Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) nem_tom válasza Badman 4ever (#749) üzenetére


nem_tom
őstag

Kyra nem örülne neki. Tele gittelné az irodát. És az nem kecskebogyókat rak. :DDD

(#752) geprombolo válasza Hasek (#750) üzenetére


geprombolo
senior tag

Naná! Aztán kitalálsz valamit, ami még véletlenül sem hasonlít egyik verzióra sem. Minden esetre, a rengeteg 5letből egy rakás új képregényt lehetne írni.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#753) Badman 4ever válasza geprombolo (#752) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Mint a Sci-Fikben az alternatív valóságok, itt is lehetne, meg volt is ilyen, emiatt kell helyreállítani a világokat Race-nek. :U

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#754) RoyalFlush válasza Hasek (#750) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Mikor jelenik meg az újabb rész?

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#755) Hasek válasza RoyalFlush (#754) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Pénteken fog megjelenni.

Üdv. H

(#756) geprombolo válasza Hasek (#755) üzenetére


geprombolo
senior tag

Várjuk! :R

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#757) Vakegérke válasza geprombolo (#756) üzenetére


Vakegérke
veterán

Méghozzá nagyon! :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#758) Ice!? válasza Hasek (#755) üzenetére


Ice!?
őstag

Péntek van.:D

(#759) RoyalFlush válasza Ice!? (#758) üzenetére


RoyalFlush
őstag

...de még néhány óráig az is lesz :P :D

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#760) Hasek válasza Ice!? (#758) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Igen, és számodra ez egy átkozott péntek... ;]

Megjelent a 10. szám, 8. oldala!
Részletek a bejegyzésben!

Jó szórakozást! ;)

Üdv. H

(#761) geprombolo válasza Hasek (#760) üzenetére


geprombolo
senior tag

Szegény Ice! Most ennek mi a lényege? Ő fog felolvadni, vagy a csávó fog "lehűlni"? ;] Hogy mi mindenre jó egy zacsi... :C

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#762) Ice!? válasza Hasek (#760) üzenetére


Ice!?
őstag

Nanee, lehet fehér a neved.:DDD
Bár legalább a fejem begyógyult. Perpill ennek is örülnöm kell.:D
Kedves dolog a piros csőrűtől, hogy így aggódik értem.:D
De a csávónak meg minek még egy zacsi?:D

smile-gazdag hsz.

[ Szerkesztve ]

(#763) geprombolo válasza Ice!? (#762) üzenetére


geprombolo
senior tag

Visz magával csajozni. Te leszel a Mr. Condom-ról elnevezett csoda helyettese ;]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#764) Ice!? válasza geprombolo (#763) üzenetére


Ice!?
őstag

:Y
Szomorú jövő.:( Inkább Mócit vigye. Ő még jól is érezné magát.;]

(#765) Móci válasza Ice!? (#764) üzenetére


Móci
addikt

Csend legyen ott az alvégen! :D Jó leszel neki te, én kimaradok az ilyen bulikból.
De legalább szerepeltem, óje! :C

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#766) geprombolo válasza Móci (#765) üzenetére


geprombolo
senior tag

És milyen jól nézel ki a képen! Tényleg! Hasek feljavított, vagy mi? Vagy csak a háttér teszi?

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#767) RoyalFlush válasza geprombolo (#761) üzenetére


RoyalFlush
őstag

A jégkorszaknak vége, jön a felmelegedés ;]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#768) geprombolo válasza RoyalFlush (#767) üzenetére


geprombolo
senior tag

Mondhatni meleg a helyzet Ice barátunk körül. Vagy alatt. Vagy inkább belecsomagolva? :DDD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#769) Vakegérke válasza geprombolo (#768) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az egy dolog. De mit kezd a manus ilyen "óvszerrel"? Hol talál szögletes befogadót? ;]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#770) #40835072


#40835072
törölt tag

ez jó lett:) " jobb mint Racecam szeme"

(#771) Ice!? válasza Vakegérke (#769) üzenetére


Ice!?
őstag

Remélem semmi "komoly" szándéka nincs velem. Valaki szólhatna neki, hogy ebből a szempontból még egy teszkós zsacsi is jobb, mint én.:D

(#772) Vakegérke válasza Ice!? (#771) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az képlékeny, puha. Neked viszont van tartásod. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#773) Ice!? válasza Vakegérke (#772) üzenetére


Ice!?
őstag

Engem kemény fából faragtak, emiatt ártok is az egészségnek. Mit szívott, hogy ilyet művel?:Y

(#774) Vakegérke válasza Ice!? (#773) üzenetére


Vakegérke
veterán

Na, egyre szebb. Csóró manus pácban van. Hiába talál szögletes hüvelyű nőt, ha egyrészt fagyos, másrészt szálkás óvszerrrel óhajt vitézkedni. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#775) geprombolo válasza Vakegérke (#774) üzenetére


geprombolo
senior tag

Nagyobb az élvezet, ha szálkás. A fagyossága meg még jól jöhet, ha az illető kicsit "sietős".

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#776) PhoenixK


PhoenixK
őstag

Ez a rész is üt! :C Szegény Ice!? ! Mivel érdemelte ezt ki!? Azért remélem ezt a szálat nem boncolgatod túlzottan...

