Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Thunderzolee

A sírból kinyúló kéz...

Áhh Hasek, te jó filmeket rendeznél..
Szétröhögtem a zagyam a Format C-n, meg a 2012-es jeleneteken.. :DDD

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#452) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Egy szomorú bejelenteni valóm lenne. Pár napja már tudomásom van a dologról, csak eddig nem tudtam, hogy miként kezdjek neki. A helyzet az, hogy a képregényben sok olyan szereplő van, akik gondot okozhatnának, ha megjelenne a képregény. Gondolok ez alatt a sok, különböző filmekből vett karakterekre, illetve még ide kapcsolódnak egyes jelenetek is. Éppen ezért, a képregény végül is, nem fog megjelenni a hetilapban. Kivehetném a problémát okozó karaktereket, de akkor sok rész értelmét vesztené sajnos - sőt bizonyos esetekben az egész történet is - Így jutottunk erre a közös elhatározásra, miszerint a képregény marad ahol most van.

Elnézést kérek tőletek, amiért így alakult. Nem így terveztem.

Talán egy kis kárpótlást jelenthet, ha megmutatom, hogy milyen lett volna az új :L. 3 rész készült el, ezeket itt láthatjátok:

1.rész 2.rész 3.rész

-----------

Viszont ha már nem kerül felújításra a képregény, akkor úgy gondolom, hogy dübörögjön tovább a megszokott módján.

3 új rész jelent meg, amellyel el is érkeztünk a 9. évad végéhez!

További jó szórakozást!

Megjegyzendő, hogy mennyire örülök, amiért az Imageshack megváltoztatta a kis képek láblécét... :((

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#453) Móci válasza Hasek (#452) üzenetére


Móci
addikt

Nagy kár, sajnálom, hogy nem ismerhették meg még többen a munkádat.
Első ránézésre nem lett volna rossz a grafika, én megbarátkoztam a kis szőrös golyókkal.
Viszont a három új számnak nagyon is örülök, jó volt már olvasni!
Úgyhogy nagy köszönet! :R

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#454) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Engem elszomorít, hogy nem jött be az, amit szerettél volna.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#455) Hasek válasza Vakegérke (#454) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Sokszor fordult elő korábban is, hogy valami nem úgy alakult volna, mint ahogy én azt szerettem volna, és van egy olyan érzésem, hogy még lesz is jó párszor ilyen. Kár rajta szomorkodnia bármelyikünknek is, sőt... ennél rosszabb sose történjen. :B

Úgyhogy a szomorúságot lehet elhessegetni. Ezt a topicot nem ezért nyílt. ;)

Üdv. H

(#456) Hasek


Hasek
Közösségépítő

A képeket újra feltöltöttem, és kicseréltem azokat. Az összeset... Így legalább egyezik a lábléc az összesen.

Üdv. H

(#457) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Nos kicsit számolgattam:

Sztárvendég Mellékszereplő Főszereplő
Férfi szereplő 21 14 6
Női szereplő 2 3 1
Móci 1 0 0

Mivel ez így nagyon nem lesz jó, úgy gondoltam, hogy akkor most egy kis vérfrissítéssel megdobjuk a női szereplők számát.

Úgyhogy ezennel szereplőket keresek. Egyelőre 2 darab női "színészre" lenne szükségem, vagy akár 2 darab Mócira, de mivel belőle csak egy van, így ez a lehetőség kilőve. Aki szeretné magát viszont látni a képregény hasábjain, az bátran jelentkezhet. ;)

Üdv. H

(#458) Hasek


Hasek
Közösségépítő

A legújabb szám - amely a 10-ik a sorban - első oldala megjelent! Az epizódot keresd a bejegyzésben!

Jó szórakozást! ;)

Üdv. H

(#459) geprombolo válasza Hasek (#458) üzenetére


geprombolo
senior tag

Szerepel benne MP2K! Juhéééé! :DD De mi az a hiperpörgemicsoda? :F Nem elég egy :Linuxos boot lemez?
Jaj de jó, hogy van új szám! :C
Tökjók az új részek. A nagyvilág lehet hogy sosem fogja nyomtatásban látni, de mi örülünk minden résznek. :R

