Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) SkyLine3000 válasza secretgarden (#89) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nekem erről a formáról ugyanez a véleményem. Tök jó lenne, ha nem lenne ilyen elnyújtott távirányító formája. Ez már túlzás. És igen. Hiába viszonylag keskeny, ha olyan hosszú, hogy az aljától nem látni a tetejét... E.T. talán elérné a kijelző tetejét ujjal használat közben...

(#102) Noukoum válasza secretgarden (#100) üzenetére


Noukoum
veterán

Csak az életben soha nem volt még abból bajom hogy nem a legutóbbi biztonsági frissítés volt a telefonomon.

Persze tudom ilyenkor jön az hogy majd lesz, ja. Mondjuk lehet hamarabb halok meg, de nem baj :D

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#103) Yeffy válasza secretgarden (#92) üzenetére


Yeffy
veterán

pontosan. ennek kifejezetten orulok, h nem a 600 Samu copy telot csinaljak, hanem van nemi egyediseguk, meg ha kicsit retros is egyeseknek a dizajn. szerintem nem az, pont, h frissitett a vekonyitott, de meg meglevo kavakkal.
haver Honor 20-at hasznaltam egy kicsit, azon is van lyukaszto, ha nem huzod szet a kepet, akkor persze nem log bele a tartalom, de akkor meg minek akkora kijelzo? ha meg szethuzod, beleer, az meg szamomra idetlen.
a kameracsepp, ha csak szolid, az meg talan belefer. de jobb, ha nincs, mi megzavbarja a kijelzot. a tv-den/monitorodon/moziban sincs semmilyen lyuk, nem veletlenul. :)

na igen, a masik okorseg meg az edge kijelzo. nezni jo, oszt' annyi. folia/tok alig van ra, meg allandoan belenyultam, hiaba volt bekapcsolva a szoftveres korrigalas ra. kosz, nem. :N

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#104) #16820480 válasza secretgarden (#98) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nekem is OP1, 3, 5 és 6 utána elegem lett, hogy valami mindig hiányzik, vagy nem működik rendesen (kamera pl. kb sosem), de például 6-nál halálra idegesített, hogy az LDAC-képes fülesemen néha megakadt a hang csak úgy magától. Samsung és Sony telefonon ugyanaz a füles hibátlanul megy. Meg ehhez hasonló finomságok. Ráadásul már az árak is az egekben vannak.

(#105) secretgarden válasza Noukoum (#102) üzenetére


secretgarden
aktív tag

Nekem sem. Sot, Windowson se volt sosem virusom. :-)
Olyan ez mint az autoban a legzsak. Eleg jol megdragitja az autot, es hat csak ott van, nem csinal semmit. Legtobb embernek sohasem kell. De ha neadjisten megis kell, akkor nagyon kell...

(#106) *RLaci* válasza secretgarden (#96) üzenetére


*RLaci*
addikt

Az akku méret ne riasszon el, 1,5-2 naponta töltöm 4-5óra sot-al.

(#107) Noukoum válasza secretgarden (#105) üzenetére


Noukoum
veterán

Nem jó példa, mert nem csak abból lehet baleset ha te hibázol hanem abból is ha más hibázik. Viszont a telefonodat te használod, Windowst szintén. (Utóbbit ha nem csak te akkor vírusírtó és vagy el kell magyarázni hogy mit szabad és mit nem)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#108) secretgarden válasza Yeffy (#103) üzenetére


