Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Csabee. válasza aujjobba (#450) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Én iphone, ipad, macbook, watch, apple tv viszonylatában ilyen jelenséget nem tapasztalok. Pedig aktívan nyúzom.

Üdv: Csabee.

(#452) r3dsnake válasza Csabee. (#447) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Engem zavar, meg valszeg a fülben látszódik is.

Amúgy egy M-es méretből nem szeretne valaki szétdobni egy 3-as packot?

(#453) Csabee. válasza r3dsnake (#452) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Kit érdekel ki kit lát? Te jobban hallod a zenét! Amúgy alig látszik. Nekem van m es felesleges.

Üdv: Csabee.

(#454) r3dsnake válasza Csabee. (#453) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Engem.

(#455) Rage47


Rage47
veterán

iStyle 1 hét alatt cserélte másodjára az Airpods Prómat. Most próbálom nem nyomogatni, hátha attól megy mindig tönkre (recseg, stb.). Olvastam ilyesmit, hogy lehet, hogy a füles szerkezete változik, a sok nyomogatástól, így most mindig a telón állítgatom a transparency-t.

[ Szerkesztve ]

(#456) r3dsnake válasza Rage47 (#455) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Hát emiatt biztos nem fogom előbányászni a telót a zsebből.

(#457) aujjobba válasza Csabee. (#451) üzenetére


aujjobba
addikt

Bevittem szervizbe, a jobb oldali füles cseréje van a munkalapon eddig.
Ami a legszebb, hogy az Apple szerint holnap jár le a garancia, holott április elején vettem az iStyle-ben, újonnan.
Most kérdeztem őket, állításuk szerint nem adnak el újracsomagolt cuccot, fülest meg főleg.
Nyomtattak új számlát, amivel bizonyítani tudom a vásárlás dátumát, ha később gebasz lenne.

Nem vágom hogyan lehetett aktiválva a füles jóval azelőtt, hogy újként megvettem.

(#458) Csabee. válasza aujjobba (#457) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Az komoly. Nekem mindent cseréltek toktól kezdve mindent. A garanciád érdekes.

Üdv: Csabee.

(#459) aujjobba válasza Csabee. (#458) üzenetére


aujjobba
addikt

Visszavittem a szervizbe, mert a csere után se múlt el a hiba.
Először azt mondtak frissítik a firmware-t, később azt hogy inkább kicserélik a baloldalt is.
Jöhetek megint holnap vagy holnapután…

(#460) htw


htw
tag

A vezetékes füles hangerő gombjával lehetett exponálni a kamera alkalmazásban. A proval nem lehet? Tudom hogy hangerőt se lehet de hátha van valami trükk.

(#461) cheexhon


cheexhon
csendes tag

Sziasztok!

Nézek airpods pro füleseket. Felmentem jófogásra kíváncsiságból és azt látom, hogy rengetek "bontatlan, eredeti" airpods pro van feltéve a bolti ár feléért. Hol a catch?
Mindenki azt írja, hogy ajándékba kapták, nem kell nekik stb. Sokan a napokba regisztrálták a fiókjukat. Ezek mind hamisítványok?

Köszi és üdv!

(#462) aujjobba válasza cheexhon (#461) üzenetére


aujjobba
addikt

Amikor a szervizben jártam épp előttem egy nő vitte be frissíttetni a pro-t mert valami kínja volt vele.
Mondja neki a szervizes, hogy semmiképp nem fogja tudni, mert az a cucc amit a csaj bevitt nem Apple termék.
Kinézetre Pro volt, gondolom ő is féláron vette.

(#463) cheexhon válasza aujjobba (#462) üzenetére


cheexhon
csendes tag

Szerintem innen lehet a származása :): https://www.alibaba.com/product-detail/Best-Quality-With-Appled-Logo-Box_1600347698004.html?spm=a2700.7735675.normal_offer.d_image.751056c9u3lQLh&s=p

(#464) szekra válasza cheexhon (#461) üzenetére


szekra
őstag

Igen.

(#465) _ak_


_ak_
addikt

Nektek működik az Ear tip test? Nem rég váltottam 13-ás iPhone-ra és azóta nem akar működni a teszt vagyis mindig azt írja, hogy igazítana meg vagy próbálják másik méretet. A részét már megvolt, de nem változott a helyzet. Amúgy hangzásra nem tűnt fel, hogy rosszabb lenne, csak a költözés miatt piszkáltam a menüt, de most persze nem hagy nyugodni.

lehet, hogy a legutolsó FW frissítés tolt el valamit?

