Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Valaki magyarázza el nekem, miért kell újabban az irodai székekre kivágás a 6 pontos biztonsági övnek?

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#2) Met válasza Blindmouse (#1) üzenetére


Met
nagyúr

Hámergémer
Ténylegennyirebuttavagy? :(

;]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#3) dugo_


dugo_
veterán

Ez az a JYSK-ös szutyok? Ismert hulladék, rendszeresen felmerül különböző székes topikokban, van róla elég tapasztalat.

(#4) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ugyanez a szék volt nekem is. Két alkalommal is kitörtek a kerekek, szóval megkapta lakótársam, aki kerék nélkül használja. :D

Live-Die-Respawn

(#5) Stanlee


Stanlee
őstag

En baratnom apjanak a kb. 30 eves szeket hoztam el. Azon meg minden eredeti, igazi borbol van.

Amikor venni akartam egy ujat, akkor olcson csak nagyon gagyit lehetett volna venni, ami meg minosegibb es strapabirobb lett volna, az meg 60 ezer felett kezdodott.

Szoval annak erdekeben, hogy ne noveljem az ipari szemet mennyiseget, a regi darab felujitasa mellett dontottem...

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#6) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Szutyok műanyagok, nálunk is ugyanez a helyzet. Vagy a kerék törik el (állítólag lehet cserélni őket, a hétvégén meg is próbálom, mert van két alany), vagy a háttámla nem támaszt többé, de ezt még házi barkáccsal meg lehet oldani, vagy az állító karok adják be az unalmast. Mindig használunk az ülő részén egy kisebb párnát, mert ezek a vékony szivacsok nem érnek semmit, így legalább az anyag nem kopik el.
Kíváncs lennék, hogy az ötször ennyibe kerülő székek is ennyire gagyik-e vagy ezért a pénzért legalább tripla élettartamot is kapunk.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#7) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Sikolyszék. Így ránézésre.... :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#8) sanzi89


sanzi89
addikt

10e Ft-os TESCO-s szék megvan a mai napig. Az ülőlapja kb. megsemmisült, de újra kárpitoztuk és raktunk bele új szivacsot. Mostanra a hinta mechanika kezdi megadni magát, billen jobbra-balra, de még használható, igaz nem használom. A szék kb 15 éves.
Szinten 10e Ft-os Praktiker-e szék az utód, mely megvan a mai napig, és használom is. Az a fajta ahol a háttámlát a kartámasz tartja. Az egyik kartámla már eltört, de egy kis házi barkács segítségével javítva lett. Mai napig normálisnak mondható, most 8 éves.
És a mostani 40e Ft-os IKEA Markus, ami egy éve van meg, kartámasz nélkül használom, idáig semmi baja. Mindegyik volt strapálva rendesen, a napi 8 óra benne van majdnem mindben, igaz csak 70-80 kilós terheléssel.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#9) philoxenia válasza sanzi89 (#8) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

de még használható, igaz nem használom. A szék kb 15 éves.

Nálunk a melóhelyen vannak olyan székek, amik harminc+ évesek, harminc éve nem voltak használva és tényleg semmi bajuk...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#10) #41133696 válasza dugo_ (#3) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ez volt ami most anyagfáradás következtében használhatatlanná vált.
https://jysk.hu/dolgozoszoba/irodaszekek/plus/irodaszek-snertinge-fekete-kek

Az első, amin most is ülök, 2001-ből való a praktikerből. 2013-ban ugyanonnan vettem azt amelyik úgy néz ki, mint amin a 101 kiskutyát forgatták :D

Mondom oké, akkor váltok ,így lett a Jysk.

De ez sem bírta sokkal tovább, ráadásul nem várt helyen jött elő a hiba, és kb javíthatatlan is.

Ennek ellenére felmerült bennem, hogy veszek még egy olyat, mert akkor legalább lenne tartalék szettem... de mondom ha véletlen ez típushiba, és megint ugyanott szakad szét a vas, kenhetem a hajamra, főleg ha garanciális időn túl. 125 KG-ra vannak ezek hitelesítve, aztánén csak 95 Kg vagyok, és mégsem bírta a kiképzést.

így aztán lett ez: https://jysk.hu/dolgozoszoba/irodaszekek/plus/irodaszek-aggestrup-szurke-fekete

(#11) philoxenia válasza #41133696 (#10) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

amin a 101 kiskutyát forgatták :D

De az nyilván sokkal nagyobb volt. Vagy egymás után forgatták rajta őket, nem egyszerre?

