Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Olvasd el a topik összefoglalót!

Google Nexus 5X

A Google 2015 szeptemberében kiadta a 2013 végén megjelent Nexus 5 utódját. Az utód már 5,2"-es fullHD IPS megjelenítőt kapott. Az LG G4-ből már ismert Qualcomm Snapdragon 808-as processzor mellett, 2GB ram és 16 vagy 32GB belső tárhely teljesít szolgálatot. A kraftott egy 2700 mAh-s akkumulátor biztosítja. A készülék, fekete, fehér és jégkék színben kapható.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3751) glehel válasza Slukkica (#3750) üzenetére


glehel
senior tag

Nekem legjobban a kernel auditor vált be.ez a progi lát legtöbbet a kernelek beállításaibòl.

A racer nem rossz de egyenlőre nem sok hasznot láttam a hotplug működéséből, talán egy kicsit döcögősebb, de az irány jó.

(#3752) Shyciii válasza Slukkica (#3750) üzenetére


Shyciii
veterán

Én a Kernel Adiutor moddolt változatát használom

(#3753) Slukkica válasza Shyciii (#3752) üzenetére


Slukkica
őstag

Az mit takar pontosan?

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#3754) zsirfecske


zsirfecske
addikt

sziasztok, épp a múlt héten vettem a smartshop-nál (baromi jó áron, 27% áfa, gyári gari imei-es jótállással és raktárról, hétvégi nyitvatartással) egy fehér nexus 5x-et családba. azt kell mondjam, a kisebb kijelzőt és az amoled hiányát leszámítva irigyen tekintek rá, főleg az eddig nem igazán kívánt nexus imprint miatt. megjelenéskor még vacilláltam rajta, de akkor 150 körül indult a 32 gigás, annyiért inkább egy nexus6-ot választottam (illetve hát olcsóbban ugye). de most ez a telefon messze a legjobb vétel, gondolkodás nélkül.

(#3755) TOZ válasza zsirfecske (#3754) üzenetére


TOZ
addikt

Mai napig nem ertem, hogy tudod hasznalni az N6-ot... :P

(#3756) zsirfecske válasza TOZ (#3755) üzenetére


zsirfecske
addikt

vidáman! sőt már 5,7 col lenne az abszolut minimum méret amit még elfogadnék. nem is tudom mit vennék jövőre, ha idén nem jön ki egy 6 col körüli nexus phablet :))

(#3757) TOZ válasza zsirfecske (#3756) üzenetére


TOZ
addikt

Jo mondjuk te nem is fecske vagy, hanem zsiraf :DD :DD

(#3758) pjohnny válasza zsirfecske (#3754) üzenetére


pjohnny
csendes tag

Te akkor mernéd ajánlani ezt a smartshop nevű céget? Az expansyst néztem még délelőtt, ha bárki tudna erről a két cégről infot, pro és kontra, megdobhatna vele! Ez a készülék ennyiért most elég jó vételnek tűnik(32 GB változat kilencvenpár ezerért)!

(#3759) BeastMode válasza Slukkica (#3750) üzenetére


BeastMode
őstag

EX Kernel Manager.
Egy általad módosított 6P N kernelre én is vevő lennék:)

(#3760) Just_Reboot válasza Slukkica (#3750) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Köszi :R

Szerk: Én a Kernel Adiutor-ra esküszöm.

Csabikának meg +1 az N kernelre.

[ Szerkesztve ]

(#3761) Shyciii válasza Slukkica (#3753) üzenetére


Shyciii
veterán

Több dolog érhető el benne, mint az alap változatban. Íme a link.

(#3762) sajby


sajby
senior tag

Az Edigital honlapján 2év garit irnak.Vajon tényleg annyi?Vásárolt itt valaki onnan mostanában?

(#3763) hungar


hungar
tag

Én a mobilkereskedes.hu-ról rendeltem hétfőn fog megérkezni. 2 év gyártói garival 32gigás 97 ezer :) Remélem minden rendben lesz.

(#3764) Meridius11 válasza hungar (#3763) üzenetére


Meridius11
aktív tag

*12 hó gyártói + 12 hó forgalmazói

(#3765) tomboy0013 válasza hungar (#3763) üzenetére


tomboy0013
veterán

Én is a mobilkereskedéstől vettem. Ahogy előttem is írták 1 év a gyártói garancia, csak szolgáltatóknál kapsz LG-re 2 évet.

(#3766) fatorzs válasza sajby (#3762) üzenetére


fatorzs
tag

Igen, én ott vettem, 2 év!