Let's begin, de gozaimasu!

(#466) aujjobba válasza _ak_ (#465) üzenetére


aujjobba
addikt

Emiatt garanciában cserélik.

(#467) _ak_ válasza aujjobba (#466) üzenetére


_ak_
addikt

jaj, de beleszólt az auto correct :(
Olvastam másoknál is, de általában szokott valami egyéb gond is lenni ilyenkor, viszont én nem mondhatnám, hogy nem úgy működik mint azelőtt. Ettől persze majd lehet, hogy szerviz lesz a vége, de az nekem nagyon kiesik, így majd egyszer ki tudja mikor esetleg talán.

Mivel nem zárható ki, hogy esetleg FW probléma, ezért a kérdés továbbra is áll, hogy másnak nem változott meg a teszt kimenetele?

Let's begin, de gozaimasu!

(#468) aujjobba válasza _ak_ (#467) üzenetére


aujjobba
addikt

Ez hardveres problema, FW frissites nem oldja meg.
Mas miatt vittem szervizbe, de a srac szerint csak emiatt is csereltek volna a jobb oldali fulest, mert a sajat tesztjuk is kimutatta a hibat.

(#469) ebéd elek


ebéd elek
csendes tag

Sziasztok, valaki megtudná nekem mondani hogy az airpods pro működik androiddal? És ha működik milyen plusz dolgokról kéne lemondanom ami csak iphonnel működnének?

(#470) Attila432


Attila432
tag

Sziasztok, új airpods 2-t kezdtem el használni és a fülemben érzem melegedését. Nem tudom mennyire normális, nem zavaró csak szokatlan. Mennyire melegszik fel általában?

(#471) szekra válasza Attila432 (#470) üzenetére


szekra
őstag

Sose éreztem ilyet, volt sima Airpods-om is és most Pro-nál sem.

(#472) Attila432 válasza szekra (#471) üzenetére


Attila432
tag

Köszi, akkor megy vissza.

(#473) -Solt-


-Solt-
veterán

Urak!

Tavaly garanciában cserélték, de most megint nem kerek valami… amikor picit hozzáérek serceg mindkét oldal, az illesztés teszt is mindig azt írja, hogy igazítsam meg.

Más is járt így, ilyenkor mi van?

www.smart-bus.hu

(#474) szekra válasza -Solt- (#473) üzenetére


szekra
őstag

Gari.

(#475) -Solt- válasza szekra (#474) üzenetére


-Solt-
veterán

Válaszra sem méltat az istyle, 3 napja írtam nekik...

www.smart-bus.hu

(#476) szekra válasza -Solt- (#475) üzenetére


szekra
őstag

Chaten is elérhetőek, illetve telefon vagy személyesen menj be, sokkal gyorsabb.

(#477) -Solt- válasza szekra (#476) üzenetére


-Solt-
veterán

Az lesz, csak ugye elég bosszantó tud lenni, hogy egy ekkora cég nem képes 3 nap alatt válaszolni egy emailre...

www.smart-bus.hu

(#478) -Solt- válasza szekra (#474) üzenetére


-Solt-
veterán

Másodjára is cserélték garanciában, most minden oké...

www.smart-bus.hu

(#479) szekra válasza -Solt- (#478) üzenetére


szekra
őstag

Szuper, reméljük nem jön újra elő. :)

(#480) M3aN


M3aN
senior tag

Sziasztok!
airpods 3 esetén jön elő az a hiba, hogy a tokba visszahelyezve nem tölti a bal fülhallgatót. Csak a bal, és esetenként fordul elő. Mikor be helyezem villog, de pár óra múlva (vagy egy két nap múlva) amikor használnám akkor pittyog, hogy lemerült.
Szériahiba? Tapasztalt más hasonlót?

(#481) fery02 válasza M3aN (#480) üzenetére


fery02
addikt

Airpods pro-val van nálam hasonló.
Rendszeresen figyelnem kell, hogy amikor visszahelyezem őket, akkor felvillan-e a led.
Ha nem, akkor kiveszem és újra visszarakom a füleseket.

Ilyenkor másodjára berakva egyébként valamiért mindig villanni szokott már a led és a töltés is jó szokott úgy lenni.