secretgarden
aktív tag

Ja, edge kijelzos telot nekem nem nagyon sikerult normalisan kezbe fognom, kepernyo-interakcio nelkul.
En telefonomon sokat szivok a "konnycseppel" meg a lekerekitett sarkokkal. Elvileg meg lehetne mondani apponkent, hogy melyik app legyen teljes kepernyos es melyik ne hasznalja a felso savot ahova belog a kamerasziget. Gyakorlatban abban a menuben egy fia app nem valaszthato ki, tokures (jelentettem a hibat a OnePlus-nak eddig semmi valasz). Szoval vagy ki vagy be de az ossze appnak. Egyik fitness appnal a gyakorlatokat fejetlen emberek mutatjak be - ugyanis a fejuk rendre a kamera-konycsepp moge esik. Egy sakk app-van a levett babukat alul sorolja fel, az elsonek levett nem latszik a bal also sarok-kerekites miatt. Egy eBook app-ban nem lehet latni hogy hanyadik oldalon ill. hany szazaleknal tartok a konyvben, mert az a jobb also lekeriketett sarok moge esi. Tobb jateknal van hogy idonkent reklamot kell nezni, amit altalaban a sarokba kitett X-szel lehet bezarni, csakhogy sokszor ez az X felig a lekerekitett sarok moge esik, igy csak nagy precizitassal kisujjamat hasznalva tudom kiloni a reklamot (altalaban elsore a reklamfeluletre nyomok es nem az X-re, mire attdob a Play Store-ba, visszajovok, probalkozok ujra). Ekkora marhasagokat...

(#109) Yeffy válasza secretgarden (#96) üzenetére


Yeffy
veterán

P4a sem rossz valoban, viszont nekem legalab egy szeleslato lencse kell (mindig, ha kirandulok/utazok valamerre, szopok azzal, h bizonyos epuletek/dolgok nem fernek bele a kepbe, es nem tudok hatrebb allni, mert ott van pl az utca masik oldala/fal/stb), es ha nem is 120, de 90 Hz-es frissitesnek orulnek, nagyobb akksival, lyuakszto nelkul.

OP iranyaba tobbszor is majdnem elcsabultam, de mindig visszatantoritottak a kulonbozo szoftveres bakik, mint amit pl sheratan irt, vagy a konstans gyenge kamera, ami talan mostanra lett ertekelheto minosegu. csak mellette meg elszalltak az arral.

viszont teny, es valo, h remek ar/erteku telo, csak ugy, mint a 3a tavalyrol. a kamerarol nem is beszelve...

szerk.:
Egyik fitness appnal a gyakorlatokat fejetlen emberek mutatjak be - ugyanis a fejuk rendre a kamera-konycsepp moge esik.
:DDD :DD
akkor a csepp sem lenne az esetem, ugy latom.

mindegy, nem offolok tovabb, ha kijott, megtapicskolom a P5-el egyutt, aztan donteni kell, mar izzik a tenyerem. :))

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#110) secretgarden válasza *RLaci* (#106) üzenetére


secretgarden
aktív tag

Fene tudja, enyemben 3700 mAh van, de 1) nagyon gyenge mifelenk a terero, kuzd a telefon kapcsolatban maradni a tornyokkal 2) sok energiazabalo dolgot csinalok (3D jatek, online streaming Netflix/Amazon Prime/Now TV nezes stb.), es 3) rengeteget hasznalom (naponta tobb ora eBook olvasas es audiobook hallgatas (Amazon Immersion Reading-je kulonosen zabalja az akut), Duolingo nyelvtanulas, Waze navigacio, ViewRanger navigacio stb stb... Szoval nalam a napi 2x toltes a minimum, sokszor megvan a napi 3x toltes is...

(#111) secretgarden válasza Yeffy (#109) üzenetére


secretgarden
aktív tag

Teljesen egyetertek. Tele-re nem vagyok rákattanva, de egy széles látószögű jó lenne, pont amiért írtad. Plusz nagyobb érzékelők, jobb optikák - korábban, még a covid járvány előtt sokat jártunk feleségemmel koncertekre, nagyon hamar rájöttünk, hogy a 15-75 méterről az alapvetően sötét arénában/stadionban a villogó fények közepette értékelhető fényképet vagy videót készíteni az előadókról szinte lehetetlen bármilyen telefonnal (pl. képekből átlag ötvenből lett egy tényleg jó), beruháztunk egy kompakt de 1" érzékelős Sony RX100 II fényképezőgépre, ég és föld volt mobilhoz képest a különbség, pedig azért ez még messze van egy DSLR-től (csak azokat nem nagyon akaródznak beengedni koncertekre)).

