Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Egyik felsorolt problémával sem találkoztam még. Pedig egy 2016-os SE-vel használom.

(#402) szekra válasza JohnDoe_Hun (#399) üzenetére


szekra
őstag

Utána olvastam az animáció kifagyásnak, próbáld meg, hogy teljesen lemeríted a fülest, azaz ne tedd be a bölcsőbe. Illetve a bölcsőt is merítsd le (ez hosszabb folyamat lesz így). Valaki azt írta ez megoldotta, de csak egy tipp.

(#403) JohnDoe_Hun válasza szekra (#402) üzenetére


JohnDoe_Hun
tag

Köszi. Megpróbálom.

(#404) jofiucska


jofiucska
tag

Sziasztok androidos telefont használok viszont gondolkozok, hogy veszek egy airpods prot. Sokat vezetek viszonylag nagy sebességgel így elég nagy zaj van a kocsiban és közben sokat telefonálok, így olyan fülest szeretnék venni amiben a viszonylagos nagy a zaj ellenére is tisztán hallanak engem, illetve engem se zavar a háttérzaj telefonálás közben. Szerintetek jól működhet androiddal a pro?

(#405) -Solt-


-Solt-
veterán

Urak,

Ti jártatok már úgy, hogy a füldugó illeszkedés tesztelése mindig azt írja ki, hogy igazítsa meg, vagy próbáljon ki egy másik méretet? Végig próbáltam az összeset, de soha nem lesz zöld a teszt... anno mikor megvettem az S és az M méret is tökéletesen illeszkedet, de most valamiért nem akarja az igazságot... ha teszt közben nyomom ujjal a fülembe, akkor a baloldali zöld lesz, de nyilván nem ez az optimális működés...

Illetve azt vettem még észre, hogy amikor igazgatom a fülest, a jobb oldali serceg, de csak ilyenkor, zene hallgatás közben nem veszek észre anomáliát.

[ Szerkesztve ]

www.smart-bus.hu

(#406) emvy válasza jofiucska (#404) üzenetére


emvy
nagyúr

Ha ilyet akarsz, akkor vegyel inkabb Jabra-t.

while (!sleep) sheep++;

(#407) jofiucska válasza emvy (#406) üzenetére


jofiucska
tag

Nem tetszik a jabra formája, ha nem airpods pro t veszek akkor Huawei freebuds pro t fogok, bár annak se tetszik a szögletes kialakítása. De mi miatt ne vegyek airpods pro t?
Csajomnak van egy airpodsa amit össze párosítottam a telefonommal és igazából semmi gondot nem fedeztem fel a használat közben.

(#408) emvy válasza jofiucska (#407) üzenetére


emvy
nagyúr

Azert irtam a Jabrat, mert azok tok megbizhatoak es jo a zajszuresuk. Nekem van itthon 2 Jabra meg 1 Airpods Pro, mindegyik jol mukodik (csak pl. AirPods firmware upgrade-hez iPhone kell).

while (!sleep) sheep++;

(#409) jofiucska válasza emvy (#408) üzenetére


jofiucska
tag

Értem, ha mégis airpodsnál maradok, kicsivel 60 ezer ft fölött már vannak marketplacen eladó új darabok. Mire figyeljek, hogy nehogy hamis termékbe fussak bele? Nyílván a sn-t leellenőrzöm az apple honlapján bár még maga a füles mindig lehet hamisítvány. Magán a füleseken is szerepel sn? Illetve arra gondoltam, hogy csajom iphonjával párosítom össze fizetés előtt ott mire figyeljek?

(#410) JohnDoe_Hun


JohnDoe_Hun
tag

A füleseken is van sn de az nem kell hogy feltétlenül egyezzen a tartòval. A hamisítvány az pl. nem frissül.

(#411) Montii


Montii
csendes tag

Ti mennyire ajánlanátok pl. a Konzolvilágot (71,5 eFt, az Aqua-t (77 eFt) vagy az Emag-ot (78 eFt) AirPods Pro vásárlásánál? Főleg amiatt kérdem, hogy relatíve gyakori ez az említett hiba ami miatt cserélni kell.
iStyle-ban viszont drágább, 85 eFt. Itt volt aki már dicsérte őket ilyen csere kapcsán.

Érdemes válogatni vagy ezen boltok között már csak az árat elég nézni?

