Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Akidobos74 válasza Yeffy (#299) üzenetére


Akidobos74
aktív tag

:C

(#302) Yeffy válasza Wolfy33 (#300) üzenetére


Yeffy
veterán

koszikoszi :D

kek, szigoruan kek. kar, h nincs valami elenkebb szin, de majd max dobok ra valami skint.

egyelore masolgatok, meg belakom, elso enyomas nagyon pozitiv! :C

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#303) Sn00k


Sn00k
veterán

Hi all.
Neztem ezt a telot tneyleg korrekt meg minden. Fullos kijelzo DE: hogy a franca tudtak egy ilyen f@sza kijelzobe ilyen gyenge feny ereju panelt rakni? Gsm arenan azt irjak max auto fenyero 532. :F Az nagyon karcsu.... ti mit erzeketlek ebbol? Mondjuk most az ido kedvez de nyaron napsutesben ebbol mit lat az ember?

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#304) Wolfy33 válasza Sn00k (#303) üzenetére


Wolfy33
senior tag

Ma tűző nap volt, fotóztam is, használtam szabadban. Szerintem teljesen jó fényereje van. Legalább is számomra.

(#305) Wolfy33 válasza Yeffy (#302) üzenetére


Wolfy33
senior tag

Király a kék. :C Nekem nagyon tetszik ez a fémes árnyalat, pláne napsütésben nézd meg. Néha szinte ezüst, mint az xz premium volt.

(#306) Yeffy válasza Wolfy33 (#305) üzenetére


Yeffy
veterán

ha az idojaras engedi, mindenkepp meg fogom. :K
ugy latom a belakas holnap lesz befejezve, most epp azzal kuzdok mar egy oraja, h .ttf fontot hogy pattintsak fel ra root nelkul.

otlet esetleg valakinek?

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#307) Akidobos74 válasza Yeffy (#306) üzenetére


Akidobos74
aktív tag

Fontilag

[ Szerkesztve ]

(#308) Yeffy válasza Akidobos74 (#307) üzenetére


Yeffy
veterán

az a baj, h ezt mar az osszeset probaltam, es vagy nem mukodik, vagy csak a launcherben/fomenuben valtoztatja meg, rendszerszinten nem. :(

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#309) Yeffy


Yeffy
veterán

[link]
remeljuk hozzank is jon hamarosan.

ha igy halad a telefon supportja, akkor jol megleszunk, azt hiszem. :K

telo belakasa meg folyamatban, kameraval is akarok majd jatszani egy kicsit, ha lesz idom.
elso korben nagyon bejon a keszulek, egy-ket idegesito hulyesege van csak, de azok is inkabb a droid szamlajara irhatoak, mint sem a telefonera.
kesobb majd osszegzem. :B

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#310) laci_csk válasza Sn00k (#303) üzenetére


laci_csk
senior tag

es miert keves az a fenyero ?

Xperia XZ3

(#311) kretenallat válasza laci_csk (#310) üzenetére


kretenallat
senior tag

senki se tudja, aki hasznalja.

de nem lehet mindenkit boldogga tenni,

Yeffy nagyon eltunt, azota is fotozgat xD

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#312) Yeffy válasza kretenallat (#311) üzenetére


Yeffy
veterán

:DDD
itt vagyok, csak nem tudok egyelore nagyon foglalkozni a fotozgatassal, sok a melo. :U

mondjuk meg tanulgatnom kell, mert elsore nem minden esetben dobom el magam a produktumoktol, plane osszehasonlitva a HTC-m automodjaval.
ebbol a szempontbol nalam a Pixelek az etalonok.

kesobb majd irok egy rovid pro/kontra listat az eddigi tapasztalataimrol.