(#3767) sutszi


sutszi
veterán

expansys.hu-ról rendelve van garancia? Ha igen mennyi? LG-s?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#3768) sajby válasza sutszi (#3767) üzenetére


sajby
senior tag

Én ugy tudom 1év ,LG.

(#3769) Bazsi101 válasza hungar (#3763) üzenetére


Bazsi101
tag

Sok sikert ha garanciát kell érvényesíteni. Hónapokig ültek a telón, amikor végre csináltak valamit, velem akartak online kerestetni mert fogalmuk sem volt merre jár épp. Igaz az nem lg volt.

(#3770) sajby válasza fatorzs (#3766) üzenetére


sajby
senior tag

Meg is vettem az utolsót :D

(#3771) tomboy0013 válasza sajby (#3770) üzenetére


tomboy0013
veterán

Az LG-knél az 1. év gyártói garancia ha a mobilkereskedésnél veszed is, így nem hozzájuk kell vinni ha gáz van a telóval.

(#3772) sajby válasza tomboy0013 (#3771) üzenetére


sajby
senior tag

Köszönöm.EDigital lett belőle. :)

(#3773) #07844352


#07844352
törölt tag

Sziasztok! Ha vissza viszem a töltő hiba miatt a telefont LG márkaszervízbe, a Bootloadert vissza zárjam szerintetek a biztonság kedvéért, vagy ez nem lényeges és egyből adnak egy másik töltőt?

(#3774) TOZ


TOZ
addikt

Franco r9 kijött. És közben frissült a Naptime. Azt írja, hogy a mozgás érzékelővel is haxolt. Kíváncsian várom.

(#3775) Shyciii válasza TOZ (#3774) üzenetére


Shyciii
veterán

Franco kernel R9 nekem csütörtök óta jól teszi a dolgát.

(#3776) tybsen válasza #07844352 (#3773) üzenetére


tybsen
addikt

A telefont szerintem ki se vedd a zsebedből. Ha a töltő a hibás, cseréljék ki - a telefonnak semmi köze a hibás töltőhöz.

(#3777) dnelb válasza TOZ (#3774) üzenetére


dnelb
veterán

Kipróbáltam ezt a naptime-t ahogy franco ajánlja, agressive doze + motion tiltás, de kb megszűnt a push :DD Ha benyomom a kijelzőt persze megkapok mindent, és a gsam battery szerint is végig doze-ban van a telefon, szóval működik.. A fogyasztásra kíváncsi leszek, hosszabb távon vajon mennyit hozhat.. Kérdés mi éri meg jobban, a teljes feltöltés alatt kb 5-10% megtakarítás, vagy a push :DDD

(#3778) TOZ válasza dnelb (#3777) üzenetére


TOZ
addikt

Voodoozhatjuk ezt. Délután tölteni kell. Ennyi.

(#3779) dnelb válasza TOZ (#3778) üzenetére


dnelb
veterán

Hát az elég durva használat akkor :) Nekem 4-4.5h óra SOT az alap, ha reggel 100ról indulok, este 22ig mondjuk, és még marad is 10-20% :) Ettől többet meg nem is akarom nyomkodni igazából :D

(#3780) TOZ válasza dnelb (#3779) üzenetére


TOZ
addikt

27%on van most.
1:46 a SOT.

(#3781) Protezis


Protezis
őstag

Sziasztok!

Mekkora erőt kell kifejteni, hogy kivegyem a SIM kártya tálcáját? Amikor megkaptam a telefont, akkor is megszenvedtem vele, de most kivenném a kártyát és durva erő hatására se adja ki a tálcát.

Fel nem fogom, miért így kell megoldani ezt.

Szóval nyomjam bátran, vagy el tud ez romlani? Természetesen a gyári tűt használom.

(#3782) Šolaire


Šolaire
veterán

Szia amikor megvettem a telót nekem alig akart belemenni a sim tálca féltem eltörik. Másodjára már simábban belement meg nekem könnyen kijött a sim tartó. Ezek szerint nem egyedi dolog.

“Praise The Sun” \[T]/

(#3783) PrometheusX válasza Protezis (#3781) üzenetére


PrometheusX
aktív tag

Szerintem is nehezen kivehető a SIM tálca, a kapott tűvel sikerült körülötte a műanyag részt megsértenem, annyira nem akart kijönni. Csak óvatosan. Esetleg kérj segítséget egy GSM boltban hogy biztonságosan kivegyétek a tálcát.

(#3784) niof válasza PrometheusX (#3783) üzenetére


niof
addikt

A gyári kiszedő tű egy kicsit gyengécske. Én egy 0,8mm-es acél tüskét szoktam használni. Az 53 (vagy 54) darabos iFixIt csavarhúzókészletben volt, direkt ilyen célra. Az nem hibázik!

