Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Kinyitom eme nagyszerű topicot.

Oka pediglen nem más, mint hogy ide lehessen írni minden észrevételt, javaslatot, tippet, vagy akár szereplési vágyálmot, és hogy mindez egyben legyen.

Jelenleg egyetlen aktív képregénnyel szolgálhatok, az :L-el. Akinek viszont bármilyen elképzelése van, hogy milyen érdekes történetet lehetne megképregényesíteni a PH-val kapcsolatban, az ne tartsa magában. Hátha kikerekedik valami vicces, vagy érdekes kis történet.

Ha a képregényeimben hibát találtok, azt is itt jelezhetitek. Nem igérem, hogy egyből nekiesem, mint tót az anyjának, de amit odajutok, kijavítom.

Köszönöm a figyelmet, jó szórakozást!

Hasek

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#2) geprombolo válasza Hasek (#1) üzenetére


geprombolo
senior tag

Ha netán valaki szeretné tudni, hogy honnan származik a képregény ötlete, annak elárulom, hogy kyrabaybee :L című elhíresült hatszmájlis blogjából. Mindenkit szívesen várunk oda.
Remélem nem veszed rossznéven, hogy ezt a kis kiegészítést ide biggyesztettem. :R :R

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#3) Hasek válasza geprombolo (#2) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Egyáltalán nem, hiszen teljesen jogos a megjegyzés. Be is írom a bejegyzésbe. :K

Üdv. H

(#4) Hasek


Hasek
Közösségépítő

4. szám, 1. oldala megjelent!

:L - a képregény

Legfrissebb

(2009.08.18)

1. old

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#5) Vakegérke válasza Hasek (#4) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez a szolidaritásos ötlet nagy volt, még mindig mulatok rajta. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) rarri


rarri
senior tag

Nagyon ügyes, és kreatív vagy. :C Külön köszönöm, hogy megtiszteltél azzal, hogy bekerülhettem a képregényedbe ! :R :)) :DD

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#7) Eastman


Eastman
őstag

Köszönöm szépen Hasek!

Nagy vagy! :C

I

I

V

Hasek

(Birodalmi Grafika, Reklám és PR felelős)

(LOGOUT blog)

/\

I

I

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#8) Hasek válasza rarri (#6) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Köszönöm az elismerést, és örülök hogy tetszett. ;)

Eastman: Köszönöm a kitüntetést is! :D

Jóéjt mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#9) Eastman válasza Hasek (#8) üzenetére


Eastman
őstag

Vakegérkétől kaptad, én csak összefoglaltam itt. :B

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#10) Fadam


Fadam
csendes tag

Még régebben olvastam kyrabaybee bejegyzését akkor is rátaláltam már erre a képregényre, de most elolvastam az azóta készülteket is.

Nagyon jók, minden tiszteletem. :R :R

(#11) Badman 4ever válasza Hasek (#8) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Mwgérdemled a munkád miatt... :R
Jó éjszakát neked is! :)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#12) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Elolvastam. Tetszik. Csak így 38 fok lázzal kicsit lassan kapcsolok, hogy most mi is van előttem. :B

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#13) Badman 4ever válasza JetiRulez (#12) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Jobbulást, nem kellemes lázasan feküdni ebben a dögmelegben. :)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#14) Vakegérke válasza JetiRulez (#12) üzenetére


Vakegérke
veterán

Láz ellen hatásos, ha Kiszel Tüncit, Geronazzo Máriát, Győzikét nézegetsz. Tuti elhűlsz a látványtól. ;)

Jobbulást kívánok a KBK nevében. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#15) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Még friss és ropogós az új rész! 4. szám 2. oldal. Megtaláljátok a "Legfrissebb" rovatban.

Üdv. H

(#16) Vakegérke válasza Hasek (#15) üzenetére


Vakegérke
veterán

Meglestem, és elkezdtem rinyálni. :O
Az igazságnak győznie kell! Ha pedig győz, legfeljebb fellebbezünk. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17) Hasek válasza Vakegérke (#16) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Nem kell aggódni, nem esik bántódásod. Magad is meggyőződhetsz erről, hisz már kint van az újabb rész.