Szoftveres OnePlus 7 bakik, saját tapasztalat, csak néhány legidegesítőbb, nem teljes lista:
- A telefon appnak nincs elég hangereje. Városban út mentén ahol autók járnak egyszerűen nem hallani a másik felet. Érdekes módon Skype/Duo/Messenger/WhatsApp voice call-okban van elég hangerő. Csak pont rendes voice call telefonáláskor nincs.
- A telefon app időnként elfelejti használni a hangszórót és a mikrofont. Ilyenkor sem én sem a másik fél nem hall egyáltalán semmit. Gáz. De még gázabb, hogy csak újraindítástól javul meg.
- Pár naponta kb. 1/20 sebességűre lassul a telefonon minden, appok működése, appok megnyitása, de még a telefon feloldása is. Újrindítás kell neki, és megint jó. Pár napig.
- Az iránytűt minden használat előtt kalibrálni kell, mert egyébként simán mond 90-180 fokos eltréseket.
- A GPS van amikor nem működik. Ilyenkor újra kell indítani. Gáz amikor a GPS pont Londonban vagy Manchesterben megy el és nincs nagyon hol megállni, és gőzöm nincs merre menjek, Waze meg ötszáz métereket téved helyileg GPS hiányában...
- Az ujjlenyomat olvasó hol tökéletesen működik, hol meg egyáltalán nem.
- Időnként a telefon feloldása után hiányzik a háttérkép mindenhonnan - rosszabb, hogy ilyenkor a kamera sem működik, tökfekete képet mutat csak. Lezárom újra kinyitom és működik megint - többnyire, mert van amikor újra kell indítani.
- Néha elkezd felmelegedni a teló és zabálni az akut minden jó ok nélkül. Még nem jöttem rá miért.
- Beállítottam a Smart Lock-ban hogy itthon és munkahelyen ne kérjen PIN kódot-ujjlenyomatot a feloldáshoz. De akkor is kér...
- Sötét módot választva több appban vannak gondok. Ezért inkább meghagytam világos színsémán.
- Egyetlen app nincs az "apps to run in full screen mode" listaban a beallitasokban, semmit nem lehet valasztani, tokures
- Chrome bongeszo kb ot percenkent lemerevedik es nem reagal. Megoldas: atvaltani mas appra majd vissza. Nem a Chrome hibaja, a Chromebookomon es a ceges Windows laptopomon, valamint felesgem OnePlus 5T android telojan is tokeletesen mukodik.
- Az ujjlenyomataimat 2-3 havonta ujra kell regisztralni mert idovel egyaltalan nem nyit ki rajuk. Pedig garantaltan nem valtoznak az ujjlenyomataim :-)
- Sotet szobaban vagy ejszaka az automata fenyero szabalyzas annyira leveszi a fenyerot, hogy gyakorlatilag hasznalhatatlan (abszolut minimumra rakja). Vagy szazszor feljebb raktam, gondolvan, hogy adaptive, es "megtanulja." Nem tanulta meg. Azota manualis fenyeron van.
- A manualis kepernyo szinhomerseklet allitas semmi lathatot nem csinal.
- 8GB RAM ellenere 6GB-nal tobbet nem hasznal, es mar akkor elkezd hatterben futo appokat leallitani amikor meg 3-4GB RAM uresen van...

...es meg kb. dupla ennyi... Szoval modnjuk ugy nem lopta be a szivembe magat a OP7. OP5 se volt fenyes, de fele ennyi problemaja se volt. Mondjuk elotte a Motorola Moto G4 se volt kutya, az olyant is tudott, hogy nem letezeo veletlenszeru erinteseket regisztralt nagy szamban (ghost touch jelenseg), de durvan, kikapcsologombbal kellett olyankor leloni... Ez egy nagy problemam, hogy oke hogy milyen jok egy telefon paramterei, meg hogy milyen jokat irnak rola teszteken, reveiew-kon, hogy a mindennapi hasznalatban mennyire jo vagy mennyi problemaja van az mas teszta... Valamennyire minden telo vasarlas zsakbamacska. Ezert veszek telot altalaban Amazonon, onnan is Prime-osat, ha nem tetszik kerdes nelkul visszaveszik es ingyen lehet visszakuldni. (Motobol harmat kuldtem vissza mert hibasak voltak, into jel kellett volna legyen, OnePlus 5-t OnePlus-tol vettem, a 7-et viszont Amazonrol, banom hogy nem kuldtem vissza egybol az elso problemak jelentkezese utan... Ja, a 23 kulonfele OP7 problemamat mind jelentettem a OnePlus-nak, eddig 1-et sikerult megoldaniuk, most mar csak 22 problemam van...) De nem akarom leszolni a OP-t, mert mindennel bele lehet nyulni, van kollegam aki Samsunggal, van aki Apple-lel szivott, mig felesgem OnePlus 5T-je meg szerencses vasarlas volt mert nincs vele gond...