(#412) r3dsnake válasza Montii (#411) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Emag hivatalos reseller, az aqua nem.

(#413) JohnDoe_Hun válasza Montii (#411) üzenetére


JohnDoe_Hun
tag

Konzolvilágban vettem hónapokkal ezelőtt. Tökéletes. Egy baj volt vele, az ügyfélszolgálaton át kellett íratni a jótállás kezdetét mert az azt a dátumot mutatta amikor ők vették. De nagyon segítőkész volt az ügyfélszolgálat. Le a kalappal előttük.

(#414) _ak_


_ak_
addikt

Szerintetek a mostani Apple eventen lesz új Airpods Pro? Tudom itt van a nyakunkon és csak akkor fog kiderülni, de kíváncsi vagyok, hogy mire tippelnétek. Több mint két év telt az első Pro-hoz képest, hasonlóan, mint a sima gen1-gen2 Airpods esetében.

Gondolkodom, hogy beszerzek egyet, csak olvastam, hogy vannak pletykák új Airpods lehetséges bejelentéséről. Ennek tudatában inkább várok. Már csak azért is, mert úgy tűnik, hogy viszonylag sokaknak van problémája vele.

Let's begin, de gozaimasu!

(#415) fery02 válasza _ak_ (#414) üzenetére


fery02
addikt

Csak arra a részre tudok írni, hogy "sokaknak van problémája vele".

Gondolnám, hogy a mostanra kapható példányokat már nem érinti a korábbi a hibás zajszűrő probléma.
Enyémet is használom elégedetten már egy fél éve. Mondjuk én pont nem használom a zajszűrést benne, de időnként kipróbálom és hibátlanul működik.

(#416) Sify


Sify
senior tag

Sziasztok! Van egy AirPods Pro-m. Kb. 1.5 éve lett vásárolva az Istyle-ba. A jobb oldali fülhallgató elkezdett zugni, kattog zene közben. Nagyon zavaró. Ha beviszem az Istyle-ba bevizsgáltatni kell hozzá vinnem valamit? Vagy csak a tok és a 2 db füles. Köszönöm!

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#417) Csabee. válasza Sify (#416) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Hello! Szerintem vidd a garancia papírt is. De tudtommal csak 1 év garancia van rá.

Üdv: Csabee.

(#418) Sify válasza Csabee. (#417) üzenetére


Sify
senior tag

Köszi! Igen egy év garancia van rá. De van ez a zajszürös hiba ami a vásárlástól számitott 3 éven belüli cserét biztosit. [link]

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#419) -Solt- válasza Sify (#418) üzenetére


-Solt-
veterán

Ha 2021. 01. 01. után vásároltad, akkor kötelezően 1 év jótállás (garancia) van rá (100.000.-Ft alatti ár), ami azt jelenti, hogy ebben az 1 évben te döntöd el, hogy a kereskedő fejéhez, vagy a gyártó fejéhez vágod hozzá.

DE ettől még a termékszavatosság szabályai nem változtak, tehát minden az EU területén eladott műszaki termékre van 2 év kötelező termékszavatosság, azaz adott esetben a lejárt 1 éves jótálás (garancia) után a 2. évben magát a gyártót, vagyis az Apple-t kell megkeresned ha nyűgöd van. [link]

Ezt csak azért írom le, mert sokan keverik ezeket és azt hiszik, hogy a 100.000.-Ft alatti vásárlás esetén az 1 év jótálás után mehet a kukába a termék ha bedöglik...

Ami az adott hibát érinti, elvileg elég hozzá a garancia papír vagy a számla... én mindkettőt vittem magammal a biztonság kedvéért. Átveszik, kivizsgálják, majd értesítenek...

Én azt javaslom, hogy egy kicsit panaszkodj a baloldalira is, hogy néha az is recseg, nehogy csak az egyiket cseréljék, mert az is benne van a pakliban. Nekem cserélték a két fülest és kaptam hozzá új szilikon bigyókat is.

[ Szerkesztve ]

www.smart-bus.hu

(#420) _ak_ válasza fery02 (#415) üzenetére


_ak_
addikt

Ugyan nem tudok semmi statisztikáról, csak Twitteren olvastam a hozzászólásokat a poszt alatt, ahol azt taglalták, hogy az Apple meghosszabbítja a visszahívást. Még ha 1000en is írtak volna alá, gondolom akkor is elenyésző a teljes táborhoz, de meglepett, hogy sokaknak többször is cserélni kellett már egy év alatt egy-egy vagy mindkettő fülhallgatót.

