Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xaels


Xaels
félisten

Remek összefoglaló. A 2. bekezdés eleje kicsit furán hangzik. Az ára érdekes kérdés mert alapvetően ha olyan kontrollert akar venni az ember amin ezek beépítettek akkor mélyen zsebbe kell nyúlni, így relatív olcsó marad a megoldás. Jó lenne összedobni valahogy a "pro" kontrollereket egy átfogó tesztre.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2) saelin válasza Xaels (#1) üzenetére


saelin
veterán

Nekem a 3rd party kontrollerekkel az a bajom, hogy funkciók hiányoznak belőle. Az egyikkel nem lehet bekapcsolni a konzolt, a másikban nincs motion sensor, a harmadik csak vezetékesen megy... Javítsatok ki ha már nem így van, de ez nálam nagy No, No.
Azt mondjátok már meg, hogy ebben a kiegészítőben akkor nincs saját akku? Gondolom, mert pehely könnyű, de akkor nem szívja le a kontrollert hamarabb? Ugye egy mezei agyba dugós fülhallgató is szépen le tudja enni a dualshock akkuidejét. Nekem jól jönne egy ilyen, mert Overwatch-ban az ugrás az L3-on van és ha olyan karival vagyok ami orrba szájba ugrál, akkor pár kör után leszakad a hüvelykujjam, vagy sw battlefront 2-ben úgyszintén az ugrást, esetleg L1+L2 mehetne még oda.

Tényleg, ugye a drágább kontrollereken nem csak több gomb van, hanem makrózhatóak is, amit én szívesen ki is használnék. Kár hogy ez a kieg ilyet nem tud...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#3) Xaels válasza saelin (#2) üzenetére


Xaels
félisten

Ebben nincs saját akku, a DS4-ből nyeri az erejét. Egy kicsi oled kijelző van rajta ami alig fogyaszt elvileg.

A C40 is olyan, hogy bekapcsolni nem lehet vele a gépet, tölteni meg csak a saját kábelével tudod. A Scuf vagy melyik ami egy modósított DS4 az elvileg nem szenved ilyen gondoktól, de nem vagyok teljesen képben vele.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#4) Shamat


Shamat
aktív tag

Korrekt ismertető! :R
Viszont a profil váltás nem úgy működik, ahogy írtad, hanem egyszerűen csak dupla klikk a középső OLED gombon.
Illetve kimaradt a RESET, ha valamiért szükséges lenne. Mindhaárom gombot nyomva tartani, majd amikor a kijelzőn megjelenik a reset ikon, akkor még 5 másodpercig tartani őket. :K

DEAD LIKE ME

(#5) KaitouP válasza Shamat (#4) üzenetére


KaitouP
veterán

Köszönöm mindegyikőtöknek, az észrevételeiteknek eleget téve módosítottam itt-ott az íráson! :R

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#6) KaitouP válasza Xaels (#1) üzenetére


KaitouP
veterán

Valóban jó lenne, hiszen talán egyre nagyobb igény van mifelénk is egy ilyen komolyabb eszközre. :K

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#7) mate1


mate1
csendes tag

Én Gran Turismo Sport miatt gondolkodtam el ezen a kütyün. Furán tartom a kezem a kontrolleren és a váltás emiatt sokszor kényelmetlen. Nyílván a kormány lenne hozzá a legjobb opció de a jobbaknak meg elég borsos az ára. Ez viszont egy "olcsóbb" lehetőség a játékhoz.

[ Szerkesztve ]

(#8) KaitouP válasza mate1 (#7) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem hülyeség ilyen célból sem megvásárolni ezt az eszközt, bár nem találom kényelmetlennek a jelenlegi gombkiosztásomat GTS-ben, X és négyzet gombokon fekszik a váltás, és mivel nem kell bizergálnom a jobb analóg kart, így a hüvelykujjam amúgy is szabad a váltás funkcióra.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.