[ Szerkesztve ]

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#3785) PrometheusX válasza niof (#3784) üzenetére


PrometheusX
aktív tag

:R

Köszi a tippet, régóta gondolkodom egy olyan készlet beszerzésén, de úgy látszik hogy hamarosan tényleg beszerzem. :)

(#3786) fokukac


fokukac
nagyúr

Csak szólok, hogy éppen van megint raktáron az Expansys-nál. Gondolom, 2 óra múlva már más lesz a helyzet...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3787) pjohnny válasza fokukac (#3786) üzenetére


pjohnny
csendes tag

Dobtam rá egy rendelést, remélem "jut" belőle. Z1C-ről váltok, remélem jó választás lesz.

(#3788) Sonex79 válasza pjohnny (#3787) üzenetére


Sonex79
aktív tag

Hát eddig úgy néz ki, hogy nem kapkodják el most se a havi frissítést a guglis kollegák.. Pedig lenne mit javítani.. :(((

Bocs nem válasz akart lenni..

[ Szerkesztve ]

(#3789) dnelb válasza Sonex79 (#3788) üzenetére


dnelb
veterán

Például mit ?

(#3790) Sonex79 válasza dnelb (#3789) üzenetére


Sonex79
aktív tag

Pl. ne kelljen újraindítani töltés után.

(#3791) cuebler válasza Sonex79 (#3790) üzenetére


cuebler
senior tag

2003 óra környékén indítottam újra a telefont - visszaállítottam gyárira a páromnak (átnyergeltem a kínai nagytesóra) és nem csináltam screenshot-ot :O

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#3792) Protezis válasza PrometheusX (#3783) üzenetére


Protezis
őstag

Úgy tűnik mások is küzdenek a problémával: [link]

Más:
Rendeltem egy bőr tokot a telefonhoz az ebayről, eddig elégedett vagyok vele:

(#3793) viger


viger
tag

Tud valaki ajánlani olyan programot vagy mod-ot amivel egyszerre lehet törölni a programokat az alkalmazás váltó menüből? Mint a CM romokban van vagy igazából már szinte bármilyen másik romban a stock androidon kívül! Nem igazán értem ezt miért nem rakják bele az alap rendszerbe!

Ezzel együtt érdekelne még olyan program/mod is, ami egy-két kiválasztott alkalmazást még így is a memóriában tart.

A lényeg: van pár alkalmazás amit jó lenne mindig memóriában tartani. Hangouts, böngésző, ilyenek. De az összes többi "sallang" ritkán, de néha mégis megnyitott alkalmazásokat ne kelljen egyesével törölnöm, és figyelni, hogy ne sodorjam oldalra azt amit szeretnék megtartani.

Létezik erre valamilyen megoldás?

Nexus 4 --> Nexus 5X --> OnePlus 3T --> OnePlus 6T --> Pixel 7 Pro

(#3794) Shyciii válasza Sonex79 (#3788) üzenetére


Shyciii
veterán

Mi az hogy nem sieti el? Még csak június 6-a van. Nem értem ezt a nagy elégedetlenséget. Amúgy meg tévedsz. Ki van adva. Menj fel a szokott oldalra, és töltsd le.

[ Szerkesztve ]

(#3795) Sonex79 válasza Shyciii (#3794) üzenetére


Sonex79
aktív tag

Nem tévedtem, nem volt kint még mikor írtam.. Majdnem ideírtam egy anekdotát, de nem tettem..

(#3796) Sonex79 válasza cuebler (#3791) üzenetére


Sonex79
aktív tag

Hát ez nagy hiba volt, lehet bent lettél volna a Guinness rekordok könyvében.. :D Na de mi az, hogy átváltottál?

(#3797) stickermajom válasza Shyciii (#3794) üzenetére


stickermajom
addikt

Mennyire érdemes bevállalni és rögtön felcsapni a frissítést?

(#3798) TOZ válasza stickermajom (#3797) üzenetére


TOZ
addikt

Alap. Már tolom is lefelé. Flashfire. Bumm.

(#3799) Shyciii válasza Sonex79 (#3795) üzenetére


Shyciii
veterán

Hát ne is írj anekdotát. Lehet jobban csinálni, mint a Google a szájalás és elégedetlenség helyett. Vagy ha nem tetszik, hogy Június 6-án jött a frissítés 1-je helyett, akkor lehet venni Doogee-t is, aztán majd megtanulod, hogy milyen várni egy frissítésre.

(#3800) Shyciii válasza stickermajom (#3797) üzenetére


Shyciii
veterán

Nyugodtan fel lehet rakni. Elég csak a vendor image-t flashelni, mert a többiben nem történt változás.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.