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#777) geprombolo válasza PhoenixK (#776) üzenetére


geprombolo
senior tag

Szerintem gyorsan rövidre lesz zárva. Biztos megoldja Hasek, hogy csak rosszul láttuk és félreértettük. Most csakazértse mondom el az 5lete(i)met!

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#778) Ice!?


Ice!?
őstag

:D
Hát ez így elég nagy sz_pás. Bízom benned Hasek, remélem leszek én még kedvezőbb helyzetben is.:DDD

(#779) Hasek válasza Ice!? (#778) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Nem akarok sok olyan hozzászólást írni, amelyben csak egy smiley szerepel, éppen ezért írom eme sort.

;]

Üdv. H

(#780) geprombolo válasza Ice!? (#778) üzenetére


geprombolo
senior tag

Látom, megkaptad a választ. Lehet, hogy Hasek valamiért pikkel rád? Mit követtél el?

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#781) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Ez az óvszerkénti hasznosítás valahogy nekem nem esett le. Valami elkerülte a figyelmem, hogy nem esik le, hogy jön a képbe ez az izmos forma? :F

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#782) nem_tom válasza JetiRulez (#781) üzenetére


nem_tom
őstag

+1 Nekem se. De azért poén és jót röhögtem rajta. :D

(#783) Hasek válasza JetiRulez (#781) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Mondtam Én egy szóval is, hogy óvszer lett Ice?!-ból? Szimplán csak szexrabszolga lett belőle, és hát az izmos forma... szóval érted. ;]

Az, hogy meg az izmos forma most hogy keveredett a történetbe, érdekes kérdés, mert végignézve a történetet, számtalanszor fel lehetne tenni ezt a kérdést. ;)

Mellesleg igen, Ice rossz fát tett a tűzre, és ez a jutalma érte... ;]

Üdv. H

(#784) Móci válasza Hasek (#783) üzenetére


Móci
addikt

Hát, akkor nem irigylem fagyott barátunkat... :D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#785) geprombolo válasza Hasek (#783) üzenetére


geprombolo
senior tag

Jesszusom! Ugye én nem követtem el semmit ellened? Nem szeretnék úgy járni, mint Ice! Mellékesen, ha jól bele gondolok, már rajtam is eljárt a rúd egyszer. Persze nem ilyen durván.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#786) Ice!? válasza Móci (#784) üzenetére


Ice!?
őstag

Én se magamat.:DDD

(#787) Vakegérke válasza Ice!? (#786) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ennél lejjebb már nem kerülhetsz, úgyhogy következik a nagy felemelkedés. Leszünk mi még büszkék rád. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#788) Badman 4ever válasza Móci (#784) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Ezek után nincs az az állat, aki irigyelné... :DDD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#789) geprombolo válasza Vakegérke (#787) üzenetére


geprombolo
senior tag

Nagy felemelkedés? ;] Felemelő.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#790) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Sziasztok képhregényhősök! :P
Rég jártam erre, gondoltam beköszönök :B :R

Ice: Neked meg részvétem a történtekért...:DDD
Lesz ez még jobb is! ;)

(#791) Móci válasza művésznő4 (#790) üzenetére


Móci
addikt

Üdv üdv!

"Lesz ez még jobb is!" Az attól függ, hogy kinek... ;]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#792) művésznő4 válasza Móci (#791) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Természetesen nekünk....:DDD :C

neeeem :N Ice, csak viccelek ám! ;) :))

[ Szerkesztve ]

(#793) Ice!? válasza művésznő4 (#790) üzenetére


Ice!?
őstag

üdv a művésznőnek.
ne nevessen kérem, érezze át.!:DDD

Hasek mi lesz az új résszel? engesztelésként most valami "jobb" szerepet is adhatsz. nem haragszom meg érte.;]

[ Szerkesztve ]

(#794) geprombolo válasza művésznő4 (#792) üzenetére


geprombolo
senior tag

Csak aztán nehogy pont téged boronáljon össze Hasek valamelyik szárnyassal! Mondjuk velem ;] Akkor tényleg nekünk lesz jó! :B :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#795) nem_tom válasza Ice!? (#793) üzenetére


nem_tom
őstag

Ha ilyen sokáig készül, akkor biztos valami nagyot fog alkotni. :K

(#796) Ice!? válasza nem_tom (#795) üzenetére


Ice!?
őstag

vagy lehet, hogy akkora koronát csinált nekem engesztelésül, hogy most azon agyal, hogyan oldja meg, hogy ki is férjen.:D

meeeennyi hogy.:Y

(#797) nem_tom válasza Ice!? (#796) üzenetére


nem_tom
őstag

De az is lehet, hogy továbbra is te leszel a korona. ;]

Mi "mennyi, hogy."?

(#798) Ice!? válasza nem_tom (#797) üzenetére


Ice!?
őstag

"vagy lehet, hogy akkora koronát csinált nekem engesztelésül, hogy most azon agyal, hogyan oldja meg, hogy ki is férjen.:D"

majdnem minden mondatrészben van.:D

(#799) nem_tom válasza Ice!? (#798) üzenetére


nem_tom
őstag

Szóismétlés forevű! :DDD

(#800) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Azt csicseregték a madarak, hogy valami nagy dobás lesz az 90. rész, hogy az embereknek leessen az álla, hogy megszakadjanak, hogy emlékezetes lesz. :D

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.