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#313) Sn00k válasza laci_csk (#310) üzenetére


Sn00k
veterán

Erre vagyok kivancsi en is :DDD csak furcsaltam , miert ilyen keves. Hasonlo kategoriaban erosebbek ezek az amoled panelek ezen a fronton. Az pedig nyaron nem hatrany ha magasabb ez az ertek remelem ebben egyetertunk . Az en jelenlegi telom 625 tud es hat nyaron ha olyan a helyzet nem sokat latok a kijelzobol... :U

3njoy the Lif3

(#314) Yeffy válasza Sn00k (#313) üzenetére


Yeffy
veterán

milyen telod van jelenleg?

nekem egybk egyelore nincs kulonosebb gondom a fenyerovel, persze nem nyari vakito napsutes van kint, szoval a tevedes jogat fenntartom. :))
de mivel a HTC-m SLCD-jet is lattam olyankor kint, bar nem a legtokeleteseben, ez meg asszem' papiron jobb, sz'al csak nem lesz gond.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#315) Yeffy


Yeffy
veterán

[kép] [kép]
nagyon ott van ez az akksi, 120 Hz-en, igaz, Wifin, kozepes fenyeron, nem semmi! :C
az teny, h mondjuk navigacio tudja meriteni 120 Hz-en, de az mit nem. :))

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#316) Sn00k válasza Yeffy (#314) üzenetére


Sn00k
veterán

SE 2020 :DDD en csak ugy navigalok ha kozben tudom tolteni. Carplayen a waze ki van teve a 13”os kozponti egysegen azon eleg jol latni mindent :D A gyari navit nem is hasznalom

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#317) kretenallat válasza Yeffy (#315) üzenetére


kretenallat
senior tag

en mondjuk nem nyomogatom annyit a telefont, meg siman 60Hz en hasznalom, de 80% os battery care beallitassal 2 naponta toltom, aztan volt, amikor elfelejtettem es kihuztam meg egy harmadik napot a maradek 20%-al mig hazaertem munkabol...

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#318) callmeakos válasza laci_csk (#310) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Azt én se értem, sőt volt aki rám is szólt amikor mutattam neki valamit a telefonon hogy vegyem már le a fényerőt, mert olyan erős volt. Mondom ennyit a rossz fényerőről :D

Ami nekem nem tetszik ezen a fronton az a gyári fehéregyensúly érték. Érthetetlenül hűvösre lett kalibrálva, egy Galaxy S10 után kifejezetten rossz volt nézni sokszor a kijelzőt, szerencse hogy elég jól lehet magadnak beállítani amit akarsz, és például a Costum D55 beállítás fényévekre jobb mint ami volt előtte :D

All→M8

(#319) Akidobos74


Akidobos74
aktív tag

Nem használom az AOD-ot, a duplakopp képernyő felébresztést viszont igen és az nekem nagyon sokszor nem dupla, sokkal inkább 3-4 kopp. Nektek ezzel nincs bajotok?

(#320) callmeakos válasza Akidobos74 (#319) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Nekem olyan parám volt pár hete hogy a kijelző maga nem akart azonnal felvillanni képernyőfeloldás után. Hallani lehetett a kis koppanós hangot ami jelzi hogy feloldott a telefon, de maga a kijelző csak ilyen 5-6 másodperc után kapcsolt be, ami éveknek hatott. Annyi segített hogy én kikapcsoltam a smart activationt és rámentem a lifted opcióra, illetve kikapcsoltam a Show Lockdown optiont. Nem tudom neked ez segít e, tegyél vele egy próbát.

All→M8

(#321) Yeffy válasza kretenallat (#317) üzenetére


Yeffy
veterán

az sem rossz, plane 60 Hz-en.
en is csak az ujdonsag miatt nyomkodom most annyit, meg h teszteljek rajta mindent, ha ne adj' Isten valami baja van, meg idoben tudjak cserelni/intezkedni, amugy tanulnom kellene mar. :DD

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#322) Yeffy válasza callmeakos (#320) üzenetére


Yeffy
veterán

nekem nincs ilyen problemam, redditen lattam egy ket embert, akine kvan, meg korabban mas telefonoknal is elofordult ez, valami hasonlokat kellett ott is deaktivalni, de en nem talalom ezeket, h csekkoljam, merre vannak?

