Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#115) imibogyo válasza hegyimorc (#114) üzenetére


imibogyo
veterán

Tényleg sokkal jobb a jobb oldali. ;) Viszont amit linkeltem videót ugyanúgy volt felfogatva a sony is meg a gopro is (említi valahol a videónál), nem volt "csodafelfogatás", meg is volt (az egyébként elvárható) különbség. Én személy szerint nagyon szeretnék látni egy összehasonlító videót ahol ugyanolyan "tökéletesen" vannak felfogatva a kamerák. És, hogy akkor mi a különbség a kettő között, de gondolom nem unalomból pakolják bele a különböző stabi-kat a különböző kamerákba, még ha itt csak egy szerényebbről is van szó.

Én azt mondom, hogy nagyon jó a steadyshot, és az összes olyan oldal ahol tesztelték mind a két kamerát beleértve a YT-on lévő teszteknél is, ezt emelik ki a sony-val kapcsolatban. Gondolom azért ennyi ember nem lehet hülye és nem lehet mindenkinél rossz a gopro felfogatása. Ettől még nem lesz a gopro rossz kamera, sőt.... De azért ne vitassunk el más terméktől olyat, ami nagyon is jellemző rá.

Ebben a videóban is látszik (videó eleje + ahonnan kezdődik a videó ott az árnyék), hogy egy "csőre" vannak felfogatva a kamerák, mégis a gopro-nak nagyon "rezgős", "imbolygós" a képe, míg a sony-nak nem. Talán ez sem véletlen.

Ez természetesen megoldható egy "normális" felfogatással, de azért jó tudni, hogy ha éppen erre nincs mód, akkor is "simább" felvételeket várhat az ember az egyiktől, mint a másiktól.

Az összesített képminőség az más tészta. Ezt már említettem más hsz.-eimben is, abban szerintem is a gopro a nyerő. Nálam az élességével, a stabi-val és az árával viszont a sony a nyerő, de ha lenne annyi pénzem, mint amennyi nincs, akkor egy gopro black-re neveznék be én is. :K

Persze ezek mind személyes vélemények. Tiszta sor ha valaki nem ért vele egyet. ;)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.