(#112) Giovan!


Giovan!
addikt

Ez a hagyományos formaterv nekem bejön. Valamiért számomra olyan egyedinek hat a mai kínálatban.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#113) Yeffy válasza secretgarden (#111) üzenetére


Yeffy
veterán

na pont errol beszeltem.
nekem csak fele ennyi hibat produkalna a telom, mar bsztam volna ki a pcsaba. vicc.
sajnalatos, h igy belenyultal. :(
az appok kilovoldozese lassan 5 TB RAM mellett meg az egyik legepicebb OP-ken. rengetegen panaszkodnak erre is.

nekem egy Moto-m volt, miota kikoltoztem, X Force, elso es utolso. ritka otvar volt mind a telo minosege (3x jart szervizben, harmadikat szepen fizethettem, gariidon kivul bedoglott az alig tobb, mint egy eves telo toltoportja, nem tudtad eletre kelteni), mint a customer service. masodik javitasnal tok karcosan kuldtek vissza. mondom anyad.

ez mar reg nem az a Moto, miota kikerult az amcsik, vagy akar csak a Gugli kezebol.

bizony, a Prime jo dolog, nyaron koltozeskor nagyon jol jott, voltak problemas esetek rendelesekkel, csere, vagy csak gyorsan kellett valami, pikk-pakk megoldottak.

na de vissza a topik temakorehez, varjuk a telefont. :D
ha jol tudom, UK launch oktober 15 lesz.

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#114) secretgarden válasza Yeffy (#113) üzenetére


secretgarden
aktív tag

Igen, terv az hogy november vegen Black Friday akcio soran lecserelem valamire. Meg nem tudom mire. De Amazon Prime-os lesz, just in case :-) Ezt meg eladom eBay-en - bar oszinten szolva amilyen sok vele a gond, egne a kepem hibamenteskent eladni, szoval be fogom irni hogy vannak vele gondok, aztan aukcion meglatjuk meddig megy el a licit, viszik amennyiert viszik... Persze csak majd miutan az uj telefon bevalt...
UK kapcsan. Te is csapnivalonak tartod a lefedettseget? Mi Londontol eszakra vagyunk ugy hatvan merfoldnyire, nagy alfold kellos kozepe, es brutalisan xar a lefedettseg. Annyira, hogy a munkahelyemen, ami kb kétszáz méterre van egy elsőrendű főúttól egyedül az O2 használható, annak van 2 bar lefedettsége, de gyakran lemegy -120dBm-ig az is. Minden más a nemlét határán egyensúlyoz arrafelé, olyan szinten hogy egy SMS küldéshez az ablakhoz kell gyalogolni, és szabad ég alatt is fél-1 perc egy Google keresés, meg 1-2kbps letöltési sebsségek... Ez azért nagyon gáz szerintem... Munkahelyem és otthon között van egy rész ahol annyira nincs lefedettség, hogy telefonhívás is megszakad. Szerencsére ahol lakunk ott azért jobb, ott van 15mbps körüli fel-le töltési sebesség (most már, 4-5 éve volt olyan szolgáltató akinek hálózatán a városkánk kellős közepén simán kiírta, hogy "No data service"...) Magyarországon (vagy Franciaországban) járva mindig meglepődök hogy mennyivel jobb a lefedettség, mennyivel gyorsabban jön be minden, és mennyivel lassan eszi a telefon az akkut...