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#323) Wolfy33


Wolfy33
senior tag

Nekem sincs.
Nálam a hívás közben, látom,hogy ha kicsit mozgatom a fulemen, felvillan, majd elalszik a kijelző és egyszer kétszer, meg is nyomtam a fulemmel vmit, belépett ide oda.

(#324) callmeakos válasza Yeffy (#322) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Settings -> Display -> Lockscreen Preferences. Itt lehet kikapcsolni a Shock Lockdown optiont ha pedig még ebben a menüben belemész az Ambiant Display -> When to show Ambient Display és ott lehet váltani 4 pont közül. Én a liftedre mentem. [link]

All→M8

(#325) Yeffy válasza callmeakos (#324) üzenetére


Yeffy
veterán

aha.
ez a lockdown opcio nekem eleve ki volt kapcsolva.
az AD meg Smart activation-on van, eddig mindig mutatta az idot, amikor megmozditottam.
a linkedhez permissiont kell kerni. :)

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#326) Akidobos74 válasza callmeakos (#320) üzenetére


Akidobos74
aktív tag

Ezek nekem ki vannak kapcsolva.

@Wolfy33: ez engem is idegesít, túl érzékeny a közelség érzékelő, nem takarja a fülem és villog, ha eltakarom a fülemmel, akkor viszont nem jó helyen van a hangszóró....

(#327) Wolfy33 válasza Akidobos74 (#326) üzenetére


Wolfy33
senior tag

Még egy dolog zavar,de lehet beállítás kérdése. Üzenetek esetén, csak az adott üzenet fajta ikonja látszik (Viber,Messenger, stb), amikor ki van kapcsolva a kijelző.
Android 9-en nekem egy-ket sorban látszott,hogy kitől jött és a szöveg eleje, rövidebb esetén a teljes szöveg is, anélkül,hogy megnyitottam.
Itt lehet állítani?
Ja meg gyári email kliens nem létezik, mint a 9-esen? Csak ez a gmail alapú van,ami céges email esetében idegesítő,mert nem nyitja meg alapból a csatolmanyokat.

(#328) Yeffy válasza Wolfy33 (#327) üzenetére


Yeffy
veterán

nem hiszem, h van mar gyari email kliens, anno HTC-men (Oreo-val jott ki, asszem elsok kozott) a gyari alkalmazas, amit nem hasznaltam, Pie-ra valo upgrade-kor automatikusan a Gmail appot nyitotta meg, mar nem a sajtot. amit amugy osse hasznaltam, mivel lehet mas fajta fiokot is felvenni ra, vagy ott van az Outlook app a ceges mailemre, meg millio masik a store-ban.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#329) Akidobos74 válasza Wolfy33 (#327) üzenetére


Akidobos74
aktív tag

Azt hiszem ez az értesítés dolog beállítás kérdése. Én nem szeretem, kikapcsoltam minden ilyesmit, nekem csak az alkalmazás ikonja jön. Feloldott állapotben is, mert az, hogy állandóan kitakar a képernyőből, mert valaki rám ír és úgy szoktak írni pl. Messengerben, hogy kb. szavanként küldi el az üzit, az nagyon idegesítő.. :D Ez mondjuk nem telcsi fícsör, vagy negatív fícsör, hanem droidos túl bonyolítás...
Gyári mail kliens nincs, de engem nem zavar, mert Gmailezek.

[ Szerkesztve ]

(#330) Yeffy válasza Akidobos74 (#329) üzenetére


Yeffy
veterán

valaki rám ír és úgy szoktak írni pl. Messengerben, hogy kb. szavanként küldi el az üzit, az nagyon idegesítő..
ne is mondd, k_rvara idegesito, en le is szoktattam az ismerosi koromet errol, f_szt pittyeg meg rezeg allandoan a telefon. mint egy ot eves, nem bir 2 szonal tobbet leirni?
ha valaki megis igy irt, annak nem valaszoltam, aztan rajott. ;]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#331) Akidobos74 válasza Yeffy (#330) üzenetére