A cikk frissítve! ;)

Üdv. H

(#18) Vakegérke válasza Hasek (#17) üzenetére


Vakegérke
veterán

Meglestem, idáig puszi. De az MP2K beéri ennyivel?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#19) Hasek válasza Vakegérke (#18) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Az MP2K már kiélte magát. Az más kérdés, hogy a feladatot elszúrta. :K

Üdv. H

(#20) Vakegérke válasza Hasek (#19) üzenetére


Vakegérke
veterán

Pssszt... Még elárulod a folytatást. Legyen számomra is meglepi. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Bejegyzés frissítve, az új résszel.

Üdv. H

(#22) Vakegérke válasza Hasek (#21) üzenetére


Vakegérke
veterán

Teccik, de a szemüvegem kérem ám vissza. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Aki esetleg itt követi nyomon a képregény alakulását, annak belinkelem eme hozzászólást: [link]

illetve új résszel frissült az írás. :K

Üdv. H

(#24) Vakegérke válasza Hasek (#23) üzenetére


Vakegérke
veterán

Határozottan jó ötlet. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25) Hasek válasza Vakegérke (#24) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Örülök neki, hogy tetszett. :B

Üdv. H

(#26) Hasek


Hasek
Közösségépítő

A bejegyzés frissítve az új résszel. ;)

Üdv. H

(#27) Vakegérke válasza Hasek (#26) üzenetére


Vakegérke
veterán

Gumiszobor lesz? ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#28) I.P@trick


I.P@trick
csendes tag

Jó lett, minden elismerésem. :C

Megszólnak, ha részeg vagyok. De mit szólnak,ha szomjan halok?

(#29) picur220


picur220
veterán

Ez beszarás...:DDD

(#30) Str8 sk8r


Str8 sk8r
őstag

...ez igen... :DDD :C :R ...Lúzer barátom jóvoltából sikerült rálelnem eme gyöngyszemre...GRAT...néha még harsányan fel is nevettem...remélem lessz még folytatás bőven... :K ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#31) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nagyon feszedeti a góré a gumi dolgot. Lehet, hogy gumi diszkoszvetőnk lesz? :)
Szerintem ez egy végtelenbe nyúló történet, tehát évekig nem fogunk unatkozni. Ahogy terebélyesedik a birodalom, és nő lakóinak száma, csak győzd a szereplőket megénekelni.

Str8 sk8r?: Humorérzék rendben. Nincs kedved átruccanni a birodalomba?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#32) Str8 sk8r válasza Vakegérke (#31) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...titokba még akkor dobtam egy privit is hasek forumtársnak...mondta is, hogy majd "belekever"... :D ...

...javasoltam neki, hogy feldobná a sztorit talán egy harmadik oldal... :B :K ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#33) Hasek válasza Vakegérke (#31) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Ha minden jól megy, a jövőhéten folytatódik a történet és kiderül, hogy vajon beválik-e a csodaszer... :D
Minden történetnek végeszakad egyszer, de ahogy megjelennek az újabbnál-újabb szerepelni vágyók, úgy tolódik el a történet vége is, a messzeségbe. Az biztos, hogy egy darabig nem kell félni attól, hogy vége lesz. Maximum ilyen szünetek fordulhatnak elő. :K

Str8 Sk8r: Már felírtalak a listára, úgyhogy be van biztosítva a helyed a képregénybe. Azt még nem tudom pontosan, hogy mikor, de benne leszel. ;)

Üdv. H

(#34) Vakegérke válasza Hasek (#33) üzenetére


Vakegérke
veterán

Elképzeltem, hogy bekenik a követlenítő szerrel a szobrot, és hogy dunszt is legyen, ráhúzzák az óvszert. Mai mulatozásom megvolt. ;)

Van egy javaslatom. Az első rész megszületésének dátumát nem ártana, ha beszerkesztenéd írásodba.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#35) Hasek válasza Vakegérke (#34) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Jó ötlet. Mindjárt utána is járok, hogy mikor tettem közzé, az első epizódot. :K

Üdv. H

(#36) Hasek


Hasek
Közösségépítő

A bejegyzés frissítve, az új résszel! :K

Üdv. H

(#37) Vakegérke válasza Hasek (#36) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jó, csak nagyon elkezdtem várni a folytatást. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#38) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Hoppá, most figyelek fel valamire. Lukas volt az óvszer. Ez természetes, hiszen valahol bele kell ugye bújni. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#39) ádyz válasza Hasek (#36) üzenetére


ádyz
addikt

kyra haja az első pár kockán miért olyan fura színű?