(#115) judas13 válasza secretgarden (#114) üzenetére


judas13
addikt

....és most, hogy majd már Európátol is elszakadtok, ki tudja mi lesz még...
;)
tényleg őskori állapotok ezek el sem hiszem, hogy mindez 2020-ban történik.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#116) Yeffy válasza secretgarden (#114) üzenetére


Yeffy
veterán

Folytassuk privatban. ;)

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#117) secretgarden válasza judas13 (#115) üzenetére


secretgarden
aktív tag

Igen, teljesen hihetelten ami megy. Egyébként kollégáim, ismerőseim, barátaim kb. 95%-ban a benntmaradásra szavaztak - mégis a kilépés nyert, rejtély hogy hogyan. A xarul kezelt Brexit (összeomló tárgyalások, cégek 2/3-a egyáltalán nincs felkészülve januárra), a még xarabbul kezelt COVID-19 (itt volt arányaiban a világon a 3. legtöbb halálos áldozat, a rendes tesztelést se sikerült még mindig megoldaniuk) miatt álltólag akár 8 millió munkanélküli is lehet januárra. Kínukban sokan már poénokat gyártanak ("- Uram, 8 millió munkanélküli lesz januárra! - Hála Istennek, akkor lesz aki kitöltse a vámárú nyilatkozatokat!"), de nem lesz ez olyan poénos. Szerintem ez az egész Brexit úgy kerül majd be a történelem könyvekbe mint a "békeidőben elkövetett legnagyobb szabad akartból elkövetett országszintű önkárosítás" tanpéldánya... Az se segít hogy az idősebb korosztály egy büszke része még mindig azt hiszi hogy a gyarmati időket éljük és UK uralja a fél világot - leragadtak valahol a II Világháború előtt...

(#118) janeszgol válasza secretgarden (#117) üzenetére


janeszgol
félisten

Ezek tök érdekes dolgok.

(#119) judas13 válasza secretgarden (#117) üzenetére


judas13
addikt

Köszi az infókat! Mozgalmas hónapok következnek látom mindenképp. Egy (volt) gyarmatbirodalomhoz tartozás, annak érzete gondolom a sok száz év alatt bekôdolôdott a tudatokba, génekbe. Nehéz lehet szembe nézni mára a valósággal. Nem tudom mikor ébrednek majd álmaikból, ha egyáltalán fognak is. De bárhogy lesz szerintem is simán áll a " békeidőben elkövetett legnagyobb szabad akartból elkövetett országszintű önkárosítás" ténye.
Drukkolok nektek, hogy mégse - teljesen - így legyen, mert az majd mindenkinek fájni fog, méghozzá nem kicsit nagyon.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#120) DraXoN válasza secretgarden (#85) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

A sebesség különbségek sokszor a memóriatempó különbségei miatt keletkeznek.
A másik a készülékek idővel történő belassulása mivel a telefonok NEM használnak TRIM funkciót így tudnak "rontani" az élményen erősen idővel (szándékosan?) ez az olcsóbb és lassabb ramok esetén hamarabb érződhet...

Egyébként eléggé jó lett papíron ez a sony .. az ára, hát az "fájdalmas".. de körbenézve... sajnos reális. Igaz az első androidos telefonomat úgy 9 éve vettem (Xperia P), szerettem, az volt 105eFt akkor (szolgáltatónál).. azóta a forint sokat romlott és a technológia is drágább amit beépítenek..

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#121) secretgarden válasza judas13 (#119) üzenetére


secretgarden
aktív tag

Koszi :-)

(#122) secretgarden válasza DraXoN (#120) üzenetére


secretgarden
aktív tag

Ez is lehet egy ok. Viszont az erdekes, hogy talan a legdurvabb lelassulasokat pont Samsung teloknal lattam, amik azert gondolom nem gagyi memoriat hasznalnak.

(#123) DraXoN válasza secretgarden (#122) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Mondjuk nem teljesen igaz a nincs trim mert 4.3 droid óta létezik, de nem kötelező a használata, és eléggé sok készülék él is a "fakultatív használat" jogával... vagy idővel "abbahagyják" (kikapcsolják) egy frissítés után a trim funkciót... de samsungál én is észrevettem, hogy gyakori ez az "idővel belassul" effekt. sajnos manuálisan bekapcsolni a funkciót meg csak root joggal lehet ha a gyártó nem engedélyezi.