Én meg egy kicsit kapkodtam és múlthéten rendeltem egyet, csak utána jutott eszembe, hogy meg akartam várni a mostani eventet, de “szerencsére” csak az Airpods 3 jött, a Pro vonalat nem piszkálták.

Let's begin, de gozaimasu!

(#421) P@ppaJoe válasza _ak_ (#420) üzenetére

Én is megvártam az event-tet, de a sima airpods nem tetszik, így marad a pro rendelése.

(#422) _ak_ válasza P@ppaJoe (#421) üzenetére


_ak_
addikt

Ha másról nem is, de MagSafe házról lecsúsztam. Ez kimaradás nekem az event alatt, de a Pro is megkapta a "mágnesgyűrűt". Istyle oldalán továbbra is a régi SKU szerepel, de aztán ki tudja, lehet, hogy meglepnek.

Let's begin, de gozaimasu!

(#423) P@ppaJoe válasza _ak_ (#422) üzenetére

És a pro esetében ez milyen előnnyel jár?

(#424) _ak_ válasza P@ppaJoe (#423) üzenetére


_ak_
addikt

Gyakorlatilag csak annyit jelent, hogy ha MagSafe (vezeték nélküli) töltőre rakod, akkor a mágneseknek köszönhetően pontosan pozíciónálja magát a töltőn és gondolom jobban is a helyén marad, ha pl. meglöknéd.

Let's begin, de gozaimasu!

(#425) P@ppaJoe válasza _ak_ (#424) üzenetére

És ha a magsafe nélkülit teszem rá, a magsafe-es töltőre az úgy okés?

(#426) _ak_ válasza P@ppaJoe (#425) üzenetére


_ak_
addikt

Nincs vele gyakorlati tapasztalatom, de az olvasottak alapján, úgy is kell működnie.

Let's begin, de gozaimasu!

(#427) emvy válasza P@ppaJoe (#425) üzenetére


emvy
nagyúr

Igen, okes.

while (!sleep) sheep++;

(#428) P@ppaJoe válasza emvy (#427) üzenetére

+_ak_
Köszi mindkettőtöknek.

(#429) _ak_


_ak_
addikt

Jártatok már úgy, mintha beragadt volna Macbook és az Airpods valami rossz codecben, ill gondolom itt inkább rossz bitrátában vagy nagyon magas tömörítésben?

Telefon és a Macbook között válogattam a forrást, de egyszer csak elkezdett szarul szólni a Macről, telefonról továbbra is jó. Nem tudom kizökkenteni ebből az állapotból, már csak a gép újraindítasa van hátra, de azt most biztos nem fogom megcsinálni.

Szerk: meg is van. Audio MIDI appban látszik, hogy átállt 16bit 16kHz-re. Itt egy leírás, hogy lehet újraindítas nélkül megoldani.

[ Szerkesztve ]

Let's begin, de gozaimasu!

(#430) _ak_ válasza _ak_ (#429) üzenetére


_ak_
addikt

A fix, nálam nem működik.

Let's begin, de gozaimasu!

(#431) front3r válasza -Solt- (#405) üzenetére


front3r
őstag

Én most tapasztaltam ezt, amit írsz. Lett rá megoldásod? Nekem mintha nagyon halk búgás lenne ANC alatt, ez miatt is teszteltettem, és azóta írja, hogy nem illeszkedik rendesen.

Ez nem számít garanciális problémának?

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#432) -Solt- válasza front3r (#431) üzenetére


-Solt-
veterán

Előjött a recsegés probléma is, szóval cserélték…

www.smart-bus.hu

(#433) P@ppaJoe

Sziasztok.
Tudja valaki, hogy ha bárhol veszem most a pro-t (magsafe-s), akkor a 6 havi ingyenes Apple music előfizetés jár-e?

[ Szerkesztve ]

(#434) sagesz93


sagesz93
addikt

Sziasztok

Szabad olyan airpods prot venni aminél ezt hozza a warranty check? “Sajnáljuk, de ez egy kicserélt termék sorozatszáma”

(#435) No.01


No.01
őstag

Ma szerettem volna venni egy ilyen fulhallgatot, de a Mediaban nekem szogeztek a kerdest, h az ujat szeretnem vagy a regit...? Mivel nem tudtam ujrol es a srac sem tudta mi a kulonbseg igy most erdeklodnek a nagykozonsegtol, h szerintetek "mire gondolt a kolto" ?

