Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Vakegérke válasza geprombolo (#300) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hogy milyen igazad van...

Tényleg saját topic kéne neki. Ez nem jelenti azt, hogy itt nincs helye, párhuzamos is lehetne a megjelenés.
Nagy durranás lenne. Az újoncok, akikre jellemző lehet a történet hőzöngenének, az "öregek" pedig elnéző mosollyal tennék őket helyre. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#302) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Nos, köszönöm a hozzászólásokat, és az elismeréseket. Ha ti azt mondjátok, hogy sikeres lesz, akkor elhiszem. :B

rep3at: A teljes fórumot. Mármint az összes felhasználód? Azt a círka 250.000 darabot? :Y Megőszültem. :D

geprombolo: Külön bejegyzést még nem adnék ennek az egy résznek. Majd idővel talán, hamát több lesz. :K

szerk.: Mondjuk linkeléshez jól jönne. Ok, csinálok, de hozzászólni nem lehet majd.

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#303) Vakegérke válasza Hasek (#302) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha jól értem, akkor itt lehet majd hozzászólni az újoncos mizériához.
Egyrészt jó, másrészt nem.
Jó, mert ennek a topicnak jócskán megnőne a látogatottsága, és azok az olvasók, akik eddig nem tették, felfigyelnének igencsak sikeres képregényedre is.
Nem jó, mert a főoldalon balra nem szerepelne, nem hívná fel magára a figyelmet.

Amondó volnék, hogy igenis csinálj neki új bejegyzést még most, amíg forró. Egy képregénynek ugye lapjai vannak, ez az első, étvágygerjesztőnek tökéletes. Mi tuti ráharapunk, és nem hízelgésből, meg ajnározásként, de gondoskodunk róla, hogy a "blogreakciók" rovatban felfigyeljenek rá az olvasók. Innen már csak egy apró lépés, és ráharapnak úgy az újoncok, mint az "öregek".
Nagy durranás lesz, higyj nekem. Ez a téma önálló írást, topicot érdemel, szinte követel. Hozzászólni pedig lehessen.

Tedd meg. Ha másért nem, hát a kedvünkért. Semmit sem veszthetsz. Ha nem jön be, legfeljebb törlöd, és passz.
Viszont párhuzamosan itt is megjelenhetne. Ha nem jönne be az önálló topic, amit kétlek, akkor is szórakoztatna minket, rajongóidat.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#304) geprombolo válasza Hasek (#302) üzenetére


geprombolo
senior tag

Ha már csinálsz neki saját rovatot, akkor jó, ha hozzá is lehet szólni, mert ha ahhoz itt szólnak hozzá, nagy lesz a kavarodás, az meg senkinek sem jó. Csinálj még vagy két oldalt, aztán dobd fel a társaságnak a magas labdát! :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#305) Hasek válasza Vakegérke (#303) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Na, elintéztem. Most már hozzá lehet szólni. :K

Üdv. H

(#306) Vakegérke válasza geprombolo (#304) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egyetértek, egy kivétel mégis van. Nem kell több oldal, ez az egy eléggé felhívja magára a figyelmet. Kíváncsivá tesz, hogy mit művel az újonc, ha belép az ajtón, hiszen már az (K)Alapelveket sem tisztelte.
Most kell, most.

Az ötlet óriási, általános érdeklődésre tarthat számot. Mr. Újonc szerintem óriási karriert fog befutni. Jöhet a beetetés, kizárólag ezzel az egy oldallal. Mindenki követelni fogja a folytatást. :K

Hasek: Hurrá! Éljen! Vivát! Meg minden ilyen. ;)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#307) geprombolo válasza Vakegérke (#306) üzenetére


geprombolo
senior tag

Én máris kíváncsi vagyok. Jómagam elég hosszú fórumozás után olvastam el az Alapelveket. Nem volt semmi oka, csak éppen nem találtam, aztán a kedvenc (van még egy kedvenc topicom az :L-en kívül) topicomban vita alakult ki, akkor linkelte be valaki (lehet, hogy éppen Mikulás barátunk) az Alapelveket, én meg elolvastam. Azóta legalább tudom, hogy miért is nem szidom a fórumtársam anyját. Addig se tettem, de az ösztönös volt. :DDD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#308) #19617792 válasza Hasek (#291) üzenetére


#19617792
törölt tag

Körszakáll? ;] 6:40-től.

[ Szerkesztve ]

(#309) Hasek


Hasek
Közösségépítő

A bejegyzés frissítve a legújabb szám, első részével.

9.szám 1. oldal

Új sztárvendég tűnt fel a színen!

