Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:43:22

LOGOUT.hu

Google Nexus 6P Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5051) leslien válasza KFeri22 (#5048) üzenetére


leslien
nagyúr

egyébként az sem igaz amikor kiírja h feltöltve.. mert még bőven rajta kell hagyni.. a piros egyenesnél már írta h full,aztán igazából csak a zöld vonalnál lett teljes ...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#5052) KFeri22 válasza leslien (#5051) üzenetére


KFeri22
tag

Ezek szerint amikor kiírta, hogy 100% utána még egy óráig töltött. Ezért bírja tovább az egész éjszakás lassú töltés után, mint nappal a gyorssal gyorsan 100-ig, aztán lehúz.

(#5053) ShadowX válasza SkyS1gn (#5049) üzenetére


ShadowX
őstag

Ma éppen meglesz a 3 óra. Screen 14%, android os 11%, system 11%, cell standby 6%. Minden amit használtam (opera, fb messenger, 9gag, kicsi temple run 2) csak ezek után jön (3-5%-okkal). Nem tudom mi fogyaszt a rendszerben ennyire.

Mindezt úgy, hogy nem melegszik, tehát fizikailag mintha nem pörgetné agyon a procit.

[ Szerkesztve ]

(#5054) Draken


Draken
őstag

7.1.2 érkezett ota

(#5055) leslien válasza Draken (#5054) üzenetére


leslien
nagyúr

ahogy mondod és már szalad is lefelé...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#5056) ShadowX válasza Draken (#5054) üzenetére


ShadowX
őstag

Igen, és nincs ujjlenyomat gesztusvezérlés... :D Kíváncsi vagyok erre mi lesz a magyarázat.

És ahogy olvasom a külföldi fórumok kommentjeit, valaki írta, hogy január 5-i biztonsági patchre megy vissza.

[ Szerkesztve ]

(#5057) BeastMode válasza ShadowX (#5056) üzenetére


BeastMode
őstag

Érdekes, se a factory image, se az OTA, se a Beta oldalán nincs fent a Google-nek a 7.1.2🤔

(#5058) BeastMode válasza BeastMode (#5057) üzenetére


BeastMode
őstag

Oké, időközben rájöttem, hogy ez egy Beta frissítés.
Viszont furcsa, hogy a security level patch visszaáll januárira és a fingerprint gesture sincs benne, pedig az 5X tulajok megkapták...

(#5059) Draken


Draken
őstag

Akik felraktak, valami érdemi változást észrevettek?

(#5060) BeastMode válasza Draken (#5059) üzenetére


BeastMode
őstag

A netes hírek alapján a változások száma nulla.

(#5061) mcsabi84


mcsabi84
senior tag

DU romon vagyok és így is megkaptam az OTA-ra való frissítés lehetőségét. Nem lehet ezt valahogy eltüntetni? Utoljára azért töröltem a rendszert mert szintén kaptam egy ilyet és eléggé gyanakodtam hogy ennek volt köszönhető, hogy az addigi jó fogyasztási mutatóim elszálltak.

(#5062) BeastMode válasza mcsabi84 (#5061) üzenetére


BeastMode
őstag

Beállítások / Értesítések alatt tiltsd le a Google Play Szolgáltatások engedélyét.

(#5063) Ronin- válasza Draken (#5059) üzenetére


Ronin-
senior tag

Nekem le se tölti. Azt írja,hogy sikertelen.. le van terhelve a szerver,vagy mi lehet? Helyem van bőven,újraindítás után is ugyan ez a szitu. 1x megindult és kb 4%-nal megszakadt.

(#5064) Ronin- válasza KFeri22 (#5045) üzenetére


Ronin-
senior tag

Mivel csak 70%-ig tölti gyorsan, utána beáll normálra,így teljesen értelmetlen..

(#5065) mcsabi84 válasza BeastMode (#5062) üzenetére


mcsabi84
senior tag

köszi, sikerült.

(#5066) rodi81


rodi81
tag

Nova launchert használok. Nemrég vettem észre,hogy mennyivel más lesz a teló ha átállítom a görgetés és animációs sebességet gyorsabbra Nován belül. A fejlesztői beállításokba szintén gyorsabbra (0.5-re) van állítva mindegyik animációs sebesség. Tapasztalatom szerint pont az ellenkezőjét vettem észre mint kellene, akadozásokat és kisebb döccenéseket okozott a használat során. Mióta visszatettem Novába alapra az animációs sebességeket, egyből fürgébb lett a rendszer. Érdekes! Ti tapasztaltatok ilyesfélét?