(#436) P@ppaJoe válasza No.01 (#435) üzenetére

Magsafe-s töltő vs sima wireless töltő

(#437) No.01 válasza P@ppaJoe (#436) üzenetére


No.01
őstag

Ennyi a kulonbseg osszesen semmi egyeb? :U

(#439) Frontiner


Frontiner
aktív tag

Hali!

Előre is sorry, de az Airpods 2 topik nem igazán él, így feltenném itt a kérdésem, gondolom úgyis tud majd valaki választ adni.
Szóval szeptemberben vettem egy Airpods 2-t. A jobb oldali füles mindig 10-15%-al hamarabb merül le mint a bal. a mikrofon automatikusra van állítva. Ez gondolom,így nem normális. Továbbá a beállításokban írja a jótállás idejét ,ami esetemben 2022.02.09. WTF?? :F 5 hónap gari? :O
Eredeti, Telekomtól vásárolt.
Egy friss kép:

 IPhone 15, AppleWatch SE, Airpods 2, MBA 13" 2015 

(#440) r3dsnake válasza Frontiner (#439) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Normális teljesen, mivel az egyiknél a mikrofont használja, így jobban is fog merülni.

(#441) Frontiner válasza r3dsnake (#440) üzenetére


Frontiner
aktív tag

Értem. Bár érdekes, hogy használva sincs, mégis jobban zabálja. Csak zenét hallgatok vele.
Nade mi lehet a helyzet a garival? :F

 IPhone 15, AppleWatch SE, Airpods 2, MBA 13" 2015 

(#442) r3dsnake válasza Frontiner (#441) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Hey Siri miatt aktív valamelyik mikrofon mindig. A garit tudod igazolni számlával, hogy tovább érvényes.

[ Szerkesztve ]

(#443) htw


htw
tag

Használja valaki memóriahabos fülillesztékkel?
Comply és egy ebayes között van tapasztalható különbség?
Mert 11000Ft itthona 1db Comply, ebayen meg a noname 3-7000Ft 3db.

(#444) Sify válasza htw (#443) üzenetére


Sify
senior tag

Szia! Ebben a szetben 3 pár fülilleszték van. [link]

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#445) Csabee. válasza htw (#443) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Tegnap vettem pont complyt m es méretben. Brutál jó! Jobb a zajszűrés és kényelmesebb. Érezhetően jobb lett tőle a fülhallgató!

Üdv: Csabee.

(#446) r3dsnake válasza Sify (#444) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Kipróbálnám, de csak feketében van? :(

[ Szerkesztve ]

(#447) Csabee. válasza r3dsnake (#446) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Feketébe van csak. De nem gond szerintem. Tokba belefér.

Üdv: Csabee.

(#448) aujjobba


aujjobba
addikt

A fulesem eleg sokszor kihagy, elmegy a hang egy pillanatra, vagy akar egy masodpercre is idonkent.
Filmet nezek vele akkor jon elo a leginkabb, azt veszem eszre minel jobb minosegu a film (es vele egyutt gondolom a hangsav is, 5.1 stb) annal gyakrabban tortenik ez.
Van a kozelben Wifi router, AppleTV, gondoltam lehet valamifele interferencia miatt, de olyan helyiseg nincs a lakasban ami tokeletesen mentes ezektol.
Erdemes ezzel szervizbe vinni, vagy normalis mukodes ez?
Iszonyatosan zavar amikor pl. epp beszelgetnek a filmben, kihagy a fules emiatt nem ertem mit mondtak, es vissza kell tekerni miatta.
YouTube alatt is csinalja, ott is minel magasabb minosegre van allitva annal inkabb.

[ Szerkesztve ]

(#449) Csabee. válasza aujjobba (#448) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Akkor vidd vissza, hibás működés! Előtte esetleg párosítsd újra hátha az segít.

Üdv: Csabee.

(#450) aujjobba válasza Csabee. (#449) üzenetére


aujjobba
addikt

Megcsinaltam, ugy 10 percig nem is volt hiba, aztan megint megakadt a hang egy pillanatra.
Elviszem akkor szervizbe, koszi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.