Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) Móci válasza Hasek (#950) üzenetére


Móci
addikt

Majd adok én neked ilyen idióta ötleteket! Te...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#952) Ice!? válasza Móci (#951) üzenetére


Ice!?
őstag

szerintem ha jót akarsz vedd fel a szaporodó pózt.;]

(#953) JetiRulez válasza Vakegérke (#946) üzenetére


JetiRulez
őstag

Ha lakatlan a sziget, nemsokára lakatos lesz. :DDD

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#954) Vakegérke válasza JetiRulez (#953) üzenetére


Vakegérke
veterán

Belakjuk, ez nem vitás. Viszont nem mondok többet, hiszen Móci-t eddig sem babráltam, ezután sem fogom. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#955) Hasek


Hasek
Közösségépítő

A 12.szám első, s egyben nyitó oldala, s nem utolsó sorban,
a képregény 100. része, megjelent!

Részletek a bejegyzésben!

Jó szórakozást! ;)

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#956) Vakegérke válasza Hasek (#955) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jó, és pont. De ki fogja Móci-t kimenteni, és szájból szájba lélegeztetni?
Metál meg lezuhan, vagy mi lesz vele?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#957) Hasek válasza Vakegérke (#956) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Ez még a jövő titka... ;)

Üdv. H

(#958) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

No, látom felgyorsultak az események :)) Mi van Ice!? málnaszörpöt ittál? :DDD

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#959) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Metált gondolom vissza fogja hozni az "iti". :)

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#960) Móci


Móci
addikt

Nofene, elmentem úszni? :D A szájon át való lélegeztetést csak művésznőtől fogadom el!

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#961) Badman 4ever válasza JetiRulez (#959) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Vagy Kirk kapitány. :D

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#962) nem_tom


nem_tom
őstag

hö... :DDD

Amúgy én még élek? :D

[ Szerkesztve ]

(#963) Hasek válasza nem_tom (#962) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Akarsz még élni? ;]

Új fejlécet készítettem, az új logóval. :)

Üdv. H

(#964) nem_tom válasza Hasek (#963) üzenetére


nem_tom
őstag

Azt Te döntöd el, nálad a forgatókönyv. :)

(#965) Ice!? válasza RoyalFlush (#958) üzenetére


Ice!?
őstag

nem talált.:DDD

grat a 100.hoz.:R még hússzor ennyit. [az elkövetkezendő két héten belül.]
am. odab_sz a fejléc.

[ Szerkesztve ]

(#966) Hasek válasza Ice!? (#965) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Köszönöm! :R

Hát az kicsit durva lenne... :D

Üdv. H

(#967) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

Jééé, bogyókás fejléc! :DDD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#968) geprombolo


geprombolo
senior tag

Lélegzet-visszafojtva várom a folytatást. :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#969) Badman 4ever válasza geprombolo (#968) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Egyszóval siess Hasek vagy megfullad a Birodalom ura. :DDD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#970) geprombolo válasza Badman 4ever (#969) üzenetére


geprombolo
senior tag

Levegőt!

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#971) Hasek válasza geprombolo (#970) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

De olyan jó látni a címben, hogy "100.rész"... :D

Jó, bocs-bocs. Ma engedtek haza a kórházból (egy vakbéllel kevesebb)... Jól vagyok meg minden, csak most nem éppen a képregényen pörög az agyam... ;)

Majd egyszer csak folytatom. Most mentem pihenni. Üdv!

Üdv. H

(#972) Vakegérke válasza Hasek (#971) üzenetére


Vakegérke
veterán

Gyors felépülést kívánunk. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#973) Hasek válasza Vakegérke (#972) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Köszönöm, folyamatban. :R :K

Üdv. H

(#974) Ice!? válasza Hasek (#971) üzenetére


Ice!?
őstag

jobbulást. [no meg jó bulát.]

(#975) Vakegérke válasza Hasek (#973) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hadd dumáljak, jó?

Gyerek koromban ki akarták venni a mandulám, meg is volt a kórházi beutaló. Eljött a reggel, amikor be kellett volna menni. Elbujdokoltam, csóró nagyanyám egész nap keresett. Este előkerültem, és felzabáltam a kaja készletet. A mandulám ma is megvan. :)

A másik eset már nem ilyen vidám.
Rosszul voltam, úgy mentem melózni. Szinte állandósult a hányinger, széklet semmi. Cirka egy hétig taxival jártam melózni, meg haza. Nem mertem buszra, villamosra szállni. Aztán jött a megkönnyebbülés.
Sluszpoén, hogy a baleseti kórháznál melóztam.
Utólag elmeséltem a dokiknak a történetet. Kicsit még faggattak, aztán fejcsóválva mondták, hogy ez bizony vakbél volt, és van, mivel nem szedték ki.

Testem mint egy görög Istené, és remélem, hogy ilyen is marad. Kés csak akkor látta, amikor elvágtam az ujjam. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#976) Hasek válasza Vakegérke (#975) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Hát igen, van akinek acélos a szervezete és úgy tűnik, hogy Te is közéjük tartozol szerencsére és kívánom, ez maradjon is így. :K

Én sajnos megjártam, de öröm az ürömben, hogy szerencsére hamar kezelték, így nem lettek szövődményei. Kedd este már nagyon fájt és mondtam, hogy ez nem móka. Elmentem az ügyeletre, onnan meg vittek Ceglédre. Innentől már mentek a dolgok a maguk útján. Nem igazán rázott meg a dolog, mert már a műtét másnapján talpon voltan, és csoszogtam. Most meg már csak a varratok zavarnak, az emésztésem közel a régi. Étvágyamban nem volt zavar, sem a fájdalmakat megelőző napokon, sem a műtét után.