(#5067) ShadowX


ShadowX
őstag

Ha valaki használja az OTP smartbankot és rootolt telefonja van, akkor ne frissítsen. Rootolt felhasználók ugyanis nem használhatják az appot a továbbiakban. :)

(#5068) SkyS1gn válasza ShadowX (#5067) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Mikor a fingerprint support feliratot láttam akkor gondoltam erre hogy nem-e tiltják majd a root eszközökön... :U

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#5069) BeastMode


BeastMode
őstag

Aki nagyon vágyik a Google Asszisztensre, annak itt egy jó hír.

(#5070) SkyS1gn válasza BeastMode (#5069) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Lenne magyarul is.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#5071) ShadowX válasza SkyS1gn (#5070) üzenetére


ShadowX
őstag

Én valahogy nem látom értelmét (sem angolul, sem magyarul, ha lenne). De annyira idegesítő, hogy letiltani sem lehet.

(#5072) BeastMode válasza SkyS1gn (#5070) üzenetére


BeastMode
őstag

"We’ll continue to add more languages over the coming year."
A GBoard is kapott kb. 5 év után magyar nyelvű támogatást, szóval van remény:D

(#5073) apaszka válasza ShadowX (#5067) üzenetére


apaszka
veterán

Késő! :W

(#5072) BeastMode

5 év múlva már nem is tudom milyen telőm lesz,ami talán nem is a Google rendszerét futtatja? Akár?! ;]

(#5070) SkyS1gn

Csak az aksit fogja enni szerintem. :K

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#5074) ERPY


ERPY
őstag

Utóbbi időben azt csinálja a teló, hogy 30% akksi környékén kikapcsol. Visszakapcsolom, néha marad az akksiállás, néha csak pár százalék. Nagyon érik, hogy úgy jár mint az eddigi problémás telóim, hogy földhöz lesz vágva. Ha nem veszem észre hogy kikapcsolt, szívás. Ez így bizonytalan, használhatatlan, akármennyire is jó egyébként maga a készülék és szeretem. Van erre valami megoldás? És nincs hidegben a készülék, szobában is produkálja. Lemerítem most teljesen, aztán feltöltöm és meglátjuk.

(#5075) Picco válasza ERPY (#5074) üzenetére


Picco
addikt

En is hasonlo cipoben jarok, szvsz gariztatni fogom a keszuleket, alig mult egy eves.

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#5076) ERPY válasza Picco (#5075) üzenetére


ERPY
őstag

Kicsit olvasgatva kismillió fórumozó panszkodik erre, rengeteg cikk is van erről, a 7-es rendszerrel jött. Ekkora f@s gyártót, hogy nem tudják ezt megoldani? Elmehetnek a fenébe.

[ Szerkesztve ]

(#5077) SkyS1gn válasza ERPY (#5074) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Megnövekedett teljesítménykor vagy csak random stanbyban is?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#5078) ERPY válasza SkyS1gn (#5077) üzenetére


ERPY
őstag

Kikapcsolt kijelzőnél, mikor vagy üzenet jött, vagy valami értesítés. Szal a teló nyugiban volt. Ilyenkor a vibra motor lesz aktív meg a hangszóró. Ezek lehetnek sok neki hirtelen mikor pihiben van?

[ Szerkesztve ]

(#5079) ERPY


ERPY
őstag

Este teljesen lemerítettem, majd kikapcsolt állapotban feltöltöttem, kíváncsi leszek ma mit villant. Egyébként egész szép kijelzőidőt produkált, 6 és fél óra lett a nap végére, amin meg is lepődtem. Csak ez a kikapcsolás ne lenne.

(#5080) Roland861010


Roland861010
addikt

Szevasztok
IMEI SZÁM alapján hogy lehet ellenőrízni , hogy vane még garancia!?

(#5081) leslien válasza Roland861010 (#5080) üzenetére


leslien
nagyúr

ha felhívod a Huawei t...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#5082) Picco válasza Roland861010 (#5080) üzenetére


Picco
addikt

Itt

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#5083) SkyS1gn válasza Picco (#5082) üzenetére


SkyS1gn
félisten

lol

2015 decemberében vettem expansysról, nekem ezt írja: Your device warranty is till 2018-01-15 in United Kingdom.