(#40) Vakegérke válasza ádyz (#39) üzenetére


Vakegérke
veterán

Pilanatnyi megőszülés lehet a dologban, ugyanis rólam beszélt. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#41) Hasek válasza ádyz (#39) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Őszes az a haj, és a járókeret is ugyanazon okból van ott. Mondja is, hogy összeomlott, illetve hogy miért. Részletesebb tájékoztatást az előzményekből kaphatsz. ;)

Vakegérke: Persze, bejárat is van rajta, dehát a lyuk az az, amely révén át lehet jutni/nézni/folyni/akármit csinálni a lyukas anyag egyik oldaláról, a másikra. Szerintem legalábbis. :D

Üdv. H

(#42) Hasek


Hasek
Közösségépítő

A bejegyzés frissítve az új résszel. ;)

Üdv. H

(#43) Vakegérke válasza Hasek (#42) üzenetére


Vakegérke
veterán

Meglestem, az ablakért kár. De vesszen aminek vesznie kell, ha jó ügyet szolgál. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#44) Hasek


Hasek
Közösségépítő

És... igen! A képregény folytatódik, az 5.szám 1.oldalán!

Magyarán a bejegyzés frissült, az új résszel... :K

Üdv. H

(#45) Ice!?


Ice!?
őstag

Kétszer kellett elolvasnom, hogy felfogjam, hogy mit is tartalmaz ez a rész. :D
Meglepő fordulat. Nagyon kíváncsi vagyok a folytatásra. (:

És igaz, hogy a topicjukba nem írtam le, de gratula a többi művedhez. Szépen rajzolsz. (:

(#46) Vakegérke válasza Hasek (#44) üzenetére


Vakegérke
veterán

:C

Ez tényleg sosem ér véget, de így a jó. Még annak is megvan az esélye, hogy felfigyel rá valami média mogul, és valamelyik újságban sorozatként jelenik meg. Az olvasók pedig jönnek meglesni, hogy honnan is származik a történet, és ha eléggé játékos kedvűek, be is regisztrálnak, és értelmezgetik szépen a smiley-kat. Gondolom szereplőkké is akarnak válni a képregényben.

Lehet, hogy megvan a (jól fizető) munkád életed végéig?
Kívánom, hogy így legyen. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#47) Hasek válasza Vakegérke (#46) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Hát, ki tudja mit hoz a sors, de szerintem azért még gyúrnom kell a dologra, ha azt akarom, hogy újságba kerüljön. :B

Mindenesetre köszönöm a bókot. :R

Ice?!: Köszönöm szépen! :R

A bejegyzés frissítve az új résszel, és egy különszámmal! Jó szórakozást! ;)

Üdv. H

(#48) Thunderzolee

Jesus! :C

"Ez meg honnan ismer?"

Ez aztán a váratlan Mátrixos fordulat. :D

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#49) Hasek válasza Thunderzolee (#48) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Ja. Bevette a kapszullát. :DDD

Néha egyébként jól jönne, ha megtudnám beszélni az emberekkel a továbbiakat. Most is van egy hatalmas ötletem, de nem tudom érdemes-e vele foglalkozni, mert necces. Az a gond, ha bárkivel is megbeszélem, akkor elveszem tőle a "friss és ropogó részek" érzését. Szóval lelövöm neki a poént. Ezt meg nem szeretném... Na jó, panaszkodás OFF... :DDD

Üdv. H

(#50) Str8 sk8r


Str8 sk8r
őstag

...nah ez igen...inen bármi is történhet...akár még a sztori is 0-ról indulhat...vagy akár vakegérke is lehet a jó, és kyra a rossz... ;] ...

...grat...meglepő fordulat... :R ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.