;] :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#12) raczger


raczger
őstag

Tavaly nézegettem székeket (irodába lett volna), de 70k alatt az összes hulladék volt amit találtam.

A jelenleg itthon használt székemet 9 éve vettem metroban, 27k-ról (visszanézve még az eredeti ár is nagyon jó volt) leárazva 14k-ra. A szivacsot már kicsit kiültem, de nem hasadt ki sehol sem (hasított bőr), full fém az egész (szép súlya is van). Ja és persze még így is kényelmes.

Hasonló székek, most neten szétnézve 100k-130k között vannak...

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#13) sanzi89 válasza #41133696 (#10) üzenetére


sanzi89
addikt

Párom ugyanilyenen ül a munkahelyén. Nagy dizájnos a karfán lévő puha rész, de egyszer fordult meg lendületből a székkel, aminek így a karfáját hozzányomta az asztallap alsó éléhez, és ki is szakította egyből. Kb. papírvékony a karfán lévő szivacs "műanyagzacskó" borítása.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#14) Blindmouse válasza raczger (#12) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Nekem is cserére érett. Azon gondolkodom, veszek egy Lexus ülést és felhekkelem egy szétment irodai székre.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#15) #41133696 válasza raczger (#12) üzenetére


#41133696
törölt tag

Lehet ugyanez a helyzet:
http://24.hu/fn/gazdasag/2017/02/16/silanyabb-magyar-termekek-mutatjuk-mi-az-amibol-jobb-jut-az-osztrakoknak/

Amit 2013-ban vettem a praktikerből, az már nem is található meg náluk. De eredetileg ott is egy másik típust rendeltem, csak elfogyott, felhívtak, és mondták, hogy egy van, de az olyan állapotban, hogy abból már szék nem lesz :) Mondom oké, akkor másik, elvégre egyébként sem használtat akartam venni, nem az ecseri piacon vagyunk, hát azzal sem jártam jobban.

Közben találtam a két praktikeresről 4 éves képet:

(#16) Coyot


Coyot
őstag

Vertagear PL6000 elvileg 200kg testsúlyt is bíró szék. 117kg voltam mikor simán eltört az egész alsó csőváza ott ahol a kifeszített rugók csatlakoznak ehhez a csővázhoz. :( Azon a ponton van egy lyuk ugye a csőben, itt a leggyengébb az anyag értelemszerűen. De akkor miről beszélünk 200kg teherbírás? vicc.
És ennek a széknek az új ára 130ezer jómagyar valuta.

+
A céges Ikea Markus 1,5 éve hibátlan - pedig hinta része is van használva.

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#17) akom


akom
senior tag

Sajnos a mai forgószékek 90%-a ipari hulladék. 50k fölött talán már találni olyat ami 2-3 évig is bírja.
Tavaly a metróban 4db széket csomagoltattam ki, és mind a négynél volt valami probléma. (Rossz gázrugó, szakadt anyag, karcolt műanyag, csavarok hiányoztak, volt ahol nem volt kifúrva a csavar helye...) Félelmetes hogy 20-30k-t elkérnek ezekért a székekért.

(#18) Tikakukac


Tikakukac
titán

50k-s széknek a telója a kemény 63kg-os testem alatt már kezd gatyára menni 9 hónap után. Úgy lesz a kövi hónapban cseréltetve ülőlappal mint a huzat. Fogjuk ezt addig csinálni amíg csak lehet. Kicsit bunkó dolog, na.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#19) h3lios


h3lios
addikt

Mivel én a munkahelyemen is ülőmunkát végzek (írtó kényelmetlen széken) ezért otthonra valami kényelmes strapabíró fotelt szerettem volna.

Végül 1 AKRacing Premium hiper- szuper gamer széket vettem 100k-ért.
Kényelmesnek nyilván kényelmes, de érdemes több gyártó termékét kipróbálni, hogy neked melyik a legkényelmesebb.

Megéri -e ? Nem ! Kényelmesebb 1 átlag irodai széknél, viszont hatalmas az árkülönbség. Nekem most lett 2 éves a székem, és semmi kopás vagy sérülés nincs rajta.
Egyedül a váza lehetne kicsit stabilabb, de mint mondtam van 1 csomó gyártó ahol ez a megoldás lehet, hogy szilárdabb.

