- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- eBay-es kütyük kis pénzért
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- shadowkidhu: SFF Itthoni labor
- No Voice in the Galaxy
- bambano: Bambanő háza tája
Új hozzászólás Aktív témák
-
Szili17
tag
válasz
Debilon #5060 üzenetére
Abszolút így van ahogy mondod! Csak úgy vettem ki itt a beszélgetésből, hogy van akinek újdonság hogy szándékosan csal az autó órája.
Ezért gondoltam mögé toldom, hogy számít az abroncs/felniméret, sőt a téli/nyári szett között egy pici különbség, így ha ezen valaki változtat az is befolyásolja.
(#5067) Runo Fogod otthon megtervezed az utat és úgy adott nagyítás mellett (ahogy működés közben fogod látni) végig görgeted a térképet a tervezett út mentén, így leszedi a csempéket szépen. Majd fogod magad és elindulsz. Csak így igazából kiheréled szegényt és a végén bosszúból még kirúgsz a 4 lábából 3-at. Mert se jelenteni nem tudsz, se mások jelentését nem látod, se a dugót nem kerüli jól (ha közben kialakul), mert ugye időközben is tud változni a helyzet, egy baleset vagy valami.
Persze átérzem, nekem sem volt mobilnetem régen, de én nagyon örülök magamnak, hogy már van és tényleg nem kell GB-okban gondolkodni, mert a térképrészleteket még cache-eli is, de nem akarom rád tukmálni.
(Az én példám nem reprezentatív, mert nem autózom minden nap, de márciusban a telefon szerint 13,2 MB adatot forgalmazott márciusban a Waze.)Mikor ezt írtam bevillant, hogy valaki említette, hogy mennyi mindenhez kér hozzáférést és bár szívesen leírnám én is újra, felesleges lenne, ha már ezt előttem megtették nálam okosabb, ügyesebb meg nagyobb emberek. Ide tessék kattintani, köszönöm!
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
lo Waze, a közösségi “mindennapi” navigáció bemutatása.
- nJoy Cadu 1000VA / 600Watt / 2026.07 garancia/ Usb management / Line-interaktív / 2aksi / Schuko
- Intel Xeon Processzor E5-2680 v4
- HP Compaq 8000 Elite USDT Klasszikus teljesítmény, minimalista dizájn!
- FSP HEXA+ 400W Megbízható Erőforrás a Stabil PC Működéshez!
- Macbook pro 14" m1pro 16/512, szép állapotban,kiegészítőkkel, dobozával.
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 12400F 16/32/64GB RAM RTX 4060 Ti 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Samsung Galaxy A12 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Lenovo ThinkStation P520 Workstation! W-2145, 64GB, 512 SSD /Quadro - Számla, garancia
- Xiaomi 13T Pro 12/512GB, Kártyafüggetlen, Kijelző enyhén beégve, Garanciával
- ÚJ HP EliteBook 840 G8 - 14"FHD IPS - i5-1145G7 - 32GB - 512GB SSD - Win10 PRO - Garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest