Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) nem_tom


nem_tom
őstag

Elnézést a türelmetlenkedésért, de fog még folytatódni? :F

(#1102) Vakegérke válasza nem_tom (#1101) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez engem is érdekel. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1103) nem_tom válasza Vakegérke (#1102) üzenetére


nem_tom
őstag

Beindult a történet, kiderült, hogy gonosz vagyok stb... Már nagyon kíváncsi vagyok. :D

(#1104) Vakegérke válasza nem_tom (#1103) üzenetére


Vakegérke
veterán

Gonosznak is lennie kell kontrasztként egy társaságban. Honnan tudnánk különben, hogy milyen jók vagyunk? :D

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1105) nem_tom válasza Vakegérke (#1104) üzenetére


nem_tom
őstag

Van benne valami. Még aztán arra vagyok kíváncsi, hogy legalább erős gonosz is vagyok-e. :DDD

(#1106) geprombolo válasza nem_tom (#1105) üzenetére


geprombolo
senior tag

Erősen gonosz. ;]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#1107) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Bocs a kis szünet miatt. Időközben nem tétlenkedtem azért és készültem pár résszel, csak nem publikáltam. Ezt most pótlom.

A 13. évad 6. oldalától kezdve, a 14. évad 3. oldaláig bezárólag, frissült a bejegyzés.

Üdv. H

(#1108) Vakegérke válasza Hasek (#1107) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kösziii! :R

Mindjárt meglesem. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1109) Móci válasza Hasek (#1107) üzenetére


Móci
addikt

Hatalmas köszönet a munkádért, nagyon jók lettek ismét! :R

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#1110) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Fájintos, a mindenségét nekije! :K

Azt tudod-e, hogy az anyatopicban már húsz rugó felett járunk? Benézhetnél, ha időd engedi. Most is épp egy szupi kis játék van műsoron.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1111) nem_tom


nem_tom
őstag

Nagyon jók lettek ismét. Viccesen bár, de egyszerűen lerendeztél engemetet. :DDD

(#1112) PhoenixK


PhoenixK
őstag

Nagyon jó! Egyre jobb! Megérte várni! Köszi Hasek! :R

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#1113) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

úúúú de jó vagyok :DDD

köszönöm mester! :D (mikor jársz erre?)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1114) JetiRulez válasza Hasek (#1107) üzenetére


JetiRulez
őstag

Érdekes fordulatok. Jó lett a folytatás. :K

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#1115) DeFranco


DeFranco
nagyúr

SZAKÁLLCSAPDA :))

(#1116) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

Metál mindig jókor van jó helyen. :D

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#1117) geprombolo válasza Badman 4ever (#1116) üzenetére


geprombolo
senior tag

Előkerült!!!!!! Hurrááá!!! :C :C :C De ki a rák rúgta fenékbe, hogy jó pályára álljon? Megvan! Visszapattant egy klingon hajóról! :DDD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#1118) geprombolo


geprombolo
senior tag

Már megint duplázok. :W
Gyerekek, ez itt nagyon leült! Hasek, élsz még? Get UP! (csak az Up kedvéért beszéltem angolul)
És mi lesz szegény metállal? Ott csücsül Csizmáson másfél hónapja! :DD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#1119) Mr.Csizmás válasza geprombolo (#1118) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

má' nagyon nyomja a lábamat...meg fogom verni valami műszerrel ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1120) geprombolo válasza Mr.Csizmás (#1119) üzenetére


geprombolo
senior tag

Csak nehogy elektromos szerkentyű legyen, mert még a végén felvillanyozod és még veszélyesebb lesz! :DDD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#1121) Hasek válasza geprombolo (#1118) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Ne aggódj, Csizmás bírja a gyűrődést... :D

A bejegyzést frissítettem a legújabb részekkel.

14.szám 4. 5. 6. 7. 8. 9. oldala megjelent!

Azonban

Ezzel véget ért az :L címet viselő képregény.

Köszönöm szépen a megtisztelő figyelmet, remélem szórakoztató volt.

:R

FIN

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#1122) Mr.Csizmás válasza Hasek (#1121) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:R szépen eltűntem :D egy utó-utó rész lesz, hogy kivel mi lett? :D (berakhatnánk a hamarosan esedékes egyéni avataromat :DDD ;] )

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1123) Vakegérke válasza Hasek (#1121) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jó játék volt ez a képregényesdi, köszönöm szépen. :R

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1124) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Háhá! Jó befejezése lett a történetnek.
Egy kis módosítással meg lehetne próbálni kiadni rendes képregénynek, mert az alap nagyon jó. ;)

A Mr. Újonccal kapcsolatban vannak ötleteid, vagy az már végleg jegelve lett? Kíváncsi vagyok már régóta arra is. :)

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#1125) Móci


Móci
addikt

Nekem tetszett a befejezés. A képregényért meg hatalmas köszönet, jó volt olvasni!
Remélem majd valami más munkáddal is fogunk még találkozni! :R

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#1126) nem_tom


nem_tom
őstag

Egyszerűen, de jól be lett fejezve. Köszönöm! :C

(#1122) Mr.Csizmás: +1 :K

(#1127) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

És vége is a mókának, nagyon jól sikerült a befejezés! :))

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#1128) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Köszönöm a szép szavakat. Azt nem tudom, hogy lesz-e még bármilyen képregényem. A Mr. Újonc nem hiszem, hogy folytatódni fog. Nincs ötletem rá. Ami volt is kezdetben, azt már itt a :L-ben elsütöttem idoõközben. Még egyszer köszönöm a figyelmet és örülök, hogy tetszett nektek.

Üdv. H

(#1129) Vakegérke válasza Hasek (#1128) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nemááá!

A Mr. Újonc annyira jól kezdődik, és annyira hálás téma, hogy vétek lenne nem kiaknázni.

Persze ha elfáradtál, akkor nem szóltam. De ha nem, akkor folytasd, kérlek.
Ötlet?
Mindenbe belepofázik, mindenkit kioktat, sértődékeny, "ezer éves" hozzászólásokra válaszolgat...

Lyally, segíccsen mán valaki, hogy élhessen Mr. Újonc. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1130) Hasek válasza Vakegérke (#1129) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Valóban, valahol bele fáradtam a képregénykészítésbe. Ez nyílván a nagy szünetekbõl is látszik. 2 év alatt párszor megfordult a fejemben, hogy befejezzem. A történet is pont úgy kanyarodott, hogy klasszul be lehetett volna fejezni(például az egyik ilyen a 9. szám vége volt), de mindig jött egy érzés, ami motivált hogy folytassam. Most viszont ilyen nem volt. Ez lehet az oka, hogy egyelõre Mr. Újonchoz sem érzek motivàciót.

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#1131) Vakegérke válasza Hasek (#1130) üzenetére


Vakegérke
veterán

Értelek. Nos, talán lesz belőle egyszer valami. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1132) PhoenixK


PhoenixK
őstag

Köszönöm az egész képregényt! A befejezés is jó lett, bár sajnálom hogy nem folytatódik.

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#1133) Eastman


Eastman
őstag

Nagy vagy Hasek! Nagy! :R Jó az egész sorozat.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#1134) Hasek válasza Vakegérke (#1131) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Talán. Ha nem is abból, talán majd másból. Majd meglátjuk. ;)

PhoenixK feat. Eastman: Köszönöm szépen! :R

Üdv. H

(#1135) geprombolo


geprombolo
senior tag

Látom, Kyra anyánk be kell érje kis kedvencem szólókarrierjével. :C Valahol sajnálom, hogy véget ért a regény, de azért köszönöm, hogy ennyit fáradtál azért, hogy jókat szórakozhassunk. Minden elismerésem a tiéd! :R :R :R :C
Szerk: annál az újságnál, amelyiknél szó volt régebben, hogy kiadják a KéPH!regényt, sajnálhatják, hogy visszakoztak! Nem baj, nekünk itt van és örök hálánk fog sírodig üldözni érte. ;]

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#1136) Hasek válasza geprombolo (#1135) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Nekem is csupán szórakozás volt jószerivel, úgyhogy nincs mit köszönni. Na jó, volt olyan rész, amit a hátam közepére sem kívántam, viszont a történet megkövetelte, de ilyen mindig van.

Üdv. H

(#1137) nem_tom


nem_tom
őstag

Üdvözletem így 6 év távlatából. :DDD Sajnos most nézem csak, hogy már a képek nem elérhetőek. Valakinek meg van még az egész sorozat? Nosztalgiából visszanéztem volna. :)

(#1138) Vakegérke válasza nem_tom (#1137) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem az egész az enyészeté lett. :(

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1139) nem_tom válasza Vakegérke (#1138) üzenetére


nem_tom
őstag

Nagy kár lenne. Bízom benne, hogy hátha valaki még is lementegette vagy esetleg Hasek mester megőrizte a gépén. :)

(#1140) Vakegérke válasza nem_tom (#1139) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem vagyok biztos benne, hogy a többiek kértek emiles értesítést arról, hogy új hozzászólás érkezett. Márpedig ha nem, akkor pusztába kiáltott szó mindaz, amit mondunk.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1141) nem_tom válasza Vakegérke (#1140) üzenetére


nem_tom
őstag

Benne van a pakliban. Ha majd nem ír senki lehet dobok egy PÜ -t Hasek kollégának. Hátha. :)

(#1142) PhoenixK válasza nem_tom (#1141) üzenetére


PhoenixK
őstag

Este meg tudom nézni az otthoni gépen, de emlékeim szerint eltettem... :DDD

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#1143) Vakegérke válasza PhoenixK (#1142) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akkor él a remény. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1144) nem_tom válasza PhoenixK (#1142) üzenetére


nem_tom
őstag

Ha tényleg lementetted, akkor téged a mennyből küldtek biztosan. :DDD

(#1145) PhoenixK válasza nem_tom (#1144) üzenetére


PhoenixK
őstag

Az kizárt, maximum kidobtak onnan... :DDD

Addig is egy LINK

Remélem minden lényeges elem megvan benne! :C

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#1146) nem_tom válasza PhoenixK (#1145) üzenetére


nem_tom
őstag

Részlet kérdés. A lényeg, hogy van kéPH!regény. :D Köszi szépen! :R

Bár az kérdéses, hogy a sorrenddel kell e majd szórakoznom. Ha igen, szép kis meló lesz holnap. :D

(#1147) PhoenixK válasza nem_tom (#1146) üzenetére


PhoenixK
őstag

Elméletielg a fő képregény végig számozással ment, a többi meg amúgy is csak kiegészítés...

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#1148) Vakegérke válasza PhoenixK (#1145) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.