Összességében, ha fontos a kényelem, mert sokat ülsz otthon akkor megéri beruházni 1 ilyenre. 3-4 évente belefér 1 ilyen kiadás, pláne hogy sima irodaira is költessz ennyit, mert azok évente mennek szét. És még mindig egyszerűbb és olcsóbb székre költeni, mint csontkovácsra / ortopédus-ra.

B-tag: H3lios#2825

(#20) Lenry


Lenry
félisten

nálunk az irodában voltak olyan székeink, amiken bizonyítani lehetett a tervezett elavulást, szerencsére patchelhető volt a dolog :D

ha az összeszerelési útmutató szerint raktad össze a széket, akkor a háttámla aljából kijövő vízszintes lemezt hozzácsavaroztad a szék pozdorjából készült aljához, majd pedig mindezt a gázteleszkóp tetején lévő nagy, lapos, vízszintes lemezre rögzíted.

a hiba? ahogy nekidőlsz a háttámlának, az aljából kijövő vízszintes lemez szépen beleszakad a pozdorjába, és előbb-utóbb vagy a s*ggedben köt ki, vagy csak hanyattvágódsz.

a javítás? fordítva kell összerakni. először csavarozod az ülőlapot a gázteleszkóp lemezéhez, és ehhez rögzíted a háttámlát, ekkor a vízszintes lemez a másik lemezre támaszkodik, nem a fára. innentől örök élet meg egy nap.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#21) adika4444


adika4444
addikt

Lett kb. 2006-ban vagy 7-ben valami bőrfotelem, kiszakadt kb 3 év után rajta a bőr. Kapott autós üléshuzatot, szép volt, jó volt de megleptek egy másik székkel, szintén fotel.
Na azt kb 30-ért vettük Kikában, és kb. tavaly nyár elejéig tökéletesen húzta. Még nem, egy hátradőlésnél, a kilazult csavarok, vagy a menetük megadta magát, és túlzottan hátradőltem. De az anyag megfogta, úgyhogy hátrazutyi nem lett a történetből, csak bosszankodás.
Jelenleg valami nevenincs ócska székem van, ezt használtan szereztem már nem tudom mikor, de jó régen, tehát biztos van 12--15 éves. Semmi szakadás nincs rajta, kapott új háttámlát mert a régi kényelmetlen volt és azóta is húzza. Jelenleg is a hátámla az ami lötyög meg recseg, ha az javítva lenne, akkor valószínű tökéletes szék lenne belőle.

De a lényeg: Új szék vásárlása előtt vagyok, és nem tudom hol nézzek szét. Melyik boltban a legokosabb döntés kutakodni? Legyen karfás, inkább fotel mint szék, forogjon, guruljon meg legyen állítható a magassága:D

üdv, adika4444

(#22) Tikakukac válasza adika4444 (#21) üzenetére


Tikakukac
titán

Office pláza nekem bejött. Temérdek szék, értenek is hozzá, van minden amit akarsz, kifejezetten munkás részre van kialakítva, lehet próbálgatni őket. Most a gari is próbára lesz rakva, mert hja, nekem a teló szopósodik kifelé.

JasL: Gémer teremben ilyenből van az egyik sor. 2 óra után mentem zacsit szellőztetni. Gémerkedni jó, tartós ülőmunkára nem véletlen nem WRC székek vannak az irodákban ;)

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#23) JasL


JasL
senior tag

AKRacing King széken ülök... brutálisan nehéz, kb 25 kg.. van benne anyag. Az előző is az volt, itt van mellettem, szarrá untam a színét, semmi baja. Az elsőt 90ezerért vettem boltban, a másodikat HA-ról halásztam 80e-ért (130 boltban). Ilyet vegyetek, ez tank.

(#24) JasL válasza Tikakukac (#22) üzenetére


JasL
senior tag

Én ülőpárnával használom :) PU-ra én sem ülök közvetlenül, mert ráragadok :D Egyébként a kagyló alakja miatt nem szabad ilyet venni munkára, viszont a King sorozat nagy hátú embereknek készült, ebben végre nem fáj a hátam, mert nagyon széles a kagyló forma, majdnem nincs is. A kocsinkban is utálom a kagyló ülést, 1 óra és minden bajom van.