De idehaza is javítják ha jóltudom.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#5084) apaszka válasza SkyS1gn (#5083) üzenetére


apaszka
veterán

Nekem nem garis ezek szerint.

[link]
XXL gsm :W

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#5085) ßrainiac válasza apaszka (#5084) üzenetére


ßrainiac
addikt

lol, az milyen gomb hogy HÁT :))

(#5086) Just_Reboot válasza apaszka (#5084) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Nekem is ezt írta.

(#5087) SkyS1gn válasza ßrainiac (#5085) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Google translate-es :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#5088) winbox válasza apaszka (#5084) üzenetére


winbox
senior tag

Nekem anno ezen a Huawei-es oldalon a vásárlás másnapján ellenőrizve már azt irta, hogy csak 1 év gari van rá. Ez ilyen kb dolog, a számlán úgy is rajt van mikor vetted, onnantól számít a 2 év.

[ Szerkesztve ]

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#5089) BeastMode


BeastMode
őstag

A megfelelő helyen lekérdezve nekem magyarul írtak vissza:

Tisztelt Török Csaba!

Köszönettel vettük megkeresését, mellyel lehetőséget biztosított arra, hogy teljeskörű tájékoztatást nyújtsunk az Ön számára.
Szeretnénk tájékoztatni, hogy a készülék az IMEI száma alapján európai régiós. Ezáltal 2 év garanciát tudunk biztosítani a készülékre.
2017.11.30-án fog lejárni a készüléke garanciája.

Üdvözlettel,
Huawei Ügyfélszolgálat

2015.11.30. Expansys vásárlás.

[ Szerkesztve ]

(#5090) apaszka válasza winbox (#5088) üzenetére


apaszka
veterán

"Köszönettel vettük megkeresését, mellyel lehetőséget biztosított arra, hogy teljeskörű tájékoztatást nyújtsunk az Ön számára!
IMEI szám alapján leellenőriztük készülékét, Hong Kongi. Huawei Magyarország az európai készülékekre tud biztosítani garanciát és szervízelést. A más régióra készült készülékek alapvetően különböző paraméterekkel rendelkeznek. Ezért azt javasoljuk, hogy vegye fel a kapcsolatot a vásárlás helyével, ott tud tájékozódni, hogy mennyi év garanciát vállaltak a készülékre, sajnos nekünk erre nincsen rálátásunk......
"

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#5091) winbox válasza apaszka (#5090) üzenetére


winbox
senior tag

Na az tényleg cumi, nem eu-s a teló :/

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#5092) apaszka válasza winbox (#5091) üzenetére


apaszka
veterán

Ha haza megyek megnézem, úgy emlékszem a dobozon úgy van írva?
Bár baja nincs, így.....

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#5093) apaszka válasza apaszka (#5092) üzenetére


apaszka
veterán

Amsterdam? Hong Kong-i? [link] :B :W Hollandia? Keverhető nem? :Y
Már csak lejárom ezt a vonalat! :K

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#5094) Just486 válasza apaszka (#5093) üzenetére


Just486
senior tag

Ez az európai képviselet címe.

That unconquered country we call the future.

(#5095) apaszka válasza Just486 (#5094) üzenetére


apaszka
veterán

Értem. Ettől még Hong Kong i.

XXL GSM ből való.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#5096) cuebler válasza apaszka (#5095) üzenetére


cuebler
senior tag

sorozatszám stimmel a dobozon lévővel? :DD

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#5097) apaszka válasza cuebler (#5096) üzenetére


apaszka
veterán

Igen persze ,ezt csere alkalmával egyből ellenőriztem! De most is!
[link]
Végül is mindegy 7 hóig garis akkor még .
Csak érdekes!

HKongba EU képviselet címével adják el? :W ;]
:K

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#5098) cuebler válasza apaszka (#5097) üzenetére


cuebler
senior tag

nekem érdekesebbnek tűnik, hogy miért tüntetnének fel egy hongkongba szánt telefon dobozán a "CE" minősítést? bár lehet, erről van szó: [link]

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#5099) Just486 válasza cuebler (#5098) üzenetére


Just486
senior tag

Milyen jól megkülönböztethető szimbólumok

That unconquered country we call the future.

(#5100) cuebler válasza Just486 (#5099) üzenetére


cuebler
senior tag

én is most hallottam erről a sztoriról először :C

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.