Nálam alapszabály, hogy két dologba nincs beleszólás. Alvásba és evésbe. Aki ebben a két dologban akadályoz, az nekem akkor nem a barátom. És hát a fájdalom az alvásban akadályozott, mert kedd éjjeltől, szerda másnapjáig alig tudtam aludni. Ez volt a legfőbb ok, amiért arra jutottam, hogy ez nem játék... :B

De hát ez van. Jól vagyok és ez a lényeg. Most már aludni is tudok... :D

Ice: Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#977) Vakegérke válasza Hasek (#976) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jókívánságod köszönöm. :R

Nos, én abban a korban nőttem fel, amikor tavasztól őszig egy szál klottgatyában rohangásztunk, és ha leesett a cukros-zsíros kenyér, felvettük, letöröltük róla a kosz nagyját, és ettük tovább.

Ja, hogy alvás, meg evés? Egy húron pendülünk. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#978) Móci válasza Hasek (#976) üzenetére


Móci
addikt

Igaz megkésve, de én is jobbulást kívánok! Ha tehetném, küldenék pár jó nőt, hátha kicsit gyorsítják a gyógyulást...
Anno nekem is volt vakbélgyanúm, de szerencsére nem az volt. Egyszer műtöttek csak eddig, az is az orrmandulám volt. Sőt, csonttörésem sem volt.
Amúgy két műtét nem ártana így hirtelenjében, de a fene sem vágatja fel magát. :)

Az alvás-evés részhez: mintha csak magamat hallanám. Ha ezekbe valaki beleavatkozik, akkor elég mérges tudok lenni. Bár még a vécére is igaz ez nálam, mivel a hosszú meditálásokat nem mindenki szereti. Se családtagok, se főnök...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#979) Hasek válasza Móci (#978) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Köszöntem szépen! :R

Hát igen, az alvás és az evés úgy tűnik, mindenkinek szívügye :K

Üdv. H

(#980) RoyalFlush válasza geprombolo (#970) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Gratula az új arcképhez ;)

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#981) geprombolo válasza RoyalFlush (#980) üzenetére


geprombolo
senior tag

Köszi a gratulációt, meg kollégáidnak az engedélyezést. :R :R
Haseknek teljes gyógyulást kívánok és várom a különszám megjelenését :K

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#982) Hasek


Hasek
Közösségépítő

A 12.szám, második oldala megjelent!
Részletek a bejegyzésben!

Jó szórakozást! ;)

Üdv. H

(#983) Ice!?


Ice!?
őstag

ahhhahahahaahahahh ilyet szól sellőlány :DDDDDDDDDDDDDDDD

(#984) JetiRulez válasza Hasek (#982) üzenetére


JetiRulez
őstag

Auh! Ez fájt! :D
Vajon hova repített a detonáció? :F

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#985) nem_tom válasza JetiRulez (#984) üzenetére


nem_tom
őstag

Épphogy bekerülsz, oszt mán fel is robbansz. :DDD

Jó lett! :C

(#986) Badman 4ever válasza nem_tom (#985) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Móci nagyot szólt! :C

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#987) Vakegérke válasza JetiRulez (#984) üzenetére


Vakegérke
veterán

Életben maradsz, ne aggódj. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#988) JetiRulez válasza Vakegérke (#987) üzenetére


JetiRulez
őstag

Tudom, erről értesítettek, de hogy tetőtől talpig gipszben fogok tengődni, az is biztos. :)

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#989) Hasek


Hasek
Közösségépítő

A 12.szám, harmadik oldala megjelent!
Részletek a bejegyzésben!

Jó szórakozást! ;)

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#990) JetiRulez válasza Hasek (#989) üzenetére


JetiRulez
őstag

Ja persze! A túlélésért cserébe agyilag zokni lettem. :DDD

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#991) nem_tom válasza Hasek (#989) üzenetére


nem_tom
őstag

Nagyon nagy! :C

Vajon én merre járhatok? :U

(#992) Badman 4ever válasza nem_tom (#991) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Valahol egész délen, a szerelem tengerében... :DDD
Na jó, fogalmam sincs, de biztos, hogy előbb vagy utóbb előkerülsz. :D

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#993) nem_tom válasza Badman 4ever (#992) üzenetére


nem_tom
őstag

Csak oda ne. :U

(#994) Vakegérke válasza nem_tom (#993) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez egy Neoton szám egyik sora. :K

[Link]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#995) nem_tom válasza Vakegérke (#994) üzenetére


nem_tom
őstag

Igen, ismerem és szeretem is ezt a számot. :)

Csak a szerelem tengerére gondoltam, hogy oda ne. :U

(#996) Vakegérke válasza nem_tom (#995) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én szívesen áztatnám benne a... micsodámat is? Elfelejtettem... ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#997) mrgg


mrgg
tag

A rossz fórumozó véletlen idetéved, és szétröhögi magát. :)

Nem vagyok jártas az :L topikon belül, hiszen csak Vakegérke születésnapján látogattam meg, de már pár szám után már kínosan röhögtem... :DDD Gratulálok! :C

[ Szerkesztve ]

(#998) Vakegérke válasza mrgg (#997) üzenetére


Vakegérke
veterán

Van valami akadálya, hogy játszótársunk légy?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#999) mrgg válasza Vakegérke (#998) üzenetére


mrgg
tag

Köszönöm a meghívást! Csak az az akadály, hogy be kell pótolnom a lemaradásom. :)

(#1000) Hasek


Hasek
Közösségépítő

!tnelejgem aladlo kideygen ,mázs.21 A
!nebsézygejeb a ketelzséR

;) !tsázokarózs óJ

:R !kizstet ygoh, kölürÖ :ggrm

:DDD .0001 sé ,aJ

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.