[ Szerkesztve ]

(#25) Tikakukac válasza JasL (#24) üzenetére


Tikakukac
titán

Mesh alapú székkel megoldottam ezt a gondot. Bőr és műbőr soha többet. Még ebben is gondok vannak a meleggel, nem is tudom hogyan voltam én meh régen. :N

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#26) Tomi_Sci


Tomi_Sci
őstag

Valaki talalkozott olyan irodai szekkel aminek kemeny ulofelulete van? Nem ilyen filleres gagyi, hanem sok allitasi lehetoseggel rendelkezo, massziv forgoszek. Mondjuk halos muanyag ulolap, es flexibilisebb halos hattamla.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#27) Csepy


Csepy
senior tag

Mindenkinek szeretettel ajánlom őket: SZÉKSZERVIZ.HU

10.500 Ft-ból megoldottam a vasalat fáradását és egy új gázrugót. A 80ezres főnöki bőrszékem, mint az új :)

[ Szerkesztve ]

Regards: Csepy

(#28) Tikakukac válasza Tomi_Sci (#26) üzenetére


Tikakukac
titán

7202 UFO X-TRA

Ülőlap annyira kemény, hogy tényleg elfogy a kicsi szivacs is 1 év után és tényleg kemény.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#29) kemotox


kemotox
addikt

Olyat valaki nem tud, ahol nincs ez a magasság állítás meg ilyenek, hanem fix, és így nem egy darab cső tartja az egész széket meg a jóember súlyát? De gurulós persze. Egy sima mezei faszék 20 ft, és atomstabil, négy lába van, nem középen egy árbócizé. Na ilyesmi kerekekkel vajon létezik?:D
Igazából egy sima fa akárminek a lábaiba belefúrni négy megfelelőt és aztán belenyomni a kereket elég egyszerű művelet, de azért valami igényesebb jobb lenne :D

(#30) Tomi_Sci válasza Tikakukac (#28) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Na pont olyanra gondoltam, amin nincs szivacs sem, hanem mondjuk az ulolap is olyan mint a hatlap:

Sajnos a hagyomanyos szovet/mubor ulofeluleteken kb. 5 perc alatt izzad meg a labam, legkondi ide vagy oda.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#31) Blindmouse válasza Tomi_Sci (#30) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Bent a cégnél valami 600 eurós olyan székek vannak. A hálós ülőfelület elméletben jó, gyakorlatban megnyúlik előbb utóbb, és azért lesz használhatatlan a szék.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#32) kenwood


kenwood
veterán

nekem egy ehhez nagyon hasonlo [link] van.
Niceday a markaja.
Szerkezetileg tokeletes,a ket karfan elkezdett repedezni a bor,de a 7-8 ev alatt egyszer sem kentem be semmivel.

50 korul vettem, ez alatt szinte eselytelen jot talalni.

a hinta resze nem tudom ,mire valo.
en max. arra tudom hasznalni,hogy amikor megmozdulok (felallok,hatranezek stb ...),akkor mozdul a hattamla is.
tartosan hatradolni benne nem igazan lehet ,mert nagyon eros az ellentartas.
igazabol nem is akarok hatradolni.

akik napi 8 oraban 8-10 ezer forintos szekekre ultetik a dolgozokat,azokat letoltendore itelnem.
megsporol emberenkent 40 ezret,csereben az 1 honap utan rogzithetetlen hattamla miatt szetmegy a hata,dereka,gerince a dolgoznak,amit milliokbol sem lehet helyrerakni.
tobb cegnel is fontolgattam,hogy veszek bentre egy normalis szeket.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#33) Tikakukac válasza Tomi_Sci (#30) üzenetére


Tikakukac
titán

Hááát olyat nem láttam még.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#34) dugo_ válasza kenwood (#32) üzenetére


dugo_
veterán

A szék közepe alatti nagy bumszli tekerő állítja a hintamechanika feszítőrugóját. Próbáltad teljesen kitekerve?

(#35) kenwood válasza dugo_ (#34) üzenetére


kenwood
veterán

soha nem nyultam hozza :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#36) dugo_ válasza kenwood (#35) üzenetére


dugo_
veterán

Próbáld ki. :D
Nekem az a tapasztalatom, hogy annál a rugóerőnél, ahol már kényelmesen lehetne hintázni, ott nagyon instabil a szék a sima mocorgástól, hirtelen helyezkedéstől is.

(#37) kenwood válasza dugo_ (#36) üzenetére


kenwood
veterán

Igen,en is ezert nem nyomoztam tulzottan.
Nehezen tudom elkepzelni,hogy ezekkel a kerekekkel barmelyik szek stabil lenne hintazas kozben.

