Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) szekra válasza matyi19 (#250) üzenetére


szekra
őstag

Csak hivatalos viszonteladótól való vásárlás esetén van +1 év, félre tájékoztattak.

(#252) nacper


nacper
csendes tag

Sziasztok!
Elnézést a zavarásért.
Hogy vagytok megelégedve az AirPods Pro fülessel,pozítív negatív tapasztalat.
Milyen app-al és honnan szedtek le Flac tartalmat /320 mbit/
Köszönöm.

Nacper

(#253) r3dsnake válasza nacper (#252) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

A flac tartalom nem fog átmenni rajta, át fogja kódolni egyrészt. Másrészt a flac az 1411 kbit szokott lenni, nem 320 mbit.

(#254) -Skylake- válasza nacper (#252) üzenetére


-Skylake-
addikt

"Milyen app-al és honnan szedtek le Flac tartalmat /320 mbit/"

Ebben a mondatban valami nagyon nem sikerült.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#255) nacper


nacper
csendes tag

Jobb minőségű zenére gondolok, mint a Spotify,Apple music.

Nacper

(#256) -Skylake- válasza nacper (#255) üzenetére


-Skylake-
addikt

Ha jobb minoseget szeretnel mint a spotify 320kbit , akkor ott mar onmagaban az airpods bottleneck lesz, ugyhogy ezzel nem erdemes foglalkoznod.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#257) dud998 válasza nacper (#252) üzenetére


dud998
őstag

Én nagyon szeretem, nagyon jó. Nekem minden zeném az iTunestól van.

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#258) *Mukeey* válasza nacper (#255) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Tidal

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#259) Csabee. válasza nacper (#252) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Nekem nagyon tetszik. A zajszűrése fantasztikus. (Nekem első zajszűrős fej/fülhallgatóm). Futásnál is jobban benne marad a fülemben mint az előző generáció. Összességében nekem bevált. Negatívum is legyen: nehezebb kiszedni a bölcsőből mint a korábbiakat.

Üdv: Csabee.

(#260) Dzsuri89 válasza Csabee. (#259) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Nem idegesít, ha komolyabban szűri zajt akkor romlik a zene minősége?

(#261) Csabee. válasza Dzsuri89 (#260) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Nem vettem észre a zene minőségének a romlását. De lehet én vagyok botfülű.

Üdv: Csabee.

(#262) XFishboneHUN


XFishboneHUN
senior tag

Én idén egy Gen. 1-es Airpodsról szeretnék majd váltani a Pro-ra, nagyon kíváncsi leszek a különbségre. :)

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#263) dud998 válasza XFishboneHUN (#262) üzenetére


dud998
őstag

Jó lesz meglátod, illetve meghallod. :)

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#264) No.01


No.01
őstag

Az sw frissites utan mennyire valtozott a velemeny a zajszurest illetoen? Allitolag jobban szol, de az ANC kevesbbe "aktiv"

(#265) XFishboneHUN válasza dud998 (#263) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Tavasszal letudom az új motorom megvásárlását, aztán utána jöhet valamikor. :) :U :C

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#266) dud998 válasza XFishboneHUN (#265) üzenetére


dud998
őstag

:)

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#267) vtommy válasza No.01 (#264) üzenetére


vtommy
aktív tag

Én 1 héttel a megjelenés után vásároltam egyet (MM) és az alap firmware-el (számomra) ég és föld volt az ANC a mostanihoz képest. Főleg beszélgetős közegben vehető észre (kondi öntöző). Zenelejátszás alatt azért még mindig hasznos, de én egészen hozzászoktam úgy is, hogy csak ANC megy, de zene nem, pl. tanulás közben, na úgy már bőven nem az igazi.

Az már csak hab a tortán, hogy tegnap használat közben enyhén hellemetlen frekvenciát kiadva meghalt a baloldali fülhallgató és x reset után sem sikerült életrekelteni, így minimum 2 hét kényszerszerviz. A Reddit alapján csak a hibás felet cserélik ki, úgyhogy remélem a tokot is jól összekarcolják közben, miután a csaj már az információs pultnál is majdnem megreptette.. :W

A pro tele van szuper technikával, de sajnos véleményem szerint hangszínben minimum 20%-kal alulteljesíti az eredeti airpods-ot. Nekem egyébként ez is kiesik a fülemből, ha mozog az állkapcsom, de ez már egyéni szoc. problem.. Én megbántam. :N

[ Szerkesztve ]

(#268) vtommy válasza vtommy (#267) üzenetére


vtommy
aktív tag

Öltözőt szerettem volna írni, lejárt a szerk .. :B

(#269) dud998 válasza vtommy (#267) üzenetére


dud998
őstag

:Y

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#270) dud998


dud998
őstag

Frissült a szoftver 2D15 verzióra. Sajnos egyenlőre nem tudni, hogy mi változott. Ha feltette és meghallgatom, remélem okosabb leszek.

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#271) Digital válasza dud998 (#270) üzenetére


Digital
addikt

Szia!

Hogyan működik a frissítés?
A dokkolót rakjam töltőre, csatlakoztassam a füleseket, ki kell venni a dokkolóból, és várni a csodát? :)

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#272) Digital válasza Digital (#271) üzenetére


Digital
addikt

Na már meg is történt! :)
Nekem is frissült.

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#273) dud998 válasza Digital (#272) üzenetére


dud998
őstag

Na akkor szuper! ;)
Amúgy megy magától, amikor töltőn van.
Annyi a lényeg, hogy legyen a telefon mellett.

