Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34) pubwart válasza Allien (#33) üzenetére


pubwart
aktív tag

Értem mit mondassz, de nekem egy nagyon jó alaplapom van, mármint anno nagyon jó volt.

Ez egy ASUS P4C800 Deluxe, ami 3éve mikor vettem a csúcs volt és ebben pihen egy nporthwood 3Ghz P4, ez az alaplap DDR1es, mert akkor jött csak be a Dual Channel, szóval még akkor gondolatban sem volt a DDR2, az alaplapom AGPs, szóval ez is elég shit dolog.

Az alapvető problémám az, hogy én most ahol vagyok, nagyon olcsóak a szgépes cuccok ausztrália) és most tél van, amikor nagyon semmit nem lehet csinálni, meg menni sem lehet nagyon. Engem ez a gép kiszolgált eddig, de most beleteszek egy 7900gs+ gainwardot meg mellé a +2giga ramot (a 2x512mellé) és szerintem lezárult minden fejelsztés megint egy jó időre, merthát bármennyire is jók a Conroe-k azért így ez sem lesz egy rossz kombináció szerintem, okés, hogy lassabb lesz, csak kérdés, hogy van-e szükség erre a nagy sebességre. Mert mikor kiadják a Conroet, akkor én már a nyarat élvezem és úgy szarom le a 4 mega cachet ahogy jól esik, szóval elég cseles ez a dolog, és utána, ha hazamegyek akkor is kérdéses, hogy van-e értelme egy kurvanagy bukással lecserélni mindent, vagy hagyjam a picsába az egészet, jó ez ahogy van és kész.

Áááá nagy dilemma ez...

Where you go how is up to you

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.