[ Szerkesztve ]

(#482) Vasy09 válasza fery02 (#481) üzenetére


Vasy09
őstag

Ez sajnos nálam is így van...főleg a jobbos! :U

Gamertag: Vasy09

(#483) penge111


penge111
addikt

Sziasztok! Vennék egy airpods 2-t, aki adja azt mondja, hogy garanciába cserélt az eszköz. Bontatlan a fülhallgató, azt mondja, hogy aktiválástól újra indul a garancia. Ez így van? Kell valami garipapír az ügxintézéshez ha esetleg lesz valami baja? Vagy elég a sorozatszám. Bocs 5 éve volt utoljára apple cucvom (iPad), akkor sorozatszám elég volt a garihoz, ha cserélni kellett, akkor nem tolódott ki a gariidő, hanem valahogy az eredeti jótállási idő maradt. Köszi a válaszokat :R

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#484) szekra válasza penge111 (#483) üzenetére


szekra
őstag

Ha garanciában cserélték, akkor az ujracsomagolt. Akkor hogy lehet bontatlan? Serialt csekkold, hogy valóban azt írja-e aktiválatlan, ha igen akkor OK, onnantól 1 év gari és nem kell számla se ha baj van.

(#485) IntelKiller7 válasza fery02 (#481) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Ez nalam is elofordul Pro-nal.
illetve a recseges is.

Most nezem, hogy ezt a hibat viszont javitjak hivatalos uton.
Valaki kuldte mar vissza?

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#486) benito86


benito86
csendes tag

Sziasztok,
vettem egy új bontatlan airpods2-t FB Marketplacen. Hogyan tudom az 1 év Apple garanciát aktiválni a weboldalon? Számlát azt nem kaptam. Nem is gondoltam, hogy gond lehet a garival, mert anno a hardveraprón vett bontatlan ipadem garia automatikusan aktiválódott a bekapcsolás után. Most a probléma az, hogy az oldal azt írja, h: "A vásárlási dátum nincs igazolva. A hivatkozást követve frissítse a termék vásárlási dátumát." :((

Előre is köszönöm a tippeket!

(#487) Csabee. válasza benito86 (#486) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Szia,

Akkor ez lehet nem feltétlen "fehéren" jött az országba. Az imei ellenörző oldal nem tudja azonosítani ezek szerint. Így ha nincs számlád róla, akkor nincs garancia sem, külön nem kell/lehet aktiválni ezeket tudtommal.

Üdv: Csabee.

(#488) benito86 válasza Csabee. (#487) üzenetére


benito86
csendes tag

köszi, én is hasonlóra gondolok. Az eladó azt mondta USA vásárlás,de nem találja a számlát. Elképzelhető, h lopott vagy már az is gondot okozhat a garinál ha USA-ban megvette de nincs meg a számla ami bizonyítaná a vásárlás dátumát? Ezek szerint csak EU-s vásárlásnál van gari ha magyar IP-ről próbálom lekérdezni? Eseleg VPN-el ha USA szerverről bejelentkezve próbálnám meg a S/N-el a gari ellenőrzést lefuttatni?

Elnézést a sok kérdésért, csak próbálnám valahogy megérteni/ megoldani a szituációt.

(#489) szekra válasza benito86 (#488) üzenetére


szekra
őstag

Világgarancia van Apple termékekre, 1 év fixen. Ehhez nem kell számla, doboz, semmi, serial alapján ellenőrizni lehet. Legjobb lenne ha bevinnéd pl. egy iCentre vagy iStyle és rákérdeznél mit látnak.

(#490) Csabee. válasza benito86 (#488) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Lehet ez egy garanciában cserélt termék is adott esetben. Bízz benne hogy nem lesz vele gondod!

Üdv: Csabee.

(#491) Sn00k


Sn00k
veterán

Airpods 2 használ valaki futáshoz?

3njoy the Lif3

(#492) -Solt-


-Solt-
veterán

Üdv Urak,

Múlthéten eladtam az Airpods Pro-m, eltávolítottam a telefonról, a lokátorban nem látom, de a srác aki megvette ezt az üzenetet kapja,

Van valakinek valami ötlete, hogy mi lehet a gond?

www.smart-bus.hu

(#493) Lujza2023


Lujza2023
friss újonc

Ki lett 1x cserélve a füles

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.