Ha van root ez pl: [link] sokat tud segíteni, ez az auto trim funkciót kényszeríti (amit vagy kikapcsolnak, vagy túl rövid napi futásidőre állítanak és emiatt nem hatékony)

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#124) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Ezzel a felhozatallal két évvel ezelőtt kellett volna jelentkezni. Ez most jónak látszik.
Igen érdekes, hogy nem erőlteti a Jack nélküliséget - hanem ép ellenkezőleg! Egy igen rendes akármit tett a Jack mellé. :C
A kameráról a tesztek fognak beszélni.
Az ár beállt a nagyok sorába, szerencsére olcsóbb, mint a LG Wings.
Mint párunknak itt, nekem is érdektelen a 21:9-es kijelző miatt.
Azért öröm, hogy ez a gép valahogy nem a konfig alapján kerül a veszett fejsze nyele kategóriába.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#125) Prien


Prien
addikt

330 ezerért egy vezetékmentes töltés nem fér bele, itt tartunk most. Talán a 430 ezresben benne lesz. :U

A kevés is több a semminél.

(#126) Noukoum válasza Prien (#125) üzenetére


Noukoum
veterán

Máshol meg mást hagynak ki belőle, azért hogy lehessen a terméket pozícionálni.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#127) Juhaszatti válasza secretgarden (#100) üzenetére


Juhaszatti
addikt

"MInap nagy csinadrattaval bejelentettek hogy mostantól az S, a Note és a legtöbb drágább A széria 3 évig kap támogatást. Wow! Ettől most hanyatt kéne esnünk, hogy több százezer forintos készülékeket akár 3 évig is használhatunk többé-kevésbé biztonságosan?"

Az a bejelentés nem a biztonsági supportra vonatkozott, hanem a főverziókra. Biztonsági frissítés eddig is hosszabban jött, még a 4-4,5 éves S7 széria is kapott idén.

(#128) #16820480 válasza Prien (#125) üzenetére


#16820480
törölt tag

Sőt, FM rádió és infra sem. Mik vannak.

(#129) Aurig@ válasza secretgarden (#111) üzenetére


Aurig@
őstag

Akkor ritka szar példányt fogtál ki!
November 30-tól használok OnePlus 7 telefont. 8/256-os változatot.
Amiket leírtál azok közül ujjlenyomatolvasót nem használok.
A többivel semmi gondom sincs, amivel nálad gondok vannak! A telepített appok kb. 50 db hibátlanul működnek. A GPS-nek és az iránytűnek sincs nálam baja. A beszédhangerő városban /Pest belváros/ hibátlan. Egyáltalán nem vettem észre lassulást az elmúlt 9 hónap alatt. A fényerőszabályozás szintén jó. A háttérkép állandó, de eddig csak feleségem régi Redmi 4A telóján láttam hasonlót, igaz nem fekete lesz, hanem csak félig látszik.
A Chrome még egyszer sem fagyott.

Ezek meg az én saját 9 hónapos tapasztalataim!
Helyedben már régen vittem volna szervizbe.

[ Szerkesztve ]

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#130) sh4d0w válasza Prien (#125) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Más - csúcs - telefonokból meg az értesítési ledet hagyják ki. Szvsz azt többen használnák, mint a wireless töltést.

https://www.coreinfinity.tech

(#131) Yeffy válasza #16820480 (#128) üzenetére


Yeffy
veterán

hallatlan... :))

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#132) moleculez


moleculez
veterán

Végre egy Sony hír amikor végig elismerően bólogattam :K Nagyon várom a tesztet.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#133) Danci


Danci
csendes tag

Amúgy a teló magasság-nadrágzseb problémára reagálva:
Meglepve tapasztaltam hogy a Ralph Lauren és hugo boss nadrágoknak manapság akkora zsebet varrnak hogy az xperia 1-et konkretan keresni kell benne... Szóval lehet a ruházati gyártók is alkalmazkodnak idővel...