Akidobos74
aktív tag

:K ;]

(#332) Wolfy33 válasza Yeffy (#328) üzenetére


Wolfy33
senior tag

Köszi, gondoltam. A cegesre Outlook ot akartam rakni,de a POP3 miatt nem tetszik neki, nem megy azokkal a beállításokkal,amin laptopon simán. Próbálkozok. :)

(#333) Wolfy33 válasza Akidobos74 (#329) üzenetére


Wolfy33
senior tag

Igen, ez a verzió váltás miatt van, nem telefon probléma. Köszi,akkor ezzel is próbálkozok. Nálam azért jó,ha látom ki írt, mert van olyan rokon, aki imád írogatni (én nem) és ha látnám a kezdő képen,hogy tőle jött üzenet, telefon megy vissza asztalra. :D
Nem nagy dolog,csak évekig alap beállítással így mentek androidokon, lehet cserélték.

(#334) Yeffy válasza Wolfy33 (#332) üzenetére


Yeffy
veterán

ha nem teteszik neki, akkor Outlook app a javasolt

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#335) Wolfy33 válasza Yeffy (#334) üzenetére


Wolfy33
senior tag

Igen, azzal nem megy rosszul írtam. De próbálgatom,addig gmail felület marad,azzal megy. De nagyon zavaró Outlook után.

(#336) Yeffy válasza Wolfy33 (#335) üzenetére


Yeffy
veterán

nem megy Outlookkal? hmm, erdekes, en csak belottem a ceges email/jelszo parost, es egybol megkajalta.
esetleg cache torles -> uninstall -> reinstall, hat ha segit

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#337) Wolfy33 válasza Yeffy (#336) üzenetére


Wolfy33
senior tag

Próbálkozok hétvégén. Outlook fiók regisztrációt kért, kapott, utána kiderült már volt egy (nem is tudtam, )szerintem ott akadtak össze,de törölni nem tudom.
Hétvégén kiprobalgatom.

Viszont az üzenet megjelenés megoldódott, a dupla koppanas kijelző esetén jeleníti meg, más esetben ikon jön csak. :C

(#338) Yeffy válasza Wolfy33 (#337) üzenetére


Yeffy
veterán

na, akkor csak van nemi sikerelmeny! :D

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#339) Yeffy


Yeffy
veterán

uj update, 110 mega, November 1-ei secu patch.
eddig ez tan a harmadik update, amit kapott a keszulek, miota megvettem.
ha ilyen utemben jonnek a secu patch-ek, akkor joban leszunk. :C

kovetkezonek johetne a 11-es foverzio.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#340) Wolfy33 válasza Yeffy (#339) üzenetére


Wolfy33
senior tag

Jön is. Xperia blog szerint: Xperia 1II december, Xperia 5 II január vége. :R

(#341) Yeffy válasza Wolfy33 (#340) üzenetére


Yeffy
veterán

en valahol (tan redditen?) az 5 II-re is decembert olvastam, de lehet, h tevedek

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#342) Yeffy válasza Wolfy33 (#340) üzenetére


Yeffy
veterán

kozben megtalaltam a cikket.

ahogy ezt is ugyanott, nagyon jo kis szin, siman vennem! :K
a kekem se rossz, de lehetne kozelebb a kekhez, mint a feketehez. jobban szeretem a kisse elenkebb szineket.

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#343) Wolfy33 válasza Yeffy (#342) üzenetére


Wolfy33
senior tag

Jó a kék,tetszik, hogy napon ezüstös. De ez is szép.

(#344) Yeffy válasza Wolfy33 (#343) üzenetére


Yeffy
veterán

igen, a keket is szeretem, kifejezetten azt kerestem.
csak szeretem az egyebkent elenkebb szineket, ezt a lilat, vagy mondjuk turkizkeket, valamilyen zoldet, kanarisargat is szivesen vennek.

na mindegy. szetnezek majd tokok teren.

mas: foliat talalt valaki ravalot? Eddig berendeltem egy par uveget meg foliat, egyik sem er teljesen vegig a kijelzo "hasznos" reszen, minegyiknel lemarad kb 2-2mm a szeleken.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#345) Wolfy33 válasza Yeffy (#344) üzenetére


Wolfy33
senior tag

Imak átlátszó tokhoz kaptam. A tok jó,de a fólia borzasztó volt és buborékos. Fél napot volt rajta, azóta nélküle használom.