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#460) Badman 4ever válasza geprombolo (#459) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Majd kiderül, engem jobban izgat hogy bánnak el a T-Rex dinóval, szerintem megcsikizik a hasát azt jámbor állatkává válik. :DDD
Nagyszerű az utóbbi 4 rész is, csak így tovább. :C
Mócit meg egyszerűen sokszorosítsd és máris többször szerepel, úgy, mint Smith ügynök a Mátrixban vagy csimavék a forrásban (8. szám 5.oldal). :D

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#461) RootRulez


RootRulez
félisten

Ööö, lehetne dátumot is aláírni a képregényeknek a (zárójelben)? :U Könnyebb lenne követnem, mert most is egy hónap eltelt, mióta benéztem és nem tudom, hol tartottam... :DDD

═════════════════════════════════════════

(#462) Hasek válasza RootRulez (#461) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Hát... mindenhol megvan adva az adott szám száma, és az adott oldal száma. Ennél egyszerűbben a dátummal sem lehet követni. :DDD

De ha egy hónappal ezelőtt olvastad el az akkori utolsó részt, akkor az a 9.szám, 5.oldal volt, ugyanis az volt az utolsó epizód akkor. ;)

Badman: Az a baj, hogy az úgy nem járja... - mármint a Mócis gondolat. :N :D

geprombolo: :R

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#463) Vakegérke


Vakegérke
veterán

"Nem mintha félnék, csak tudod..."
Bátor ez a metál pingvin, csak jól titkolja. Ezen jót mulattam. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#464) Móci válasza Hasek (#457) üzenetére


Móci
addikt

Ejha, reggel ez most tetszik! Vannak férfiak, van nő, és van Móci! :C
Külön kategória lettem, nem semmi...
Belőlem egy is elég, bár szerintem néha sok is.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#465) Ice!?


Ice!?
őstag

Köszönöm, hogy szerepelhetek benne.:R

Nagy macera lenne valami "csoda" folytán lefagyasztani az avatarom olyanra, amilyen most van?:B

Sajnálom, hogy nem jött össze a hetilapos dolog, de biztos vagyok benne, hogy ekkora tehetséggel nem ez volt az utolsó felkérés számodra.:K

Móci; te osztódással szaporodsz?

[ Szerkesztve ]

(#466) Hasek válasza Ice!? (#465) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

A fagyasztást már elterveztem, nem kell aggódni, illetve tervbe van véve, hogy Badman is vérszemet kap. :D

Móci: Bocsi, de nem hagyhattam ki... :B :DDD

Vakegérke: Örülök, hogy tetszett! :R

Üdv. H

(#467) geprombolo válasza Hasek (#466) üzenetére


geprombolo
senior tag

Apropo fagyasztás, meg vérszem: már most szeretnélek felkérni a majdani avatárom megalkotására. Már csak azért is, mert az 5letem az, hogy valami olyan legyen a képem, hogy MP2K lézerkarddal aprít egy számítógépet. Lehetséges volna szerinted? Mert MP2K hozzánőtt a szívemhez, mint Smith ügynök Neohoz :DDD
Ice:majd te leszel az oka a rendszer "kifagyásának", vagy jobb esetben be leszel építve, mint szupertitkos rendszerhűtő berendezés, amitől az új "világ" szuperstabil lesz. :C
Lehet, hogy te vagy a hiperpörgettyű, vagy mi? Csak még senki nem tudja? De szerintem tuti másképp lesz, Hasek gondoskodik róla, hogy minden másképp legyen, mint ahogy mi azt el bírjuk képzelni. :DDD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#468) Hasek válasza geprombolo (#467) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Hát, egy ekkor helyre:

Ezt elég nehéz beletömöríteni... :N

Szerintem maradjunk meg a sima MP2K-s avatarnál. ;)

"Hasek gondoskodik róla, hogy minden másképp legyen, mint ahogy mi azt el bírjuk képzelni."

Kíváncsi lennék, hogy eddig milyen folytatást képzeltetek el. :D

Üdv. H

(#469) Hasek


Hasek
Közösségépítő

No, hát kérem...

Megjelent a 10.szám, 2.oldal.
Részletek a bejegyzésben

Ice: Megfagytál. :DDD ;)

Üdv. H

(#470) Badman 4ever válasza Hasek (#469) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Ice!? megfagyott, a többiek kijutottak, már csak nekem kell vérszemet kapnom. Gratula az új részhez. :C :C

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#471) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Ezentúl a bejegyzés címébe is feltüntetem az aktuális utolsó részt. Így mindenki megállapíthatja, hogy új rész jelent-e meg, vagy csak dumálgat a nép... :K

Badman: :R

szerk: Vagy inkább az utolsó rész megjelenésének hónapját/napját írjam be? Az közérthetőbb... vagy mindkettőt?

szerk2.: maradt a mindkettő...