Üdv. H

(#310) Móci


Móci
addikt

Huh, debütálás? :B
Szégyen, nem szégyen, de mostantól leszek még inkább kíváncsi a folytatásra! Talán a 'népem' miatt? :)

Köszönöm, hogy kaphattam én is egy részt ebben a képregényben! :R

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#311) Vakegérke válasza Móci (#310) üzenetére


Vakegérke
veterán

Sztár lettél, és ez ellen nincs gyógyszer. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#312) geprombolo válasza Móci (#310) üzenetére


geprombolo
senior tag

A testedet hova tetted? :DD :DD :DD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#313) #19617792 válasza Móci (#310) üzenetére


#19617792
törölt tag

Celeb lettél! :DDD

(#314) Hasek válasza geprombolo (#312) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Leadta a testmegörzőbe. Oda, ahova cizoe, csimav, cyanide, Eastman, I.P@trick, Ice?!, Liteonka, lúzer, Psychonaut, puttputt, Racecam, Str8 Sk8r, Sweet Lou 6, Vakegérke és whiz is. :D

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#315) Psychonaut válasza Móci (#310) üzenetére


Psychonaut
addikt

Először azt hittem, hogy egy szexi elf lány integet a szikláról...

...aztán kideült, hogy te vagy az. ;]

(#316) geprombolo válasza Psychonaut (#315) üzenetére


geprombolo
senior tag

Pszi, te nevet tévesztettél, azt hiszem. Nem Psychopat-ot akartál írni regeléskor? :DDD :DDD :DDD
Hasek: milyen vicces lenne mindenki Cenzúra dobozzal rohangálna.... össze lehetne keverni, mekkora poén lenne ;] :C :DDD

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#317) Psychonaut válasza geprombolo (#316) üzenetére


Psychonaut
addikt

De, csak az orvosom azt mondta, ne azt válasszam, mert akkor senki nem fog velem szóbaállni. ;]

(#318) geprombolo válasza Psychonaut (#317) üzenetére


geprombolo
senior tag

Hihi. Próbálj meg közelebb kerülni Mócihoz, ha már egy képkockában szerepeltek. Bár elég érdekes randi lesz, csóknál többre esély sincs test nélkül. De majd Hasek megoldja a Cenzúra uniformissal. Lesz itt kavarodás! ;]
Earl 007: eszméletlen jó az avatárod! Ilyenek vannak a 3DMark 2001-ben a demóban. :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#319) Hasek válasza geprombolo (#318) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Kavarodás az biztos lesz, de hogy így, azt nem garantálom. ;]

Earl 007-nek tényleg klafa lett az avatarja. :K

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#320) #19617792 válasza geprombolo (#318) üzenetére


#19617792
törölt tag

geprombolo és Hasek köszi! :R Ndruu csinálta.

Aztán kitudja, lehet, hogy Hasek kitalál valamit, amitől lesz csóknál is több, csak felső testrésszel. ;]

(#321) Móci


Móci
addikt

Na, azért a szexualitás legyen már mellőzve ilyen formában! :DDD
Meg ne erőszakoljátok az avatarom! Most már inkább félek a következő oldalaktól...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#322) Hasek válasza Móci (#321) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Pedig pont jó kócosra csináltam... :D

Üdv. H

(#323) Móci válasza Hasek (#322) üzenetére


Móci
addikt

Jól le lehessen teperni, mi? :P :DDD

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#324) geprombolo válasza Móci (#323) üzenetére


geprombolo
senior tag

Majd hajlakkal befújod magad és elgurulsz. :C
Hasek: jó 5let volt tőled, hogy a Képh!regény címébe beszúrtad az :L-t, így a keresőben egyből minden ott van, ami kapcsolatban áll a topiccal.

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#325) puttputt válasza Móci (#321) üzenetére


puttputt
őstag

Na, erőszakold meg szépen az avatarod! ;] :DDD

Egyébként, meg grat. a szerephez! :K
Legalább te tudsz rendesen "magyarul". :D
Nem olyan "ős/erdei tulok" módjára, mint én. :))

Egyébként, nekem az az érzésem, hogy én már ki lettem írva a "sorozatból". :)

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#326) geprombolo válasza puttputt (#325) üzenetére


geprombolo
senior tag

Ááááá, dehooogy! Majd véletlenül te is átpottyansz a helyreállított jelenbe és megeszed MP2K mobilját, meg szétvered a csillagkaput, mert azt hiszed, hogy valami veszélyes dolog... :DDD :DDD :DDD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#327) #19617792 válasza geprombolo (#326) üzenetére


#19617792
törölt tag

Meggörbíti a teret, plusz 5 dimenzióssá alakítja. :DDD

(#328) Hasek válasza puttputt (#325) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Miért lettél volna? Egyszerre nem tudok mindenkit szerepeltetni. Lásd az előző számok, amikor még nem rántottam össze a szereplőket. Akkoris, mindenki csak egyszer-egyszer szerepelt, illetve gyakorlatilag most is, mindenki egyszer-egyszer jut csak szerephez. ;)

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#329) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Öhm. Hogy is fogalmazzak. Megjelent az új oldal... mindenhol. :DDD

Hiba csúszott a mátrixba, és miután bemásoltam a linket, minden utána következő bekezdést, linkre varázsolt. A részt megtalálhatjátok a bejegyzésben, mindenhol, ahol piros.