(#346) Yeffy válasza Wolfy33 (#345) üzenetére


Yeffy
veterán

igen, en is hasznaltam egy hetet folia nelkul, de mar lett 2 mini hajszalkarc a kijelzon. :W
pedig csak zsebre rakdosom a telefont, azt se tul gyakran, mivel home office-ban nyomulok. nesze neked Gorilla Glass. :(((
szerencsere nem nagyon latszik, csak kifejezetten direkt, eros feny alatt.

lehet, h az lesz, h fogom, es a HTC-set korbevagom ugy, h raferjen. az ugy legalabb "faltol falig" erne.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#347) Akidobos74 válasza Yeffy (#339) üzenetére


Akidobos74
aktív tag

Nekem még nem jött. októberi bizt. csomagom van, a build 58.0.A.22.21.

(#348) Yeffy válasza Akidobos74 (#347) üzenetére


Yeffy
veterán

megjon az hamarost :K
gondolom nem egyszerre teritik Sonyek sem.

11-et varom meg, bar ugy latom, januar-februarig kellesz majd.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#349) Akidobos74 válasza Yeffy (#348) üzenetére


Akidobos74
aktív tag

Én inkább fícsöröket várok, pl. hogy lehessen a 3 navi gomb sorrendjét cserélni, meg a kamerában pár dolgot. A main kamerában a videóban lehessen fókuszpontot kiválasztani, Pro Cinemában manuál módban auto iso, Pro Photoban fókusz csúcsérték, manuál fókuszban fókusz segéd (belenagyít, könnyebb a pontos fókuszálás), de mondhatnám a gyári launcehrt is, hogy ha váltok a launcherek közt akkor ne váltson vissza a gyári elrendezésre, jegyezze már meg a beállításokat. A közelség szenzor is hagy némi kivetni valót maga után (telefonálás közben a fülemmel átveszem az irányítást a kijelzőn...) és még van pár apróság, ami most hirtelen nem jut az eszembe. :D
A Google segéd gomb funkciójának testre szabhatóságáról kezdek lemondani... :(

(#350) Yeffy válasza Akidobos74 (#349) üzenetére


Yeffy
veterán

lehessen a 3 navi gomb sorrendjét cserélni
nekem pont igy all kezre, de megertem, akinek ez hianyzik, HTC-m is tudta 8/9-es droiddal

main kamerában a videóban lehessen fókuszpontot kiválasztani
ez mondjuk nem lenne rossz, nekem a CinemaPro mar tul sok (bar az is igaz, h ritkan videozok, inkabb fotozom), maradok egyelore a gyari kameraappnal videohoz, de en el birnek viselni HDR-t fHD 60 fps-hez is, ne mcsak 30-hoz

Pro Photoban fókusz csúcsérték
ez nem tudom, micsoda :B

manuál fókuszban fókusz segéd (belenagyít, könnyebb a pontos fókuszálás)
ilyen is van? lol, ennyire meg nem melyedtem bele a fotozasba :D

mondhatnám a gyári launcehrt is
en csak Novat hasznalok evek ota, ez engem nem erint, de valoban hasznos lehet

közelség szenzor is hagy némi kivetni valót maga után
nekem egyelore jol mukodik, olvastam egy-ket embernel ezt a hibat, nem artana javitani

Google segéd gomb funkciójának testre szabhatósága
uhh, na igen, ez lenne nekem is egyik fo funkcio, amit kernek bele! most le van tiltva az assistant, igy csak ul a gomb ott maganak teljesen felellegesen. :(

lassan mar erik nekem is egy "mik a tapasztalatok az elso 2 het utan" posztnak. :D

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.