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#472) Vakegérke válasza Hasek (#469) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ice tényleg megfagyott. :C

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#473) Móci


Móci
addikt

Hát ez hatalmas lett, nagyon jót nevettem! :C

Hasek: nem gond, már megszoktam, hogy a fórumozók 99%-a ilyennek (18+!) akar látni. :D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#474) Ice!?


Ice!?
őstag

Mekkora ötlet besz_rás már.:DDD:DDD:C Nagyon durva.:D
Szóhoz se jutok.:DDD

(#468) Hasek: Nem gondoltam volna, hogy így fagyok meg, de kibeb_szott jól megcsináltad.:D

(#475) geprombolo válasza Hasek (#468) üzenetére


geprombolo
senior tag

Esetleg egy vörös lézerkarddal a kezében? :F Mert ugye MP2K az romboló, a másik mániám meg a Csillagok Háborúja minden mennyiségben. Az még csak befér, nem? Mármint a lájtszéber.
Látom, megjelent a legfrissebb rész, Ice?! megfagyott. :C Ezt a vonalat továbbgondolva Badman begurul és vérszemet kapva húscafatokat csinál szegény T-rexből. ;] Persze, miután az agyára mentem, hogy úgysem mer kimenni az épületből.

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#476) Hasek válasza geprombolo (#475) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Az a legnagyobb probléma, hogy elég nehéz lesz megmagyarázni, hogy mi is ez. Szóval nagyon ki kell majd hangsúlyozni a kéréskor, hogy ez egy képregény szereplő, mert egyébként csak azt fogják hinni, hogy megzakkantál, és a saját avatarod negatívját akarod egyéninek, vagyis ezt:

Tehát ki kell hangsúlyozni, hogy Ő Metál Pingvin 2000, aki egy képregényhős. :D

Aztán még furcsább lesz az eset, amikor egy lézerkardot adunk a kezébe:

Talán elfogadják, talán nem.

------------

Az új rész készül, csak egy bizonyos dologban még nem kaptam zöld utat.

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#477) geprombolo válasza Hasek (#476) üzenetére


geprombolo
senior tag

Ööööö... meg kell magyarázni? Ezt nem tudtam. Azért én megpróbálkoznék. De az is lehet, hogy marad a sima MP2K. Olyan aranyos! Hát nem? VÉÉÉRT!!!!!! ;]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#478) PhoenixK válasza geprombolo (#477) üzenetére


PhoenixK
őstag

"VÉÉÉRT!!!!!! ;] "
Nézz a kezedre! :P Nem lehetne inkább egy olfakés lézerkard helyett?

[ Szerkesztve ]

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#479) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Megjelent a 10.szám, 3-ik oldala!

Köszöntsétek a két legújabb sztárvendéget:
Csillagot és Művésznőt!

Jó szórakozást! ;)

Üdv. H

(#480) geprombolo válasza Hasek (#479) üzenetére


geprombolo
senior tag

Folyatatása következik... miii???????? Na jó, csak kötexem. Tökjó, sok szép nő! És a Főgonosz szolgálatában... Tényleg, ki a Főgonosz? Csak nem...? Jajtejóisten! :Y

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#481) művésznő4 válasza geprombolo (#480) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Köszönjük Fiúk! :R
Ohh ohh....sztárvendégek, ez azért enyhe túlzás...:B
De azért jól esik a kedves fogadtatás! ;)

(#482) Csillag5 válasza művésznő4 (#481) üzenetére


Csillag5
újonc

csatlakoznék az előttem szóló művésznő4-höz :B
még egyszer köszönjük hogy részesei lehetünk a képregénynek! :R :R

(#483) Klemens


Klemens
őstag

Ehehe... Tetszik ez a dolog!
Egy versenyt nyertem már a totyikban, én vagyok a főkenyérsütőmester. :D
Legyek benne én is, please! :)

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#484) Badman 4ever válasza Csillag5 (#482) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Mi is köszönjük, hogy beugrottatok. ;)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#485) Hasek válasza geprombolo (#480) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Nincs olyan, hogy főgonosz. Ez nem az a képregény. :N :DDD

Művésznő, Csillag: Én köszönöm, amiért elvállaltátok! :R

Klemens: Hajjajj... No majd meglátjuk mit tehetünk az ügy érdekében, rendben? ;)

Üdv. H

(#486) geprombolo válasza Hasek (#485) üzenetére


geprombolo
senior tag

Ha nincs, hát nincs. Akkor marad az, hogy Badman széttépi a tírekszet.
Tényleg, nem is rossz PhoenixK 5lete, bár nem tudom, mennyire megvalósítható, hogy olfakés legyen az MP2K kezében lézerkard helyett. De kezdek barátkozni a "natúr" MP2K gondolatával is...