Javítani fogom, azonban mivel lehetséges, hogy az illetések ezt látni szeretnék, egyelőre így marad.

Türelmeteket köszönöm.

9.szám, 2.oldal

Üdv. H

(#330) Psychonaut válasza Hasek (#329) üzenetére


Psychonaut
addikt

Móci valami hatalmas lett! A lányos poén meg annyira, de annyira tudtam, hogy benne lesz, de király lett nagyon! :C

(#331) Móci


Móci
addikt

Tényleg mintha magamat látnám! :DDD Lányos poén lesz még? Gondolom...
Heh, elf dugicsoki... :C

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#332) Hasek válasza Móci (#331) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

A lányos poénért, fogadd el vezeklésül ezt a hibát, ami a mátrixban történt. :D

Psychonaut: Örülök, hogy tetszik! :K :R

Üdv. H

(#333) Móci válasza Hasek (#332) üzenetére


Móci
addikt

Már megszoktam, egy vagy kettővel több nem számít... :DDD

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#334) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Wazze, ez a csokis csábítás csúcs! :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#335) #19617792 válasza Vakegérke (#334) üzenetére


#19617792
törölt tag

Jah, csokis csábítás, aztán lehet előkapja a csokistukit csokigolyókkal (Chef bácsi sózott csokigolyóival :D) és lesz nemulass. :DDD

(#336) Ice!? válasza Hasek (#329) üzenetére


Ice!?
őstag

Hasek te beteg.:DDD
Tényleg van csoki a táborban? Én is menni akarooooook!

(#337) geprombolo válasza Hasek (#329) üzenetére


geprombolo
senior tag

Hatalmasat nevettem rajta. :DD :DD :DD Csokis csábítás! :C Az idősebbek még emlékeznek a nyolcvanas évek legbugyutább reklámjára, a Macskanyelvesre. Hogy az mekkora marhaság volt! Annál xarabbak csak a szuper nedvszívó női holmik (mindenki tuja mikről beszélek) reklámjai lehetnek
És most mi lesz? Móci megmutatja, hogy tényleg férfi? Vagy nem keveredik nemi kapcsolatba, csak elf nőkkel? Csak kyrabaybee meg ne mutassa neki a lábát, ááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;] ;] ;] ;] ;] Kár volna szép szőke barátunkért!

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#338) Móci válasza geprombolo (#337) üzenetére


Móci
addikt

Csak nem lesz itt családalapítás... :DDD
Elf nők lesznek azért a táborban? Vagy ez még hadititok? :))

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#339) puttputt válasza Móci (#338) üzenetére


puttputt
őstag

Én mindenképp arra tippeltem volna, már az előző rész utolsó képéből kiindulva. :)
Lafiel "tábornok" mindenképp. ;]

Hasek: Igazad van. :R Én csak a C-kategóriás szappanoperákból indultam ki.
Ott ugyanis nincs lehetőség egy már "kihasznált" helyszín "újrahasznosítására". :))

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#340) Móci válasza puttputt (#339) üzenetére


Móci
addikt

Lafiel kapitányra szükség van! :DDD Sőt! ;]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#341) geprombolo válasza Móci (#340) üzenetére


geprombolo
senior tag

Jaja, összeakasztjátok a füleiteket és ti lesztek a Birodalom mindent halló kémpárosa :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#342) Móci válasza geprombolo (#341) üzenetére


Móci
addikt

Ki tudja, mi lesz még itt? Kíváncsi vagyok nagyon Hasek kollega képzeletére... :DDD
Lafiel kapitánnyal máshogy is összeakasztaná ma fülem. ;]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#343) geprombolo válasza Móci (#342) üzenetére


geprombolo
senior tag

Hasekben bízhatsz, jó humorral van megáldva. Lafiel kapitány lehet, hogy kimarad a buliból, de ne búsulj, lesz itt buli, az tuti!

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#344) Badman 4ever válasza geprombolo (#337) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Dehát vörös. :DDD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#345) Móci válasza Badman 4ever (#344) üzenetére


Móci
addikt

Sárga. :DDD

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#346) geprombolo válasza Móci (#345) üzenetére


geprombolo
senior tag

Sárga. :DDD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#347) Móci


Móci
addikt

Egyre jobban tetszik ez az arckép! Igaz, hogy van vele nyűg (ugye?), de akkor is.
Ha élőben is így néznék ki, veszélyes lennék önmagamra. Az fix.
Hálisten ilyen veszély nem fenyeget... :DDD

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#348) Hasek válasza Móci (#347) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Szóval még most sem tartasz igényt, a körszakállra? :D

Üdv. H

(#349) Ice!? válasza Hasek (#348) üzenetére


Ice!?
őstag

Csak nálam van össze-vissza mindenféle linken az egész képregény? Minden szöveg erre a linkre mutat.

szerk.: Jaa, értem. Akkor sry.:R

[ Szerkesztve ]

(#350) Hasek válasza Ice!? (#349) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Egyszer

Kétszer

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.