Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) geprombolo válasza Móci (#400) üzenetére


geprombolo
senior tag

Hihi, vitted a #400-at! Haseknek is BUÉK, reméljük az új évben is termékeny lesz.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#402) PhoenixK


PhoenixK
őstag

Gratula az :L-hez! Feldobtad a napomat!!! Folytatás várható!? :DDD

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#403) Hasek


Hasek
Közösségépítő

A folytatás megérkezett!

9. szám, 5. oldal

Liteonka bedurvul. :P

9. szám, 6. oldal

Egy rég nem látott arc, ismét feltűnik!

Üdv. H

(#404) geprombolo válasza Hasek (#403) üzenetére


geprombolo
senior tag

Azt hiszem bekakilok! :)) :)) :)) :)) :))

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#405) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Még jó, hogy itthon vagyok. Kínos lenne máshol a bekaki. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#406) PhoenixK válasza Hasek (#403) üzenetére


PhoenixK
őstag

:Ldobom az agyam! :C

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#407) Móci


Móci
addikt

Hát, erre nincsenek szavak, nagy köszönet az újabb folytatásért! :R
Kegyetlen jó! :C

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#408) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

Lehidalok, nagyon szuper! :C

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#409) geprombolo


geprombolo
senior tag

Format c:
Warning, ALL data on non-removable disk drive c: will be lost
Proceed with format? Y/N

Y

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#410) Hasek válasza geprombolo (#409) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Micsodaaa? Formatáljam a bejegyzést? :Y Felejtős. Nem azért dolgoztam vele ennyit. :DDD

Üdv. H

(#411) Vakegérke válasza Hasek (#410) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nehogymár... :N
Csak van egy ilyen képecske is.

Bizonyára nem vagyok egyedül azzal, hogy szívesen látnám Mr. Újonc kalandjait. Lesz belőle valami?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#412) PhoenixK válasza Vakegérke (#411) üzenetére


PhoenixK
őstag

Nem is tudom... Tőlem egy szavazat inkább az :L felé! Mr. Újonccal túúúl sokat találkozok nap mint nap!

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#413) Móci válasza PhoenixK (#412) üzenetére


Móci
addikt

Én nem merek az :L-re szavazni, elfogultság lenne... :B :D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#414) PhoenixK válasza Móci (#413) üzenetére


PhoenixK
őstag

Szerintem a je:Lenléted már felér egy szavazattal!
Azonban magam ellen is beszélek most: Hasek, azt rajzold, ami jólesik, csak ne hagyd abba!!! :R

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#415) geprombolo válasza geprombolo (#409) üzenetére


geprombolo
senior tag

Áááá, csak olvasgattam. Isten ments, hogy töröld a bejegyzést, hiszen ez már történe:Lem! :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#416) Str8 sk8r válasza Hasek (#410) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...lesz még folytatás "özön"? :)) ...nagyon hiányzik ám a sztori... :K ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#417) geprombolo válasza Str8 sk8r (#416) üzenetére


geprombolo
senior tag

Sokaknak hiányzik. Haseknek gondjai vannak, nem tudom, milyen jellegűek, de negatívan befolyásolják az ittlétét. :O

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#418) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Csak jelzem, hogy figyelek, és hiányolom a folytatás(oka)t.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#419) geprombolo válasza Vakegérke (#418) üzenetére


geprombolo
senior tag

Mindenki hiányolja. :O :O :O :O :O

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#420) Vakegérke válasza geprombolo (#419) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tuti, de én nagyon-nagyon-nagyon. :O

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#421) PhoenixK válasza Vakegérke (#420) üzenetére


PhoenixK
őstag

Én is hiányolom, nem is kicsit!
Viszont ha gondjai vannak, akkor az az első, és punktum!
Kitartás Hasek, visszavárunk!

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#422) Vakegérke válasza PhoenixK (#421) üzenetére


Vakegérke
veterán

A magánélet az első, követelőzésnek helye nincs. Ezt én is tudom. De qrvára hiányzik a srác, meg a KéPHregény, meg a "Mr. Újonc" folytatása.
Főleg Hasek, ez nem kérdés.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#423) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Közérdekű közlemény!

A képregény nem véletlenül szünetel, mármint ami a publikus tartalmat illeti. A történet, ha minden jól megy, egy hetilap hasábjain fog megjelenni, azonban még számos kérdésre kell választ találnom, illetve egy kis munka is vár még rám. A képregény grafikailag át lesz dolgozva, illetve a történetben is kell egy kis változtatást eszközölnöm, azonban hogy mit és mennyire, az még a jövő zenéje.