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#274) Digital válasza dud998 (#273) üzenetére


Digital
addikt

Vélemény a frissítésről?
Azóta nem tudtam hallgatózni. :(

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#275) dud998 válasza Digital (#274) üzenetére


dud998
őstag

Én se majd este, melózok ezerrel. :DDD :DDD :DDD

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#276) dud998 válasza Digital (#274) üzenetére


dud998
őstag

Most hazafele hallgattam olyan 40 percet. Én nem vettem észre semmit, legalábbis rosszabb nem lett mint volt. :)

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#277) Digital válasza dud998 (#276) üzenetére


Digital
addikt

Kb én is így vagyok vele. :)

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#278) dud998 válasza Digital (#277) üzenetére


dud998
őstag

Ma is hallgattam több órát. Lehet csak placebó, de mintha több részlet és picit jobb térérzetem lenne. :)

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#279) Digital válasza dud998 (#278) üzenetére


Digital
addikt

Na majd holnap jobban ráfigyelek. Bicajozás közben nem vettem észre semmit.

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#280) No.01


No.01
őstag

Sziasztok,

Ki hasznalja esetleg a fuleset tobb kulonbozo platformon? Van 1 ipad, 1 iphone, de ket Win10-es laptophoz is hasznalnam Spotify-hoz.
Gondolom elobbi 2-vel jol mukodik... de mi a helyzet Win-el parositva? Nincs gond a BT szabvannyal vagy barmi massal?

Elore is koszonom!

(#281) dud998 válasza No.01 (#280) üzenetére


dud998
őstag

Megy Windows alatt is. Csak akkor a zajszűrés meg a szárnyomásos vezérlés nem megy.

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#282) szekra válasza No.01 (#280) üzenetére


szekra
őstag

Megy simán.

(#283) No.01 válasza dud998 (#281) üzenetére


No.01
őstag

Nincs zajszures Win10 mellett?? :U :F

(#284) dud998 válasza No.01 (#283) üzenetére


dud998
őstag

Nincs. Bármelyik AirPods kényelmi funkciói csak IOS, iPadOS és MacOS alatt érhetőek el.

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#285) gonger válasza dud998 (#284) üzenetére


gonger
senior tag

MIt értünk zajszűrés alatt?
Nekem Androidon gyönyörűen megy az Airpods 2, de win 10-es laptopon (HP elitebook, elég friss és jó vas) olyan szokol rádiós a hangzás, hogy egyszerűen használhatatlan. Szóval nagyon gagyi a hangminőség.
Így értitek, hogy megy windows-al?

(#286) r3dsnake válasza gonger (#285) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nálam tökéletes Win10-zel / Win7-tel is.

(#287) gonger válasza r3dsnake (#286) üzenetére


gonger
senior tag

driver-t sem kellett frissítened a gépen?

(#288) r3dsnake válasza gonger (#287) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem.

(#289) norbertoth


norbertoth
senior tag

Sziasztok!

Mi lehet a probléma olyankor ha a jobb fülhallgató halkabb mint a bal oldali? AirPods Pro jelen esetben. :W

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#290) -Solt-


-Solt-
veterán

Üdv Urak,

Azt lehet tudni, hogy a közeljövőben érkezik-e újabb airpods (pro)? Illetve a pro változat hangzásban érezhetően jobb a sima verziónál?

www.smart-bus.hu

(#291) szekra válasza -Solt- (#290) üzenetére


szekra
őstag

Lite verzio talan es igen.

(#292) -Solt- válasza szekra (#291) üzenetére


-Solt-
veterán

Köszönöm!

www.smart-bus.hu

(#293) Immy


Immy
őstag

Sziasztok,
Valahogy meg lehet tekinteni a feltöltési ciklusok számát az airpod-nak?

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#294) No.01


No.01
őstag

Arrol van barkinek barminemu otlete, h Win10-es laptoppal parositva miert adhat ki a baloldali fules eros kerrego hangot? :F

(#295) szekra válasza No.01 (#294) üzenetére


szekra
őstag

Próbáld ki másik gépen is, ha ott is ez van, szerviz.

(#296) No.01 válasza szekra (#295) üzenetére


No.01
őstag

Mar megvolt. Ipad-el ishasonlo a helyzet, sot most gyorsan kiprobalva mar a telefonnal is.
Orulok foleg, h ez a 3. alkalom, h hasznalnam.

Gyorsan rakeresve nem egyedi a eset. Sajna sem a re-sync sem az FW update nem oldotta meg.

(#297) Vadasz1


Vadasz1
tag

Sziasztok szeretnék venni egy Airpods Prot használtan ,mire figyeljek hogy ne hogy clon-ba fussak bele mert találtam és postával venném.

(#298) -Solt-


-Solt-
veterán

Urak,

Egyre jobban érik bennem, hogy kell nekem egy pro... még nem tudom, hogy itthonról vagy az Amazon.de-ről rendelem, de sok helyen látok gyári számot(?) a termék mellett. Ezeknél mire kell figyelni, melyiket érdemes megvenni?

[ Szerkesztve ]

www.smart-bus.hu

(#299) Digital válasza -Solt- (#298) üzenetére


Digital
addikt

Szerintem az Amazonban nem fogsz csalódni, de a MM-ban is szokott akció lenni. Én pár hónapja 88k-ért vettem az enyém. Ilyen holmikat csak megbízható forrásból veszek.

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#300) -Solt- válasza Digital (#299) üzenetére


-Solt-
veterán

Persze ez alap, csak megzavartak a gyári számok... azt hittem itt is az van mint az óráknál, hogy nem mindegyik tudja az összes funkciót.

www.smart-bus.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.