Egyebkent baromi kenyelmes,bar amiert vettem (gerincfajdalom picivel a vallak alatt), azt nem igazan oldotta meg,mivel ugyanugy ragornyedek a billentyuzetre (most is,mikozben eme sorokat irom) :D

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#38) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Ez akkor minimum kéthavi fizu volt...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#39) kmisi99


kmisi99
addikt

Munkahelyemen ilyet vettünk. [link]
5db van belőle a cégnél. Igazából kicsit több mint fél éves szóval nincs hosszú távú tapasztalat, pár havonta újra kell húzni a csavarjait. Én 100 kilós súllyal nem kényeztetem el a széket, fekszek benne, szinte bele ugrok, de eddig nincs anyagfáradása.

(#40) Dluinet


Dluinet
nagyúr

én úgy tudtam, irodai székből ez a minimum, és a jysk-be nem szabad vásárolni semmilyen széket (meg sok más dolgot sem)

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#41) #41133696 válasza Dluinet (#40) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ha ezzel is gondom lesz, akkor megy a praktiker után nálam...
Erre mekkora lehet a kereslet?! Ránézésre az inkvizíció kínjai ugranak be... meg ha valakinek nem volt aranyere, ezután esélyes :D

A Jysk: https://hu.wikipedia.org/wiki/JYSK
Gondoltam ilyen profittal meg egyébként jelentős szerepe volt annak, hogy fejlett országból vannak, csak nem lehet olyan rossz.

(#42) #41133696 válasza sanzi89 (#13) üzenetére


#41133696
törölt tag

Köszi, erre majd odafigyelek :R Jártam hasonlóan pont a praktikeres csodával.

(#43) Lauda válasza #41133696 (#10) üzenetére


Lauda
félisten

Nekem nagyon hasonlónak tűnik ez a két szék, gyanítom a szerkezete és a tartóssága is közelit a másikhoz. Én még talán tesómtól kaptam a székemet, azt hiszem praktikerből való, úgy 12-14 éves lehet. A gázrugója a mai napig hibátlan, az ülőrészére tettem párnát és a háttámlája kiszakadt a könyöklőből, így dróttal+drótfonatfeszítővel oldottam meg,.

(#44) kenwood válasza #41133696 (#41) üzenetére


kenwood
veterán

kinai minosegu ipari hulladekot arul a jysk.sztem toluk meg a 20 kilos acelgolyo is egy even belul elromlik :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#45) Lauda válasza Dluinet (#40) üzenetére


Lauda
félisten

Ismered ezt a típust? Jónak tűnik így képekről. ;) 10 év garancia azért kemény, bár nem olvastam el a garanciafüzetben leírtakat.

[ Szerkesztve ]

(#46) #41133696 válasza #41133696 (#10) üzenetére


#41133696
törölt tag

Itt van az összeszerelési útmutatója:
http://cdn4.jysk.com/ttr/ai/627280.pdf

110 Kg-ot ír maxnak, 15-tel vagyok alatta.

Meglátom, milyen lesz 14 napon belül életek az elállással ha nem tűnik megfelelőnek.

(#47) #41133696 válasza #41133696 (#46) üzenetére


#41133696
törölt tag

Itt a másiké: http://cdn3.jysk.com/ttr/ai/800455.pdf

Néztem két videót is:
[link][link]

Aztán eszembe jutott, hogy majd kedden felhívom őket, és megkérdezem, hogy a széttört alkatrészhez tudnak e költségtérítés ellenében cseredarabot adni. Aztán ha ésszerű az ára, akkor veszek abból is :D

(#48) dashed válasza #41133696 (#47) üzenetére


dashed
senior tag

Nekem egy székhez garanciaidőn túl 3x adtak karfát ingyen.
Lehet szerencséd lesz..

(#49) Goose-T


Goose-T
veterán

200 rugó alatt csak szemetet lehet kapni. Ha jót akar az ember, akkor a Steelcase, Hag, Herman Miller, Kinnarps márkák jöhetnek szóba. Rengeteg irodában dolgoztam már, ezek beváltak, a többi leszerepelt. Otthon van egy '97-es Steelcase, 10 évet szolgált irodában, azóta pedig nálam van. Szerkezetileg tökéletes, csak a karfája kezdett el mállani, persze az is csak azután, hogy a kölök megdolgozta.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#50) szebe válasza Goose-T (#49) üzenetére


szebe
őstag

Steelcase-re +nagyonsok, irodán nálunk is azok vannak. Rettenet kényelmesek, 1-2-3 órás használat után sem fülled be a cuccos.
Illetve még egy nagy előny, hogy nem nyikorognak, pedig ránézésre nem mai darab néhány. Open office esetén ez nem hátrány.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.