A képregény új részeinek megjelenése, várhatóan akkor fog majd megtörténni, amikor a hetilapban utolérjük azt. Egyelőre a régi részeket fogom majd cserélni szépen sorban, a megjelenésüket követően.

Többet nem szeretnék ezzel kapcsolatban elárulni.

Üdv. H

(#424) Vakegérke válasza Hasek (#423) üzenetére


Vakegérke
veterán

Gratula, de óóóriási! :K

Valamit azért elárulhatnál. Mi leszünk az újságban a képregény hősök?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#425) Móci válasza Vakegérke (#424) üzenetére


Móci
addikt

Szuper! :C
Mondjuk erre én is kíváncsi lennék. :))

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#426) Vakegérke válasza Móci (#425) üzenetére


Vakegérke
veterán

No, gondókoggyunk.

Szóval ha rólunk szól a napilap képregény rovata, akkor a forrás bizonyára meg lesz jelölve. Rengetegen fogják meglesni kyrabaybee "anyánk" szüleményét, és bizonyára lesz olyan, aki be is regisztrál, hogy beszállhasson a tracsizásba, játékokba, ökörködésbe.
Tsúts! :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#427) Badman 4ever válasza Hasek (#423) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Nagyszerű! Az egész világ meg fog ismerni minket... Legalábbis egy kis része. :DDD

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#428) Vakegérke válasza Badman 4ever (#427) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha az a "kis rész" beregisztrál, és pingvinizálódik, lesz ám ereszd el a hajam. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#429) puttputt válasza Hasek (#423) üzenetére


puttputt
őstag

:)

Ha híresek leszünk, akkor mellé adjuk a rendes neveinket is? :DDD
Ja, és ne BAP-ban fizess ám ki minket, mert jönnek a bantu-pingvinek és... ;] :P :)

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#430) nem_tom


nem_tom
őstag

Ejj! A képregényről meg is feledkeztem. Majd ha lesz időm a közeljövőben, akkor elolvasom. (ha nincs az aktív témák között, még sokáig nem jutott volna eszembe) :D

(#431) Vakegérke válasza nem_tom (#430) üzenetére


Vakegérke
veterán

Te kis hűtlen... ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#432) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Valószínűsíthetően a blogom valamilyen formában fel lesz tüntetve, így idetalálhatnak majd az olvasók(innen meg az :L-be).

Nem tervezek változtatni a szereplőgárdán, azonban az avatarokkal gondban vagyok. Lehet hogy új arcokat fogtok kapni, ami bár az eddig használtakra hajaz, de mégis más. Ez még kérdéses.

A változások mértékét talán mutatja a :L Zenekar 3 tagja:

D -
F -
K -

!!! Megjegyzendő, hogy egy idő után, a bejegyzésből el fognak tűnni a mostani részek! Azt követően a feljavított részek fognak megjelenni sorra. !!!

Üdv. H

(#433) nem_tom


nem_tom
őstag

Miért van az, hogy egyes képeket nem jelenít meg teljesen? (csak a 1/4, felét, 3/4 jeleníti meg max) Nem tudok tovább haladni. Ilyenkor mi a teendő? :F

(#434) Hasek válasza nem_tom (#433) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Néha szokott ezzel szórakozni az Imageshack.

Ha minden igaz, akkor ezekkel volt problémád:

1. szám, 2. oldal
1. szám, 8. oldal
3. szám, 2. oldal
9. szám, 4. oldal

Újra feltöltöttem őket, és kicseréltem a linkeket. ;)

Üdv. H

(#435) Ice!? válasza Hasek (#432) üzenetére


Ice!?
őstag

Ez remek hír. Gratula hozzá! És jól áll a főszereplőknek az új arcuk is.:K

Lehet egy olyan kérésem, hogy ha esetleg át kell formálnod az avatarokat, akkor a mostanimat raknád bele a képhregénybe?:R

(#436) Vakegérke válasza Ice!? (#435) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha egyáltalán rólunk szól a dolog, akkor én szeretnék szürke egérfej maradni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#437) puttputt válasza Hasek (#432) üzenetére


puttputt
őstag

Még egyszer, őszintén és neked gratulálok.