(#134) Ádám16


Ádám16
addikt

Szerintem ha ugyanezt a telefont Samsung készülékként árulnák, rekordokat döntögetne.
Viszont talán ez így is sikeres lesz, ha csak egy szaros ( :U ) Sony is van ráírva, mert tényleg nincs benne hiba.

(#135) Yeffy


Yeffy
veterán

[link]
na, ez jol hangzik :K

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#136) Silenzio


Silenzio
addikt

"már opció a RAW és lett fizikai exponálógomb." - Az előző Xperia 5-ön is van exponálógomb. :)

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#137) Prien válasza sh4d0w (#130) üzenetére


Prien
addikt

Nekem a Note 9-en van értesítési led, de idejét sem tudom, mikor volt bekapcsolva. Az AOD kiváltotta teljesen (nálam).
Viszont a wireless töltést naponta használom.

Ettől függetlenül tetszik ez a Sony telefon, hosszú idő után először tetszik egy Sony, ebben végre normális akku van és nincs noccs sem. Hátha ez a tendencia folytatódik ennél a gyártónál.

A kevés is több a semminél.

(#138) sh4d0w válasza Prien (#137) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Nem azt írtam, hogy senkinek nincs rá szüksége.

https://www.coreinfinity.tech

(#139) Silenzio válasza Prien (#137) üzenetére


Silenzio
addikt

Noccs eddig sem volt egyiken sem. A sima Xperia 5-ön kijött 48 óra 5 óra kijelzőidővel, igaz, Fácse nem volt telepítve.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#140) Polarstar válasza Silenzio (#139) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Na most ez mennyi az annyi?? :U

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#141) judas13 válasza Silenzio (#139) üzenetére


judas13
addikt

Az L4-en van.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#142) Magnat válasza secretgarden (#88) üzenetére


Magnat
veterán

Egyet értek, pont vmi másik topikban volt erről szó, én a Google helyében is megkövetelném a minimum 3 év biztonsági frissítést még a legdzsunkább telefonokon is (komolyabb modelleknél meg 3 év főverzió, 5 év biztonsági) és kötelezném a gyártókat arra is, h minden modell esetében legyen konkrétan feltüntetve, h eddig a dátumig kap főverziót, eddig pedig biztonsági csomagot, különben tiltanám a Play Servicest ... jót tenne mindenkinek, a Googlenak, mert csökkenne a fregmentáció, a usernek mert legalább ilyen szempontból tudná, h nem vesz zsákbamacskát, a környezetnek érthető okból nyilván, a gyártók meg talán nem fosnának ki 30 új modellt évente...

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#143) Yeffy válasza Magnat (#142) üzenetére


Yeffy
veterán

egyebkent ezt nem is ertem, kugliek miert nem lepik mar meg. rohadtul ideje lenne. ettol nem lesz zartabb, vagy ilyesmi. pont, h a belejuk vetett bizalom none. :U

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#144) <Adamsky> válasza Magnat (#142) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

+1
" ... a gyártók meg talán nem fosnának ki 30 új modellt évente... " :K

(#145) judas13 válasza <Adamsky> (#144) üzenetére


judas13
addikt

mit évente, lassan már havonta :)

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#146) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Kafa kis telo lett ez. Kíváncsian várom a tesztet.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#147) Ricardo


Ricardo
félisten

Első ránézésre szimpatikus. Várom a tesztet. Jót tenne a gyártónak, ha végre lenne egy ütős készüléke, ami nem csak papíron az.

(#148) Yodafon


Yodafon
senior tag

ismeri az átfolyó energiaellátás

Ez micsoda?

I'm gangsta!

(#149) sh4d0w válasza Yodafon (#148) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Bele van írva a hírbe: játék közben ha bedugod a töltőt, nem az akksiba megy a delej, hanem a játék energiaigényét táplálja.

https://www.coreinfinity.tech

(#150) Yodafon válasza sh4d0w (#149) üzenetére


Yodafon
senior tag

Jéé te elolvasod a híreket? :U

Am vicces hogy 2020-ig kellett erre várni..

I'm gangsta!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.