390) aron1994 válasza dud998 (#389) üzenetére


aron1994
csendes tag

Köszönöm a választ sokat segítettél! :R

(#391) dud998 válasza aron1994 (#390) üzenetére


dud998
őstag

;)

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#392) Csabee. válasza aron1994 (#390) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Nem esik ki futás közben se.

Üdv: Csabee.

(#393) budhanil


budhanil
csendes tag

Sziasztok, Pár napja vettem egy Airpods Pro-t. Segítséget kérnék. Van egy halk alapzúgás Noise Cancel és Trasparency módban. Nem túl hangos, persze ha bármit hallgatnék nem tűnne fel. Ez a White noise - az ANC alaptulajdonsága, vagy teljes csendnek kéne lennie?

(#394) Csabee. válasza budhanil (#393) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Szerintem teljes csendnek kell lennie.

Üdv: Csabee.

(#395) whitezo88 válasza budhanil (#393) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Valahogy ki kell iktatnia a zajokat, ha nem megy semmi hallható white noise vagy hasonló. De mindenki máshogy hallja... Nekem pl azóta mióta írtam, mintha gyengült volna az ANC, de lehet csak megszoktam...

(#396) Vasy09


Vasy09
őstag

Na, engem is elért az airpods pro recsegő hiba! :U Múlt héten csütörtökön elvitte a futár az Istyle-hoz, pénteken jelezték, hogy bevizsgálták és csere lesz. Kedden írták, hogy küldik vissza, tegnap pedig át is vettem! 1 hét alatt lezongorázodott! Hatalmas pirospont az Istyle-nak. Nagyon boldog vagyok, hogy ezért nem kellett kétszer 350km-t kocsikáznom! :N :N :N

Gamertag: Vasy09

(#397) JohnDoe_Hun


JohnDoe_Hun
tag

Sziasztok. Pár napja vettem egy prot i12 mellé.
Összességében jól működik csak van egy pár zavaró tényező.
Például hogy nem egyszerre merül a két füles.
Továbbá amikor felnyitom a fedelét a toknak és megjelenik az ablak a telefonon akkor lefagy a teló. Az ablak nem tűnik el és kilépni sem lehet csak a képernyőzár segít aztán újra fel kell oldani. A toknak a fedele is lötyög egy hangyányit de ezzel még együtt is tudnék élni.
A zajszűrés tökéletes rajta eddig. Azt lehet tudni h mely készülékek hibásak? A pattogásra gondolok.

(#398) szekra válasza JohnDoe_Hun (#397) üzenetére


szekra
őstag

Tuti eredetit vettél?

(#399) JohnDoe_Hun válasza szekra (#398) üzenetére


JohnDoe_Hun
tag

Igen. Beírtam a sorozatszámát és tavaly novemberi szervíz kezdést ír ami miatt még hívnom kell őket. Amúgy konzolvilágban vettem.

(#400) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Én csak attól kapok hülyét, hogy időnként még mindig random lemerül valamelyik, mert nincs rendes kontakt. Egy yt-s tipp után fültisztitót megforgatva a lyukakban egy ideig jó, más megoldás nemigen van...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.