Ez (a helyzet alakulása) főleg nem a mi érdemünk ugyebár... :))

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#438) geprombolo


geprombolo
senior tag

Jesszusom, híresek leszünk!!!!!!!!!!!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(nem)Kernel pánik

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#439) Badman 4ever válasza geprombolo (#438) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Jupppiiiii!!!!!! :DD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#440) Ice!? válasza Vakegérke (#436) üzenetére


Ice!?
őstag

Igen tudom, hogy nem biztos, ezért is írtam off-ban.

[ Szerkesztve ]

(#441) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

A "Jövőbeli Sztárvendégek"-nél szerepel gamerkiller, de őt sajnos nem rég dobták ki végleg a fórumról...

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#442) Móci válasza Hasek (#432) üzenetére


Móci
addikt

No, az új arcokra leszek a legkíváncsibb! Bár biztos, hogy nagyon jól fognak sikerülni.
Netán egész alakosak lesznek a szereplők a szmájlikon kívül?

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#443) geprombolo válasza Móci (#442) üzenetére


geprombolo
senior tag

Na, akkor már tényleg nem fogod lemosni magadról, hogy csaj vagy!... Egész alakos Iczer... a topic fő attrakciója. Majd jönnek az udvarlók ezerszám :DDD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#444) nem_tom válasza Hasek (#434) üzenetére


nem_tom
őstag

Nem csak azokkal. :D

De köszönöm azért. :R

(#445) Hasek válasza nem_tom (#444) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Hanem? Ha nem írod meg, akkor nem tudok segíteni. ;)

Elsőként beszéljünk az avatarokról. Első gondolatom az volt - és valószínűleg tartom is magam ehhez - hogy mindenki ilyen bogyó lenne, csak a képregényben eddig használt képéhez lenne hasonló. Példának okán: Vakegérke egérkéje. Gyakorlatilag a változás az Ő képe esetében annyi lenne, hogy a testet levenném, illetve a fej kicsit kerekebb lenne, hogy jobban hasonlítson egy bogyóra. Arc, fül, szemüveg maradna.

Habár minél többet gondolkodom a dolgon, egyre bizonytalanabb vagyok. A bogyós megoldás, és az egész alakos megoldás között vacilálok. Az a probléma, hogy sok avatar csak úgy lóg a semmibe... Mindegy. Ezt még át kell gondolnom.

Másodsorban a kibannoltak: Tudom, hogy gamert kitették, de már vissza is jöhetett, bár egy hangyányit más néven. Sőt. Csimav-ot is kitették, meg Whiz-t is. Erre sajnos nem sokat tudok mondani. Ha nem szeretnének szerepelni ezentúl, akkor azt jelezzék.

Harmadsorban a nevek: Lehet, hogy egyszerűsítve lesznek. Gondolok ez alatt olyanra, hogy ha valakinek most ilyen neve van: BaG0Ly , akkor az a képregényben így fog szerepelni: Bagoly.

Ezekre a változásokra nem miattam van szükség, és nem miattatok. Ha kimegy az hetilapba a képregény, és az egyszeri ember elolvassa, akkor emberünk csak pislogni fog amikor egy bogyó mellett egy fél ember lóg a levegőben, és úgy hívják hogy NuM-ErIk. Mi értjük a poént, de Ő nem fogja.:B

Illetve köszönöm a gratulációkat! :R

Üdv. H

(#446) Vakegérke válasza Hasek (#445) üzenetére


Vakegérke
veterán

Részemről rendben, tégy belátásod szerint. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#447) Badman 4ever válasza Hasek (#445) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Én is benne vagyok a bogyós ötletben. :)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#448) Móci válasza Hasek (#445) üzenetére


Móci
addikt

Én is rád bízom a döntést, szerintem nem fogunk csalódni, az fix! :R

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#449) nem_tom válasza Hasek (#445) üzenetére


nem_tom
őstag

Bár nem hiszem, hogy sok beleszólásom van, de azért mégis... :D

SZVSZ nem lenne jó, ha mindenki bogyó lenne. Max egyes avatarokat ki lehetne egészíteni, (testtel) meg akkor a neveket egyszerűsíteni és jó lenne... Talán!

(#450) geprombolo válasza nem_tom (#449) üzenetére


geprombolo
senior tag

El se tudom képzelni magam bogyónak. Maximum pingvinfej bogyónak. Ha mindenki bogyó.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.