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#487) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Istenke hozta a szép lányokat! :)

Ami pedig Klemens szereplését illeti, jól jönne a társaságban egy afroeurópai jegesmaci. Egzotikum, a mosolya pedig kimondottan elbűvölő. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#488) geprombolo


geprombolo
senior tag

Van itt már művésznő 4, Csillag 5, kéne valami nőnemű egyén 6-ossal is! És akkor meglenne a három számozott grácia, akik együtt csinálnának elképesztő dolgokat. :C Meg hát van nekünk Picur 220, aki szintén számozott. MP2K-t sem szabad elfelejteni, ő is számos. Van még valaki? Mekkora lenne, összejönne minden számos szereplő egy részben és csinálnának valami "számos" dolgot. :DD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#489) puttputt


puttputt
őstag

Most látom csak, micsoda kiküldetéses akcióra kerültem. :)
:R

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#490) Móci


Móci
addikt

Üdv a Hölgyeknek! :R Én személy szerint nagyon örülök, hogy bekerültek!

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#491) geprombolo válasza Móci (#490) üzenetére


geprombolo
senior tag

Én is, mert mi hím tagok túlsúlyban vagyunk a topicban is, meg a képh!regényben is. Remélem a hölgyek maradnak is, nem csak egy epizód erejéig voltak szereplők.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#492) Móci válasza geprombolo (#491) üzenetére


Móci
addikt

Bizony, én is örülnék, ha sokáig maradnának!
Hímek, hmmm... én már valahogy külön kategória vagyok mostanság... :D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#493) Vakegérke válasza Móci (#492) üzenetére


Vakegérke
veterán

Vigyázz, mert a szónak ereje van. Most még eldöntheted nemi hovatartozásod, de ha az avatarod elhatalmasodik a lelkedben, akkor izé... ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#494) Móci válasza Vakegérke (#493) üzenetére


Móci
addikt

Egyszerű: hím vagyok. Elmondtam már sokszor, s ha kell, hangoztatom még, míg világ a világ. ;)

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#495) Vakegérke válasza Móci (#494) üzenetére


Vakegérke
veterán

Gondolom tudod, hogy nem szoktam élcelődni a rovásodra. Most sem volt szándékomban, csak gondoltam, hogy ennyi humor még elmegy. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#496) Móci válasza Vakegérke (#495) üzenetére


Móci
addikt

Tudom, én sem vettem komolyan, remélem nem hangzott úgy. :)

Royal flush: :C Ez ismét nagyon jó lett, köszönet érte!

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#497) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Nos, előre is elnézést kérek azoktól, akiknek lassan tölti be a képeket a számítógépet, illetve azoktól is, akik nem szeretnek jobbra-balra forgolódni. A mostani részt sajnos nem tudtam másképpen megoldani, így maradt ilyen nagy.

Tehát a 10.szám 4.oldala, egy gigantikus rész, amelyet már meg is találhattok a bejegyzésben!

Köszöntsétek újdonsült sztárvendégeinket!
Klemens
PhoenixK
RoyalFlush

Kárpótlásul, hogy ilyen nagy, ez egy résznek számít!

Jó szórakozást! ;)

Üdv. H

(#498) Vakegérke válasza Hasek (#497) üzenetére


Vakegérke
veterán

Csóró Ice... Ugye összefagy újra?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#499) Ice!? válasza Vakegérke (#498) üzenetére


Ice!?
őstag

Azt én is remélem.:D
Nem akarok fél szemmel (fejjel) élni, mint egy kalóz. Dokihoz gyorsan.:(

Amúgy Hasek, elfelejtetted átírni a "Legfrissebb" alatti dátumot a maira.

(#500) geprombolo válasza Vakegérke (#498) üzenetére


geprombolo
senior tag

Csak víz kell neki... vagy mégse? Mert ugye a zacsi az szétázik...De talán a pillanatragasztó... :DDD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.